Dodaj do ulubionych

South park

10.11.17, 23:15
noizz.pl/rozrywka/south-park-trump-dzwoni-do-kaczynskiego-karla-z-polski/e4446s0?utm_source=fb&utm_medium=social&utm_campaign=fb_noizz oglądałyście? Ja nadal leżę i kwiczę...
Edytor zaawansowany
  • 11.11.17, 00:30
    Ale co dokladnie cie smieszy? Z plusow - wychodzimy z mroku niebytu i pojawiamy sie w popkulturze. Z minusow - szkoda ze w takim kontekscie.

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • 11.11.17, 00:38
    W Usa od dziesięcioleci funkcjonują żarty o polaczkach. A w popkulturze to już od dawna jesteśmy. Zobacz sobie The Big Bang Theory albo 2 Broke Girls: tam masz skondensowane stereotypy na temat polskości.
  • 11.11.17, 02:08
    Jak mnie South Park przestał śmieszyć tak mniej więcej z końcem liceum (a dawno temu to było, oj dawno),niestety nie mojego faceta, który ogląda co tydzień, tak przypadkiem obejrzałam ten odcinek wczoraj. Szok lekkismile ale przyznam szczerze, ze średnio mnie to przejęło, bo w sumie to już zasypiałamsmile A dziś rano przeglądam pudelki i inne, a tam... czyli nie, nie śniło mi się.
  • 11.11.17, 02:30
    Zastanawiące, że nawet twórcy legendarnego South Park Uważają, że USA ma się na tyle dobrze, aby kogokolwiek uważać za potrzebującego pomocy. I to po sławnym skeczu z gry "Stick of truth"

"And its gone" - alegoria zachodniego systemu finansowego i zwrot, który na trwale wdarł się w amerykański język, podobnie jak u Polaków "bankster".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.