Dodaj do ulubionych

Kręgosłup

12.09.17, 09:39
Boli od łopatek w dół,jak ulżyć doraźnie?

--
Jeśli nie wiesz komu przekazać 1% podatku- może zechcesz przekazać go mojemu synkowi?
Edytor zaawansowany
  • 12.09.17, 09:54
    Posmarować dicloziają. Taka maść.
  • 12.09.17, 10:22
    Iść szybko na dobry masaż
  • 12.09.17, 10:29
    myślałam o masażu,ale czy się nie pogorszy..? wink

--
    Jeśli nie wiesz komu przekazać 1% podatku- może zechcesz przekazać go mojemu synkowi?
  • 12.09.17, 10:32
    Masaż zlikwiduje napięcie, które powoduje ból. Maść może tylko chwilowo pomoc na ból, ale problem zostanie.
  • 12.09.17, 10:43
    O matko, nie idź na żaden masaż. Jak masz jakiś stan zabaplny to tylko pogorszysz sprawę. Jak już chcesz iść to umów sie do rehabilitanta, on Ci chociaz krzywdy nie zrobi.
    Od łopatek w dół dokąd? Prawdopodobnie odcinek piersiowy.
    Zapisz sie do ortopedy niech Ci zrobi mri albo rtg, a potem moze skieruje na rehabilitacje.
    Nie rób głupot w stylu same sobie rozciągnę, poćwiczę itp. albo pójdę na masaż.
    Masaż a rehabilitacja, kiedy reh znajdzie napięte mięśnie i oceni jak i gdzie dotknąć to jak niebo a ziemia.
    To mowię Ci ja, od lat na rehabilitacjach i pod opieką orto wink
  • 12.09.17, 10:57
    Masz absolutną rację a ja dokładnie to miałam na myśli. Przecież nie .masaż w gabinecie kosmetyczki smile
  • 12.09.17, 10:58
    Tzn chodziło mi o masaż u rehabilitanta
  • 12.09.17, 11:03
    ja sie nauczyłam że trzeba byc precyzyjnym smile pamietasz watek o bukiecie i wiązance?
    ktos napisze masaz i dziewczyna pojdzie do spa na masaż tongue_out a tam ja załatwią na cacy. Zreszta dobry reh ktory stwierdzi ze jest stan zapalny nie tknie pacjentki, a jak jest pospinana to ładnie porozluźnia mięśnie.
  • 14.09.17, 16:50
    Masaz !! Polecam ! Oni wiedza jak i gdzie masowac to czemu ma się pogorszyć.
    Plastry z borowiny jako okłady (wyguglowac)
  • 12.09.17, 19:31
    Daje równo sad od rana boli na dodatek żołądek i cały czas mi niedobrze.
    Miałam ostatnio bardzo stresujący czas,może to tak wychodzić?

--
  • 12.09.17, 19:38
    Nerki?
  • 12.09.17, 19:46
    Może tak wychodzić, ja mam tak samo. Kiedy się denerwujesz napinasz mięśnie, także te pleców stąd może być twój ból kręgosłupa.
  • 12.09.17, 20:53
    Podobnie chyba miewałam wcześniej.Umordowałam się cały dzień

--
  • 13.09.17, 07:45
    a jak sobie z tym skutecznie można poradzić?

--
  • 12.09.17, 19:56
    Hedna, mnie dłuższy czas bolało pod łopatką, potem zaczęło promieniować do żołądka. Okazało się, że to kamienie w woreczku żółciowym. Jak rąbnęło ostatecznie, to trzeba było szybko ciąć. Sprawdź ten ból
  • 12.09.17, 20:55
    Woreczka pozbyłam się kilka lat temu ,ale dzięki za podpowiedź

--
  • 13.09.17, 07:51
    Kamienie umieją utkwić/sformować się w przewodach żółciowych niestety. Tylko wtedy ból nasila się po zjedzeniu lub wypiciu czegokolwiek. Bez jedzenia i picia się uspokaja. Boli głównie z tyłu, pod prawą łopatką, ale także taką jak "obręczą" dookoła człowieka. Warto by zrobić dobre usg - jak nie przejdzie do wieczora a uznasz, że ma jednak coś wspólnego z jedzeniem czy piciem sugeruję SOR jednak. Trzymaj się.

--
    Jeśli idziesz na szczyt, nie dziw się że jest pod górę.
  • 13.09.17, 19:21
    może. w okresach najgorszego stresu w życiu szło mi właśnie na kręgosłup

--
    When I m not in my right mind, my left mind gets pretty crowded
  • 13.09.17, 19:27
    I jak się to objawiało,?

--
  • 12.09.17, 19:40
    To nie koniecznie może być od kręgosłupa. Może być od żołądka (wątroba, refluks, woreczek żółciowy) nerwoból itp.

--
    Moja Madzia ma dzisiaj
    tiny.pl/qj82
  • 12.09.17, 19:46
    U mnie tak się grypa żołądkowa objawia. Zawsze od bólu pleców.
    Trwa parę dni .
  • 12.09.17, 20:56
    i tak bez wymiotów?

--
  • 12.09.17, 21:21
    hedna napisała:

> i tak bez wymiotów?
    >
    Po dwóch dniach od wystąpienia bólu pleców, zaczęłam wymiotować i miałam biegunkę.
  • 14.09.17, 15:42
    Nic. Bo nic nie działa na mnie w takiej sytuacji.
  • 14.09.17, 13:45
    A co bierzesz w takich okolicznościach?

--
  • 12.09.17, 21:07
    A czujesz niepokój, lekki strach? Jeśli tak, to pomimo, że nie lubię siać paniki, proponowałabym SOR. Dużo kobiet przechodzi zawał myśląc, że to niestrawność czy bóle mieśniowo-kostne.
  • 13.09.17, 15:59
    Minimalnie lepiej dzisiaj,ale męczy nadal. Coś w kierunku grypy żołądkowej ,tylko te plecy....

--
  • 13.09.17, 19:13
    Byłam u nas w przychodni,ale nie było miejsca.Wybralam się na opiekę całodobowa.Jakis lelawy doktor, zapisał no ale,nifuroksazyd i coś przeciwbólowego.Matko jak mnie plecy bolą! I żołądek ,wszystko.Radźcie coś bo oszaleję!!

--
  • 14.09.17, 16:54
    Przy takim zaostrzeniu chyba pojechałabym na SOR.
    Jest szansa, że ktoś Ci pomoże, wykona jakikolwiek badanie zanim poda leki przeciwbólowe sad
  • 14.09.17, 17:02
    dziś w ciągu dnia nieco lepiej niż wczoraj.Trochę mniej boli.Dodzwoniłam się do mojej lek.rodz innej(też miała ful i nie dała rady przyjąć),kazała wyrzucić nifuroksazyd,a zastąpić czymś innym. cholerstwo wściekłe jakieś!

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.