Dodaj do ulubionych

Gowin nie ma zdania!

17.07.17, 18:00
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22105212,gowin-nie-ma-zdania-o-rewolucji-w-sadownictwie-zajmowalem.html#BoxNewsLink&a=66&c=96
"Pytany o PiS-owską ustawę o SN odpowiedział, że porozmawia na ten temat, kiedy się w nim zorientuje.

A co sądzi o protestach w obronie sądownictwa? - Do wczoraj się zajmowałem ręką w gipsie mojego wnuka - odparł polityk."

Rżnie głupa, czy czuje, że jednak lepiej chronić doopsko? A może internet mu się popsuł i nie dostał maila z Żoliborza?
Edytor zaawansowany
  • 17.07.17, 18:03
    A jak wyraził swoje zdanie w głosowaniu?
  • 17.07.17, 18:07
    Z artykułu wynika, że się urlopował. Jak wygodnie!
  • 17.07.17, 18:09
    Ciekawe, Kaczynski nie podpisał, Gowin nie podpisał......
  • 17.07.17, 18:08
    Tak tak. Były minister sprawiedliwości. Nie zorientował się, że jakaś ustawa się szykuje.
  • 17.07.17, 18:09
    Kolejny - jakby co, to nie ja !
  • 17.07.17, 18:13
    Jakby nie patrzeć - jest prawnikiem. Wykłada w WSE, nie u Rydzyka. Wie, że jak powie: tak, to jest spalony w środowisku. Jak powie nie - spalony politycznie.

Jest w Allo Allo taka scena, w której Rene mówi: "Jeśli przyjmę medal kolaboranta - zabije mnie ruch oporu. Jeśli nie przyjmę medalu kolaboranta - zabiją mnie Niemcy."
  • 17.07.17, 18:19
    Gowin nie jest prawnikiem, tylko filozofem.
  • 17.07.17, 18:26
    Fakt, nie wiem co mi się pokręciło.
  • 17.07.17, 18:12
    wycofuje swój podpis

fakty.interia.pl/polska/news-posel-pis-wycofal-swoj-podpis-pod-ustawa-o-sadzie-najwyzszym,nId,2418064
  • 17.07.17, 18:15
    Młody. Dotarło, że nie będzie wiecznie przy korycie, a naród nauczony doświadczeniem może nie zechcieć drugiej grubej kreski?
  • 17.07.17, 18:19
    Wyborcy PiS również stanowią część narodu, całkiem sporą. Trudno liczyć na to, że wszyscy umrą ze starości w ciągu np. 10 lat, analizy profilu wyborców temu przeczą.
  • 17.07.17, 18:23
    Ja nikomu śmierci nie życzę, ale pan wygląda, jakby ze 40 mógł jeszcze pociągnąć. PiS tyle nie pociąnie, choćby nie wiem o czym świadczyły analizy wyborców, bo o śmierci Kaczyńskiego po prostu się rozpadnie.
  • 17.07.17, 18:20
    Mnie tez zastanwia jak tam znalazł się jego podpis... podpisują ustawy Z GÓRY, IN BLANCO?
  • 17.07.17, 18:21
    Projekty ustaw jeśli już.
  • 17.07.17, 18:24
    Ok, projekty. Jezeli wycofuje, to znaczy, ze złożył? In blanco? Nie wiedział co podpisuje?
    Być może to dużo mówi o tym jak Pis działa.
  • 17.07.17, 18:25
    Sorry, nie wiem, ja ich nie pilnuję.
  • 17.07.17, 18:31
    Tak, posłowie PIS podpisywali in blanco. Po przyznaniu się wielu nie widziało w tym problemu.
    był artykuł o tym na GW.

--
    I była zgroza nagłych cisz! I była próżnia w całym niebie!
    A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie? B.L.
  • 17.07.17, 18:41
    No w koncu sa pionierami liczenia nieistniajacych glosow i podpisywania postfactum listy obecnosci na ustawie budzetowej
  • 17.07.17, 19:37
    tak, potwierdzam, prasa o tym wielokrotnie pisała. PIS ma ustawową taśmę produkcyjną. w Biurze Poselskim są złożone podpisy posłów PIS in blanco, które są doczepiane do projektów ustaw, żeby mogły grać rolę poselskich, nie rządowych i żeby móc ominąć ścieżkę legislacyjną zakładającą analizy i konsultacje społeczne.

tak samo było z ustawą warszawską, pod którą podpisali się posłowie zewsząd, tylko nie z Warszawy.
  • 17.07.17, 19:23
    Słyszałam, że tak, podpisują in blanco. Cokolwiek.
    Wszyscy w PiSie cierpią na jakąś podpisozę. Od zwykłych posłów po prezydenta. Z wyłączeniem Szeregowego Posła, który na wszelki wypadek nie podpisuje niczego.

--
    -------------------------------------------------------------
    "a przecież można pozostać człowiekiem nawet jeśli jest się nauczycielem" by Grave_digger
  • 20.07.17, 17:31
    A tak ściśle technicznie - gdyby wycofali podpisy wszyscy autorzy projektu, to to już nic nie zmieni, prawda?

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • 17.07.17, 18:14
    krytykapolityczna.pl/kraj/przepasci-nie-da-sie-zasypac-ale-mozna-ja-przeskoczyc/
    Przytoczę kluczowy fragment
    (...)Mówiąc krótko: nie, bardziej koncyliacyjne transparenty nie wystarczą, żeby odwieść naród od PiS; tak, są działania, gesty i głoszone poglądy, które z grona ludzi przyzwoitych wykluczają, ale negacja szansy „nawrócenia” czy choćby ewolucji kogokolwiek z przeciwnego obozu, tak samo jak żarty z „narodu do wymiany” i szydery z beneficjentów 500+ zasrywających plaże do końca rządów PiS-u nas nie przybliżą. (...)
  • 17.07.17, 18:17
    Do końca rządów PiS przybliży nas tylko przebudzenie tych, którzy twierdzą, że "mnie polityka nie interesuje, mnie to nie dotyczy".
  • 17.07.17, 18:20
    Nie podniecałabym się tą wizją. W najgłośniej reklamowanych, kluczowych wyborach w 1989 r. frekwencja wyniosła 62%.
    A czy ja się podniecam? PiS ma swój twardy elektorat i więcej nie uciągnie. Gra się toczy o resztę.
  • 17.07.17, 18:26
    Hm... wynik tych wyborów przeczył tezie, że PiS nie wyskoczy ponad twardy elektorat. Wybór no life znikąd zamiast Komorowskiego również przeczył Twojej tezie.
  • 17.07.17, 19:41
    Ale tu absolutnie nie chodzi o wynik ostatnich wyborow, ze PO przegra bez Tuska bylo wiadomo na dlugo przed wynikami, katastrofa okazala sie przegrana SLD. Duda sie stylizowal na takiego troche niezaleznego od pis-u. Dlatego zaglosowal na niego moj brat, ktory na pis nie glosowal.
  • 17.07.17, 20:01
    To nie Duda wygrał z Komorowskim, ale Komorowski przegrał z Duda. Na początku kampanii sondaże dawały 60+% poparcia urzędujacemu prezydentowi, 30% no name wspieranemu przez PIS. Żeby stracić taka przewagę i przegrać bez jakiejś seks afery czy afery korupcyjnej w tle kampanii to na prawde trzeba było się bardzo starać.
  • 17.07.17, 20:24
    Nie Lauren. Trzeba mieć kasę i armię trolli która realizuje plan.
    Od tego zaczyna się manipulację społeczeństwem.
    Zamiast pytać "dlaczego" trzeba zapytać skąd pochodziła ta kasa.
    Szkoda,że media nie pociągnęły tematu z przełomu 2015/2016 gdy wyszły źródła finansowania kampanii PIS. I na liście darczyńców pojawiła się nikomu nie znana firma.

--
    <*>
    "Nie wierzę w żadną magię ani inny zabobon. Pradawni bogowie mnie chronią!"
    By Julian
  • 17.07.17, 20:31
    iziula ma racje. Biedny chlopaczek ktory pyta Komorowskiego jak zyc - jest podstawionym figurantem Dudy. Te wszystkie trolle dzialajace na forach i to forsowanie Dudy, ze Komorowski to lesniczy a Duda to mlody prezny polityk, niezalezny od PiS-u. I ludzie zapomnieli ze w mlodej demokracji musi byc przeciwwaga - wasz parlament, nasz prezydent.
  • 17.07.17, 20:37
    Oto obecny koordynator trolli,botów i producent fake newsów w Pisie odpowiedzialnym za propagandę w sieci i rzucanie tak zwanych tematów zastępczych lub tak zwane zmyłki, balony próbne itp.
    pl.wikipedia.org/wiki/Dominik_Tarczy%C5%84ski

--
    Nie chcę więcej, twoje serce do życia wystarczy
    Twoje serce, co zagrzewa do walki o każdy dzień
    Twoje serce, które cierpi i kocha namiętnie,
    które bije coraz prędzej, goręcej...
  • 17.07.17, 20:43
    Qwa, jak widze wszedzie odmieniane przez wszystkie przypadki katolik i katolicki to trzymam Pana za slowo ze powie im wszystkim "odejdzcie ode Mnie wy ktory dopuszczacie sie nieprawosci", mimo ze charyzmatyk. Dzieki Iziula za info - bede sie modlila zeby facet sie nawrocil bo straszna gnida z niego.
  • 17.07.17, 20:57
    Przestań, ten człowiek to fałszywka. twierdzi że przeprowadzał setki egzorcyzmów i kobiety w trakcie nich pluły gwoźdźmi.Rozumiesz, tylko kobiety wink.Ale jak już usłyszysz "egzorcyzmy" to wiesz że albo wariat albo oszust. Lub dwoje jednocześnie.Gdybym była wierząca prędzej powiedziałabym,że to diabeł w ludzkiej skórze.
    A o ile mnie przeczucie nie myli to on jest z frakcji "tęczowej" choć udaje że nie.

--
  • 17.07.17, 21:11
    no wiadomo - bo jak mezczyzni w ogole mogliby byc skazeni zlem - Bog jest mezczyzna w koncu wink szkoda ze nie mam szans spotkania takiego czlowieka na zywo - na biblii mnie nie zagnie a wybronic sie nie ma jak. z checia bym nad nim odprawila egzorcyzmy choc watpie by biedak chcial. ale juz pomijajac to wszystko dla Chrystusa ktory glosil milosc, pojednanie, zasade drugiego policzka to jest jak pocalunek smierci.
  • 18.07.17, 09:14
    Druga strona (ta od np. płaczących na widok ciemnoskórego w barze przedszkolaków) jest niewinna?

--
    Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
  • 17.07.17, 20:41
    nathasha napisała:

> iziula ma racje. Biedny chlopaczek ktory pyta Komorowskiego jak zyc - jest pods
    > tawionym figurantem Dudy.

Dodajmy że ten "biedny" chłopaczek miał na nogach buty za 2000 zł. A obecnie jest zatrudniony jako "dziennikarz" TVP.To nagroda.
    To, co linkuję, to szambo bo inaczej tego nazwać się nie da, więc dobrze przemyślcie zanim to klikniecie.

twitter.com/zkossakowski?lang=pl

--
  • 17.07.17, 20:45
    czy Ty jestes na twitterze? bo ja probowalam i coz... nie wiem, jakos to nie zdaje egzaminu? udzielasz sie?
  • 17.07.17, 20:54
    Tak. Uwielbiam tweetera. Obserwuje konta dziennikarzy i dużo rzeczy wiem wcześniej niż pojawi się komunikaty w internecie.
    I to kopalnia wiedzy, bo użytkownicy szybko docierają do newsów, sprawdzają fałszywki. Na tt też masz pierwsze wrzutki propagandowe pis'u więc wiesz w co będą grać.
    Można też podenerwować polityków wink

--
    "Nigdy nie powiedziałem, że nie jesteś dobry w tym, co robisz... Po prostu to, co robisz, jest bezwartościowe."
    by Sheldon Cooper
  • 17.07.17, 20:56
    ojej, ja chce Cie followac smile bo jakos sie nie moglam przekonac do tej pory, ciagle mi sie wydaje ze to taki "amerykanski" wynalazek, ze u nas to tak nie funkcjonuje. ale moze mam zalinkowanych nieodpowiednich ludzi sad
  • 17.07.17, 21:05
    To fakt, trzeba zakładać blokady na boty i troli. Lub na "prawactwo" bo zasypią cię hejtem- dostajesz wtedy ogromną liczbę wiadomości która dosłownie blokuję cię jako użytkownika. I obserwujesz tylko sprawdzonych użytkowników a sprawdzasz ich po prostu w czasie, poprzez obserwację wypowiedzi i tematów w których biorą udział. Możesz zacząć od dziennikarzy. Tomasz Lis jest b.mocno hejtowany więc szybko wyłapiesz kto jest kto. Superstacja także.
    Ja tam jestem szara myszka smile .

--
    <*>
    "Nie wierzę w żadną magię ani inny zabobon. Pradawni bogowie mnie chronią!"
    By Julian
  • 17.07.17, 21:14
    Lisa followuje i pare innych znajomych osob - pare razy wdalam sie w pyskowke ale strona pyskujaca byla w mniejszosci wiec nie bylo o czym mowic. Podobno polowa polskiego twittera to ruskie trolle. Przeczytalas Piatka? albo sledzisz co sie dzieje w US? to jest dokladnie ten sam problem w Polsce, oczywiscie na mniejsza skale.
  • 17.07.17, 21:20
    Tak, to prawda. Mnóstwo tego. Przed wyborami w USA było zatrzęsienie fake newsów o Hilary Clinton. Nie mając pewności źródła informacji nie podawałam żadnej.
    Piątka czytam etapami. Po prostu "krew mnie zalewa" na niesprawiedliwość . Sami sbecy i zawsze spadali na 4 łapy i kasa kasa kasa......
    Wynoszenie dokumentów, sterowanie ludźmi, awanse za przysługi. To jest straszne,że nie wiesz komu ufać, która informacja jest prawdziwa i kto lepiej ukrył teczki na siebie. A jak chcesz być ucziwy w tym szambie to zawsze cię uwalą. Te służby UOP...ten kto je tworzył i kim obsadzał miał praktycznie władzę nad każdym.

--
    "Nigdy nie powiedziałem, że nie jesteś dobry w tym, co robisz... Po prostu to, co robisz, jest bezwartościowe."
    by Sheldon Cooper
  • 17.07.17, 21:27
    ja sie nawet wdawalam w dyskusje na facebooku o Hillary. No ale co to za dyskusje - absolutnie wydawlao mi sie sprzeczne z czymkolwiek zeby sponsorowala siatke pedofilow!!! No i te newsy sa dokladnie jak terazniejsze o uchodzcach - cos tam cos tam, bez zrodla, potwierdzenia, same ogolniki, jak zaczynasz drazyc widzisz ze nic nie ma za tym, ze nie ma zadnego wiarygodnego zrodla. No ale to wiemy teraz, a podobno spory odsetek wyborcow w US cala wiedze czerpie z facebooka! wyobrazasz to sobie? ja nawet informacje z moich portali sprawdzam.
    tez mnie ta ksiazka zalamala, ale przede wszystkim poziom uwiklania Macierewicza i mechanizm jego dzialania - ufam swoim bez wzgledu na wszystko, ubek czy nie. i nie widzi ze ci ludzie sa uwiklani, ze ktos ma na nich tez teczki, ze wziac dzialaja w sluzbach. albo widzi. ech... obrzydliwe to jest wszystko, takze to co pisze o US sad dlatego ciagle nie moge zrozumiec dlaczego tu ruskie trolle sa tolerowane. na twitterze jednak staraja sie je eliminowac. a tu - pelna beztroska. a przeciez na pewno admini widza kto pisze z jednego ip na piec czy wiecej nickow i ciagle tylko na jedne tematy. no i oni sa tu przeciez w jakims celu.
  • 18.07.17, 00:15
    ja prdlę, jaka sraczka. na każdy jego tweet powinien byc tweet drugiej strony, no ale my nie mamy takich zdeterminowanych żolnierzy cymbałow w szeregach.
  • 18.07.17, 08:17
    > Nie Lauren. Trzeba mieć kasę i armię trolli która realizuje plan.

Sugerujesz, że ktoś opłacał byłego prezydenta by sam siebie trollował tekstami w stylu "nie stać cię na mieszkanie to weź kredyt", "nie możesz znaleźć w Polsce pracy to wyemigruj"? suspicious

Jak mało inteligentną trzeba być osobą, żeby nie dostrzegać jak bardzo takie teksty stoją w kontrze do stworzonej przez PRowców kampanii prezydenckiej Komorowskiego: Polska w budowie, w dobrobycie, Komorowski popierany przez prezydentów większych miast.

Przegrali na własne życzenie z powodu fatalnej kampanii. Warto to zrozumieć i nazwać sprawę po imieniu zamiast zaklinać rzeczywistość i zrzucać winę na płatne trolle. Są i będą kolejne wybory do wygrania i liberalna opozycja będzie miała bardzo duże problemy z pokonaniem PISu jeśli nie zacznie uczyć się na własnych błędach. Inteligentni ludzie tak robią. Głupcy zwalają winę za porażkę na czynniki nieistotne.
  • 18.07.17, 09:27
    Aha, bo tworzeniem memow, wysmiewaniem komoruskiego oraz chwaleniem dudy to zajmowala sie armia ludzi na bezrobociu. Duda tez nieprzygotowany zalosnie zareagowal w debacie na temat swojego etatu a teraz wyobraz sobie ze ktos to pytanie zadaje mu znienacka na ulicu jako zwykly wyborca a potem rozdmuchuje to do gigantycznych rozmiarow. Sama b ulegasz temu przekazowi na wygodny dla ciebie temat, przypomniec szwedzki link wrzucony z kolezanka bez zadnego sprawdzania?
  • 17.07.17, 19:58
    Duda to IMO inna bajka. Jego plusem było to, że jest nieznany i młody, nie to, że z PiS.
  • 22.07.17, 02:02
    Nieznany i młody nic by nie zadziałał, gdyby nie stała za nim machina propagandowa i pieniądze. Partyjne pieniądze, pisowskie.
  • 17.07.17, 18:15
    www.wprost.pl/kraj/10065418/Posel-PiS-wycofal-swoj-podpis-pod-projektem-ustawy-o-Sadzie-Najwyzszym.html
    Ten wycofal swoj podpis
  • 17.07.17, 18:17
    O Gowinie krążą bardzo brzydkie plotki. Jeśli zacznie "brykać" zostaną użyte przeciw niemu.
    Już w zeszłym roku pojawiła się wrzutka ,że zostaną ujawnione pewne informacje o jednym z posłów, coś tam sugerowano.
    Sama nie wiem czy im wierzyć czy nie, a powtarzanie ich może skrzywdzić niewinnego. Ja na razie obserwuję jak poseł Gowin, tańczy jak mu PIS zagra. Oczywiście, nie wykluczam że jest świnią z własnego wyboru wink
    Ucieczka przed głosowaniem wymowna.

• 17.07.17, 18:30
    Jakie plotki?

--
    Sport to nie jest zdrowie."Ja się kiedyś nabawiłam urazu kręgosłupa, którego konsekwencje odczuwam do dziś na zajęciach...uwaga....zdrowy kręgosłup!" Saszanasza
  • 17.07.17, 19:31
    w czasach poprzedniej ekipy, myślałam, że największą prostytutką na naszej scenie politycznej jest Gowin. teraz już nie myślę,z że może największą, ale najbardziej spektakularną, na pewno.
  • 17.07.17, 20:13
    Pierwsze bezapelacyjne miejsce w tym rankingu ma i będzie mieć Rycho Czarnecki, potem możesz wstawiać Gowina
  • 17.07.17, 20:40
    Również opowiadam się za kandydaturą Rysia Czarneckiego.
  • 18.07.17, 00:24
    a Czarneckki nie zawsze był prawakiem? bo Gowin to sie stroił w piórka chadeka demokraty, a teraz wspiera antydemokratyczny reżim. no i jest jak pani "żadnej roboty sie nie boję", mogę być ministrem-od-czegokolwiek (na czym się kompletnie nie znam), byle być u tego przysłowiowego koryta.
  • 17.07.17, 21:17
    Taka sytuacja powinna na długie lata dyskredytować polityka. Jeżeli klient Amber Gold podpisał umowę bez czytania, poniósł konsekwencje. Minister, po takiej wtopie, powinien być spalony w oczach wyborców na zawsze. Ale Gowin to obślizgły typ, któremu się upieczeuncertain
  • 18.07.17, 00:25
    ale Gowin nic nie podpisał, po prostu schował głowę w piasek, co ma robić biedaczek.
  • 18.07.17, 06:05
    Wydawało mi się, że jego podpis był pod projektem ustawy.
  • 18.07.17, 14:09
    nie, Gowin nie podpisał jak dotąd żadnego projektu poselskiego:
    wyborcza.pl/7,75398,22107686,wierni-podpisowcy-kto-najczesciej-podpisuje-sie-pod-poselskimi.html

projekty poselskie podpisują poselskie zera, gwiazdy są trzymane w bezpiecznym kordonie.
  • 20.07.17, 15:30
    Gowin zagłosował za ustawą o SN.

no to jednak wygrywa na największą prostytutkę polityki.
  • 20.07.17, 19:49
    Ciekawe czy ma tego świadomość...
  • 21.07.17, 15:47
    Wyrzucili go właśnie z redakcji "Znaku"
  • 21.07.17, 15:55
    Przyzwoici ludzie. Teraz bym caly czas mu o tym przypominala
  • 20.07.17, 15:42
    gowin głosował za więc popiera i jest za. jego wewnętrzne rozdrapy mnie nie interesują. podobno i Jaruzelskiemu szkoda było tych z "Wujka" - i co z tego? głosował, firmował, popiera

--
    "When you have a dream, you've got to grab it and never let go." ? Carol Burnett
  • 20.07.17, 19:36
    dokładnie.
  • 21.07.17, 18:27
    "Pytany o PiS-owską ustawę o SN odpowiedział, że porozmawia na ten temat, kiedy się w nim zorientuje.

A co sądzi o protestach w obronie sądownictwa? - Do wczoraj się zajmowałem ręką w gipsie mojego wnuka - odparł polityk."

Niezależnie od tego, jak głosował, ta wypowiedź jest skandaliczna. Jest ministrem, ma za to płacone i jego psim obowiązkiem jest wiedzieć, co się dzieje w polityce.

--
    -------------------------------------------------------------
    "a przecież można pozostać człowiekiem nawet jeśli jest się nauczycielem" by Grave_digger

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.