Dodaj do ulubionych

a jakie dodatki

09.09.17, 11:17
do tej sukienki? sięga mi do kolan

www.street-one.de/All-Styles/Roecke-Kleider/Kleider/Etuikleider/Schmales-Federprint-Kleid-lucky-peach.html?divacampaign=100000000000765&campaign=de/so/remarketing/Xk39CfwBMq/A14050/43094636_b
Edytor zaawansowany
  • 09.09.17, 11:45
    biała marynarka? granatowa marynarka? beżowy trencz?
  • 09.09.17, 12:27
    Buty w kolorze tych chabrowych piórek, koperta w pudrowym różu i delikatna biżuteria (np. bransoletka i kolczyki) z różowego złota, srebro też będzie ok.
    Na wierzch trencz albo skóra.
    A na jaką to w ogóle okazję?
  • 10.09.17, 07:15
    A na jaką okazję?
    Bo to może być na elegancko - żakiet faktycznie biły, albo w jednym z kolorów na sukience, w dodatkach to tu chyba można zaszaleć, granat np. by mi się podobał. Grunt, żeby nie były przyciężkie, bo ta sukienka taka raczej delikatna. Czyli torebka mała, a buty też lekkie na obcasiku.
    Albo przełamane np. dżinsem lub z białymi tenisówkami (z tych delikatniejszych na cienkiej podeszwie) na zakupy... smile
  • 19.09.17, 12:49
    Ja bym na pewno dodała jeszcze kolczyki. Tutaj masz duży wybór brylant.net/bizuteria-kolczyki Zawsze ładnie wyglądają, małe, skromne złote albo srebrne sztyfty.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.