Dodaj do ulubionych

wakacje 2018

03.12.17, 08:54
Babeczki Wy wszystko wiecie więc doradzicie. Plan wakacyjny na 14/15 dni dwa państwa Albania i Czarnogóra. podróż samochodem z dwójką dzieci. Polećcie jakieś fajne miejsca na noclegi. pierwsza Albania potem Czarnogóra. Zakładany budżet ok. 10tyś.
Edytor zaawansowany
  • miomamamia 04.12.17, 10:53
    Naprawde nikt nic. Wiem że na fali są wątki bożonarodzeniowe ale wakacje planowąc czas zacząc.
  • maadzik3 04.12.17, 11:06
    W Albanii polecam prom na jeziorze Koman z noclegiem w hostelu nad jeziorem. I góry. Uwielbiam. W Czarnogórze też góry. Wybrzeże jest zatłoczone (ale co kto lubi). Na wybrzeżu lubię Ulcinj, ale w sezonie człek na człeku.

--
    "Wolnosc jest prawem do powiedzenia innym tego, czego nie chcieliby uslyszec".
    G. Orwell
  • astomi25 26.02.18, 17:48
    Serio lubisz Ulcinij? A za co? Serio pytam.
    Zjezdzilam w Czarnogorze cale wybrze, od Chorwacjii po Albanie. W Ulcinij bylam przerazona brudem na ulicach, wszedzie zebrzacymi dzieciami? sforami bezpanskich psow lazacych po ulicach. To tam zrezygnowalismy z jedzenia w restauracji (w pierwszej przylepilismy sie do krzesel, w drugiej przed zamowieniem poszlismy do toalety- czegos takiego nie przezylam jak zyje, szczegolow oszczedze, ucieklismy szybciutko, trzeciej restauracji juz nie szukalismy. )
    Na plazy w Ulcinij syf niesamowity, butelki, puszki, zuzyte prezerwatywy...Miasto z gatunku- nigdy wiecej.

--
    "Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving"
  • astomi25 26.02.18, 17:51
    Dziecmi oczywiscie big_grin

--
    "Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving"
  • jkl13 04.12.17, 12:54
    Wiesz, twój post wygląda jak prośba o zorganizowanie wycieczki na 2 tygodnie, bo ty nie wiesz jak to zrobić...
    Poszukaj w necie informacji, rzuć jakimiś miejscami, które rozważasz, wtedy na pewno uzyskasz więcej konkretnych info od ludzi, którzy już tam byli. Nie każdy ma ochotę, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, udzielać na forum rozległych porad podróżniczo - organizacyjnych... Ludziom brakuje czasu na pieczenie pierników z własnymi dziećmi, a co dopiero na planowanie za kogoś urlopów na 2018 rok
  • princesswhitewolf 04.12.17, 11:12
    Jak zwykle Kornwalia Prowansja i Polska w trzech roznych terminach
  • cosmetic.wipes 04.12.17, 11:23
    Autorka pyta o Albanię i Czarnogórę, a nie o twoje plany wakacyjne. Warto czytać coś więc niż temat, żeby nie robić z siebie forumowego matołka.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • princesswhitewolf 04.12.17, 11:34
    daj spokoj ja jeszcze sie nie obudzilam.
  • princesswhitewolf 04.12.17, 11:55
    btw sorry!
  • aguar 04.12.17, 12:39
    Hej, ja właśnie planuję Czarnogórę w lipcu. Zarezerwowałam noclegi na 14 dni w Donji Stoj, też planujemy jechać samochodem (przez Bośnię) z dwoma noclegami po drodze, jesteśmy 3-osobową rodziną, budżet w zasadzie o połowę mniejszy od Waszego, ale jeszcze nie wiem, ile nam się uda uzbierać kasy do lata.
  • maadzik3 04.12.17, 12:49
    my byliśmy w tym roku w Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Albani i Macedoni. Prawie każda noc w innym miejscu i sporo bym mogła podpowiedzieć, ale nie wiem o co konkretnie Ci chodzi. My nastawiliśmy się głównie na góry, zwiedzanie, mniej na wybrzeże.

--
    "Jest specjalne miejsce w piekle dla ludzi ktorzy winia rodzicow ktorzy staja na glowie zeby dzieciom pomoc za problemy tych dzieci." by Godiva
  • nenia1 04.12.17, 12:51
    miomamamia napisała:

> Babeczki Wy wszystko wiecie więc doradzicie.

Ale w myślach nie czytamy. Przynajmniej ja. Albania i Czarnogóra mają sporo miejsc do zwiedzania, napisz konkretniej o jakie rejony ci chodzi, góry, wybrzeże, stacjonarnie, objazdówka, nie masz bardziej sprecyzowanych planów?
  • heca7 04.12.17, 13:48
    Musisz podać więcej szczegółów . Chcecie leżeć na plaży czy zwiedzać?

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • maslana.86 25.02.18, 13:53
    Cześć, oj to ponad połowę tych pieniędzy przywieziecie z powrotem heh. Wyjazd krótki więc proponuję Ci podarować sobie Podgorice ( mowa o Czarnogórze oczywiście) , na pewno cała zatoka Kotorska, Tivat, Stary Bar, Budva, warto się tam pokręcić. Na północy to Zabliak - rewelacja. Potem z Zabliaku warto jechać do Pluzine na kaniony - droga jest tylko jedna i wiedzie przez góry, zapiera dech w piersiach. Z resztą jak pojedziecie z Albanii to i tak pewnie wzdłuż wybrzeża. Jezioro Szkoderskie też można raczej odpuścić - szału nie ma... Po drodze dużo atrakcji, jaskinie do zwiedzania itp itd. Raczej nic nie przeoczysz bo dobrze oznakowane. Tablice przydrożne skutecznie informują o atrakcjach danego regionu.
  • bywalec.hoteli 25.02.18, 17:22
    W Czarnogórze jest fajnie i tanio! Sugeruje najpierw Czarnogórę a potem Albanię, bo bliżej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka