Dodaj do ulubionych

Labrador i serce rosnie :)

10.08.17, 11:18

Podoba mi sie bardzo, ze chlopaki nie olały kundla, tylko od razu akcja-operacja
Natomiast wlascicieele psa powinni przemyslec kwestie ciagania go po plazach w taka pogode

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22214257,labrador-na-plazy-zaczal-sie-slaniac-wopr-owcy-wiedzieli-co.html#Prze
--
Przyszedłem dzisiaj do pracy z wąsami namalowanymi kredką. Kobiety z namalowanymi kredką brwiami stwierdziły, ze jestem debilem.
Edytor zaawansowany
  • 10.08.17, 11:23
    Oczywiście, tym bardziej ze pies 12-letni....ale akcja - supersmile
  • 10.08.17, 11:35
    Nad morzem chyba nie jest tak piekielnie jak w centrum i na południu?
    A akcja rzeczywiście super!
  • 10.08.17, 11:45
    super, że się udało. myślę, że właściciele niekoniecznie musieli wylegiwać się na plaży przez cały dzień z psem, mogli przyjść się wykąpać, labradory też kochają wodę i ten zwyczajnie mógł przedobrzyć w emocjach smile
    btw, ja na wakacjach złapałam się na tym, że bardziej się martwiłam o psicę (picie, cień, upał, zmęczenie, czy się nie zaziębi kiedy mokra, itp) niż o dzieci. dzieci już spore i swój rozum mają, a piesa nie przyzwyczajona do wędrówek górskich, pływania po jeziorze, kąpieli w rzece i spania w namiocie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.