Dodaj do ulubionych

Powstańcy warszawscy na demonstracji

17.07.17, 18:57
metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,22106399,wanda-traczyk-stawska-to-sytuacja-w-ktorej-polska-jest-w-niebezpiecznej.html#MegaMT
Wklejam, bo różne elko-tiszantule mówią, że to "turyści byli".

Fakt, nie są to "zwykli ludzie" (pozdrowienia dla jagienki) - to ludzie niezwykli. I teraz możecie do nich iść, towarzysze i powiedzieć, że sa elitą, którą PIs chce oderwać od żłoba. I że nie zależy im na Polsce.
Edytor zaawansowany
  • 17.07.17, 19:24
    Do trolli nie ma co mówić. Warto mówić do tych, które się 'polityką nie interesują' i ciągle im sie wydaje, że nic takiego się nie dzieje. Lato 1939 też było ładne...

--
    Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
  • 17.07.17, 19:26
    sad
    Ps.po cos te trolle tu sa
  • 17.07.17, 19:34
    Pracuję nad tym w realu jak mogę, spektakularnych sukcesów nie mam, ale jakieś są. Gdyby każdy z "nas" który głosował przekonał chociaż jedną osobę , której "to nie dotyczy", żeby głosowała.
  • 17.07.17, 19:36
    paszczakóna - czy wiesz czy w ogóle rozmawia się o tym, żeby opozycja wsiadła w autobusy i jeździła do ludzi?
  • 17.07.17, 19:42
    A tak demonstranci odpłacili powstańcom:

wawalove.pl/Swieczki-trzeba-sprzatac-Protestujacy-przed-Sadem-Najwyzszym-oszpecili-pomnik-Powstania-Warszawskiego-a26722

--
    Nowak: Tusk jest dotknięty przez Boga wielkim geniuszem
  • 17.07.17, 19:44
    Jestem przekonana, że powstańcy rozumieją - w przeciwieństwie do pana Bosaka.
  • 17.07.17, 20:58
    Ja z kolei myślę, że nie zrozumieją i nie zaakceptują. Bo Polacy nie rozumieją 3go pokolenia UB.

p4.wawalove.pl/p4.wawalove.pl/9a2bbe90ea5e86be0e111ab9d9916f9f.jpg

dobranoc

--
    Nowak: Tusk jest dotknięty przez Boga wielkim geniuszem
  • 17.07.17, 21:00
    Czyli Piotrowicza i innych? PiS to bolszewia.
  • 17.07.17, 21:01
    to ci przeszkadza ale ubek lusnia skazany prawomocnym wyrokiem w bliskim otoczeniu macierewicza oraz mafioso robert sz majacy realny wplyw na mon juz nie? btw, krzystof bosak jest nagle wazniejszy od tego co mowi powstaniec? wstydz sie purchawa!
  • 17.07.17, 19:44
    Kurcze, ile grobow jest bezczeszczonych pierwszego listopada. Purchawa/elka/tisz wlacz myslenie to nie boli
  • 17.07.17, 20:32
    Jak trzeba było zbierać świeczki po obrońcach krzyża, toscie lamentowali, jakby wam kto matkę harmonią zabił.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.