Dodaj do ulubionych

Oblała faceta kwasem :-/

10.11.17, 09:49

Jakis koszmarsad. A najbardziej wkurzyło mnie zdanie, ze kobieta nie czuje się winna.
wiadomosci.wp.pl/oblala-chlopaka-kwasem-on-poddal-sie-eutanazji-ruszyl-nietypowy-proces-6185898485270145a
--
Pamiętaj: Co cię nie zabije, to cię ku*wa próbowało zabić!!
Edytor zaawansowany
  • 10.11.17, 09:53
    A dlaczego tej pani dopiero w tej chwili grozi więzienie tzn. dlaczego dopiero 15 miesięcy po okaleczeniu faceta i po jego eutanazji postawiono jej zarzuty? W mniej cywilizowanym kraju tzn. w Polsce dostałaby zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu lub usiłowania zabójstwa i w areszcie czekała na proces, a nie łaziła luzem. Do tego w Polsce sąd zleciłby obserwację psychiatryczną.
  • 10.11.17, 09:59
    Teraz postawiono jej zarzut morderstwa, którego wcześniej nie można było postawić, bo ofiara żyła. Nie ma informacji o tym, jakie zarzuty postawiono jej wcześniej.
  • 10.11.17, 10:03
    Podano, że w tej chwili grozi jej więzienie. Jeśli dopiero grozi, to znaczy, że teraz nie odbywa kary pozbawienia wolności ani nie siedzi zamknięta w psychiatryku.
  • 10.11.17, 10:27
    Nie, to tego nie znaczy. Nie wiem może faktycznie nie siedzi w więzieniu, a tylko jest objęta jakimś nadzorem. Dopóki nie ma wyroku formalnie rzecz biorąc jest niewinna. W każdym razie Twoje wnioski są nieuprawnione biorąc pod uwagę informacje dostępne w tym artykule.
  • 10.11.17, 10:00
    Napisz do redakcji.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • 10.11.17, 10:03
    www.bristolpost.co.uk/news/bristol-news/woman-set-face-trial-alleged-275027

"Berlinah Wallace, of Ladysmith Road, Westbury Park, was initially charged with throwing a corrosive fluid with intention to burn, maim, disfigure, disable or do grievous bodily harm to Mark van Dongen.

The charge related to an alleged attack in Ladysmith Road in September 2015.

The matter had been due to be the subject of a trial in January of this year. But days before Wallace, 48, had been due to appear at Bristol Crown Court, the Crown Prosecution Service was told by Mr van Dongen's father in Belgium that his son had died."
  • 10.11.17, 10:43
    Dlatego że proces trwa.
    Z informacji z innych portali wynika, że pani jest "on remand", czyli po wstępnym przesłuchaniu oczekuje na proces i właśnie zmieniono zarzut na zarzut morderstwa. O obserwacji psychiatrycznej nie ma informacji - może była pod obserwacją, może nie.
    Skąd wniosek że łazi luzem?

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 10.11.17, 10:43
    Aha, "on remand" oznacza że jest w areszcie, tylko nie nazywa się to "under arrest" bo under arrest to jest przed przesłuchaniem.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • 10.11.17, 11:05
    Odnosiłam się do tekstu linkowanego przez Konwalkę.
  • 10.11.17, 11:08
    Bo w tamtym tekscie bylo napisane ze kobieta chodzi wolno a te niecywilizowane panstwa, dopoki ofiara nie umrze, nawet palcem nie kiwna.
  • 10.11.17, 17:15
    Aha, bo wiadomo ze nie ma na swiecie takiej kwalifikacji czynu jak proba zabojstwa, zawsze sie kwalifikuje jako proba uszkodzenia ciala. Ech, a bylo sluchac Chicariki.
  • 10.11.17, 17:44
    Ale czy ktoś zaprzecza? Zarzut, jak wynika z różnych dostępnych w internecie materiałów, zmieniono po śmierci chłopaka, ale ja się na ten temat nie wypowiadam. Wypowiadam się tylko na temat tego, że triss jak zwykle wypisuje bzdury wysnuwając z tekstu wnioski, których w żaden logiczny sposób z tego tekstu wysnuć nie można. Jak ja widzę ten wasz poziom zrozumienia tekstu to ja się już nie dziwię, że fake news taką furorę robią ostatnio.

--
    ---

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.