Dodaj do ulubionych

Jaki był dla Was mijający rok?

28.12.17, 14:12
I co chciałybyście zmienić w swoim życiu w nadchodzącym 2018?
Edytor zaawansowany
  • dziennik-niecodziennik 28.12.17, 14:14
    A calkiem dobry. Lepszy niz 2016, to z pewnoscia.
    Najwazniejsze moje postanowienie na 2018 to wysypianie sie!

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • same-old_mona 28.12.17, 14:15
    Pełen przeprowadzek. I to chcę właśnie zmienić. Zostać dłużej tu, gdzie jesteśmy teraz. Ze dwa lata przynajmniej wink
  • alsk9 28.12.17, 14:16
    Skomplikowany i dużo przemeblowania w priorytetach życiowo/towarzyskich
    nowy rok chcący-niechcący wymusza nową jakość i nowe cele.
  • morgen_stern 28.12.17, 14:18
    Bardzo dobry i pełen zmian.

--
    Moi drodzy, po co kłótnie,
    Po co wasze swary głupie,
    Wnet i tak zginiemy w zupie!
  • triss_merigold6 28.12.17, 14:22
    Byłby super, gdyby nie problemy szpitalne z ojcem.
    Ale zasadniczo super, sporo zmian.
  • kropkacom 28.12.17, 14:26
    Najgorszy od dziesięciu lat. Może nawet najgorszy w ogóle, bo wydarzenia które mu towarzyszyły są nie do odbudowania. sad

--
    *
  • kropkacom 28.12.17, 14:28
    Znaczy straty, które spowodowały pewne wydarzenia są nie od odrobienia.

--
    *
  • spanish_fly 28.12.17, 14:26
    Wyjątkowo stresujący pod wieloma względami. Jeśli się mi pewne sprawy nie poukładają w najbliższym czasie to chyba będę musiała jakieś tabletki zacząć brać, bo nie wyrobię tak dłużej. Na sprawy prywatne i zawodowe nakładają się jeszcze autorytarne zapędy władzy, stopniowe odbieranie nam praw obywatelskich, ograniczanie praw kobiet. Nie mogę się z tym pogodzić i czuję się w dużej mierze bezsilna.
  • wrotek0 29.12.17, 15:28
    Witam w klubie. Sytuacja w kraju dokłada mi mocno, pogłębiając stresy zawodowe , domowe i finansowe (też domowe). Byle jak jest i nie zapowiada się lepiej. Ulubiona piosenka: Czarna dziura Jaromira Nohavicy.
  • cichadziewuszka 28.12.17, 14:28
    Był świetny! Przybyło nam drugie dziecko. W rodzinie pojawiło się jeszcze kilka maluszków. Rok zamykamy z budżetem mocno na plusie. Nie mam w planach żadnych wielkich rewolucji.
  • kim5 28.12.17, 14:31
    Strasznie krótki, ale spokojnysmile
    No i na koniec spełniłam swoje ostatnie marzenie - zaczęłam morsowanie. Jestem z siebie bardzo dumna.
  • rosapulchra-0 28.12.17, 14:33
    Lepszy niż 2016.

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • asia_i_p 28.12.17, 14:34
    Pracowity, miejscami trudny, ale wyszliśmy mniej więcej na prostą, młody zdiagnozowany, wiadomo, co robić i pozostaje robić to, jakąś drogę rozwoju też mam wybraną, pozostaje pracować, pracować, pracować.

Niech się nic nie zmienia. Nawet z tymi drobnymi problemami mam ochotę powiedzieć zgubne "Chwilo trwaj!".

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • semihora 28.12.17, 14:35
    Taki sobie. A i następny nie zapowiada się różowo.

--
    Dzisiejszy bunt jest jutrzejszym prawem, dzisiejsze bluźnierstwo jutrzejszym komunałem.
  • kruella83 28.12.17, 14:40
    Zdecydowanie lepszy od 2015 i 2016
  • juuuu7 28.12.17, 14:56
    To byl bardzo dobry rok, lepszy niz 2016. Zycze sobie by 2018 byl rownie laskawy.
  • lady-z-gaga 28.12.17, 14:57
    Lepszy od poprzedniego, ale nie rewelacyjny.
    Na 2018 czeka to, czego nie zrealizowałam w 2016 i 2017 smile mniej jeść, mniej pic, mniej kupować, mniej forumować, więcej ćwiczyć, więcej chodzic do kina i do teatru, więcej spotykac się z ludźmi czyli ogólnie wziąć za dupę własne lenistwo i popracować nad charakterem, bo czuję, że ramoleję i czas przepływa mi między palcami smile
  • damartyn 28.12.17, 15:05
    Dziwny. Bardzo dużo przełomowych zwrotów akcji. Za to udało mi się zamknąć raz na zawsze pewną sprawę, a wraz z nią definitywnie pewien rozdział w życiu i z tego jestem bardzo zadowolona.
  • lillaj 28.12.17, 15:05
    Bardzo dobry, o wiele lepszy od kilku poprzednich.
  • bergamotka77 28.12.17, 16:44
    lady-z-gaga napisała:

> Lepszy od poprzedniego, ale nie rewelacyjny.
    > Na 2018 czeka to, czego nie zrealizowałam w 2016 i 2017 smile mniej jeść, mniej pi
    > c, mniej kupować, mniej forumować, więcej ćwiczyć, więcej chodzic do kina i do
    > teatru, więcej spotykac się z ludźmi czyli ogólnie wziąć za dupę własne lenistw
    > o i popracować nad charakterem, bo czuję, że ramoleję i czas przepływa mi międz
    > y palcami smile

Moge podpisać się pod tym lady big_grin

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • bergamotka77 28.12.17, 16:56
    Plus duzo wakacji w tym podróży w odlegle miejsca, duza czasu z dziećmi i mężem - nadrobilismy poprzedni rok, dużo ważnych decyzji, dużo ciepła, spokoju i miłości. Finansowo też było bardzo dobrze. Za to znacznie ograniczyłam kontakty towarzyskie i zaczęłam byc asertywna - skończyłam z ciaglym zapraszaniem gosci do nas, bo rzadko kto miał ochote na rewanż a naprawdę nie chce mi się być ciągle tylko osoba goszczaca. Znajomi ciągle proponują spotkania U NAS. Rozumiem, że mamy warunki i mieszkamy w miłym miejscu ale sa granice. Teraz proponuje czesciej spotkania na mieście i patrz pani nagle ciągle jakieś przeszkody się pojawiają gdy trzeba wydać parę groszy samemu. Za to z bliską rodziną kontakty były częste i bardzo miłe. Oby Nowy Rok był podobny i nie gorszy.

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • domowapani 28.12.17, 15:22
    Ciekawy, momentami burzliwy, pełen zmian, z pewnością ważny, przyniósł nowe relacje, zmiany w starych, sporo marzeń mi się pospelnialo, trochę rozczarowań, albo bardziej "przestałam mieć klapki na oczach", dorosłam emocjonalnie, poukladalam sobie wiele "klepek", a część porozsypywalam i tera mam zajęcie na rok przyszły 😁
    Jeśli 2018 będzie przynajmniej tak dobry, jak 2017, to będę b zadowolona.
  • triss_merigold6 28.12.17, 15:47
    Co zrobiłaś emocjonalnie?!
  • domowapani 28.12.17, 16:09
    Możesz się śmiać, ale to fakt. Oczywiście wątek o gumiakach do sukienki to tylko znak, że pewne cechy są integralną, niezmienna częścią mnie. Choć i tak myślę, że ze 3 lata temu, mogłabym opisać każdego z gości hotelowych wink
  • milva24 28.12.17, 15:46
    Zbyt krótki, właściwie nie wiem kiedy mi przeminął.
  • nolus 28.12.17, 16:27
    Nijaki.Tak,lepiej jak sobie mówię, że nijaki, bo przede wszystkim to...czas ciągnął mi się jak guma, nie zdarzyło się za wiele fajnego, a trochę często było smutno. Ten rok zepsuły mi przede wszystkim kłótnie i konflikty rodzinne,niestety. Żywię nadzieję, że 2018 wreszcie to wszystko wyprostuje,bo nie wyrobię.

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • aqua48 28.12.17, 16:30
    Trudny. Zbyt wiele chorób. Za mało dobrych wakacji.
  • jem.gluten.i.cukier 28.12.17, 16:30
    Najlepszy od wielu lat. W nadchodzącym chce zmienić swoje życie zawodowe.

--
    ina_nova: "Nietypowe to są niedźwiedzie polarne na Zanzibarze".
  • edelstein 28.12.17, 16:41
    Pod wzgledem rodzinnym straszny, rozstania i straty.
    Pod finansowym super.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • wlazkotnaplot 28.12.17, 17:17
    Działo się dużo i dobrego i złego. Choroby, szpitale, stres chroniczny. Oby nigdy więcej!!!
  • zabka141 28.12.17, 17:30
    Dla mnie kiepski jesli chodzi o moj wyglad, kondycje i zdrowie. Tzn.przytylam, czeste problemy ze skora, gorszy stan cery. W malzenstwie taki rok zastoju. Dziecko juz wieksze (4 lata), ale dopiero pod koniec tego roku dojrzelismy do tego by postawic siebie w centrum, a nie tylko z dzieckiem wszystko. Za to w pracy awansowalam, polepszyly sie moje finanse. Choc duzo za duzo wydaje na zakupy online i to tez chce w 2018 zmienic.
  • iziula1 28.12.17, 17:32
    Niesamowicie zaskakujący. Niezwykły.
    Wciąż odczuwam dreszcze ekscytacji z powodu zmian jakie mnie spotykają.
    Co zmienic? Nic.
    Nie robię też żadnych postanowień. Od bardzo dawna nie widzę w tym sensu.

--
    Nie chcę więcej, twoje serce do życia wystarczy
    Twoje serce, co zagrzewa do walki o każdy dzień
    Twoje serce, które cierpi i kocha namiętnie,
    które bije coraz prędzej, goręcej...
  • solejrolia 28.12.17, 17:51
    Niezbyt dobry. Caly szereg wydarzen z serii " co by tu jeszcze..."
    ...czyżby ten rok rozpoczął 7 chudych lat?! OBY NIE!
    Wciąż wahamy się, czy emigrować, i jeśli nie zdecydujemy się w ciągu kilku następnych miesięcy to pewnie nie zdecydujemy się wcale...
    Jedynie zdrowotnie i rodzinnie ok.

Na wiele rzeczy nie mam wplywu, ale mimo wszystko życzyłabym sobie, żeby 2018 był lepszy niż ten mijający, 🙄
    a najlepiej taki jak 2016 💖!

--
    Biorąc pod uwagę, że mogło być gorzej, to może lepiej, że jest lepiej niż wtedy, gdy wydawało się, że jest doskonale, a w rzeczywistości, jak zwykle, było jak zwykle, czyli byle jak...
  • melancho_lia 28.12.17, 17:58
    Bywały lepsze. Ciężko jest strasznie, zwłaszcza końcówka roku do luftu. Czekam na jakąś odmianę.
  • jolie 28.12.17, 18:36
    Nie był najgorszy, ale dosyć trudny. Oby następny nie był gorszy, plany pewne mam, zobaczymy, co z nich wyjdzie.
  • butch_cassidy 28.12.17, 20:23
    Dobry z tendencją do bardzo dobry.
    Jak dla mnie może tak zostać smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.