Dodaj do ulubionych

Dlaczego jestem trollem?

26.10.17, 17:29
Pytanie w zasadzie kierowane do kilku nicków, które namiętnie i przy każdym moim wątku tak mnie nazywają. Dlaczego? Czy określenie troll dotyczy już użytkownika forum? Wszak nikogo nie obrażam, do niczego nie prowokuję, nie zakładam kontrowersyjnych wątków. Czyżby mianowanie mnie trollem było efektem zwykłej antypatii do mnie? Rosa, coś na A i C - proszę o wypowiedź.
Edytor zaawansowany
  • 26.10.17, 17:41
    coś na A .. czy to ja?
  • 26.10.17, 18:06
    ..e tam, chyba jednak, nawet tutaj (!) jestem ''przezroczysta''... wink , a Ciebie przynajmniej ktoś trollem nazywa wink
  • 26.10.17, 18:40
    Ej, ja kojarzę Twój nick wink Ale nie wiem, czy masz bidet i czy jesteś emigrantką sad Musisz być bardziej barwna.
  • 26.10.17, 19:41
    smile
  • 26.10.17, 22:55
    bidety sa juz passe.... teraz to panele solarne sa in uncertain
  • 26.10.17, 17:43
    uff, jestem na N wink
  • 26.10.17, 17:46
    Ale to cie tak boli? Mysle,ze kada z nas przynajmniej raz byla nazwana trollem,tylko jakie to ma znaczenie?
  • 26.10.17, 18:11
    Żeby tylko raz. W każdym moim wątku ( lekarze pl vs ukraińscy) też zostałam. Dlaczego.
  • 26.10.17, 18:29
    Jesli tak nazywaja cie ciagle te same niki to zwyczajnie nie reaguj,dlaczego? Bo alurat teraz padlo na ciebie za miesiac na kogos innego padnie .
  • 26.10.17, 19:11
    A ja nie zostałam ani razu😢😝. Czuję się pominięta😜 Jola, pomożesz mi?😜😀
  • 26.10.17, 19:33
    Och Ty trollu. smile
  • 26.10.17, 19:35
    Dzięki jola😀. Teraz jestem spełnioną ematką😃
  • 26.10.17, 19:39
    Mnie niemal na wejściu zarzucono, że jestem facetem udającym kobietę, jestem spełniona do kwadratu smilesmile
  • 26.10.17, 19:41
    antyideal napisała:

> Mnie niemal na wejściu zarzucono, że jestem facetem udającym kobietę, jestem sp
    > ełniona do kwadratu smilesmile
    😂😂😂
  • 26.10.17, 19:59
    To ja też pięknie poproszę... big_grin

--
    He had it coming
    He only had himself to blame
  • 26.10.17, 23:35
    Zlababa35 ty to troll do kwadratu smile
  • 26.10.17, 18:07
    Zakładasz wątki może nie tyle kontrowersyjne, co bezsensowne.
    Przedstawiasz jakąś sytuację. Pytasz, co ematki by zrobiły, albo co robią.
    Ematki odpowiadają.
    A Ty na to: oj nie o to mi chodziło, nie do Ciebie to pytanie, zupełnie coś innego miałam na myśli, nie ma to już sensu.

No to faktycznie, sensu to to nie ma.
  • 26.10.17, 18:16
    Tylko moje są bez sensu?? Owszem chaotyczne. Wymika to z braku czasu na postawienie jasnej tezy i braku chęci na rozkminy typu sex jakiegoś foruma. Odpowiedzi merytorycznych jest mało i nie muszę odpisywać każdemu. Nowa definicja trolla.
  • 26.10.17, 19:15
    Jeśli nie masz czasu i piszesz głupoty, to nie pisz. Proste. Zgadzam się z każdym słowem, które napisała cauliflowerpl.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • 26.10.17, 19:23
    Musisz na nie reagować? .
  • 26.10.17, 19:31
    Czasem trudno NIE zareagowac wink

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • 26.10.17, 19:39
    dziennik-niecodziennik napisała:

> Czasem trudno NIE zareagowac wink
    >
    No widzisz Dziennik, to działa w dwie strony. Bo ileż to razy Rosa prosiła, żeby nie wchodzić w jej wątki, jeśli nie ma się nic do powiedzenia?
    To po co Rosa wchodzi w wątki Milden? Skoro nic ciekawego tam nie wnosi? Tylko po to, żeby zrobić rozpierduchę?
  • 26.10.17, 19:45
    Bo wiesz, Milden miewa dobre 'zahaczki'. Posty startowe bywaja interesujace i tematy maja szansę na rozwoj. Tyle ze czesto potem wlasnie przestaje byc jasne o co chodzi...

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • 26.10.17, 19:46
    dziennik-niecodziennik napisała:

> Bo wiesz, Milden miewa dobre 'zahaczki'. Posty startowe bywaja interesujace i t
    > ematy maja szansę na rozwoj. Tyle ze czesto potem wlasnie przestaje byc jasne o
    > co chodzi...
    Pytam - to po co Rosa odpowiada? Szuka zaczepki?
  • 26.10.17, 21:25
    No bo wlasnie na poczatku wszystko wyglada normalnie. Wiec sie odpowiada. A potem wychodza cuda na kiju.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • 26.10.17, 20:05
    O-to-to.
    Dlatego rzadko się wypowiadam na początku, czekam, czy przypadkiem się zaraz nie okaże, że "nie o to chodziło, teraz to już nie ma sensu".
    No i zwykle się okazuje.
  • 26.10.17, 20:00
    To jest forum, każdy reaguje, na co zechce wink.

--
    He had it coming
    He only had himself to blame
  • 26.10.17, 19:30
    Ciezko udzielić merytorycznej odpowiedzi na chaotyczny post w ktorym nie wiadomo za bardzo o co chodzi.
    Chcesz merytorycznych dyskusji - przyloz sie do tworzenia wątku.

--
    Pietrek + Solejuk wink
  • 26.10.17, 18:18
    Rosa kiedyś mnie pytała o moją "muszelkę" w wątku o stanikach z reala. Nie odpowiedziałam. Teraz mam.
  • 26.10.17, 19:12
    Że co? Chyba cię ostro pogrzało..
    A piszę, że trollujesz, bo często tematy twoich wątków są tak nierealne, a meandry twojego myślenia tak pokręcone, że trudno nie odnieść właśnie takiego wrażenia.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • 26.10.17, 19:22
    Nie moja droga. Nie pogrzało. Twój wpis o mojej muszelce moderacja zablokowała. Moje posty są nierealne? Myślenie może i owszem.
  • 26.10.17, 19:33
    Nie przypominam sobie w ogóle takiego wpisu do kogokolwiek, a co dopiero do ciebie, więc przestań kłamać.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • 26.10.17, 19:37
    rosapulchra-0 napisała:

> Nie przypominam sobie

To pewnie przez te wszystkie leki sad
  • 26.10.17, 19:35
    Akurat co do moderacji i to ostatnio jakos dziwnie z nia tak w jedna strone ,cenzura straszna,watki leca ,prawica leci hehe
  • 26.10.17, 19:42
    Jak to mówią, nie zadawaj pytań, na które nie chcesz usłyszeć odpowiedzi...
  • 26.10.17, 19:59
    big_grin

--
    "Jakby im tak odjąć trochę jedzenia a dołożyć roboty, to zaraz by się im głupot odechciało"
  • 26.10.17, 21:01
    big_grin

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • 26.10.17, 22:54
    nie uwazam cie za absolutnie trolla. Malujesz jednakze portret...lekkiej dziwaczki. Ale byc moze to tylko netowe wrazenie i w praktyce tak nie jest. To tyle w temacie.
  • 26.10.17, 23:34
    Dziwaczki tez istnieja na swiecie i ok smile
  • 26.10.17, 23:58
    no ba....
  • 27.10.17, 00:51
    smile
  • 27.10.17, 08:06
    princesswhitewolf napisała:

> nie uwazam cie za absolutnie trolla. Malujesz jednakze portret...lekkiej dziwac
    > zki. Ale byc moze to tylko netowe wrazenie i w praktyce tak nie jest. To tyle w
    > temacie.
    Ooo, dobrze to ujęłaś Princess.
    Tak samo postrzegam Milden.
  • 26.10.17, 23:37
    Iii tam, tez jestem podobno trollem. Czy tam bywalem.
    Nie tylko. Czasami jestem kobieta (ok, to z samej tylko ksywy nie jest oczywiste).
    Poza tym, gdy kobieta nie jestem, bylem tez juz impotentem, odpadem atomowym, mialem madra corke, mialem glupia corke, wzbudzalem zal, nie wzbudzalem zalu, mialem malego -i do tego to wszystko w jednym watku wink
    Umiesz tak? tongue_out
    Byc nikim, bedac kazdym big_grin
  • 27.10.17, 00:52
    Haha rewelacja smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.