Dodaj do ulubionych

Jakie robicie pierwsze wrażenie?

09.11.17, 12:41
I na jak długo?
Pytam się, bo ostatnio znajomi mojej córki stwierdzili, że nie należę do zbyt miłych osób. Co ciekawe, w ogóle z nimi nie rozmawiałam, poza grzecznościowym "dzień dobry".
I jakiś czas temu córka powiedziała mi, że zmienili zdanie, gdy ze mną zaczęli gadać. "Masz
jednak fajną mamę i jest naprawdę miła".
A jak jest u was?

--
Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
Edytor zaawansowany
  • 09.11.17, 12:44
    ten facet miał racje

--
    by Niezatapialna Armada :
    "Ptak zamachał skrzydłami i odleciał. Czymże , ach czymże byłby bez skrzydeł?"
    Nielotem? Pingwinem, strusiem? Jest wiele możliwości.
    Na przykład Kiwi.
  • 09.11.17, 12:49
    Naucz się czytać big_grin

--
    > głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • 09.11.17, 13:51
    Moze jej chodzilo o to, że facet mial racje mówiąc , że jesteś fajną mamą i naprawdę miła smile
  • 09.11.17, 14:17
    Chyba nie znasz wcześniejszych wypowiedzi mozambique na mój temat big_grin

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • 09.11.17, 12:59
    A ja przeciwnie: mila i zyczliwa buzia, a w rzeczywistosci: samo zlo wink
  • 09.11.17, 13:01
    Nie wierzę smile

--
  • 09.11.17, 13:04
    To podobno tak, jak ja. Usłyszałam kiedyś nawet, że wyglądam jak niezdeptana stokrotka, ale w rzeczywistości nie jestem taka słodka.
    Więc być może problem w tym, że ktoś ma nierelane oczekiwania na podstawie własnych wrażeń, a potem dopiero musi zetknąć się z prawdą (która nie bywa przyjemna, ale to już raczej nie mój problem).

--
    http://s17.rimg.info/5aa663295cabae0e0baed1538c766a3b.gif
  • 09.11.17, 14:35
    Ja tez wink))

--
    "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
    Iskierka3 o mnie smile
  • 09.11.17, 13:04
    ja robie fatalne pierwsze wrazenie, jestem glosna, wyrazista (nie fizycznie), "za duzo mnie". i wiem to od osob, ktore daly mi druga szanse i sa teraz moimi wielkimi milosnikami wink (i kobiety i mezczyzni).
    niektorzy tej szansy nie daja i wtedy nasze drogi sie rozchodza.
    ja czesto ludzi zaskakuje pozytywnie (tak mysle), ale tylko tych, ktorzy chca zmienic zdanie.

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • 09.11.17, 13:06
    Poważnej. Mam taki wyraz twarzy jak się nie uśmiecham, ze wyglądam na poważną i steteczna. A ja muszę najpierw wybadać towarzystwo pod wzgledem poczucia humoru 😉 No i nie lubie bezsensownej paplaniny z obcymi. Ale szybko się ludzie przekonują, ze można ze mną żartować. Nawet dość grubo.

A znajomi córki to jakieś chamy - jak można komuś powiedzieć, ze jego matka jest niemiła?
  • 09.11.17, 13:35
    To dorośli ludzie i na pewno nie są chamami.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • 09.11.17, 13:47
    rosapulchra-0 napisała:

> To dorośli ludzie i na pewno nie są chamami.

No jak dorośli, to tym bardziej nimi są, - żeby młodej osobie mówić coś takiego o matce?!

--
    Naucz się śmiać z samego siebie.
    Będziesz miał ubaw na całe życie...
  • 09.11.17, 14:18
    Następny.. sciana

--
  • 09.11.17, 18:20
    Ale co? "Hej Zuzia, ta twoja mama to niezbyt miła jest" - to jest chamówa, o ile nie zrobiłaś im czegoś złego, a wątpię, żebyś zrobiła. Czy jakby ktoś powiedział o Twojej córce, że jest niezbyt miła albo brzydka, nie uznałabyś tego za chamstwo?
  • 09.11.17, 18:43
    Nie znasz okoliczności, a już wnioski wyciągnęłaś. Nie świadczy to o tobie dobrze.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • 09.11.17, 20:15
    Jeśli się do kogoś zwracamy, piszemy "Ty", "Tobie" dużą literą.

Okoliczności nakreśliłaś: "Co ciekawe, w ogóle z nimi nie rozmawiałam, poza grzecznościowym "dzień dobry"." Czyli: przywitałaś się kulturalnie, a oni uznali Cię za niemiłą i w dodatku poinformowali o tym Twoją córkę. Chamówa.
  • 09.11.17, 21:54
    Ja zawsze piszę na forum małą literą i tak już zostanie. Okoliczności zostały nakreślone, ale nie sprecyzowane, twoja opinia zaś to dopiero chamówa. EOT.

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • 09.11.17, 23:23
    Ty naprawde nie mozesz byc prawdziwa😨 ktos z troska pisze, ze ludzie zachowali sie wobec Ciebie (gwarantuje, ze ta duza litera nie boli) chamsko, a Ty atakujesz. Naprawde masz pragnienie bycia nielubiana i odrzucona.
  • 10.11.17, 18:58
    Nie widzę żadnej troski, raczej chęć dokopania.

--
    > głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • 11.11.17, 10:35
    > Nie znasz okoliczności, a już wnioski wyciągnęłaś.

A znajomi Twojej córki, którzy wyciągnęli wnioski nie znając Cię są w porządku? Trochę konsekwencji, Rosa.

--
    pieczywo zeby nie obsychalo trzymaj w wiadrze z woda
    a dluga rura z wrotka na kazdym koncu bedzie wspanialym samochodem dla węża /moofka/
  • 09.11.17, 20:05
    Niekoniecznie. Mnie się zdarzało, że jakaś koleżanka mówiła "fajną masz mamę, a na początku to jej się bałam, bo się taka ostra wydaje" - czy coś w tym stylu. Nigdy tego nie odbierałam jako chamstwa. Rzeczywiście moja mama ma ostre rysy twarzy i takie robi wrażenie na ludziach.

--
    ina_nova: "Nietypowe to są niedźwiedzie polarne na Zanzibarze".
  • 09.11.17, 20:17
    "Ostry" a "niemiły" to jednak inny kaliber, w dodatku inaczej brzmi: "Twoja mama jest miła, a na początku sprawiła wrażenie oschłej" niż: "Twoja mama jest niezbyt miła".
  • 09.11.17, 21:55
    Można tak rozumieć po polsku, w innym języku inaczej. Wszystko zależy od okoliczności. Ale upieraj się dalej. Wolno ci.

--
  • 11.11.17, 10:41
    > Mnie się zdarzało, że jakaś koleżanka mówiła "fajną masz mamę, a
    > na początku to jej się bałam

U mnie było identycznie. Moja mama jak się nie uśmiecha, to wygląda groźnie. Przy bliższym poznaniu okazuje się, że nie ma się czego bać. Co ciekawe, jak pracowała, to petenci przychodzący załatwić sprawę specjalnie starali się trafić na nią, bo można było liczyć na jej pomoc, wytłumaczyła, pomogła.

--
    Zaszła w ciążę bez jego wiedzy
    /by rosapulchra/
  • 11.11.17, 00:02
    ira_08 napisał(a):

> Poważnej. Mam taki wyraz twarzy jak się nie uśmiecham, ze wyglądam na poważną i
    > steteczna. A ja muszę najpierw wybadać towarzystwo pod wzgledem poczucia humor
    > u 😉 No i nie lubie bezsensownej paplaniny z obcymi. Ale szybko się ludzie prze
    > konują, ze można ze mną żartować. Nawet dość grubo.

Mam podobnie, znaczy nie wyraz twarzy ( choć nie uśmiecham sie jak głupia ) co ogólnie trzymam dystans muszę kogoś poznać, zanim pokaże jaka jestem.
    Nie lubie z nowo poznana osobą od razu żartować czy rozmawiać na poważne tematy.

Ogólnie ludzie mnie lubią w brew pozorom jestem dosc ciepła osoba, ktora potrafi wysłuchać i nie ocenić. Dzieciaki przychodzą sie przytulić gdy im złe. A i ludzie wiedza ze umiem dotrzymać słowa czy zachować dla siebie ich prywatne sprawy.

> A znajomi córki to jakieś chamy - jak można komuś powiedzieć, ze jego matka jes
    > t niemiła?

Mnie tez to dziwi ze komuś mozna powiedzieć wiesz nie lubie twoich rodziców.
    Rodzic to rodzic rodziny sie nie wybiera.
    Mozna powiedzą o fajna masz mamę czy tatę ale masz niemiłych rodziców mnie by przez gardło nie przeszło. Ale to inne pokolenie.

--
    -----------------
    Życie ma ty­le ko­lorów, ile pot­ra­fisz w nim dostrzec.
  • 12.11.17, 13:27
    Dokładnie to samo sobie pomyślałam. Reakcja znajomych z jak z podstawówki.
  • 09.11.17, 13:07
    Jędzy - przynajmniej w odczuciu dorosłych. Studentów zwłaszcza suspicious
    Wynika to z tego, że jestem introwetyczką, nieznoszącą naruszania mojej własnej przestrzeni. Mam to wypisane na twarzy.
    Za to dzieci do mnie lgną (lgnęły do mnie zawsze) choć wydaje mi się , ze dosyć surowa jestem.
  • 09.11.17, 13:09
    aha - dorośli potrafią zmienić zdanie, jak porozmawiają ze mną, troszkę poznają.
    Z magistrantami mam doskonały kontakt smile. Zwłaszcza po pierwszym wspólnym wyjeździe "w teren".
  • 09.11.17, 13:43
    kochamruskieileniwe napisała:

> Z magistrantami mam doskonały kontakt smile. Zwłaszcza po pierwszym wspólnym wyjeździe "w
    > teren".

Hm, ten tego...
    --
    Naucz się śmiać z samego siebie.
    Będziesz miał ubaw na całe życie...
  • 09.11.17, 14:13
    o rany.... źle odczytałeć big_grin
    A najczęściej mam dziewczyny. Taki temat, wymagający cierpliwej dłubaniny. Choć jest rzeczą ciekawą, że moja działka charakteryzuje się tym, że im dalej na wschód Europy - tym więcej kobiet w tym siedzi. Na zachodzie Europy temat zajęty przez mężczyzn smile Nawet dyskusja na ten temat, w gronie międzynarodowym, niejedna się odbyła smile.
  • 09.11.17, 14:20
    O Boże przerażają mnie surowe jedze. Zwłaszcza jedze nauczycielki big_grin Ja chyba robię wrażenie otwartej i bezpośredniej, szybko skracam dystans...I taka jestem naprawdę smile

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • 09.11.17, 13:21
    A to zależy.
    Jeśli czuję dystans, jestem odbierana za poważną i małomówną. Taką kompetentną pańcię bez uśmiechu.
    Zasadniczą i chyba niezbyt sympatyczną
    Ale osoby z mojej bajki odbierają mnie wręcz przeciwnie, jako wesołą gadułę. Wręcz nadgadułę.
    Samo mi tak wychodzi. Wersja zasadnicza to moja otulinka bezpieczeństwa.
  • 09.11.17, 13:34
    U mnie z tym gadulstwem też różnie. Ostatnio chłopak córki powiedział, że straszna gaduła ze mnie big_grin

--
  • 09.11.17, 14:34
    Ale "gaduła" to sie mówi do 4latki a nie do teściowej
    Jeszcze do rodziny sie oficjalnie nie dostał a juz nie szanuje Rosy i pyskuje co bezie potem ?

--
    "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
    Iskierka3 o mnie smile
  • 09.11.17, 13:40
    O, metoda na otulinkę jest mi znana wink
  • 09.11.17, 13:39
    Poważna, małomówna, nieśmiała. Jestem obserwatorem i trzymam się na uboczu w towarzystwie.
    Po bliższym poznaniu raczej ok, często zaskakuję smile
    Natomiast dzieci mnie od razu lubią, hehe.
  • 09.11.17, 13:42
    bo ostatnio znajomi mojej córki stwierdzili, że nie należę do zbyt miłych osób.

czemu nie jestem zdziwiona?

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • 09.11.17, 14:40
    18lipcowa3 napisała:

> czemu nie jestem zdziwiona?

Może masz za małą pamięć operacyjną mózgu aby dał radę się dziwić?

--
    Wrzucony papier zapycha pisuar, zachodni wiatr spienione goni fale.
  • 09.11.17, 13:43
    Zależy od okoliczności. Czy występuję na pokaz ze swoim najlepszym wcieleniem, czy jestem "sobą", powiedzmy taką, jak tu na forum.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skuwrynsyem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • 09.11.17, 14:01
    Ja jestem mistrzynią pierwszego wrażenia. Co ciekawe mój syn również. Wychodzi nam to zupełnie bezwysiłkowosmile
  • 09.11.17, 14:05
    Ja nie jestem mistrzynią ale jak muszę się ogarnąć, to jest dobrze, nawet bardzo smile

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • 09.11.17, 14:43
    Różne - zależy od tego czy jestem w fazie manii czy nie. Zupełnie niejednorodnie.

--
    <solejrolia>Chociaż.... czasem wolę skasować post przed wysłaniem, niż napisać za dużo.
    <rosapulchra> Często tak robię.
  • 09.11.17, 14:51
    Podobno robię wrażenie silnej i twardej. Kilka osób mi to mówiło. Ale jestem też bezpośrednia i łatwo nawiązuję kontakt, więc mam nadzieję, że to się jakoś równoważy...

--
    Moi drodzy, po co kłótnie,
    Po co wasze swary głupie,
    Wnet i tak zginiemy w zupie!
  • 09.11.17, 14:52
    Chyba smutnej i nieprzystępnej, ale nie zawsze tak jest wszystko zależy od okoliczności i nastroju.

--
    http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/38/52/23/012b6d09cf.jpg
  • 09.11.17, 14:56
    Osoby wyniosłej, zdecydowanej. A ja w rzeczywistości jestem nieśmiała.
  • 10.11.17, 22:48
    O, to tak jak ja
  • 11.11.17, 10:48
    Ja też. Zdarzyło mi się też usłyszeć, że bije ode mnie pewność siebie, co mnie zaskoczyło zupełnie, bo to ostatnia rzecz, jaka bym o sobie powiedziała. Chociaż staram się robić wrażenie osoby pewnej siebie, więc cieszę się, że z powodzeniem. Trochę pomaga mi wygląd, jestem wysoka i z twarzy zupełnie nie wyglądam na ciapę.

--
    wraz z osiągnięciem pozycji pt. żona, kobieta nabywa +30 kg, zamienia seksy look na rozciągniętą podomkę, ma wałki na głowie i monotonnie brzęczy kup ziemniaki, kup ziemniaki. /triss_merigold6/
  • 09.11.17, 18:03
    Miłej dziwaczki. W 90% wypadków nie mam nic przeciwko temu, ale w pozostałych 10% chciałabym wypaść trochę bardziej normalnie i/albo trochę bardziej groźnie i nie wychodzi mi to.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • 09.11.17, 18:17
    mam ryj jak terminator i takie tez robie wrazenie, jak sie odezwe jest tylko gorzej...

--
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spie...j w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • 09.11.17, 21:29
    niutaki napisała:

> mam ryj jak terminator i takie tez robie wrazenie, jak sie odezwe jest tylko go
    > rzej...
    >
    🤣
  • 09.11.17, 21:56
    Aleś teraz zapodała big_grin

--
  • 09.11.17, 18:16
    Uchodzę za osobę bardzo śmiałą, gadatliwą, energiczną, taką babę z jajami.
    W rzeczywistości składam się głównie z kompleksów, strachu i nieśmiałości.

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • 09.11.17, 21:56
    Nie wierzę..

--
  • 10.11.17, 18:46
    rosapulchra-0 napisała:

> Nie wierzę..
    >

A nie mówiłam? big_grin

--
    http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif
  • 09.11.17, 18:28
    W zależności od tego, co chcę: "zagubione maleństwo, trzeba pomóc", albo "zimna suka". Wersja druga jest bliższa prawdy wink

--
  • 09.11.17, 18:46
    E tam, tylko zgrywasz zimna suke a matkujesz bez szemrania trojce dzieci w większości nieswoich więc żadna z Ciebie zołza, misia dużo starszego i niebogatego tez przytulilas wiec raczej z Ciebie Matka Teresa a nie suka: D

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • 09.11.17, 18:48
    *nie swoich

--
  • 09.11.17, 18:52
    Piłaś? big_grin
    A serio - bycie zimną suką gwarantuje mi zachowanie spokoju ducha w tej skomplikowanej sytuacji. W rodzinach patchworkowych najbardziej cierpią te macochy, które chcą być Matkami Teresami i nie potrafią stawiać jasno granic, boją się konfliktu i chcą wszystko polukrować.

--
  • 09.11.17, 18:29
    na facetach wow i opad szczeny, kobiety raczej nie lubią mnie bo zazdrosc, chyba ze poznają blizej
    wtedy wychodzi że w pieknej piersi bije dobre serce i wtedy sie zaprzyjazniamy

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • 10.11.17, 19:12
    18lipcowa3 napisała:

> na facetach wow i opad szczeny, kobiety raczej nie lubią mnie bo zazdrosc, chy
    > ba ze poznają blizej
    > wtedy wychodzi że w pieknej piersi bije dobre serce i wtedy sie zaprzyjazniamy

Lipcowa, idz moze do watku o rozdzwieku miedzy tym, jak widzimy siebie i jak nas widza inni, jest tu obok, i poczytaj big_grin
    My widzielismy Twoje zdjecie i osobowosc tez niestety bylo nam dane poznac... big_grin
  • 10.11.17, 19:32
    niestety mylisz się

--
  • 11.11.17, 22:49
    "W pięknej piersi dobre serce" hehe niezły dowcip 😁😁😁😁

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • 11.11.17, 22:55
    o piersi czy o sercu ?

--
  • 09.11.17, 18:30
    Zazwyczaj (błędnie) jestem postrzegana jako cudowny słuchacz. Z tym, że ja rzadko słucham, natomiast mało mówię, stąd to wrażenie.

--
    niepokalaność przebiśniegów jest faktem
    natura brzydzi się dogmatem jak nikt
  • 09.11.17, 18:39
    cosmetic.wipes napisała:

> Zazwyczaj (błędnie) jestem postrzegana jako cudowny słuchacz. Z tym, że ja rzad
    > ko słucham, natomiast mało mówię, stąd to wrażenie.
    >
    Dlaczego mnie to nie dziwi? Narcyzm i egocentryzm platka level master big_grin

--
  • 09.11.17, 19:08
    Zazdroscisz big_grin

--
    Przychodzi Ziobro do apteki:
    - Poproszę czopek.
    - Jaki?
    - Może być.
  • 09.11.17, 19:19
    Bez przesady, z racji tego, że też jestem raczej małomówna, zwłaszcza w nieznanym sobie towarzystwie, też bywam często odbierana jako dobry słuchacz, gdy tymczasem zastanawiam się, dlaczego ludzie nie posiadają wyłącznika (z drugiej strony - podobno tworzę dystans, wobec czego ocena chyba zależy od gadatliwości oceniającego).
  • 09.11.17, 19:22
    miss_fahrenheit napisała:

> zastanawiam się, dlaczego ludzie nie posiadają wyłącznika

Siostro 😀

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • 09.11.17, 19:28
    Ja czasem wpadam w słowotok ze stresu.

--
  • 09.11.17, 21:59
    Mam podobnie, ale "wygaduję się" przy ludziach, przy których dobrze się czuję.

--
  • 10.11.17, 20:50
    >Dlaczego mnie to nie dziwi? Narcyzm i egocentryzm platka level master big_grin

bergamotka czy ty zawsze zywisz urazy przez iles tam watkow? no wez odpusc...
  • 09.11.17, 19:41
    Mnie zawsze słuchasz mam wrażenie, ja jestem zadowolona

--
    Iskierka3 o mnie smile
  • 09.11.17, 19:52
    A co ja poradzę, że masz wrażenia z kosmosu?big_grin

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • 09.11.17, 18:49
    Podobno kiepskie. Niestety cierpię na chroniczny bitch face, co w połączeniu z niezbyt fortunnym kształtem żuchwy sprawia, że zdarza mi się wyglądać, jakbym miała komuś przegryźć grdykę. Zyskuję przy bliższym poznaniu tongue_out

--
    - On twierdzi, że ją kocha. (granatowe_tulipany)
    - twierdzi, twierdzi. To sie rymuje z "pierdzi", ale poza tym nic naprawde nie znaczy.(minor.revisions)
  • 09.11.17, 18:50
    Wyniosła i niedostępna. No niestety.
    A bierze się to stąd, że jestem nieśmiała i proces bratania się zajmuje mi sporo czasu smile
  • 09.11.17, 19:36
    Ze mną bratanie sie poszło ci raz dwa

--
    "Wtem zza drzewa wyłoniła się ponura postać."Ty jesteś stworek"?-zapytała ponurym basem.Tak-wyszeptał onieśmielony Stworek."I to jest twoja trąba?"-złowieszczo wysyczała postać.No, moja... -zaszemrał wystraszony nie na żarty Stworek."Ha" -złośliwie zasmiała się osoba w czerni -to ja, jakiem Asmarabis -powiadam ci,zę to wstyd pokazywać sie publicznie z czymś takim na mordzie!...To jest wiocha, a nie najnowsza moda. I to rzekłszy Asmarabis rozwiała sie we mgle" Verdana
  • 09.11.17, 19:45
    Nie pochlebiaj sobie, trolliszcze.
  • 09.11.17, 19:18
    Pisałam w wątku Kury - wyglądam bezpiecznie. Jak miła dziewczyna z sąsiedztwa/Kasia Cichopek. Szwagierka zawsze powtarza, że wydawałam się jej bardzo energiczna (w przeciwieństwie do braciszka wink), gdy mnie poznała. Myślę, że to pierwsze wrażenie jest trochę mylne - od dziecka mam starą duszę.
  • 10.11.17, 15:29
    jolie napisała:

Myślę, że to pierwsze
    > wrażenie jest trochę mylne - od dziecka mam starą duszę.

O, mamo - czuję wręcz odruchowy lęk, kiedy ktoś mówi, że posiada tzw. "starą duszę,serio. I sorry, ale muszę o to zapytać - jaki masz zodiak? Wiem,że już kiedyś pisałaś, ale nie zapamiętałam.

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • 10.11.17, 15:39
    Baran.
    A dlaczego lęk?
  • 09.11.17, 19:20
    UJOWE niestety i wiem to doskonale.
    Mam taki a nie inny wyraz twarzy...
    i niestety mam tak jak Ty. Najpierw robię złe pierwsze wrażenie, a potem wszyscy stwierdzają: "ej, ale ty jestes zayebista"

--
    "jest ujowo, ale stabilnie..."
  • 09.11.17, 20:00
    Informacji zwrotnych miałam dosłownie kilka-kilkanaście przez całe życie.
    Wnioskuję z nich, że robię wrażenie cichej, spokojnej, stanowczej, spontanicznej, nie dającej sobie wejść na głowę, elokwentnej, świadomej czego chcę, poważnej.
    Coś w tym jest.

--
    Ja robię swoje i ty robisz swoje.
    Nie jestem na tym świecie po to, aby spełniać twoje oczekiwania.
    A ty nie jesteś po to, by spełniać moje.
    Ty jesteś ty, a ja jestem ja.
  • 09.11.17, 21:38
    Oschła, nudna, zasadnicza, bez poczucia humoru, na dystans.
    Część osób zmienia potem zdanie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.