Dodaj do ulubionych

Dałam się nabrać empikowi "gwarantowana dostawa"

19.12.17, 20:51
Gwarantowana dostawa przed świętami. Wilki napis na głównej stronie sklepu. (Super, bo jedno zamówienie już nie doszło). Zamówiłam , opłaciłam i czekam na emaila z potwierdzeniem, a zamiast tego informacja, że zmiana terminu dostawy na 27 grudnia. Bezczelni.

Może kogoś ostrzegę.
Edytor zaawansowany
  • stara-a-naiwna 19.12.17, 23:05
    napisała bym @, ze rezygnujesz i prosze o zwrot gotówki

i zamówiław Bonito, chociaz nie wiem czy zdązysz - mi dosrtawa z 2 dni przedłużyła się na 3, a jutro już środa
  • feliz_madre 20.12.17, 10:47
    Boniyo wczoraj napisało, że w ciągu ostatnich 24h dostali pond 17 tysięcy (!!!) zamówień.

Chyba wszędzie taki kociokwik.
  • feliz_madre 20.12.17, 10:47
    Bonito
  • stara-a-naiwna 20.12.17, 19:21
    niech sse mają ile chcą zamówień

nie wiem jak to się przekłada na ich możliwości dostawcze
  • ginger.ale 20.12.17, 08:06
    Mąż zamawiał w ten poniedziałek, we wtorek już odbierał z punktu odbioru bonito, to chyba najszybsza opcja. Empik dłuższa i droższa. Napisz, że rezygnujesz z zamówienia, skoro nie ma gwarancji dostawy przed świętami.

--
    come to the dark side, we have cookies!
  • viridiana73 21.12.17, 08:28
    Prawda, zamówiłam w poniedziałek do punktu odbioru w Kato, we wtorek książka już była do odbioru.
  • jem.gluten.i.cukier 20.12.17, 09:36
    U mnie to samo - bede anulować zamówienie.

--
    ina_nova: "Nietypowe to są niedźwiedzie polarne na Zanzibarze".
  • issa-a 20.12.17, 10:26
    a ja zamawiałam 13-go, bez zapłaty. Miało być do odbioru 16-18 a było juz 15-go.
    Z tym, ze ja zamawialam z odbiorem w pobliskim empiku (w ktorym tej konkretnej plyty nie było).
    Tak, że akurat ja zastrzeżeń nie mam, przeciwnie.
  • afro.ninja 21.12.17, 12:22
    Ja tez z odbiore w empiku i w kulki sobie lecą! Ehhh ale nigdzie indziej tej ksiazki nie mieli.
  • lady-z-gaga 20.12.17, 10:33
    Ja niestety, nie wierzę w takie obietnice na tydzien przed świętami. Sklep może co najwyżej gwarantowac wysyłkę, a nie dostawę. Jesli korzysta z usług poczty albo firmy kurierskiej, to nie ma sensu obiecywac czegokolwiek.
  • volta2 20.12.17, 11:17
    a po co opłacałaś?
    w takim terminie w empiku tylko zamównie z odbiorem własnym z płaceniem przy odbiorze, wyrobią się? super
    nie wyrobią, kupujesz stacjonarnie a zamównienie olewasz, nie odbierasz, nie tracisz kasy.
  • makurokurosek 20.12.17, 11:32
    Niezależnie czy przesyłka jest za pobraniem czy przedpłacona w okresie przedświątecznym kurierka nie wyrabia się z dostarczeniem przesyłek, trzeba być wyjątkowo naiwnym aby uznać że w tym okresie na 100 % otrzymam przesyłkę w przeciągu 1 dnia. Reklama, reklamą ale mózg ma się po to by z niego korzystać.
    Wykazałaś się bezmyślnością i naiwnością, wyciągnij z tego naukę na przyszłość
  • afro.ninja 21.12.17, 12:25
    Ja dostałam. W ten wtorek zgłosiłam pomylke w paczce. Kurier w srode byl juz u mnie.
  • ewa_mama_jasia 20.12.17, 11:34
    No niestety, wiele firm opóźnia dostawy. Zamówiłam coś dla siostrzenicy 8.12, wysyłka miała być 15tego. Na styk, ale ok. 15tego firma wysłała maila, ze wysyłka się opóźni o kilka dni. I od tej pory cisza. Wkurzyłam się wczoraj i kupiłam stacjonarnie w Smyku. Drożej niż zamówione, ale wyboru nie miałam. Młoda sobie zażyczyła coś, co jest w zasadzie tylko w Smyku a w sieci było raptem w 2,3,4 miejscach - w zależności od dnia, w którym patrzyłam. Do tego jest śmiesznie, bo nie ma na stronie Smyka i można kupic tylko stacjonarnie. A i nie w każdym Smyku jest smile

--
    Jasiek urodził się 23.10.2005r. o godz. 18.20
  • jdylag75 20.12.17, 11:36
    Zamówiłam w poniedziałek, właśnie otrzymałam smsa że ksiazka jest do odbioru. NIe wiem jaki z tego morał.
  • kouda 21.12.17, 08:37
    empik mnie nigdy nie zawiodl
    maja czas wysylki przy produkcie
    natomiast martes to jakas kolosalna porazka
    pierwszy raz takie cos widze
    11 dni szykuja juz zamowienie do wysylki
    i jeszcze przesylaja idiotyczny mail ze przepraszaja za opoznienie i daja mi kod 10%
    zarty
  • estragonka 21.12.17, 11:50
    martes - i wszystko Ci przyjdzie w osobnych paczkach i będzie przychodziło np. przez 4 kolejne dni. totalny idiotyzm. zadzwoń (jak już Ci się uda dodzwonić co graniczy z cudem) i zgłoś zażalenie bo będziesz czekała następne tysiąc lat. piszę z własnego doświadczenia (z okresu zdecydowanie nieświątecznego, a problemy też takie same były)
  • afro.ninja 21.12.17, 12:25
    Ja zawsze zamawialam z arosa przed samymi swietami i zawsze bylo na czas.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.