Dodaj do ulubionych

Dlaczego jestem trollem?

26.10.17, 17:29
Pytanie w zasadzie kierowane do kilku nicków, które namiętnie i przy każdym moim wątku tak mnie nazywają. Dlaczego? Czy określenie troll dotyczy już użytkownika forum? Wszak nikogo nie obrażam, do niczego nie prowokuję, nie zakładam kontrowersyjnych wątków. Czyżby mianowanie mnie trollem było efektem zwykłej antypatii do mnie? Rosa, coś na A i C - proszę o wypowiedź.
Edytor zaawansowany
  • aj.riszka 26.10.17, 17:41
    coś na A .. czy to ja?
  • aj.riszka 26.10.17, 18:06
    ..e tam, chyba jednak, nawet tutaj (!) jestem ''przezroczysta''... wink , a Ciebie przynajmniej ktoś trollem nazywa wink
  • ira_08 26.10.17, 18:40
    Ej, ja kojarzę Twój nick wink Ale nie wiem, czy masz bidet i czy jesteś emigrantką sad Musisz być bardziej barwna.
  • aj.riszka 26.10.17, 19:41
    smile
  • princesswhitewolf 26.10.17, 22:55
    bidety sa juz passe.... teraz to panele solarne sa in uncertain
  • nathasha 26.10.17, 17:43
    uff, jestem na N wink
  • jola-kotka 26.10.17, 17:46
    Ale to cie tak boli? Mysle,ze kada z nas przynajmniej raz byla nazwana trollem,tylko jakie to ma znaczenie?
  • mildenhurst 26.10.17, 18:11
    Żeby tylko raz. W każdym moim wątku ( lekarze pl vs ukraińscy) też zostałam. Dlaczego.
  • jola-kotka 26.10.17, 18:29
    Jesli tak nazywaja cie ciagle te same niki to zwyczajnie nie reaguj,dlaczego? Bo alurat teraz padlo na ciebie za miesiac na kogos innego padnie .
  • jeziorowa 26.10.17, 19:11
    A ja nie zostałam ani razu😢😝. Czuję się pominięta😜 Jola, pomożesz mi?😜😀
  • jola-kotka 26.10.17, 19:33
    Och Ty trollu. smile
  • jeziorowa 26.10.17, 19:35
    Dzięki jola😀. Teraz jestem spełnioną ematką😃
  • antyideal 26.10.17, 19:39
    Mnie niemal na wejściu zarzucono, że jestem facetem udającym kobietę, jestem spełniona do kwadratu smilesmile
  • karme-lowa 26.10.17, 19:41
    antyideal napisała:

> Mnie niemal na wejściu zarzucono, że jestem facetem udającym kobietę, jestem sp
    > ełniona do kwadratu smilesmile
    😂😂😂
  • zlababa35 26.10.17, 19:59
    To ja też pięknie poproszę... big_grin

--
    He had it coming
    He only had himself to blame
  • jola-kotka 26.10.17, 23:35
    Zlababa35 ty to troll do kwadratu smile
  • cauliflowerpl 26.10.17, 18:07
    Zakładasz wątki może nie tyle kontrowersyjne, co bezsensowne.
    Przedstawiasz jakąś sytuację. Pytasz, co ematki by zrobiły, albo co robią.
    Ematki odpowiadają.
    A Ty na to: oj nie o to mi chodziło, nie do Ciebie to pytanie, zupełnie coś innego miałam na myśli, nie ma to już sensu.

No to faktycznie, sensu to to nie ma.
  • mildenhurst 26.10.17, 18:16
    Tylko moje są bez sensu?? Owszem chaotyczne. Wymika to z braku czasu na postawienie jasnej tezy i braku chęci na rozkminy typu sex jakiegoś foruma. Odpowiedzi merytorycznych jest mało i nie muszę odpisywać każdemu. Nowa definicja trolla.
  • rosapulchra-0 26.10.17, 19:15
    Jeśli nie masz czasu i piszesz głupoty, to nie pisz. Proste. Zgadzam się z każdym słowem, które napisała cauliflowerpl.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • mildenhurst 26.10.17, 19:23
    Musisz na nie reagować? .
  • dziennik-niecodziennik 26.10.17, 19:31
    Czasem trudno NIE zareagowac wink

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • karme-lowa 26.10.17, 19:39
    dziennik-niecodziennik napisała:

> Czasem trudno NIE zareagowac wink
    >
    No widzisz Dziennik, to działa w dwie strony. Bo ileż to razy Rosa prosiła, żeby nie wchodzić w jej wątki, jeśli nie ma się nic do powiedzenia?
    To po co Rosa wchodzi w wątki Milden? Skoro nic ciekawego tam nie wnosi? Tylko po to, żeby zrobić rozpierduchę?
  • dziennik-niecodziennik 26.10.17, 19:45
    Bo wiesz, Milden miewa dobre 'zahaczki'. Posty startowe bywaja interesujace i tematy maja szansę na rozwoj. Tyle ze czesto potem wlasnie przestaje byc jasne o co chodzi...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • karme-lowa 26.10.17, 19:46
    dziennik-niecodziennik napisała:

> Bo wiesz, Milden miewa dobre 'zahaczki'. Posty startowe bywaja interesujace i t
    > ematy maja szansę na rozwoj. Tyle ze czesto potem wlasnie przestaje byc jasne o
    > co chodzi...
    Pytam - to po co Rosa odpowiada? Szuka zaczepki?
  • dziennik-niecodziennik 26.10.17, 21:25
    No bo wlasnie na poczatku wszystko wyglada normalnie. Wiec sie odpowiada. A potem wychodza cuda na kiju.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • cauliflowerpl 26.10.17, 20:05
    O-to-to.
    Dlatego rzadko się wypowiadam na początku, czekam, czy przypadkiem się zaraz nie okaże, że "nie o to chodziło, teraz to już nie ma sensu".
    No i zwykle się okazuje.
  • zlababa35 26.10.17, 20:00
    To jest forum, każdy reaguje, na co zechce wink.

--
    He had it coming
    He only had himself to blame
  • dziennik-niecodziennik 26.10.17, 19:30
    Ciezko udzielić merytorycznej odpowiedzi na chaotyczny post w ktorym nie wiadomo za bardzo o co chodzi.
    Chcesz merytorycznych dyskusji - przyloz sie do tworzenia wątku.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • mildenhurst 26.10.17, 18:18
    Rosa kiedyś mnie pytała o moją "muszelkę" w wątku o stanikach z reala. Nie odpowiedziałam. Teraz mam.
  • rosapulchra-0 26.10.17, 19:12
    Że co? Chyba cię ostro pogrzało..
    A piszę, że trollujesz, bo często tematy twoich wątków są tak nierealne, a meandry twojego myślenia tak pokręcone, że trudno nie odnieść właśnie takiego wrażenia.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • mildenhurst 26.10.17, 19:22
    Nie moja droga. Nie pogrzało. Twój wpis o mojej muszelce moderacja zablokowała. Moje posty są nierealne? Myślenie może i owszem.
  • rosapulchra-0 26.10.17, 19:33
    Nie przypominam sobie w ogóle takiego wpisu do kogokolwiek, a co dopiero do ciebie, więc przestań kłamać.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • tak_to_nowy_nick 26.10.17, 19:37
    rosapulchra-0 napisała:

> Nie przypominam sobie

To pewnie przez te wszystkie leki sad
  • jola-kotka 26.10.17, 19:35
    Akurat co do moderacji i to ostatnio jakos dziwnie z nia tak w jedna strone ,cenzura straszna,watki leca ,prawica leci hehe
  • sumire 26.10.17, 19:42
    Jak to mówią, nie zadawaj pytań, na które nie chcesz usłyszeć odpowiedzi...
  • iwoniaw 26.10.17, 19:59
    big_grin

--
    "Jakby im tak odjąć trochę jedzenia a dołożyć roboty, to zaraz by się im głupot odechciało"
  • rosapulchra-0 26.10.17, 21:01
    big_grin

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • inguszetia_2006 26.10.17, 20:03
    big_grin
  • princesswhitewolf 26.10.17, 22:54
    nie uwazam cie za absolutnie trolla. Malujesz jednakze portret...lekkiej dziwaczki. Ale byc moze to tylko netowe wrazenie i w praktyce tak nie jest. To tyle w temacie.
  • jola-kotka 26.10.17, 23:34
    Dziwaczki tez istnieja na swiecie i ok smile
  • princesswhitewolf 26.10.17, 23:58
    no ba....
  • jola-kotka 27.10.17, 00:51
    smile
  • karme-lowa 27.10.17, 08:06
    princesswhitewolf napisała:

> nie uwazam cie za absolutnie trolla. Malujesz jednakze portret...lekkiej dziwac
    > zki. Ale byc moze to tylko netowe wrazenie i w praktyce tak nie jest. To tyle w
    > temacie.
    Ooo, dobrze to ujęłaś Princess.
    Tak samo postrzegam Milden.
  • no_easy_way_out 26.10.17, 23:37
    Iii tam, tez jestem podobno trollem. Czy tam bywalem.
    Nie tylko. Czasami jestem kobieta (ok, to z samej tylko ksywy nie jest oczywiste).
    Poza tym, gdy kobieta nie jestem, bylem tez juz impotentem, odpadem atomowym, mialem madra corke, mialem glupia corke, wzbudzalem zal, nie wzbudzalem zalu, mialem malego -i do tego to wszystko w jednym watku wink
    Umiesz tak? tongue_out
    Byc nikim, bedac kazdym big_grin
  • jola-kotka 27.10.17, 00:52
    Haha rewelacja smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.