Dodaj do ulubionych

A lokowko-suszarka?

16.01.18, 13:24
Nie umiem naciagac wlosow na szczotke i jednoczesnie suszyc.
A chce sobie oszczedzic prostownicy.
Wlosy mocno krecone, grube i suche.
Chodzi o prostowanie/wygladzanie na szczotce.
Czytalam dobre opinie o Rowenta i Babyliss.
Nie wiem ktora lepsza.
Ma ktoras i sobie chwali?

Edytor zaawansowany
  • szorstkawelna 16.01.18, 13:49
    Ja mam babyliss. Jest dobra, ale ja nie mam mocno kręconych włosów.
  • a1ma 16.01.18, 13:50
    Nie, to jest kiepski pomysł. Zwróć uwagę, ze kiedy suszysz na szczotce, strumień powietrza skierowany jest w stronę głowy, wygładzając włosy. A przy lokówko-suszarce odwrotnie, powietrze leci od środka na zewnątrz, włosy się puszą, wszędzie odstaja kosmyki, końcówki stercza na wszystkie strony. To zdecydowanie nie ten sam efekt.

--
    Excuse me, explain to me an organizational system where a tray of flatware on a couch is valid?
  • szorstkawelna 16.01.18, 13:55
    Ten sam nie, ale zbliżony. Moim zdaniem to dobry pomys, zwłaszcza jeśli nie umie się samemu suszyć na szczotce.
  • szorstkawelna 16.01.18, 13:56
    Ten sam nie, ale zbliżony. Moim zdaniem to dobry pomysł, zwłaszcza jeśli nie umie się samemu suszyć na szczotce.
  • chatgris01 16.01.18, 14:01
    a1ma napisała:

> Nie, to jest kiepski pomysł. Zwróć uwagę, ze kiedy suszysz na szczotce, strumie
    > ń powietrza skierowany jest w stronę głowy, wygładzając włosy. A przy lokówko-s
    > uszarce odwrotnie, powietrze leci od środka na zewnątrz, włosy się puszą, wszęd
    > zie odstaja kosmyki, końcówki stercza na wszystkie strony. To zdecydowanie nie
    > ten sam efekt.
    >
    Bo najpierw sie podsusza suszarka, a dopiero na z grubsza podsuszonych robi sie brushing szczotkosuszarka.
    Ja mam i sobie chwale, ale ja nie mam mocno kreconych wlosow (tylko falujace).
  • chatgris01 16.01.18, 14:06
    Sprawdzilam, moja to Calor z jonizatorem (wczesniej mialam inna, ale nie pamietam, chyba Brauna-roznic w stosowaniu nie dostrzegam, a wymienilam, po w starej sie po kilku latach uzytkowania polamala koncowka).
  • a.va 16.01.18, 14:12
    Mam Babyliss, jest świetna, bo sama się kręci. Wcześniej miałam kilka innych (bo używam od lat, więc po kolei kilka), były spoko, ale ta kręcąca się to zupełnie inna liga, samo się robi.
  • konsta-is-me 16.01.18, 16:26
    Czyli brac Babyliss.
    Cena w sumie podobna.
  • lilyrush 16.01.18, 17:07
    dla mnie marka nie ma znaczenia, znaczenie ma to, że sie sama kręci. Koniecznie!!!

--
    Nie dyskutuje z trolami wszelakiej maści.
  • marminia 16.01.18, 18:30
    Mam Rowentę od około 3 lat. Moja fryzura to bob i lokówkosuszarka sprawdza się w stu procentach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.