Dodaj do ulubionych

Dlaczego Hanna G-W klamie?

27.10.17, 20:03
Najpierw fakty: - HGW twierdzi, że Plac Piłsudskiego jest własnością miasta. Sprawdziłem to na oficjalnej mapie, publikowanej przez Urząd m.st. Warszawy w sieci:
www.mapa.um.warszawa.pl/mapaApp1/mapa?service=mapa_wlasnosci&L=pl&X=7502805.127594725&Y=5788955.369500488&S=8&O=0&T=0&komunikat=off
Plac Piłsudskiego (nr obrębu 50305, nr działki 45/1) stanowi własność Skarbu Państwa.

Czy ktoś ma koncepcję, dlaczego HGW tak bezczelnie kłamie w sprawie oczywistej, którą każdy może bez większego trudu sprawdzić?
Edytor zaawansowany
  • 27.10.17, 21:38
    Bo reprezentantem Skarbu Państwa jest Prezydent Warszawy? Taki skrót myślowy.
    bip.warszawa.pl/Menu_podmiotowe/biura_urzedu/BM/default.htm
  • 27.10.17, 21:55
    jak rozumiem z punktu 2 zakresu działania BM, Urząd Miejski zarządza mieniem Skarbu Państwa i to zarządzanie może być pewnie powierzone innemu podmiotowi. Pytanie, kto może to zrobić. Zgodnie z tym punktem organem reprezentującym Skarb Państwa jest prezydent, więc może on?

--
    Maniaczytania - blog
  • 27.10.17, 23:22
    Skrót myślowy? Wolne żarty. To nie była rozmowa na imieninach u cioci, przy użyciu nieprecyzyjnych, potocznych sformułowań. To była polemika w stosunku do decyzji ministra, który powołał się na kwestię własności Skarbu Państwa. Tu nie było miejsca na "skróty myślowe". Zresztą HGW doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że kto jak kto, ale minister doskonale wie, kto jest właścicielem placu. Kłamstwo HGW jest obliczone na Was, sympatycy PO. To o Was HGW ma tak niskie mniemanie, że taki kit Wam wciska. Bo jest przekonana, że nie wpadniecie na pomysł, żeby sprawdzić.
  • 27.10.17, 23:40
    Dynia, robisz problem z niczego - Warszawa to miasto na prawach powiatu, a zatem HGW jako prezydent przy wykonywaniu czynności dotyczących mienia SP działa w imieniu i na rzecz SP.
    Sprawdź ewidencję gruntów albo kw, to pogadamy. Poza tym z mapy wynika, że ta nieruchomość może nie tylko byc własnością SP, ale także moze pozostawać we władaniu SP, a własność i władanie to 2 rożne sprawy.
  • 28.10.17, 08:32
    Bezczelne kłamstwa urzędnika, któremu ja ze swoich podatków wypłacam wynagrodzenie, nie są sprawą błahą. Nieruchomością należącą do SP i w jego imieniu może władać miasto, będąc jednak wówczas jedynie dzierżycielem nieruchomości. I tak dotychczas musiało być z placem, skoro ministerstwo żąda wydania dokumentów nieruchomości, a miasto potwierdza, że je ma, ale nie wyda. To zarazem jednoznacznie wskazuje na to, że na mapie zaznaczona jest własność. Bo gdyby miało być zaznaczone władanie, to by było zaznaczone na żółto.
    Wracamy zatem do początkowego pytania - dlaczego HGW kłamie? Jakieś pomysły?
  • 28.10.17, 08:42
    Na żółto - własność/władanie miasta. Na różowo - własność/władanie SP.
  • 28.10.17, 10:01
    Nie umiesz czytać? Czy nie rozumiesz, co czytasz? Twoja walka z dysonansem poznawczym jest bardzo zabawna, ale pytanie brzmiało: dlaczego HGW kłamie?
  • 28.10.17, 11:16
    Więc pytam - skąd wiesz że kłamie?
  • 27.10.17, 22:04
    Oj nie wzbudziłaś swoim wątkiem entuzjazmu.Kto lubi kłamczuchy. PO drugie na forach GW to nalatówka na PIS i kościół.Amen.😏
  • 27.10.17, 23:25
    Na entuzjazm nie liczyłem. Ale może ktoś wreszcie przejrzy na oczy, jak bezczelnie robią go w bambuko.
  • 28.10.17, 00:11
    a po ... wojewodzie plac Piłsudskiego ?

Plac Piłsudskiego jest potrzebny do organizowania uroczystości państwowych” – pisze minister infrastruktury Andrzej Adamczyk
    ...
    Są pewne rzeczy, których nie można odkładać na przyszłość. Oczywiście w tej przestrzeni będą powstawać pomniki. W których miejscach? Nie wiem. Ale na pewno będą. W tej przestrzeni gdzieś te pomniki muszą się znaleźć – odpowiedział Zdzisław Sipiera.

pozostaje mieć nadzieję, że "lud Warszawy" przestanie brać udział w uroczystościach organizowanych tamże...
    przyjezdni (przywiezieni) będą mile (przez organizatorów) widziani tongue_out
    --
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • 28.10.17, 06:25
    Słyszałam gdzieś, że różne środowiska zamierzają wykorzystywać pomnik Kaczyńskiego jako punkt spotkań. Warszawa da sobie radę, jeszcze sami przestawią pomniki w spokojniejsze miejscewink
  • 28.10.17, 06:20
    Nie wiem, ale popytaj się wśród swoich, udzielą ci wyczerpującej odpowiedzi, bo takiego doświadczenia w takich praktykach nikt jeszcze nie zdobył.
    Okoliczne ulice należą do miasta. Wyczuwam falę uciążliwych remontów w newralgicznych momentach. Warszawa nigdy nie będzie wasza.
  • 28.10.17, 08:35
    Ja nie pytam, czyje są okoliczne ulice. Pytam, dlaczego HGW kłamie? Widzę, że w odpowiedziach dominuje walka z dysonansem poznawczym.
  • 28.10.17, 06:33
    Hm. Taki mamy klimat obecnie?

--
    Jeśli idziesz na szczyt, nie dziw się że jest pod górę.
  • 28.10.17, 06:58
    Oj dynka, slabo sie przygotowales.

sambud.pl/akty-prawne-2/ustawa-o-gospodarce-nieruchomosciami/gospodarowanie-nieruchomosciami-stanowiacymi-wlasnosc-skarbu-panstwa-oraz-wlasnosc-jednostki-samorzadu-terytorialnego/

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • 28.10.17, 08:14
    Ja się nie pytam jakie są zasady zarządzania mieniem Skarbu Państwa, tylko dlaczego HGW kłamie.
  • 28.10.17, 08:22
    A skąd wiesz że kłamie? Skąd wiesz że nieruchomość nie jest tylko we władaniu SP?
  • 28.10.17, 08:33
    Bo jest we władaniu miasta.
  • 28.10.17, 10:26
    W ktorym miejscu klamie? Przeciez nawet na tej mapce, ktora sie podpierasz, jak byk masz zaznaczone, ze czesc placu z Grobem Nieznanego Zolnierza jest wlasnoscia miasta a nie SP.

--
    Paweł

• 28.10.17, 10:44
    Kłamie w tym miejscu, w którym twierdzi, że Plac Piłsudskiego jest własnością miasta. Nie mówi, że część placu należy do miasta.
  • 28.10.17, 11:20
    Mowi.
    Dokladnie mowi tak: ten kwadrat placu z Grobem N.Ż. nalezy do miasta.

--
    Paweł

• 28.10.17, 12:11
    Homodyna był w Warszawie ostatnio z wycieczką z podstawówki, więc nie pamięta, gdzie jest Plac Piłsudskiego big_grin

--
    Nie widzę wpisów osoby, która pochwaliła się byciem ostatnią szują oraz etatowego ematkowego trolla kaz_nodzieja
  • 28.10.17, 12:14
    iwles napisała:

> Mowi.
    > Dokladnie mowi tak: ten kwadrat placu z Grobem N.Ż. nalezy do miasta.

to chyba w ogóle nie jest kwestia obszaru od do tylko kwestia włażenia PISU z butami, tam gdzie ich nie chcą.

--
    Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.
  • 28.10.17, 12:25
    Kwadrat z Grobem i okoliczne ulice są miasta, a w środku enklawa pisu. Jak wkurzą Hankę to będą dolatywać na miejsce i oglądać rusztowania na Grobie, bo zacznie się czasochłonna rewitalizacja terenu i okolic. Pięknie będą te pomniki wyglądać na tle głębokich wykopów😂
  • 28.10.17, 13:17
    Beda sie zlatywac na dronach 😃

--
    Paweł

• 28.10.17, 12:26
    super_hetero_dyna napisał(a):

> Kłamie w tym miejscu, w którym twierdzi, że Plac Piłsudskiego jest własnością m
    > iasta. Nie mówi, że część placu należy do miasta.

To Ty twierdzisz, ze tak twierdzi, a w rzeczywistosci twierdzi..

"Grób Nieznanego Żołnierza jest własnością miasta, miasta stołecznego, miasta stolicy, miasta niepokonanego" - oświadczyła prezydent Warszawy. "Nie oddamy tak łatwo tego placu - placu symbolu, placu warszawiaków, placu niezłomnej stolicy"

Dowod Twojej manipulacji (łgarstwa).
    Od 1:25..

Nie przepraszaj.

--
    Kuba Wojewódzki przypomniał jej "Przesłuchanie", dramat sprzed lat, w którym zagrała główną rolę - kobiety niesprawiedliwie aresztowanej i brutalnie przesłuchiwanej.
    -Strzelałam do latryny i to g*wno zabrudziło wszystko - wspominała Janda.
    -Można powiedzieć, że to jest piękna metafora IV RP: g*wno rozlało się wszędzie - podsumował Wojewódzki.
  • 28.10.17, 14:41
    HGW mówi tak: "Ten plac należy do warszawiaków. [... tu hucpiarskie nawiązania do JPII, kard. Wyszyńskiego i krzyża] To jest nasz plac."
  • 28.10.17, 20:14
    super_hetero_dyna napisał(a):

> HGW mówi tak: "Ten plac należy do warszawiaków. [... tu hucpiarskie nawiązania
    > do JPII, kard. Wyszyńskiego i krzyża] To jest nasz plac."

super_hetero_dyna 28.10.17, 10:44
    Kłamie w tym miejscu, w którym twierdzi, że Plac Piłsudskiego jest własnością miasta.

I kto tu klamie?

Nie mówi, że część placu należy do miasta

Nie tylko mowi, ale i pokazuje.

--
    Kuba Wojewódzki przypomniał jej "Przesłuchanie", dramat sprzed lat, w którym zagrała główną rolę - kobiety niesprawiedliwie aresztowanej i brutalnie przesłuchiwanej.
    -Można powiedzieć, że to jest piękna metafora IV RP: g*wno rozlało się wszędzie - podsumował Wojewódzki.
  • 28.10.17, 12:31
    Pokazała rysunek, z którego jasno wynikało, który fragment jest miasta. Nie pokazali w reżimówce?
  • 28.10.17, 14:24
    mamma_2012 napisała:

> Pokazała rysunek, z którego jasno wynikało, który fragment jest miasta. Nie pok
    > azali w reżimówce?
    Pokazali w tvp info,
    dlatego trzeba byc durniem, zeby przeinaczac fakty tak latwe do sprawdzenia.

--
    Scher dich zum Teufel!
  • 28.10.17, 14:39
    A o samospaleniu w proteście przeciwko niszczeniu wolności w kraju wspominali? A o ataku nożownika? Trzeba być durniem, żeby oglądać telewizję, która ma cię za takiego durnia, że wierzy, że nic poza nią do ciebie nie dociera. No chyba, że nie mylą się w ocenie. W końcu ciemny lud kupuje wszystko co mu wciskają.
  • 28.10.17, 14:47
    mamma_2012 napisała:

> A o samospaleniu w proteście przeciwko niszczeniu wolności w kraju wspominali?
    Nie mam pojecia.
    Film ktory wkleilem wyzej z YT, pochodzi z tvp info i stad moja wiedza, ze pokazywali.

--
  • 28.10.17, 14:42
    Pomyliłam cię z scherem, myślałam, ze tylko on jest na bieżąco z programem reżimówki.
  • 28.10.17, 14:50
    mamma_2012 napisała:

> Pomyliłam cię z scherem, myślałam, ze tylko on jest na bieżąco z programem reżi
    > mówki.
    Wybaczam.

--
    Scher dich zum Teufel!
  • 28.10.17, 08:46
    A gdzie moje pytanie o losie? Policzyles juz Dynia? Bo bede cie nekac w kazdym watku smile
  • 28.10.17, 09:44
    Mnie? Swoją klawiaturę będziesz nękać. Na zdrowie.
  • 28.10.17, 11:40
    Bo to zła kobieta jest. Trzeba ją jak najszybciej wykurzyć i intronizować pięknego Sasina.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.