Dodaj do ulubionych

Dobra zmiana zabija suwerena?

10.11.17, 21:56
Nie mogę znaleźć artykułu, który mignął mi rano, ale chodziło o to, że od wielu, wielu lat (10? 20?) nie było w Polsce tylu zgonów co pod rządami milosciwie panującego naczelnika wspomnianego w South Park (tak, o Polsce mówi się za Wielką Wodą) i całego pisu.
Jedną z przyczyn upatrywano w cięciach na kardiologię.
Czy suweren musi umrzeć, żeby zacząć myślećuncertain
Edytor zaawansowany
  • 10.11.17, 22:16
    Proszę:
    wiadomosci.wp.pl/coraz-wiecej-polakow-umiera-wina-ministra-zdrowia-6186152885008001a

--
    Młodsza piękniej mi z dnia na dzień ciemne włosy, piwne oczy (po mamie), długaśne rzęsy, oliwkowa skóra, no nie mogę się napatrzeć. I ten uśmiech. Śliczna będzie. Zresztą w rodzinie wszyscy ładni są więc dobrze będzie. kkalipso skromnie o rodzinie
  • 10.11.17, 22:24
    Dzięki, coś takiego widziałam.
    Durna zmiana spółki PiS&zus jest faktem, tylko dlaczego suweren chce oddychać wbrew dobrej zmianie😂
  • 11.11.17, 01:13
    Obawiam się, że suwerena to zabijają krwiopijczy rezydenci i ich już kompletnie zdegenerowani starsi stażem koledzy, a nie ukochana Beatka.
  • 11.11.17, 02:18
    popracuj 80 godzin tygodniowo (nie p...c w stołek na etacie w budżetówce) a po roku-dwóch napisz to jeszcze raz

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.