Dodaj do ulubionych

blok i szczury☺

08.08.17, 21:03
Przeczytałam właśnie info na klatce, że w wyniku remontu w piwnicy pojawiły się szczury!!!! Spółdzielnia wysypała trudkę ale wiadomo szczur inteligentny jest.
Co więcej może spółdzielnia zrobić? Jak wymóc na nich skuteczne działania?

P.s.Oczywiście najlepsze byłyby koty ale skąd wziąć koty i to takie dzikie?
Edytor zaawansowany
  • 08.08.17, 21:14
    emotikon pełną gębą w tytule to wynik panicznego strachu a nie sympatii do tych stworzeń
  • 08.08.17, 21:16
    Na trudke to żaden szczur na pewno nie poleci. big_grin
  • 08.08.17, 21:22
    kiedy mieszkałam w bloku, była sytuacja zaszczurzenia bloków obok. dosłownie, wracając wieczorem z psiego spaceru codziennie przebiegał obok bloku szczurzy osobnik. u nas szczurów nie było, u nas były tzw. dzikie piwniczne koty, sztuk dwa. trzy poboczne czteropiętrowce zakratowali sobie okna piwniczne, bo im koty przeszkadzały. natura próżni nie znosi. nie chcieli kotów, mieli szczury. tak mi się przypomniało.
    szczury są inteligentne, trudne do wytępienia bez kociego wsparcia. trutkę możecie sypać do upojenia, jeden z rodziny zeżere a reszta nie ruszy.
  • 08.08.17, 21:50
    tylko jak jest trutka to i koty sie struja sad
  • 08.08.17, 21:50
    I to jest problem.
  • 09.08.17, 09:18
    "wracając wieczorem z psiego spaceru codziennie przebiegał obok bloku szczurzy osobnik"
    Szczurzy osobnik przebiegał koło twego bloku chodząc z psem na spacery? A może biegając z psem, przechodził koło bloku?

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • 10.08.17, 17:04
    to się popisałaś. gratuluję. przeczytałaś, wytknęłaś, nic w temacie nie wniosłaś. postawa godna podziwu.
  • 10.08.17, 17:49
    Aż sobie wyobraziłam szczura idącego z psem na spacer. wink
  • 08.08.17, 21:56
    Trutkę, trutkę, trutkę....przecież wiem że trutkę
  • 08.08.17, 21:57
    smile

Koty są bezkonkurencyjne. Taki fakt.
  • 08.08.17, 21:49
    Coz, jak sie przegania wolnozyjace koty to ma sie szczury, bylyby koty, wykastrowane, wysterylizowane, zadbane to i by z luboscia na szczury polowaly.

Trutka ma sens wtedy gdy stosuje sie ja 'z glowa', tzn na poczatek, przez kilka dni w okreslonych miejsach wyklada sie jedzenie dla szczurow (tak, tak) gdy juz przyzwyczaja sie do 'stolowki', to wtedy zarcie miesza sie z trutka i mozna odbebnic polowiczny sukces, bo i tak szczurzy capoditutticapi przezyl i gdzie swoja nowa kolonie zalozy. Na takiego przeciwnika tylko doswiadczony szczurolap albo kot.

Sposob z dawno emitowanego filmu, bodajze o tytule 'szczurolap', za pomoca ktorego pozbylismy sie szczurow z jednego miejsca. Ale bylo ich tylko kilka, zwiadowcy jak nic. Teraz koty monitoruja okolice smile

Zwyczajowo wykladana trutke zje tylko 'kamikadze' i tyle w temacie.
  • 10.08.17, 17:59
    mysiulek08 napisała:

> Coz, jak sie przegania wolnozyjace koty to ma sie szczury, bylyby koty, wykastrowane, wysterylizowane, zadbane to i by z luboscia na szczury polowaly.

A kto u was w bloku, karmi te koty i kto po kotach sprząta? Karmienie moim zdaniem to nie problem, gorzej ze sprzątaniem po nich. wink

--
    Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
    Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
  • 10.08.17, 19:11
    Przede wszystkim, te szczury się nie pojawiły, a zawsze tam były. We wszystkich miastach na świecie jest więcej szczurów niż ludzi, tylko one nie są tak głupie by się masowo pokazywać. Wyłażą z kanalizacji właśnie, jak się im przeszkadza, podczas remontów na przykład. Najlepszym sposobem na "pozybycie" się szczurów, to dbanie o to, by nie było śmieci. I wtedy szczury same kiedyś znikną. Przynajmniej z pola widzenia. wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.