Dodaj do ulubionych

Wojna domowa w USA?

13.08.17, 11:47
natemat.pl/214825,zamieszki-w-charlottesville-w-usa-rozpedzony-samochod-wjechal-w-tlum-demonstrantow-sa-zabici-i-ranni niech mi to jakaś amerykańska ematka objaśni. Ta prawica to jakieś pojedyńcze osoby czy amerykanie się radykalizują?
Edytor zaawansowany
  • 13.08.17, 12:07
    Amerykanie się już od dłuższego czasu radykalizują. Trump przecież nie jest symbolem kraju walczącego o demokrację i liberalne wartości. I tak, w takiej atmosferze wystarczy kilka iskier, by w wielu regionach płonęło. Społeczne niezdowolenie jest bardzo duże. Dokąd to doprowadzi nie wiadomo, ale ja osobiście wolałabym, by Amerykanie skupili się na własnych problemach i przestali przez jakiś czas "ratować świat", bo gruby paluch Trumpa na czerwonym guziku nie bardzo mi się podoba.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.