Dodaj do ulubionych

Marek Niedzwiecki a jego książki -szok

05.08.17, 20:16
Naprawdę jestem w szoku.
Wiem ,ze wydał juz kilka książek.
Wlasnie przebrnęłam przez " Australijczyka".
Temat super i zapowiadało sie arcyciekawie.
A co dostałam ?
Nie wiem czy to wypociny małego chłopca czy co?
Plecie trzy po trzy aż cieżko zrozumieć o co mu chodzi.
Kto mu wydał takie cos- to tak jakby mu wydali przez pomyłkę pierwsza wstępna wersje
Czy macie podobne wrażenia?
Pozostałych jego książek nie czytałam i będę raczej omijać szerokim łukiem....
Edytor zaawansowany
  • 05.08.17, 23:08
    Nie czytałam, ale dziękuję za ostrzeżenie.
    Ja z kolei, mogę ostrzec przed "Wzgórzem Psów" Żulczyka. Nie rozumiem skąd tyle dobrych recenzji. Gdybym udała się do jakiejś maliny, nagrała rozmowy tam prowadzone i następnie zapisała je, to prawdopodobnie napisalabym "Wzgórze Psów 2".
  • 05.08.17, 23:09
    *meliny
  • 05.08.17, 23:43
    teraz taka moda kazdy kto czuje sie celebryta wydaje ksiazke, wiekszosc to glebokie przemyslenia o wlasnym zyciu (Majdan, Cichopek, Zelnik, zona 'slowika' ...) lub poradniki (Lewandowska, Gessler, Chodakowska..), zwykle omijam te wypociny szerokim lukiem, z tego 'gatunku' skusilam sie wspomnienia syna bosa narkotykowego Pablo Escobara - calkiem ciekawe.
  • 06.08.17, 01:36
    ... kazdy kto czuje sie celebryta wydaje ksiazke, wiekszosc to glebokie przemyslenia o wlasnym zyciu ... lub poradniki ...
    ===
    chyba płacą wydawcom żeby te dzieła wink ukazały się drukiem i zagościły na półkach księgarni big_grin

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 06.08.17, 01:44
    lo matko Majdan wydal ksiazke ?????
  • 06.08.17, 11:30
    plotek.pl/plotek/1,78649,11580054,Majdan_opowiada_w_swojej_ksiazce_o_Dodzie__To_byla.html
    Nardal tez napisal, a teraz spoleczenstwo czeka z niecierpliwoscia na ksazke Dody!
  • 06.08.17, 14:47
    A ja miałam do tej pory pozytywne doświadczenia. Książki celebrytów pisane przez kogoś typu książka Danuty Walesowej fajnie sie czytało.
    Dlaczego Niedzwiecki nie mógł skorzystać z takiej pomocy, tylko obraza czytelnika- nie wiem ....
  • 06.08.17, 07:36
    Tak, czytałam dwie inne (wspomnienia z radia), trochę zburzyły obraz pana Marka.
  • 06.08.17, 14:45
    To naprawdę będę unikać, mój jego obraz po tej jednej jest tragiczny
  • 06.08.17, 17:13
    Ale np. książka W. Manna jest naprawdę ok. Więc nie ma reguły.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.