Dodaj do ulubionych

Znieczulenie miejscowe i zniszczone włosy

01.12.17, 05:18
Juz nie wiem gdzie szukać informacji więc pomyślałam, że zapytam Was. Mam poważny problem z włosami. Dwa lata temu miałam usuwanego kaszaka na czubku głowy ze znieczuleniem miejscowym. Obejmowało ono obszar o średnicy około 10cm. Minęło już tyle czasu a włosy rosnące na tej skórze są słabe, zniszczone, rozdwajają się, inaczej przyjmują kolor. Fryzjerka podcina mi rozdwojone końcówki więc te włosy cały czas są krótsze od pozostałych. Ponieważ to czubek głowy to na reszcie zdrowych mocnych włosówy mam pelerynkę z postrzępionego siana. Wygląda na to, że zostały zniszczone cebulki. Dodam od razu, że nigdy nie stosowałam żadnych pianek, lakierów, odżywek, od lat używam na zmianę kilku rodzajów szamponów i farby tej samej marki. Zresztą gdyby włosy zostały zniszczone przez jakąś chemię już dawno by odrosły. Czy któraś z Was spotkała się z czymś takim?
Edytor zaawansowany
  • dziennik-niecodziennik 01.12.17, 08:03
    Nie sadze ze to kwestia znieczulenia, choc zeby to ocenic musiakabys napisac co konkretnie zawierało to znieczulenie.
    Natomiast sam fakt grzebania w skorze mogl doprowadzic do uszkodzenia cebulek, owszem.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • jednorazowy22 01.12.17, 09:15
    A u dermatologa byłaś?
    Może trzeba by to jakimś sterydem potraktować? Tylko nie wiem, czy to nie za późno na cokolwiek po dwóch latach.
  • konsta-is-me 01.12.17, 09:16
    Może masz jakas niezidentyfikowana chorobę skory głowy.
    To nie wyglada mi na zniszczone cebulki.
    Pojade klasyka, ale ja miałam widzów taka "peleryne" suchych i wybitnie lamliwych wlosow na czubku glowy przy duzej niedoczynnosci tarczycy.
    Plus na samym czubku lekkie przerzedzenie.
  • aqua48 01.12.17, 09:23
    Moja Mama łysiała po każdym znieczuleniu ogólnym, (uczulenie na lek?) ale po jakimś czasie włosy odrastały.
  • konsta-is-me 01.12.17, 09:25
    Wlasnie*-nie "widzow", sorki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka