Dodaj do ulubionych

Włosy - ratunku!

12.11.17, 09:12
Moje włosy - naturalnie lekko kręcone, dość jasne (jestem szatynką z jasnymi refleksami), bardzo cienkie, niefarbowane, półdługie (lekko za ramiona), kruszące się i rozdwajające końcówki (sukcesywnie obcinane). BARDZO wypadają (aktualnie zażywam Silicę). Zazwyczaj suszę je naturalnie, nie kręcę, nie prostuję.

Przy skórze głowy nawet ok, od ucha - MASAKRA. Suchy jak wiór, elektryzujący się mop. Oleje doraźnie przeciążają włosy, a na dłuższą metę przesuszają (może je źle stosowałam).
Proszę o rady, jak włosy wzmocnić i pielęgnować na co dzień.
Edytor zaawansowany
  • b-b1 12.11.17, 09:23
    Zamiast silice łykaj biotebal-wprowadź 2 tablety dziennie na co najmniej 3 miesiące .
    Zamiast olejować spóbuj zastosowac metodę OMO -czyli odżywka-na końce, albo i na połowę, czy 3/4 włosów na pół godziny, potem mycie- wystarczy skóry głowy-odżywka sama się wypłucze, potem znowu odżywka.
    Mnie tez oleje w ogóle nie pomogły, a zastosowanie dwukrotnie odżywki-owszem. Kupiłam różne-z proteinami, z aloesem, przed myciem nakładam maskę, albo odżywkę, która nie sprawdziła się po umyciu.
    I po biotebalu mam już 1,5cm "odrosty" nowych włosów.
    Najlepiej( z opinii innych) na porost włosów działają drożdże -znajdziesz w necie przepis-trzeba je zalać wodą odczekać i wypić , ale dla mnie nie do przełknięciawink
  • vi_san 12.11.17, 09:56
    A ja zamiast biotebalu mogłam łykać tik-taki - kompletne zero efektu. Znaczy ani pogorszenia ani poprawy.

--
    Rzadko ktokolwiek się zastanawia, gdzie Meduza miała węże. Owłosienie pod pachami staje się kwestią o wiele bardziej kłopotliwą, kiedy próbuje kąsać rozpylacz dezodorantu - Terry Pratchett "Muzyka Duszy"
  • b-b1 12.11.17, 10:07
    vi_san napisała:

> A ja zamiast biotebalu mogłam łykać tik-taki - kompletne zero efektu. Znaczy an
    > i pogorszenia ani poprawy.
    >

U mnie oprócz włosów i paznokcie i rzęsy się poprawiły-ale jest to jedyny środek który naprawdę łykam=nastawiony alarm, co by nie zapomnieć big_grin
  • only_amor 12.11.17, 12:53
    po tych tabletkach na głowie jak wypadały tak wypadają ale na nogach włosy marzenie dużo grubsze i gęste.... na mnie nic nie działa aha wąsik jak się patrzy jak u faceta zaczął po biotebalu rosnąć
  • konsta-is-me 12.11.17, 13:20
    😀😀😀
  • znowu.to.samo 13.11.18, 13:39
    😂😂😂

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • pade 12.11.17, 14:14
    B_b1, off top.
    Zaczęłam serię mezoterapii rollerem preparatem nctf ha (filorga). Zabiegi mam wykonywać co dwa tygodnie. Kusi mnie by włączyć w połowie przerwy krem na noc lub serum z retinolem. Konkretnie to z Norela bo jest ponoć do skór wrażliwych a moja po Retises była sucha jak wiór i wyglądała tragicznie. Chciałam Cię zapytać, bo biegła jesteś w zabiegachsmile, dać sobie spokój, poczekać, aż skończę mezoterapię czy zaryzykować?

--
    Ja robię swoje i ty robisz swoje.
    Nie jestem na tym świecie po to, aby spełniać twoje oczekiwania.
    A ty nie jesteś po to, by spełniać moje.
    Ty jesteś ty, a ja jestem ja.
  • b-b1 13.11.17, 09:31
    pade napisała:

> B_b1, off top.
    > Zaczęłam serię mezoterapii rollerem preparatem nctf ha (filorga). Zabiegi mam w
    > ykonywać co dwa tygodnie. Kusi mnie by włączyć w połowie przerwy krem na noc lu
    > b serum z retinolem. Konkretnie to z Norela bo jest ponoć do skór wrażliwych a
    > moja po Retises była sucha jak wiór i wyglądała tragicznie. Chciałam Cię zapyta
    > ć, bo biegła jesteś w zabiegachsmile, dać sobie spokój, poczekać, aż skończę mezot
    > erapię czy zaryzykować?
    >

Efekt będzie na pewno genialny-tu się złuszczy, tam dopełnisz-odbuduje się, wygładzi , czyli dokładnie tak jak powinno to wyglądać - ale czy wytrzymasz? U mnie skóra by nawet nie jęknęła, jęczy tylko przy gabinetowym wysokim stężeniu+ bdr. Twoja skóra delikatniejsza, możesz mieć zaczerwienioną i lekko opuchnietą-a może i niekoniecznie. Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. Dla Twojej skóry taką najlepszą regenerację widzę właśnie w taki sposób -delikatnie, niskimi procentami. Jakby co-polecam na ten czas krem BB Missha-kryjący(mocno) ale jest nawilżający-przykryje wszystko po zabiegachwink
  • pade 13.11.17, 11:45
    Po rollerze 0,5 mocno zaczerwienioną i piekącą twarz mam z godzinę po zabiegu. Po maskach i kremach się uspokaja. Na drugi dzień śladu nie ma. Potem kilka dni muszę ją mocno nawilżać i natłuszczać. Dlatego pomyślałam o włączeniu retinolu, na 6-7 dzień po zabiegu, na 4-5 dni i przerwa 2 dniowa przed kolejnym.
    Ok, spróbuję, w razie czego mam sporo kremów i masek kojącychsmile

--
  • nini6 13.11.18, 14:44
    pade podaj którym dokładnie preparatem robisz tę mezoterapię, pliz
    i jaka długość igieł w rollerze
  • fragile_f 12.11.17, 09:41
    Nie wszystkie oleje są dobre dla włosów wysokoporowatych, niektóre robią jeszcze większe siano. Spróbuj oleju lnianego, rzepakowego albo z orzechów włoskich. Ja np. oliwy z oliwek nie moglam 3 dni domyć, rzepakowy podziałał genialnie.

--
    Fragile
  • konsta-is-me 12.11.17, 09:45
    Spróbuj szamponu bez SLS.
    I tak, zbadaj tarczyce😛
  • zeldaf 12.11.17, 10:49
    Podepne się tu, bo akurat mam chorą tarczyce. Biorę euthyrox od lat, ale z włosami i tak coraz gorzej. No właśnie - ktoś wie od czego konkretnie te włosy lecą przy niedoczynności? D3 i B12 mam w normie.
  • konsta-is-me 12.11.17, 13:07
    Ja nie wiem.
    Mi zaczely leciec wlasnie po lekach-wczesniej nie.
    Ale przynajmniej przestaly przypominac druciki, przy dotknięciu zamieniajace sie w proch.
    Dalej sa lamliwe, ale udalo mi sie zapuscic ponizej ramion.
    Niektorym pomaga cynk doustnie.
  • tajemnicza.a.m 12.11.17, 12:42
    Stosowalas olej na koncowki?

Moje wlosy przyciemnione po ombre ( rozjasnianiu) cienkie i rzadkie z natury. Oslabione przez niedoczynnosc, niefarbowane kilka miesiecy co sprawia, ze wypadaja bardziej( bo po farbie jakos odzywaja...nie wiem jakim cudem) wygladaja lepiej.

1. Myje szamponami czarna rzepa i pokrzywa na zmiane. Farmona.
    2. Lykam tabletki z biotyna 1000 niemieckie. Biotebal tez polecam.
    3. Wlosy czesto czesze kilkanascie razy na dzien choc wiem, ze moze przy wypadaniu byc to przerazajaca czynnosc. Uzywam grzebienia antystatycznego.
    4. Wlosy susze zimnym powietrzem lub pozostawiam aby same wyschly ale jesli chcesz sie polizyc spac radze wysyszyc nawrt cieplym powietrzem. Przed termoochrona. Mokre wlosy narazone sa bardziej na uszkodzenia. Gdy mam malo czasu letnie powietrze i termoochrona.
    5. Myje wlosy letnia lub zimna woda dwa razy. Absolutnie nie goraca. Szampon dobrze trzeba splukac. Odzywke doslownie 3 kropelki daje na same konce i sukuje zimna woda.
    6. Przed myciem na noc nakladam na wlosy, brwi i rzesy olej rycynowy. Jesli chodzi o wlosy. Tylko skalp absolutnie nie reszta a na pewno nie suche koncowki bo wysuszy jeszcze bardziej. Jak wcierke.
    Efekt po 2 miesiacach to mnostwo malych wlosow. Dlugie rzesy z brwiami gorzej poki co.

Mam olej z czarnuszki bd testowac niedlugo.

7. Kiedys pomogl mi lopian szampon i wcierka tez na skalp.

Na koncowki daje czasem kropelke doslownie olejku z issany avocado. Czesto na noc przed myciem tez na koncowki.
    Regolarnie sama sobie obcinam koncowki nozyczkami fryzjerskimi, nie zwyklymi
  • tajemnicza.a.m 12.11.17, 12:46
    Preparaty naklada sie w zaleznosci od zapotrzebowania, oraz ilosci wlosow. Metoda prob i bledow. Radze zaczynac o malych ilosci i zwiekszac w razie potrzeby. Nalezy pamietac ze niektore naturalne wspomagacze sa do ciemnych wlosow lub je lekko przuciemniaja w przypadku blondow szczegolnie tych rozjasnianych. Nie zawsze sie tak dzieje, trzeba sprawdzic na sobie.
  • only_amor 12.11.17, 12:51
    mam ten sam typ włosa, od 10 lat intensywne terapie typu olejowanie, mycie odżywką, zero farbowania i modelowania, podcinam, kupuje drogie maski i co? od 10 lat siano na głowie, ta sama długość i coraz to większe przedziałki na głowie, na dodatek po tych paru latach robia mi sie czerwone placki na skórze głowy na nie dostałam sterydy od dermatologa więc chyba nie ma rady. W liceum z desperacji obciełam włosy na faceta odrastały 1 cm w 3 miesiące... Jedynie co wiem to że olej kokosowy i maski proteinowe są złem.
  • only_amor 12.11.17, 13:04
    spróbuj maseczkę loreal absolut repair plus szampon na all ceny sa ok jeśli szampon z maska za mocno obciąży użyj szamponu innego ja mam szampon z serii oilatum i wtedy tą maskę
  • b-b1 12.11.17, 13:13
    only_amor napisał(a):

Jedynie co wiem to że
    > olej kokosowy i maski proteinowe są złem.

Maski proteinowe nie są złem-tylko trzeba wiedzieć, że nie można przesadzić, bo wyjdzie siano.
    Ja korzystam z maski absoluta loreala od lat, ale włosy się do niego już przyzwyczaiły-więc teraz maska przed myciem, potem mycie, a potem proteinowa(raz na mniej więcej dwa tygodnie). I jest ok.
  • princesswhitewolf 12.11.17, 14:49
    olej kokosowy jest dla wlosow tlustych. Maski proteinowe trzeba potem mocno zmyc szamponem bo obciazaja wlosy.
  • mapt 12.11.17, 12:59
    www.poradnikzdrowie.pl/uroda/kosmetyki/nafta-kosmetyczna-najlepsza-na-wlosy-wlasciwosci-i-zastosowanie-nafty_37547.html
  • only_amor 12.11.17, 13:01
    wysokoporowate nafta wysusza a wydaje mi się że autorka takie ma więc zrobi sobie szkodę w moim przypadku tak było...
  • dexia 12.11.17, 13:19
    Mam/mialam to samo. Na wypadsnie wcierka np jantar, placenta, mniej wazne co, bardziej by stosowac regularnie i masowac skore glowy. A na puszenie tylko i wylacznie keratynowe prostownaie, mozesz sobie sama zrobic nawet. Ja zrobilam i od tej pory mi sie nie pusza mimo ze efekt prostowania juz zanikl. Teraz od czasu do czasu stosuje keratyne oway, a wczesniej zrobilam prostowanie chocococco czy jakos tak-kupione przez internet. Wazna jest tez pielegnacja zeby keratyna sie za szybko nie wyplukala. Myje wlosy szamponem rokitnikowym z planeta organica-nie wysusza i nie wyplukuje tej keratyny.
  • pade 12.11.17, 14:08
    Spróbuj odżywki do włosów WAX. Lata temu, po dwóch trwałych dzień po dniu, miałam koszmarnie spalone włosy. Poszłam do apteki i poprosiłam o pomoc. Dostałam tę odżywkę, nałożyłam na 2-3 godziny, na to czepek foliowy i ręcznik. Stosowałam 2 razy w tygodniu, po 3 tygodniach miałam bardzo przyzwoite włosy. Nakładałam ją również na skórę głowy, bo zapobiega wypadaniu włosów. Nadal ją kupuję, bo jest bardzo dobra.
    A na końce na dzień wlosymuszabycdlugie.blogspot.com/2016/08/biovax-glamour-oleo-kremy-czyli.html

--
  • pade 12.11.17, 14:10
    wizaz.pl/kosmetyki/produkt,53178,laboratorium-pilomax-henna-wax-regenerujaca-maska-do-wlosow-jasnych.html
    --
  • mebloscianka_dziadka_franka 13.11.18, 16:05
    Mi to kosmetyczka poleciła, jak sie jej pożaliłam na swoje włosy i nawet kupiłam, ale koniec końców nie chciało mi sie tego stosować. Włosy w końcu przestały wypadać, to było po ciąży.
  • princesswhitewolf 12.11.17, 14:46
    musisz olej dobrac do rodzaju wlosow no i zmywac go potem szamponem 2in1 ( odzywka i szampon w jednym) bo tylko taki dobrze emulguje ten nadmiar oleju.

Poza tym pomoze ci to:
    https://s3.thcdn.com/productimg/0/600/600/95/10793095-1365090441-943544.jpg
    http://cdn1.feelunique.com/img/products/11111/Redken_All_Soft_Heavy_Cream_250ml_1364911739.png

szampon bez SLSow ale taki ma Bialy Jelen nawet tylko chyba maja PEG z tego co pamietam
  • princesswhitewolf 12.11.17, 14:46
    no i znowu mi sie wkleilo wielkie jak krowa... Jak wy to robicie ze sie wkleja mniejsze...
  • konsta-is-me 13.11.17, 12:22
    Szampon bez sls ma chocby Babydream z Rossmanna.
  • princesswhitewolf 15.11.17, 23:52
    no ale ma byc bez SLS i PEGow

(Ja nie wiem co jest w Polsce dostepne bo tam nie mieszkam)
  • konsta-is-me 18.11.17, 23:59
    O ile wiem, PEG też w nim nie ma.
  • nawoyka 12.11.17, 14:48
    Kilka lat temu, kiedy miałam czas nacierałam skórę głowy sokiem z czarnej rzodkwi (ścierałam na tarce i wyciskałam). Trochę szczypie ale efekt był rewelacyjny.
  • princesswhitewolf 12.11.17, 14:48
    a i nie uzywaj suszarek. Myj wlosy w takim czasie by wyschly samodzielnie. Zadnego modelowania przy goracym powietrzu
  • ladnyusmiech 12.11.17, 15:17
    Spróbuj profesjonalnych serii do włosów. Chwalę sobie biolage - dostępne na allegro. Są też inne. U fryzjera możesz korzystać z ampułek, moje wymagające włosy je bardzo lubią. Wszystko metodą prób i błędów.
  • werdipurke 12.11.17, 15:25
    zrob sobie keratyne na wlosy. cala reszta masek i zabiegow to nic w porownaniu z zabiegiem keratynowym
  • simply_z 12.11.17, 15:32
    nie polecam, na włosach cienkich keratyna wygląda fatalnie to raz, dwa tłuszczą się niemiłosiernie.
  • dexia 12.11.17, 16:03
    A spuszone cienkie wlosy wygladaja jeszcze gorzej, rzeczywiscie sa przyklapniete, bo sa idealnie gladkie (tak maja proste wlosy nawet naturalnie proste). A jesli wlosy nie sa krecone tylko sie pusza to moze zrobic keratyne np od 1/3dlugosci.
  • grey_delphinum 12.11.17, 16:41
    Dziękuję za porady. Muszę teraz coś wybrać i zacząć działać.
    Problem też jest w tym, ze ja MUSZĘ umyć włosy rankiem, bo umyte nawet późnym wieczorem nazajutrz wyglądają fatalnie (mam suchą skórę i nakładam na noc tłusty krem na twarz, który przy okazji tlusci mi też wlosy). Już i tak wstaję bladym świtem, żeby włosy wyschly naturalnie, więc np. dodatkowego noszenia odżywek pod czepkiem sobie wówczas nie wyobrażam. A może spać z odżywka na końcówkach? Tylko jak to zrobić w praktyce?
  • grey_delphinum 12.11.17, 16:44
    Niestety kreatyna odpada - niezbyt dobrze się czuję w prostych włosach, lubię mój naturalny skręt. Poza tym włosów mam mało i jak są proste to najbardziej rzuca się to w oczy.
  • grey_delphinum 12.11.17, 16:45
    Keratyna - głupi ten podpowiadacz
  • pade 12.11.17, 17:12
    grey_delphinum napisał(a):

> Dziękuję za porady. Muszę teraz coś wybrać i zacząć działać.
    > Problem też jest w tym, ze ja MUSZĘ umyć włosy rankiem, bo umyte nawet późnym
    > wieczorem nazajutrz wyglądają fatalnie (mam suchą skórę i nakładam na noc tłust
    > y krem na twarz, który przy okazji tlusci mi też wlosy). Już i tak wstaję bla
    > dym świtem, żeby włosy wyschly naturalnie, więc np. dodatkowego noszenia odży
    > wek pod czepkiem sobie wówczas nie wyobrażam. A może spać z odżywka na końców
    > kach? Tylko jak to zrobić w praktyce?

Magicznie włosów nie uratujesz. Noszenie odżywki pod czepkiem nie jest bóg wie jakim wysiłkiem. Możesz to robić w weekend. Zwykłe odżywki Ci nie pomogą, dalej będziesz miała siano.
    --
  • b-b1 13.11.17, 09:58
    grey_delphinum napisał(a):

> Dziękuję za porady. Muszę teraz coś wybrać i zacząć działać.
    > Problem też jest w tym, ze ja MUSZĘ umyć włosy rankiem, bo umyte nawet późnym
    > wieczorem nazajutrz wyglądają fatalnie (mam suchą skórę i nakładam na noc tłust
    > y krem na twarz, który przy okazji tlusci mi też wlosy). Już i tak wstaję bla
    > dym świtem, żeby włosy wyschly naturalnie, więc np. dodatkowego noszenia odży
    > wek pod czepkiem sobie wówczas nie wyobrażam. A może spać z odżywka na końców
    > kach? Tylko jak to zrobić w praktyce?

Uwierz, sporo z nas ma taki problem , a włosów codziennie nie myje-bo w sumie czyste, tylko przy skroniach z kremu nieświeże.
    Wskocz do Hebe-jeśli masz w pobliżu i zakup suchy szampon-przetestowałam większość nie tylko firm , ale i kolorów "butelek" i najlepszy dla blondynek okazał się Batiste -butla w panterkę. Nie wyobrażam sobie już życia bez niego.
    Potestuj-najpierw w weekend-zobacz jaki efekt jest na Twoich włosach, czy jesteś w stanie bez mycia wytrzymać.
    Kup również spray termoaktywny na włosy-nawet jeśli ich w ogóle nie suszysz -zapobiegnie puszeniu się włosów.
    Odżywkę sama musisz wybrać-ja zainwestowałam ostatnio sporo aby wybrać ten najlepszy -mam ich mnóstwo-wszystkie do zniszczonych,(ja farbuję na blond) ale stosuję przed i po umyciu i mam córki-więc zużyją jakby cowink
    Sleek Line mask silk proteins repair, z Biovaksa -intensywnie regenerującą maseczkę do zniszczonych i drugą odbudowa osłabionych włosów+proteiny, Oleo krem do włosów z olejami indyjskimi, z Matrixa total treat , z Loreala absolute repair i jeszcze coś by się znalazło big_grin
  • znowu.to.samo 12.11.17, 17:29
    A stosujesz jakiś balsam? Ja niemal od razu po myciu nakładam sporą ilość wiekości orzecha włoskiego, dodaje troche wody i "myję" głowę aż balsam sie spieni. W razie potrzeby dodaje balsamu. Spłukuje. Włosy niemal od razu robią sie jakieś takie fajniejsze, miękksze.

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • grey_delphinum 12.11.17, 17:48
    Pade, cały weekend mogę nosić maseczkę pod czepkiem bez przeszkód i staram się to robić, choć w zasadzie, jeśli nie muszę, to w weekend nie myję włosów, by dać im trochę "odpocząć".
    Chodziło mi o dni, kiedy wstaję do pracy, a wtedy prawie codziennie myję głowę o 5.30, bo muszę mieć ponad godzinę, by naturalnie wyschły (do pracy wychodzę ok. 7.00). No nie dam rady stosować wówczas na włosy jakichś czasochłonnych zabiegów - musiałabym wysuszyć włosy suszarką, a to chyba bez sensu, jeśli chcę poprawić ich kondycję.
    Na pewno kupię tę odżywkę WAX - lata temu miałam już coś z tej serii i warto spróbować ponownie. Dzisiaj wtarłam Jantar, będę robiła to codziennie wieczorem.
    Co do Silicy. Podobno Biotebal jest lepszy, ale Silicę kiedyś kupiłą moja córka i nie zużyła (słomiany zapał...), więc ja spróbuję - może choć trochę pomoże.
  • mapt 12.11.17, 18:20
    Każde włosy wykończysz codziennym myciem .
    Idź do fryzjera po taką fryzurę, która da włosom choć co drugi dzień odpoczynku. Albo je jakoś spinaj zamiast myć codziennie.
  • grey_delphinum 12.11.17, 18:29
    Wiem, że codzienne mycie nie jest dobre - staram się myć jak najrzadziej, ale jeśli nie umyję, włosy naokoło twarzy wyglądają fatalnie.
    Teraz mam właśnie taką optymalną fryzurę (wystarczy naturalnie wysuszyć i rozczesać), poprzednią musiałam układać na szczotce pod suszarką - to dopiero był hardkor dla włosów wink
  • nuta15 13.11.17, 11:20
    Na wysuszone włosy świetnie działa taka regenerująca maska : miksujesz jedno awokado, dwie łyżeczki oliwy z oliwek i żółtko. Papkę nakładasz na włosy i wcierasz w skórę głowy, zakładasz czepek i głowę owijasz ciepłym ręcznikiem. Trzymasz co najmniej pół godziny, włosy spółkujesz i myjesz delikatnym szamponem. Stosujesz raz w tygodniu.
  • kosheen4 13.11.18, 15:50
    > spółkujesz
    big_grin

--
    Wrzucony papier zapycha pisuar, zachodni wiatr spienione goni fale.
  • monia.i 19.11.17, 01:37
    Też mam cienkie, delikatne włosy. Niestety, są idealnie proste sad Muszę je myć codziennie, jeśli mają wyglądać znośnie. Czasem co drugi dzień - w weekendy. Do mycia radziłabym najprostszy szampon, Polleny Ewy tataro-chmielowy albo pokrzywowy. Można nawet w dłoniach zmieszać z odrobiną wody, żeby było delikatniej - skoro codziennie. A raz w tygodniu zamiast szamponu używam szarego mydła Babuszki Agafii.
    Po umyciu lekką, nawilżającą odżywkę - od jakiegoś czasu używam Tony&Guy do włosów cienkich, z Rossmana. Bardzo sobie chwalę, ułatwia rozczesywanie ale nie obciąża, to przy cienkich włosach jest istotne. Zaczynam rozważać zrobienie zapasu, bo gdy nagle zniknie, będę niepocieszona.
    Może skróciłabyś nieco włosy? Nie całkiem, tylko tak do ramion? By nie leżały na nich, tylko były trochę ponad? smile
    Odnośnie tego, co do środka, raczej nie pomogę, jest mnóstwo specyfików, dziewczyny z pewnością mają rację, skoro włosy tak bardzo wypadają, trzeba się przebadać. Do suplementów sentymentu nie mam. Ale osobiście doświadczyłam mocy natury..albo efektu placebo, sama nie wiem wink Po kilkutygodniowym żarciu jogurtu z dodatkiem siemienia lnianego wyrosło mi na skalpie mnóstwo takich śmiesznych, krótkich, nad którymi chichrała się pani fryzjerka. Bo zaczesywała całość do tyłu a one się rak zabawnie podnosiły smile)
  • kanga_roo 13.11.17, 12:20
    w kwestii włosów poczytaj sobie Kokardkę Mysi. ja, gdybym miała takie problemy, jak ty, wręcz zainwestowałabym w konsultacje u niej.
    natomiast chyba nie tylko z włosami masz problem, skoro traktujesz twarz tłustym kremem co wieczór. myślałaś, żeby zamienić ten krem na olejek (arganowy, albo kiełki pszenicy) plus kwas hialuronowy?
  • morwa23 15.11.17, 23:47
    Polecam blog Anwen.
    Bardzo dobre sa kosmetyki do kreconych wlosow Montibello.
  • bialeem 15.11.17, 23:54
    Dobrze jesz? Zielone i takie tam? Włosy wypadają jak hormony szaleją albo jak nie przyswajasz wszystkich mikroelementow przez dłuższy czas.

--
    Jak masz ochotę, to masz ochotę. Z ochotą się nie dyskutuje.
  • morwa23 18.11.17, 20:19
    Mezoterapia skory głowy szybko i skutecznie odżywia włosy
  • aqua_woda 21.11.17, 17:34
    Olejek na końcówki wlosow Cehko z lnu, w czerwonej buteleczce , polecam
  • matyy 13.11.18, 12:53
    Ja bym obwiniała suszarkę skoro ani nie prostujesz ani nie farbujesz. Może masz ustawioną za wysoką temperaturę albo przestarzały sprzęt? Jeśli chcesz nadal suszyć to musisz zainwestować w porządną suszarkę, inaczej nigdy nie pozbędziesz się problemu. Od siebie mogę polecić babyliss digital sensor, nie mam po niej ani suchych ani spuszonych włosów
  • czekoladazkremem 13.11.18, 13:02
    Niech mi ktoś wytłumaczy, bo ja może się nie znam - po kiego zapuszczać bardzo cienkie włosy?? Nie lepiej obciąć, zrobić sobie fajną fryzurkę?
  • wilan.an 13.11.18, 15:53
    Lekarz dermatolog ze specjalizacją. W stolicy mogę polecić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.