Dodaj do ulubionych

Jak zmienić placówkę pocztową bez zmiany adresu?

30.12.17, 12:19
Czy da się zmienić placówkę pocztową jeśli nie zmienia się adresu? Załamana jestem jak w obecnej placówce obsługują awizowane przesyłki. Albo listonosz lata za mną po ulicy ( dosłownie) uchachany, że nie musi wrzucać do skrzynki albo wrzuca awizo tydzień po terminie razem z zawiadomieniem powtórnym. Nie zmieniło nic zainstalowanie domofonu gdzie zawsze można sprawdzić czy lokator jest w domu, mieszkam na 4tym piętrze więc nawet zeszłabym na dół odebrać.
W końcu wypełniłam papier mówiący o przesyłaniu smsem nru przesyłki na mój tel i działało to dwa miesiące do wczoraj, wieczorem po pracy wyjęłam ze skrzynki wraz z bajzlem z ulotek awizo z 18grudnia oraz zawiadomienie powtórne z tego samego dnia !! Zagładam co 3dni do skrzynki więc to awizo musiało być po świętach wrzucone.
Załmana jestem bo to przesyłka w sprawie sądowej z terminem odpowiedzi do jutra!!!! Dziś nigdzie nawet nie zadzwonię ani w poniedziałek - nie wiem jakim cudem się powstrzymałam żeby babie w okienku nie nawsadzać, ręce opadają pomóżcie !!
Edytor zaawansowany
  • kotomama 30.12.17, 12:21
    Wszystko zależne jest od KOTa pocztowego.
  • aurinko 30.12.17, 12:26
    Możesz zlecić przekierowanie korespondencji na inną pocztę. Ale sądowe, ZPO itp nie będą przekierowane.
    Złóż oficjalną skargę na pracę doręczyciela.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka