Dodaj do ulubionych

Sprzety o ktorych marzycie a ktorych nie ma

• kura17 06.12.17, 14:21
    maszyne do podrozy w czasie ...

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • bebi_nowa 06.12.17, 14:48
    urządzenie do masażu stóp ale żeby masowało jak rękami a nie roller
  • minor.revisions 06.12.17, 15:04
    O automatycznej sekretarce, ale nei taka bucówa że ktoś się nagrywa a ja potem muszę odsłuchać i sama się wszystkim zająć, tylko że ona sam porobi podatki, posegreguje rachunki, wypisze i powysyła faktury i tak dalej. Oraz generalnei o czymś takim jak w "Wallace and Gromit", że dzwoni budzik i maszyna sama człowieka rano do życia szykuje.

--
    Wytłumaczę ci to. Jestem facetem. [tanebo 2.0]
  • konstancja16 06.12.17, 15:53
    jak bym chcialam zeby w koncu zostal zalozony Bank Czasu. siedzisz sobie w poczekalni u dentysty (albo na lotnisku), wszystko sie opoznia i zamiast przegladac czasopisma albo przewijac ematke w telefonie ksiegujesz sobie pol godziny albo 40 minut w banku.

i innego dnia jak sie spieszysz na pociag albo nie mozesz sie wyrobic z projektem albo nie mozesz zdazyc po dzieci to ze spokojem - klik - i wyciagasz sobie z banku te pol godziny i bezstresowo robisz swoje.

ten bank wymyslilam jeszcze na studiach, wciaz dopracowuje szczegoly. moznaby na przyklad odsetki gromadzic albo lokaty wprowadzic. oraz rynek wtorny, zeby ludzie co maja za duzo czasu mogli go odsprzedac. przed egazminem dodatkowe trzy dni moglyby byc na wage zlota.

--
    Enjoy yourself. It's later than you think.
  • aerra 06.12.17, 16:23
    W zasadzie to takie coś jest, tylko odwrotnie działa: Najpierw wykorzystujesz, a potem musisz z procentami spłacić wink Tyle, że procenty kosztowne dość, no i nielegalne wink
  • milka_milka 06.12.17, 17:48
    A to nie było takiej książki? Momo? Coś mi się kołacze.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • milka_milka 06.12.17, 19:30
    lubimyczytac.pl/ksiazka/200398/momo

To chyba to było.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • viridiana73 06.12.17, 20:22
    Tak, od razu pomyślałam o "Momo". Tylko tam się to rozwinęło w złym kierunku...
  • anorektycznazdzira 06.12.17, 16:20
    Robot do czyszczenia mieszkania. W sensie wygrzebywania kurzu z zakamarków, domywania fug i rogów, omiatania lamp, pucowania klamek i kratek w drzwiach, etc.
    Nienawidzę tego robić a bardzo mnie drażni jak nie jest zrobione...

--
    'A teraz wzbudzę w was poczucie niższości. Zresztą uzasadnione.' by król Julian
  • fabbian 06.12.17, 16:38
    Android, idealna imitacja kobiety (blade runner), z opcją (to bardzo ważne) ciągłej zmiany aparycji... do perfekcyjnego (umysł oszukany w 100%) rozładowywania napięcia seksualnego... Teleportacja się chowa...
  • a.va 06.12.17, 17:00
    Automatyczny szukacz. Wpisuję mu: smoczek dziecka, a on robi bzzzzz i w 3 sekundy wyświetla na ekraniku: w dużym pokoju pod kanapą.

Automatyczny nakładacz makijażu. Wybieram klawiszami, która wersja ma być dziś, zamykam oczy, on robi bzzzz i w minutę nakleja mi wybrany makijaż na twarz. Wieczorem łapię za brzeg brody i zdejmuję makijaż z twarzy tak, jak gumową maskę bez żadnego zmywania, mazania.

Magnetyczne półki. Jak czegokolwiek, co zostało wyjęte z półki, szafki, szuflady, przestaję używać, mówię głośno: "wróć", a odpowiednia szafka przyciąga to na swoje miejsce.
  • princesswhitewolf 06.12.17, 17:48
    ja tez chce to do makijazu. Tu takie cos bylo na filmie do oczu wlasnie www.youtube.com/watch?v=eo4Ui53Ch1A
  • asia_i_p 06.12.17, 22:42
    Szukacza też chcę.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • memphis90 06.12.17, 19:25
    USS Enterprise...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • princesswhitewolf 06.12.17, 22:39
    To boldy go where no one has gone before...
  • memphis90 07.12.17, 08:44
    No to mnie właśnie boli, że za mojego życia żadnego USS nie będzie i ja już na podbój kosmosu na pewno nie wyruszę...

--
    "Nie pogardzaj drugim człowiekiem, dopóki nie poznasz jego historii. A gdy tylko poznasz, to bądź sobą i spluń" niezatapialna-armada.blogspot.com
  • viridiana73 06.12.17, 20:30
    Wizualizator.
    Chcę kupić, dajmy na to, nowe fotele, albo lampę i nie wiem, czy będą mi pasowały kolorem i wielkością do wnętrza. I wtedy wizualizuję sobie na chwilę mebel w salonie, po czym już wiem: kupić czy nie kupić.
    Ciuchy mogłabym też wizualizować na sobie, sprawdzając jak też będą mi się komponować z tym co już mam w szafie.
  • mikams75 06.12.17, 21:51
    genialna przyszlosc dla internetowych sklepow meblowych! Hologramy juz teraz mozna wyswietlac, tylko sprzet jest za drogi na domowy uzytek, ale jak potanieje i w ten sposob wykorzystaja technologie, to bedzie super!
  • riki_i 06.12.17, 20:50
    princesswhitewolf napisała:

> A wy o czym marzycie?

Żeby każdą babę można było przyciskiem przynajmniej na pół godziny wyłączyć.
  • princesswhitewolf 06.12.17, 22:38
    Stepford wives
  • emka_uk 06.12.17, 21:22
    Wszystko bezprzewodowe - kable mnie do obłędu doprowadzają.
  • scarlett74 06.12.17, 22:04
    Nie będę oryginalna -teleporter ,ja+pasażerowie ( zawsze marzyłam o takim płaszczu z "Arabeli" ),nie wymagam wiele , wystarczy taki na krótkie trasy.
    I jeszcze kask/hełm na głowę. Myję włosy, nakładam to ustrojstwo i ta dam... mam zrobioną fryzurę.
  • claudel6 06.12.17, 22:13
    elektroniczny masażysta. można sobie ustawić róźne rodzaje masażu. o, chciałabym.
  • asia_i_p 06.12.17, 22:29
    Kamerka przy okularach z bardzo dużym zasobem pamięci.

Ostatnio, kiedy zgubiłam dowód i go nerwowo szukałam, do szału doprowadzał mnie fakt, że przecież ja widziałam, gdzie go kładę czy zostawiam - że starczyłoby się dobrać do wszystkich obrazów, jakie widziałam i wiedziałabym, gdzie on jest.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • scarlett74 06.12.17, 22:34
    o tak. I taki skaner. Rzucam hasło: Pit za 2015r, biii biiip :wyświetla położenie przedmiotu z komentarzem kątowy regał, druga półka , pomiędzy czerwoną plastikową owijką a a Focus z 2015r nr 5smile
  • piepe 06.12.17, 22:46
    Często pojawia się teleporter i może niektóre jeszcze nie wiedzą, że trwają intensywne pracesmile
    Zasadę na jakiej teoretycznie miałoby to działać odkryto już jakiś czas temu, a teraz wprowadzają w życie. Na razie umieją teleportować tylko promień lasera.
    Niestety zasada ta polega między innymi na tym, że aby coś przeteleportować, trzeba oryginał zniszczyć, przedtem zapisując informację o własciwościach każdej cząstki i odtworzyć go w innym miejscu (całosc trwa oczywiście bardzo krótko). Człowiek jednak składa się ze zbyt wielu cząstek jak na nasze obecne moce przerobowe, ale kto wie, może to tylko kwestia czasutongue_out
  • vessss 06.12.17, 23:20
    Raczej wyobrażałam sobie teleport jako jakby drzwi z dwóch stron, czyli zmiana przestrzeni i czasu, a nie przedmiotów (osób).. ale dopuszczam myśl, że to niemożliwe smile
  • memphis90 07.12.17, 08:41
    Ha, Crichton wymyślil to lata temu w Linii Czasu! Dokładnie z tą opcją, że oryginał zostaje zniszczony i tworzy się dokładną kopia...

--
  • marrant 19.12.17, 00:29
    Star trek spopularyzowałwink

mój jedyny ulubiony jutuber ma o tym ciekawe wideo:
  • bei 06.12.17, 23:12
    Widziałam prototyp urządzenia pracującego- -podpinamy 15 szt garderoby, urządzenie prasuje i składa.
  • memphis90 07.12.17, 08:42
    Ale zgodnie z zasadami Konmarii?

--
  • mid.week 06.12.17, 23:41
    Klona z jakimś niezawodnym system operacyjnym żeby za mnie wszystko robił - chodził do pracy, gotowal, sprzatal, zakupy zamawiał. I żeby się na nim dało drukować w 3D.
  • hanusinamama 18.12.17, 22:36
    MOja 6letnia córka powiedziała ze musi wymyslic mi takie ramie robota, ktore zamontujemy do fotelika smaochodowego. Ramie bedzie miec laser zeby namierzyc paszcze młodszej pociechy (5 miseicy) i jak ja prowadze a młodsza po raz 33657645raz wypluje smoczek po czym sie go domaga....ramie namierzy smocze, załpie, laserowo namierzy usta i zakorkuje smoczkiem :0
  • leann32 18.12.17, 23:53
    Mala tableteczka, blokujaca wchlanianie cukrow i tluszczu - bierze sie raz dziennie a ona powoduje, mozna jesc bez umiaru i jest sie chudym. .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka