Dodaj do ulubionych

Ludzki pan - opłata paliwowa

17.07.17, 18:33
Kaczelnik poinformował o wycofaniu ustawy o opłacie paliwowej - zasłona nie jest potrzebna, Adrian pewnie podpisał już ustawy sądowe.
Edytor zaawansowany
  • 17.07.17, 18:39
    Właśnie się dowiedziałam kto PiS ustawia PR i jeśli to prawda, to gość jest znakomity i b. profesjonalny.
  • 17.07.17, 19:07
    >Właśnie się dowiedziałam kto PiS ustawia PR i jeśli to prawda, to gość jest znakomity i b. profesjonalny.

a co w tym profesjonalnego? przecież to stara zagrywka pisiowa, jeszcze tego nie zauważyłas?
    wycofac się żeby za chwilę przywalic podwójnie. Tylko ciemny lud sie na to nabierze. I ty, chyba.
    "Profesjonalny" to jednak nie stosowałby tego samego z(a)grania przez tyle lat.
  • 17.07.17, 19:58
    Dlaczego opozycja nie zorganizuje sobie równie profesjonalnej obsługi PR?
  • 17.07.17, 21:02
    >Dlaczego opozycja nie zorganizuje sobie równie profesjonalnej obsługi PR?

nie wiem. Moze dlatego, że nie jest przyzwyczajona do komunikowania się z ciemnym ludem? raczej z ludźmi pokroju prof. Strzembosz?
    Nie, no, ok. Ale ja tez lepiej czuje sie w towarzystwie np. Jandy niz w towarzystwie jojo.
  • 17.07.17, 21:07
    to tak jakby pytac czemu Clinton nie spotykala sie z ruskimi zeby miec cos na trumpa.
  • 17.07.17, 21:37
    like it.

--
    Czajniczek Pana R.
  • 17.07.17, 20:13
    Chwilowa przyczajka i pozorne wycofanie się z głupiej propozycji to nie jest żaden profesjonalizm pijarowy tylko ograna, stara jak świat manipulacja.

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • 17.07.17, 20:50
    Weź pod uwagę momenty wprowadzania kontrowersyjnych i kluczowych projektów. Olej gromkie i rytualne pohukiwania i groźby, bo one wychodzą głównie od posłów PiS z tylnych ław czy jakichś radnych/działaczy i mają podjudzić opozycję.

W grudniu pozwolono opozycji, żeby sobie po prostu siedziała na Sali Posiedzeń tudzież stała na mrozie przed sejmem i zaczęła się przerwa świąteczna. Teraz też pozwolą opozycji demonstrować na świeżym powietrzu, w tym tygodniu są ostatnie posiedzenia komisji, zaczynają się wakacje sejmowe, psa z kulawą nogą tam nie będzie, a do września zapał potencjał demonstracyjny osłabnie. Prezes nakazał wycofanie się z projektu opłaty paliwowej - znaczy zrozumiał protesty kierowców i prostego człowieka, któremu bardziej zależy na uniknięciu podwyżek niż na niezależnych sądach etc.
    I tak dalej, grunt, że te zagrania są skuteczne.
    Kiedy w końcu opozycja zrozumie, że liczy się skuteczność, bo na razie dają się ogrywać jak dzieci.
  • 17.07.17, 21:20
    >Prezes nakazał wycofanie się z projektu opłaty paliwowej - znaczy zrozumiał protesty kierowców

nie, nie zrozumiał. Co najwyzej stchórzył. Jesli myslisz, że jest inaczej, to też niczego nie rozumiesz.

>I tak dalej, grunt, że te zagrania są skuteczne.
    >Kiedy w końcu opozycja zrozumie, że liczy się skuteczność, bo na razie dają się ogrywać jak dzieci.

"opozycja', podobnie jak UE, nie potrafi rozmawiac z chamem.
    Dlatego, że opozycja to sa ludzie kulturalni, wychowani na innych wartosciach, zasadach, priorytetach. Oni (ja takze, zreszta) nie potrafia dzialac, jak taki prostak jojo, który nauki pobierał w podmiejskim pociagu, napadajac na swoich kolegow i okradajac ich. Albo niejaki pięta, ktory obrabial samochody. Albo "członek' czy "pies" - poczytaj sobie o nich.
    Pisuary to sa ludzie wychowani w innych kregach kulturowych (no, "kulturowych" to moze za dużo), czyli zwykle chamy.
    To moze potrwać, zeby opozycja zniżyła się do takiego poziomu.
    Jednak historia pokazuje, ze prędzej czy później i cham nie wytrzymuje, szczególnie, jak mu kiełbasy zabraknie.
  • 17.07.17, 21:55
    wierze w to bartoszewskie "warto byc przyzwoitym". nie oplaca sie, ale warto. i tego trzeba sie trzymac. ducha nie gasic - a to co sie dzieje to jest potezna lekcja dla Polski - bolezna, okrutna ale lekcja.
  • 17.07.17, 23:23
    Tzw. opozycja to sa ludzie kulturalni - no nie mogę, dowcip roku co najmniej.

niezalezna.pl/102400-brata-pan-pozdrowi-tez-jest-sedzia-michnik-uslyszal-i-uszy-puchna-wideo

natemat.pl/212451,olejnik-zazadala-przeprosin-od-walesy-no-co-pani-pie-bylego-prezydenta-rozzloscilo-pytanie-o-przeszlosc

plus wczorajszy hit:
    "Aby uchronić Ojczyznę od wojny domowej trzeba jak najszybciej aresztować około 15 ludzi z obecnej władzy w tym polityka Rydzyka ..LW"

o zachowaniu tzw. obywateli z litosci wspominać już nie będę - taak kultura nienawisci na poziomie niezwykle wysokim , wręcz europejskim.

• 18.07.17, 01:45
    > nie, nie zrozumiał. Co najwyzej stchórzył. Jesli myslisz, że jest inaczej, to t
    > eż niczego nie rozumiesz.

Fajnie, że humor dopisuje, ale jednak w nadzwyczaj trudnym położeniu opozycji AD 2017 warto powstrzymać się od wyrokowania, kto rozumie, a kto nie. Przegraliście wszystko, bo tak wspaniale wszystko rozumieliście?

Najwyraźniej nie zdajesz sobie sprawy, jakim potężnym siłom i jakim grupom wpływu naraża się gościu, który zapragnął zaorać Wasze sądy. To nie jest zajęcie dla tchórzy.
  • 17.07.17, 21:44
    Cos marny ten PR.
    Kaczynski zrozumial protest kierowcow i prostych ludzi, ale juz protestu pod sadami nie rozumie?
    Ta wybiorczosc podwaza argument o rozumieniu protestujacych i o niby sluchaniu woli ludu.
    Nikt madry sie na to nie nabierze.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • 17.07.17, 21:50
    Agrh. Nie zrozumiał, pewnie guano go obchodzą protesty kierowców. To ma wyglądać jakby się pochylił nad ich losem, pogroził Beaci palcem i pochwalił tego "młodego odważnego posła", który dziwnym trafem był no namem, ale robią mu rozpoznawalność przed wyborami samorządowymi w Łodzi.
    Zrozum, to ma tylko tak wyglądać, że ustąpił i przykryć demontaż systemu sądownictwa.
  • 17.07.17, 22:33
    >Zrozum, to ma tylko tak wyglądać, że ustąpił i przykryć demontaż systemu sądownictwa.

ale dla kogo "ma wygladac'? skoro ja w to nie wierze. A i ty tez, jak twierdzisz. To kto w to wierzy? chyba tylko ten nieprzeciętny PRowiec. I kaczor.
  • 17.07.17, 22:35
    a, no i gdzie ty widziałas te "protesty kierowców"? bo ja widziałam tylko protesty w sprawie sądów.
  • 17.07.17, 22:41
    No ja wiem, ze on tylko udawal, ze zrozumial.
    Tylko bez sensu to jest. Udawac zrozumienie woli jednej grupy ludzi i niby sie przychylac, a w innej sprawie juz nie, mimo jak rotestow.
    Dobrze ponad 60% spoleczenstwa juz ten pseudopijar dawno rozgryzlo i odbiera jako chamska manipulacje. Nie widze w tym dzialaniu ani kszty inteligencji.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • 18.07.17, 00:51
    > Dobrze ponad 60% spoleczenstwa juz ten pseudopijar dawno rozgryzlo i odbiera ja
    > ko chamska manipulacje.

opozycja to jednak straszne nieogary. Miliony ludzi ich popierają, a ci od prawie dwóch lat skaczą na ulicy i wykrzykują jakieś hasła. Na szczęście już w 2019 wybory parlamentarne, w których "dobrze ponad 60%" społeczeństwa doszczętnie zaora PiS. Macie wspaniałe perspektywy, nic tylko pozazdrościć.
  • 18.07.17, 01:34
    > Nikt madry sie na to nie nabierze.

Pozostając na gruncie Waszych, hm..., no niech będzie, przekonań. Wygrywali, jak to nazywasz, "mądrzy" z Platformy, demokracja triumfowała i było wporzo. Dlaczego w efekcie ośmiu lat mądrych rządów Platformy społeczeństwo tak zgłupiało, że wybrało PiS i to z poparciem pozwalającym na utworzenie pierwszego w demokratycznej Polsce samodzielnego rządu?

Życzliwie powtórzę, że przekonanie, że przegraliście, bo byliście tacy mądrzy, a przeciwnicy to chamy bez szkół jest do tego stopnia nieprzystosowawcze, że nie jest eksponowane w głównej narracji opozycji. Zresztą najzwyklejsza intuicja podpowiada, że nie ma sensu deprecjonować przeciwnika, z którym się tak dotkliwie przegrywa.
  • 18.07.17, 07:00
    Gogol, a ty widzisz na co odpisujesz ze tak klepiesz swoje glupoty? I popraw sie, to nie jest zaden demokratyczny rzad, naczelnik z tylnej lawki wszystkim steruje, boi sie dziad odpowiedialnosci? Po sraczce jaka dostales w tym watku ewidentnie jest cos na rzeczy
  • 17.07.17, 21:00
    Właśnie się dowiedziałam kto PiS ustawia PR"

Masz na myśli może A.K. ?
  • 17.07.17, 21:50
    Nie.
  • 17.07.17, 21:51
    Jest tak profesjonalny, że zna tylko jeden chwyt PR-owy - na wrzutę. Szał.
  • 18.07.17, 01:38
    sumire napisała:

> Jest tak profesjonalny, że zna tylko jeden chwyt PR-owy - na wrzutę. Szał.

jeśli pis ma słaby marketing, to przecież wspaniała okazja do wykazania się dla mistrzów marketingu z opozycji.
  • 18.07.17, 08:33
    Jak sie fantastycznie pis marketingowo wykazal przez 8 lat w opozycji przegrywajac rowno wszystkie wybory? Ruszyli dopiero z afera podsluchowa, a kto stoi za afera podsluchowa? Wiec moze te wspaniale wrzuty marketingowe to po prostu pomoc doradcow kremla tak jak i ta pomocs jst inwestowanie w takie trolle jak ty elka
  • 18.07.17, 01:49
    > Właśnie się dowiedziałam kto PiS ustawia PR i jeśli to prawda, to gość jest zna
    > komity i b. profesjonalny.

Dla kontekstu warto wspomnieć, że wśród pis-fanów jest dość rozpowszechnione przekonanie, że pis ma fatalny PR i mógłby osiągnąć znacznie więcej, gdyby tylko ten PR poprawić.
  • 17.07.17, 18:44
    Wroci wroci. Wbrew temu co mowi dynka z pustego i jarek nie naleje
  • 18.07.17, 01:21
    nathasha napisała:

> Wroci wroci. Wbrew temu co mowi dynka z pustego i jarek nie naleje

przecież zadłużenie za zeszły rok wyniosło 52% PKB. Można jeszcze kilka lat hulać, brać kredyty, ba, nawet kraść można, zanim w ogóle zbliżymy się do poziomów zadłużenia z czasów Platformy, a gdyby to nastąpiło, to przecież demokratyczny, proeuropejski i wolnościowy rząd Platformy w 2013 pokazał, co w takiej sytuacji należy zrobić: złamać konstytucję, która zabrania zadłużać się powyżej 55% PKB, co pozwoliło PO na wyśrubowanie wyniku do 56%. Bo wiecie, Platforma to obrońcy konstytucji.

Chyba że martwi Cię dług nie w relacji do PKB, tylko w liczbach całkowitych - to z pewnością zrelaksuje Cię fakt, że dług np. Niemiec (odwiecznego obrońcy demokracji, wolności i praw człowieka w Europie, a już szczególnie w Polsce) jest dziewięć razy większy niż nasz, a przecież o Niemczech nikt wykształcony nie ośmieli się powiedzieć złego słowa.

Do tego spółki skarbu państwa, pod zarządem apolitycznych fachowców za czasów Platformy mocno deficytowe, pod zarządem czysto politycznych misiewiczów bez szkół nagle zaczynają przynosić zyski. Platforma jest sama sobie winna. Trzeba było uwalić do końca ten deficytowy LOT we współpracy z Plichtą, a nie że teraz przejmują go dyletanci z pisu i raptem zamiast 300 mln straty firma ma 300 mln zysków.
  • 18.07.17, 06:57
    Elka, a wytlumaczysz jakim cudem z poteznego zadluzenia za czasow PO przeslismy jednym wyborczym zwyciestwem do jego braku? Nie wciskaj tu ekonomicznych bajek, zadluzenie jest jeszcze wieksze, ot kreatywna ksiegowosc i dlug ukryty.
  • 17.07.17, 19:03
    ale o podwyzkach wody i energii to juz wiesz?
    podwyzke "paliwowa" zamknie w tych 2, kiedy już sądy udupi, spokojna głowa.
  • 18.07.17, 00:02
    Zaden tam PR, tylko zwykła chamska manipulacja, ot co.

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • 18.07.17, 01:24
    solejrolia napisała:

> Zaden tam PR, tylko zwykła chamska manipulacja, ot co.

to musi boleć mistrzów z opozycji, że regularnie dostają baty na wszystkich frontach z tak słabym przeciwnikiem
  • 18.07.17, 06:34
    Mam też inna mała teorię-schemat ten sam ale ....nie zadzałał.

Bo na wszelkie podwyżki bardziej czuły jest elektorat pisu, pińcetplusowy bumelant,
    niż ci, co pod Sejm z flagą UE są gotów przyjsc.
    To zwykły strzał w kolano i dlatego się wycofali.
    Poza tym, wniosą tu opłatę, wprowadzą tam podatek, i jeszcze abonamencik > nawet idiota uzna że te informacje o nadwyzkach w budżecie to zwykła lipa, bo budżet nie domyśla się skoro nawet masło zdrożało.

Pi s nie dba o reakcję obywateli w sprawie sądów, a o swoich.

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • 18.07.17, 06:52
    Nie chcę być nieuprzejma, ale opozycja nie ma większych szans na wygraną dopóki coś brzdąka negatywnie na temat elektoratu pięćsetplusowego. Jakakolwiek zapowiedź likwidacji tego dodatku zadziała antyskuteczniej niż obietnica przyjęcia uchodźców.
    Sugerowałabym też zdjęcie Balcerowicza z pierwszego rzędu, bo wyjątkowo źle się kojarzy.
  • 18.07.17, 06:45
    Nieźle to rozegrali, trzeba przyznaćuncertain
  • 18.07.17, 08:22
    A nie mowilam? smile
  • 18.07.17, 10:34
    kaczelnik big_grin big_grin big_grin

--
    Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/

czym się zajmuję w wolnych chwilach... big_grin
    mojafilcowabiżu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.