Dodaj do ulubionych

Chyba zrezygnuję z pisania na ematce

14.11.17, 11:24
Wyprodukowałam tu tyle wątków przez lata, często lądujących na głównej stronie, że powinnam dostać dożywotnią emeryturę za rozkręcanie gazecie biznesu.

Tymczasem nie mogę zamieścić wątku z linkiem do artykułu z interii o bezpieczeństwie dzieci na drodze (dzieci o włos nie zostały rozjechane przez ciężarówkę, bo wybiegły zza samochodu)
bo jakaś moderatorka się uwzięła by te wątki kasować.
Rozróżniam moderację od złośliwego kasowania wątków bo mod ma wielkie ego.

Który nick zaczął być modem niedawno? Bo ewidentnie kieruje się własną prywatą i animozjami w moderowaniu tego forum.
Edytor zaawansowany
  • 14.11.17, 11:32
    O tym norweskim filmie mówisz?
    I kasują? A, bo konkurencja.
    Pokazywałam to wczoraj mojemu dziecku, jako ostrzeżenie, że ma nigdy przenigdy tak nie robić.
  • 14.11.17, 11:40
    Jaka konkurencja smile

Proszę, oto link do filmu pokazywanego dziś chyba wszędzie, dotyczącego niebezpieczeństwa na ulicy:
    motoryzacja.interia.pl/news-dzieci-wybiegly-wprost-pod-kola-ciezarowki,nId,2464331

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/rg/gb/xv7z/rsVGcWF5OoaCXxQXlX.jpg
  • 14.11.17, 11:35
    Usunięto tylko jeden wątek, ten z wyzwiskami.
    Powstrzymaj się od nich, to nie będzie problemu.
  • 14.11.17, 11:38
    Rzeczywiście, jeszcze jeden, jak widzę.
    Ale skoro piszesz tu od tak dawna, to znasz zasady?
    Nie zamieszczamy gołych linków, nie zakładamy wątków: "Gdzie mój wątek?!", tylko piszemy do moderatora na priv, celem wyjaśnienia.
  • 14.11.17, 11:45
    Z wyzwiskami???? to mnie naprawdę rozbawiłaś! po niewybrednych tekstach które tolerujesz w języku tutejszych foremek ty tekst o ile pamiętam typu "chyba mod ma coś z głową że to kasuje" uważasz za WYZWISKO??
    może jednak zrób sobie restart i przemyśl styl moderacji kogo na forum można "tykać" bezkarnie a kogo nie.
  • 14.11.17, 11:52
    nie wolno sugerowac, że mod ma coś z głową, ani nawet, że się myli
    nie wiesz, co to jest obraza majestatu? majestat moderacji jest dobrem chronionym na forum przy pomocy NIEPISANEGO regulaminu - nigdzie tego paragrafu nie znajdziesz, ale wiadomo, że jest smile
  • 14.11.17, 12:05
    Wolno, o ile ujmie się to w miarę kulturalnie, czego przykłady można było nie raz znaleźć na forum.
    Ale nie tylko w tym rzecz - wyjaśniła, skąd usuwanie wątków, choć powinnam to zrobić zgodnie z zasadami zamieszczonymi między innymi w czołówce emamy:
    forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html
  • 14.11.17, 12:13
    Zona, jakby mi się chciało bawić z Tobą w przepychanki słowne, to bym zaraz znalazła liczne wątki Rosy składające się z gołych linków.
    Ale mnie się nie chce udowadniać czegoś, co wielokrotnie zostało udowodnione.
    Jedyne zasady, jakich można byc pewnym na tym forum, to aktualne widzimisię moderacji. Reszta jest płynna, jak cienki kisiel na stołówce smile
  • 14.11.17, 12:25
    Masz prawo do swojej opinii, oczywiście, nie musisz tej jej popierać przykładami, wtedy pozostaniemy przy dyskusji retorycznej (lub raczej bez niej w ogóle).

Jeśli jednak widzisz nieprawidłowości, a zależy Ci na jakości dyskusji i trzymania się zasad na forum, zachęcam do klikania w kosze i kontakt na priv.

• 14.11.17, 12:21
    Nie macie możliwości wycięcia fragmentu wypowiedzi, który wam się nie podoba, zamiast wyrzucać caly wątek na smietnik?
  • 14.11.17, 12:27
    Technicznie to nie jest możliwe.

• 14.11.17, 12:08
    > "chyba mod ma coś z głową że to kasuje" uważasz za WYZWISKO??

Brzmiało to odrobinę inaczej.
    Ale bez względu na wszystko, skoro argumentujesz długotrwałą bytnością na forum, powinnaś znać zasady tak zakładania wątków, jak i upominania się/pytania o usunięte.
  • 14.11.17, 11:45
    Czytałam, nie wiem czemu ktoś kasuje .... ja tam zawsze jestem zdania, że z niektorymi nie dyskutuje, bo mają lata praktyki w udowadnianiu świadu swojego debilizmu i na pewno walka będzie nie równa na moją niekorzyść 😈.
    Tak ostrzegam dziecko przed takimi sytuacjami i myśle, że to też wiedziało, ale czasem się zdarza - niestety zazwyczaj dzieci te giną albo są kalekie do końca życia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.