Dodaj do ulubionych

gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty?

29.08.17, 17:47
W kwiarni do ktorej zwykle chodze pojawil sie wazon z cudownymi, sztucznymi piwoniami. Zakochalam sie w tym z miejsca i jestem bardzo chora z tej milosci. Naturalnie zapytalam wlascicielki skad ma to cudo, gotowa wydac kazde pieniadze. Otoz pani znalazla ten wazon na pchlim targu. Odsprzedac nie chciala chociaz zaoferowalam jej kwote, ktora teraz przyprawia mnie nieco o zawrot glowy. No ale opatrznosc czuwala i nie wydalam trzystu euro na sztuczne kwiaty, w drugiej reki na dodatek.

I teraz pytanie do ematek, ktore wiedza wszystko - gdzie kupic sztuczne kwiaty, ktore wygladaja jak zywe i nie stracic fortuny.

--
Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
Obserwuj wątek
      • black_halo Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 29.08.17, 17:52
        No i jak sie mniej wiecej ksztaltuja ceny?

--
        Życie nie powinno być podróżą do grobu, w trakcie której tracimy czas na to, aby dotrzeć do niego cało i zdrowo, z atrakcyjnym, dobrze zachowanym ciałem. Znacznie lepiej poruszać się po tej drodze z piwem i chipsami w ręku, z dużą ilością seksu i nad grób dotrzeć wycieńczonym i zużytym, ale z okrzykiem: Było warto!
    • czyscicka Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 29.08.17, 22:41
      Pewnie kwiaty kupione tutajsmile
      www.sia-deco.com/tutorial
      Kiedyś mieli sklepy także w Polsce. Właśnie sztuczne piwonie od 10 lat zdobią moje biurko w pracy i są niezniszczalne. Wiele osób nabiera się bo wyglądają jak żywesmile Poszukaj w swojej okolicy sklepu stacjonarnego. Na wyprzedażach można te kwiaty kupić za kilka euro.
        • czyscicka Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 30.08.17, 09:38
          >a nie lepiej kupić co 2-3 miesiące doniczkę z żywymi kwiatami niż cieszyć się, że "od 10 lat zdobią moje biurko" ?

No tak... A dasz namiary na doniczkowe piwonie? Osobiście nie spotkałam piwonii w doniczcebig_grin Nie mówię już o tym że cięte dostępne w zasadzie przez 1,5 mca w rokusmile
          Poza tym jest jeszcze mały drobny problem doświetlenie biura i moje częste z niego wyjazdy. No ale to taki drobiazgbig_grin Doniczkowe kwiaty przecież nie potrzebują dużo uwagi, podleją i doświetlą się samewink
      • black_halo Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 30.08.17, 11:54
        No wlasnie chyba te. Widze, ze zaoferowalam jednak wcale nie taka duza cene, wazon w kawiarni ma 70 cm wysokosci i jest nim conajmniej ze 100 kwiatow, do tegolodygi nie sa plastikowe a pokryte takim jakby meszkiem. Wyglada super naturalnie i w pierwszej chwili myslalam, ze to prawdziwe.

--
        • czyscicka Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 30.08.17, 16:40
          U mnie też łodygi nie są takie zwyczajne plastikowe. Nie wiem jak wyglądają teraz. Na wyprzedaży kosztowały połowę tej ceny. Mam trzy łodygi i bukiet wygląda już przy takiej ilości bardzo ładnie.
          Z aliexpress zamawiałyśmy sztuczne storczyki ale były barwione jakimś strasznym syfem i wywaliłyśmy te kwiaty do kosza, bo w pokoju śmierdziało.Tutaj te kwiaty spełniają standardy europejskie (firma jest szwedzka). W większości są ręcznie robione.
            • czyscicka Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 30.08.17, 17:37
              To nie ma znaczenia. Jak chcesz coś sprzedawać na terenie UE to musi to spełniać restrykcyjne wymogi prawa UE nawet jak jest wyprodukowane w Chinach. Sama pracuję w firmie która produkuje różne rzeczy w Chinach i jako producent zarejestrowany w UE nie możemy sprzedawać produktu bez różnych atestów itp. obostrzeń wynikających z prawa UE.
                • mysiulek08 Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 31.08.17, 03:52
                  A tu sie mylisz, bosch agd produkuje u siebie w Niemczech, w Polsce, Turcji, Sloweni, na Wegrzech, sporo mam ich sprzetu (duzego i drobnego) i nie widzialam nic z Chin. Elektronarzedzia tak, chinskie trafiaja, z tym ze bosch ma tam swoje fabryki. Czesci samochodowe najczesciej z Turcji sa.
                    • mysiulek08 Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 31.08.17, 19:42
                      Lodowka, zamrazarka, zmywarka, pralka, suszarka robione w Niemczech, mum, krajalnica, mikser, blender, mlynek do kawy, expres, Slowacja, przystawki do muma Portugalia i Niemcy

poprzednia zmywarka i pralka w Polsce

wiertarki i inne elektronarzedzia chinskie

choc nie zaprzeczam podzespoly moze i w chinach, tego nie mam jak sprawdzic
                    • czyscicka Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 31.08.17, 10:40
                      Ana tylko ten Fiat i Bosch biorą odpowiedzialność za jakość tego produktu. Produkt może być przecież produkowany w Chinach, Indiach, Bangladeszu ale jego projekt powstał we Włoszech czy Niemczech, technologia produkcji jest niemiecka lub włoska, zachodnie są też procedury i nadzór nad jego jakością tego produktu i jak najbardziej produkt powinien być Made in Germany czy Made in Italy. Dalej ten produkt musi spełnić restrykcyjne normy UE. Wiele dużych koncernów ma tam swoje fabryki. Moja firma również. Proces produkcji jest taki sam tu w Polsce jak i w Chinach czy Malezji.
                      Inaczej jest z wieloma rzeczami sprzedawanymi na Alliexpress. Tam zamawiasz wszystko na własne ryzyko. Oczywiście jest sporo produktów porządnych, dobrej jakości ale ja jakoś na nie nie trafiłamsmile Już hitem była torebka nawet nie zszyta na brzegach ale sklejonasmile
                      • ana119 Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 31.08.17, 15:27
                        Przypominam że dyskusja wzięła się od negowania Chin jako producenta. Jakość związana jest z ceną. Oni produkują wszystko co tylko zleceniodawca zleci. Tacy teraz zdolni. A my wywyzszamy się ze chińskiego produktu nie tykamy i nie mamy w domach.
                        Nie mam złudzeń co do towarów wystawionych na Ali tańszych niż u nas o połowę ze będą lepiej wyglądać na zdjęciu niż w realu. Pisałam wyżej czym kierować się wybierając towar. Kupowanie tam traktuje jako zabawę. Aczkolwiek wśród tych przedmiotów są rzecz udane np sukienka do pracy!, coś co pozwala czytać książkę bez używania obydwu rąk, kwiaty na cmentarz bo te które nasz handel są tandetne, małe kosmetyczki do torby bo u nas takich nie ma a kiedyś miałam i było mi ich brak. Najbliższy telefon tez tam kupię bo kupują go też Francuzi i Niemcy
                        • mysiulek08 Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 31.08.17, 19:47
                          To jak trafisz, Volvo 240 dzielnie sie trzyma od 1988, wymiana tylko spraw eksploatacyjnych, Renault Coleos jedzil ponad rok i nie widzial serwisu, obecny Ford Expedition (ok to juz poza EU) za krotko z nami jest, zeby cos mowic.

Sprzety agd boscha maja sie swietne, mum w wersji 4 ma juz 6rok i dziala bez zarzutu, tak samo reszta. Zmywarka i pralka dwa lata, zostaly wymienione tylko przez moja fanaberie i fakt, ze wozenie ich 1000km bylo malo oplacalne.

W miedzyczasie zalatwilam kilka philipsow i moulinexow, nie wytrzymywaly nawet roku. Tak, byly z chin
          • black_halo Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 30.08.17, 17:46
            Dobrze wiedziec. Do wyprzedazy strasznie daleko, w sensie dopiero w styczniu. No ale dobrze wiedziec, ze sa w Inno. Jakos w okolicach walentynek widzialam tam cudownie realistyczne bukiety czerwonych roz, kosztowaly ponad 100 euro ale wygladaly jak najprwdziwsze kwiaty. Nawet stala tabliczna zeby nie macac wink

--
      • black_halo Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 12.09.17, 16:51
        Bylam w Inno w ten weekend i przyznam szczerze, mnie te kwiaty nie zachwycily. To co widzialam w knajpie jest duzo ladniejsze ale nawet wyjelam lodygi z wazonu ale nie ma zadnego producenta. Sia kosztuje zbyt duzo jak na taka jakosc.

--
    • elizjum89 Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 30.08.17, 23:27
      zobacz sobie na megascena.pl Ja mam ogromny problem z kwiatami, bo często wyjeżdzam i jak zapomnę podlać to już czasem po tygodniu nie ma co ratować. A dom bez kwiatów jakoś tak dziwnie wygląda. Tam mają bardzo spory wybór wink Daj znać gdzie kupiłaś wink
        • black_halo Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 31.08.17, 08:32
          A mozesz powiedziec kto to robi w Polsce? Podzielic sie jakims linkiem czy cos?

--
    • edziulk_a Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 26.09.17, 18:00
      Ja kupowałem kwiaty przez internet. Kiedyś przypadkiem znalazłam na stronie megascena i tam zamawiam sztuczne rośliny. Wybór mają spory więc jest w czym przepierać. Ja szczerze wolę mieć sztuczne kwiaty niż żywe. Bo przynajmniej nie muszę się pilnować z podlewaniem.
      • black_halo Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 27.09.17, 09:02
        Dzieki ;D Doniczkowe mam zywe ale cietych nie mubie kupowac bo szybko wiedna i zaraz musze wyrzucac. No nic, zamowilam pare sztuk z Chin do przestestowania i zobacze big_grin

--
    • mebloscianka_dziadka_franka Re: gdzie kupic ladne, sztuczne kwiaty? 15.01.18, 09:48
      Ja kupiłam swoje dwa mini gebery czy coś podobnego do nich (nie znam się kompletnie na kwiatach tongue_out) w Ikei. Nie lubię sztucznych kwiatów, bo najczęściej wyglądają obrzydliwie i tandetnie, ale te są bardzo ładne i dlatego je kupiła smile. Niestety z ceną nie pomogę, bo było to dawno, a poza tym kupiłam tylko dwa właśnie, więc majątku na pewno nie wydałam smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka