Dodaj do ulubionych

Lidl i krzyże....

04.09.17, 15:20

W całej Europie awantura, że Lidl pousuwał -na zdjęciach w gazetkach i na opakowaniach wyrobów- krzyże z kopuł kościołów na Santorini a tutaj cisza?

Co się stało? Gdzie się podziali wojownicy z polityczną poprawnością?
Edytor zaawansowany
  • 04.09.17, 15:26
    Masz cos do powiedzenia na ten temat?
    Krzycz.

--
    - Z tego co pisała mi Joa66 pracę (olena.s) jednak ma.../kazno-dzieja/
    - NIGDY nie pisałam do kaznodziei w zadnej sprawie. I do NIKOGO w sprawie oleny /joa66/
    - Kaznodzieja - dlaczego kłamiesz ?/joa66/
    - Bo lubię./kaz_nodzieja/
  • 04.09.17, 15:29
    baltycki napisał:

> Masz cos do powiedzenia na ten temat?

Zasadniczo przychylam się do opinii, że towarzysze z Lidla lekko przegięli. Jak nie chcesz mieć zdjęcia kościoła to nie idziesz i nie fotografujesz kościoła. Banalnie proste, czyż nie?

Taki tam już u was zamordyzm jest, że zdjęcia krzyża nie można opublikować!?
  • 04.09.17, 17:11
    "W całej Europie awantura"

Google -> Lidl cruz Santorini.
    trzy wyniki: Brukowiec sensacyjny, forum internetowe i artykuł o tym, że Lidl wkurzył usunięciem krzyży... Czechów.
  • 04.09.17, 17:26
    cauliflowerpl napisała:

> "W całej Europie awantura"
    >
    > Google -> Lidl cruz Santorini.
    > trzy wyniki: Brukowiec sensacyjny,

RTL to jest ten brukowiec sensacyjny?
  • 04.09.17, 17:29
    dyzurny_troll_forum napisała:

> cauliflowerpl napisała:
    >
    > > "W całej Europie awantura"
    > >
    > > Google -> Lidl cruz Santorini.
    > > trzy wyniki: Brukowiec sensacyjny,
    >
    > RTL to jest ten brukowiec sensacyjny?

A może to:

neoskosmos.com/news/en/lidl-removes-crosses-from-orthodox-chrurch-in-santorini-photo
    albo w Twoim:

casoaislado.com/lidl-retira-publicidad-la-cruz-la-iglesia-anastasis-santorini-respetar-los-musulmanes-la-diversidad/
  • 04.09.17, 17:35
    O, to właśnie ten sensacyjny brukowiec. Mają takie wiadomości jak "nakręcono nastolatka masturbującego się na ulicy" plus 90% to o gwałcących wszystko co się rusza uchodźcach. Wpisałam z ciekawości "Polonia", wszystko o islamie i uchodźcach...
  • 04.09.17, 17:39
    cauliflowerpl napisała:

> O, to właśnie ten sensacyjny brukowiec.

A to przepraszam, myślałem, że mówisz o brukowcach angielskich, po hiszpańsku nie czytam (znaczy czytam, ale nic nie rozumiem wink ) więc nie znam lokalnych układów....
  • 04.09.17, 17:30
    "Cruz" to po hiszpańsku. Piszesz "w całej Europie", to se myślę, albo nie jestem w Europie, albo niedoinformowana jak zwykle. To se zobaczę w googlu, jak to się Hiszpanie awanturują o krzyż.
    No i koń jaki jest, każdy widzi - Hiszpania nie leży w Europie.
  • 04.09.17, 17:32
    cauliflowerpl napisała:

> No i koń jaki jest, każdy widzi - Hiszpania nie leży w Europie.

Pokazałaś już, że nie umiesz w google... to te luki w geografii se już odpuść wink Zresztą wiemy to nie od wczoraj, że Europa się kończy na Pirenejach....
  • 04.09.17, 17:38
    "Pokazałaś już, że nie umiesz w google... "
    No to znajdźże mi te artykuły po hiszpańsku, niech zobaczę, jak to cała Euro... ach, fakt, wszak Hiszpania to Afryka.
    No to se pójdę zjeść arbuza skoro wszystko jasne.
    Miłego popołudnia wink
  • 04.09.17, 17:32
    Tu akurat bym się zgodziła big_grin
    Już Albert Camus powiedział, że Afryka zaczyna się w Pirenejach, a ja z takim autorytetem nie śmiem się spierać wink

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 04.09.17, 17:33
    chicarica napisała:

> Już Albert Camus powiedział, że Afryka zaczyna się w Pirenejach, a ja z takim a
    > utorytetem nie śmiem się spierać wink

wink

100/10
  • 04.09.17, 17:36
    Też tak czasem twierdzę, jak rano mam na termometrze 5 stopni a po południu 35. Afryka jak nic... no to teraz już potwierdzone.
  • 04.09.17, 17:54
    Na niemieckich portalach i owszem, widziałam np. tu www.morgenpost.de/wirtschaft/article211811821/Lidl-entfernt-Kirchenkreuze-von-Packung-Kunden-sind-empoert.html

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • 04.09.17, 22:32
    Poczytaj wypowiedzi internautów na FB Lidla w UK.
  • emka_uk napisała:

> Poczytaj wypowiedzi internautów na FB Lidla w UK.

"If they do not want to offend a certain group of people they should use a different picture on their packaging. The greek flag has a cross on it. Is this offending too?"

Mocne!

Xsioonc

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.