Dodaj do ulubionych

grey vetiver

05.08.17, 17:20
Czy któraś wąchała perfumy tom ford grey vetiver? Czy warte są swojej ceny?
Edytor zaawansowany
  • 05.08.17, 17:21
    Tak/tak.
  • 05.08.17, 20:19
    up
  • 05.08.17, 20:22
    Tak. Warte swojej ceny.

Na mojej skorze mnie draznia. Ostatnio wyczulam na kolezance z pracy i bardzo mi sie podobaly.
  • 05.08.17, 20:26
    Ale to męski zapach...
  • 05.08.17, 20:32
    Różnie to bywa.

www.myperfumesamples.com/mps/grey-vetiver-by-tom-ford-for-women
  • 05.08.17, 21:27
    I?

Dla mnie to umowne kategorie, interesują mnie nuty.
  • 05.08.17, 22:07
    kfugktru23 napisał:

> Ale to męski zapach...

Po pierwsze - jakie to ma znaczenie, co napisano na butelce?
    Po drugie - pachnąc nie nosisz podpisu, co to i dla kogo.
    Po trzecie - niektóre męskie perfumy pachną bardziej damsko od damskich.
    Po czwarte (i pewnie nie ostatnie) - wiele damskich perfum ma klony w wersji męskiej, albo uniseks. I na odwrót.

Nieprzekonanym polecam rubrykę "Gender bender" na Fragrantice. Perfumoholicy zazwyczaj nie przejmują się "płciową" etykietką.

A w ogóle płeć perfum to przesąd i zabieg marketingowy, podobno rozróżnienie ze względu na płeć pojawiło się dopiero na początku XX wieku, właśnie z powodów marketingowych.
    Na szczęście coraz więcej jest uniseksów i nie trzeba się przejmować, czy perfumy są z lewej, czy z prawej strony perfumerii.

--
    Takie jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam!
    (by Jan Tomaszewski)
  • 06.08.17, 00:08
    A co do samego zapachu?
  • 06.08.17, 09:27
    kfugktru23 napisał:

> A co do samego zapachu?

Grey Vetiver mają w Douglasach, możesz tam powąchać, możesz też całkiem tanio kupić próbkę w internecie. I widzę, że można tam teraz też kupić cały flakon 100 ml w świetnej cenie (popularna perfumeria internetowa z perfumami w nazwie).
    Moim zdaniem - warto, zdecydowanie. Tom Ford nie bez powodu jest uznany i poważany przez perfumaniaków.

Dior Homme to kompletnie inna bajka zapachowa, nie za bardzo można porównywać oba zapachy.

Jeśli trzeba by wybierać między nimi, to Grey Vetiver pod każdym względem i z każdego powodu.

--
    (by Jan Tomaszewski)
  • 06.08.17, 09:29
    Vetiver ma być na co dzień a Homme na wieczór...
  • 06.08.17, 09:44
    kfugktru23 napisał:

> Vetiver ma być na co dzień a Homme na wieczór...

I obdarowywany ma tak rozbieżny gust?

No dobra, w sumie czemu nie. Tak czy siak - oba zapachy są do powąchania w Douglasie. A skoro, jeśli dobrze się domyślam, Ty też będziesz je wąchać, to może warto sprawdzić smile

--
    (by Jan Tomaszewski)
  • 06.08.17, 00:45
    A Homme Christian Dior?
  • 06.08.17, 08:22
    up
  • 06.08.17, 18:45
    up

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.