Dodaj do ulubionych

Aktualizacja i telefon się zawiesił :(

02.01.18, 15:36
Mam samsunga A5. Dziś coś mnie podkusiło aby zaktualizować system. Podreptałam do córki upewnić się, że warto i bezpiecznie. Wszystko działało do momentu kiedy telefon się wyłączył i miał znowu odpalić. Na ekranie pojawiło się pulsujące lekko logo samsung i tak sobie pulsuje już ponad 6 godzin. W tym czasie ktokolwiek się do mnie próbował dodzwonić słyszy, że abonent jest niedostępny. Nie przychodzą smsy, nie reaguje na podłączenie do ładowarki. NIC.
Oczywiście sama tego cuda nie otworzę bo się nie da.
Pozostaje mi udać się do serwisu?

--
Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
Edytor zaawansowany
  • milka_milka 02.01.18, 16:04
    Możesz spróbować włączyć awaryjnie.
    eu.community.samsung.com/t5/Urządzenia-mobilne/Telefon-się-zawiesił-i-nie-odpowiada/td-p/163087

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • edelstein 02.01.18, 16:19
    Pozostaje ci sie udac do serwisu w ktorym ci caly system wgraja od nowa.Co mialas w komorce jest stracone.Nie jestes jedyna to tak na pocieszenie, bo od kiedy jest nowa aktualizacja to ludzi z tym problemem jest na peczki.
    Tego samsunga da sie itworzyc, tylko to nic nie da bo problem jest w soft a nie mechaniczny.

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka