Dodaj do ulubionych

Moje dziecko powiedziało..

27.01.18, 20:09
nie moje, siostrzane. uroczysta kolacja z dalszą i bliższą rodziną. pięciolatek chciał pokazać jak umie czytać. ok. dziadek pisze na kartce zdanie: " Tata codziennie czyta aż pięć książek"
młody czyta:" Tata codziennie czyta aż pierdzi...." i tu już nie dokończył, bo rodzina pospadała z krzeseł ze śmiechu.
moje własne pięcioletnie dziecko : kiedyś w sklepie usiłowała naciągnąć tatę na jakąś zabawkę. tata stwierdził, że nie ma pieniędzy. na to dziecko ( bardzo głośno);" to pięknie! wczoraj przelali ci wypłatę i JUŻ nie masz pieniędzy????" . kolejka wyła ze śmiechu.
a Wasze dzieci ? podzielcie się złotymi myślami dzieciąteksmile
Edytor zaawansowany
  • iziula1 27.01.18, 20:55
    Mo cóż,mój syn e moje urodziny zapytał:Mamo a jak umrzesz i spalimy twoje zwłoki to czy jesteś pewna że nie zanieczyścisz środowiska?

--
    "Nie wierzę w żadną magię ani inny zabobon. Pradawni bogowie mnie chronią!"
    By Julian
  • majenkir 27.01.18, 21:16
    Bardzo ladnie, ze tak sie troszczy o Matke Ziemie smile. Niech Cie lepiej zakopie po prostu w ziemi, palenie zwlok nie jest "green".

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Coco i Bruno
  • iziula1 27.01.18, 21:23
    Szczegóły pogrzebowe już dziś ustaliliśmy. Bo mój syn uznał,że to właśnie dziś warto o tym porozmawiać. W sumie skoro znowu jestem starsząwink
    Mam tylko nadzieję,że z tym pogrzebem to wstrzyma się aż do mojej śmierci a nie już teraz big_grin

--
    "Nie wierzę w żadną magię ani inny zabobon. Pradawni bogowie mnie chronią!"
    By Julian
  • heca7 28.01.18, 00:59
    Najmłodszy syn do mnie- o jaki ładny pierścionek! Będę mógł go dostać jak umrzesz?

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • amsterdama 27.01.18, 21:22
    Moja córka, małą dziewczynką będąc, zapytała mnie smutno, czy kiedy umrę i jej tatuś umrze, nie zostawimy jej długów?
  • hazelblue 27.01.18, 21:22
    Jadę kiedyś metrem do pracy rano, ludzie siedzą lub stoją wgapieni w komórki, względna cisza. Pan w garniturze i skórzana walizka wiezie synka lat gdzieś 6-7, chłopczyk cały czas "ale tato tato dlaczego nie chcesz się zgodzić pójść na piłkę"..Pan nieugiety a chłopczyk do niego nagle "tato jak się nie zgodzisz to powiem mamie ze robisz siku do umywalki!!!"😂 W tym momencie wzrok wszystkich pasażerów znad komórek zostały skierówny prosto na pana wraz z lekkim chichotem a pan no cóż, deczko się zaczerwienil i pewnie modlił się aby jak najszybciej wysiasc. Jego szczęście ze w metrze nie musiał długo czekać 😁
  • niutaki 27.01.18, 21:25
    stary kawał smile

--
    Dyplomata - człowiek, który potrafi powiedzieć spie...j w taki sposób, że poczujesz dreszczyk emocji na myśl o czekającej cię wyprawie.
  • nickbezznaczenia 27.01.18, 21:26
    Suchar to jest.
  • em_em71 27.01.18, 21:30
    - Swiat kobiety, to musi byc straszne. Ja tam nie wchodze! - powiedzial moj wowczas 6-letni syn, przeczytawszy szyld nad sklepem.
  • joszka30 27.01.18, 21:42
    Moja córka niepokoiła się, czy starczy dla niej takiego męża, co nie mama zony.. I generalnie dopytywała mnie, jak mi się udało znaleźć męża, co nie ma zony...
  • emka_uk 28.01.18, 00:08
    Ostatnio mój starszak "na fali pogadanek" szkolnych z kolegami w domu dopytywał co to znaczy mieć dziewczynę/chłopaka. Po krótkiej rozmowie wypalił z zapytaniem: mamusia, a dlaczego ty nie masz chłopaka ?
  • adriana.la.cerva 28.01.18, 00:53
    Z tata mlodego rozstalam sie wczesnie, on nas nie pamieta razem.
    tata znalazl sbie pania ( i super)

jedziemy gdzies autem nagle mlody wypala
    '' mamo a wiesz co, tata tak lubi ciocie irenke (imie zmienione ofkors), ze az chodzi przy niej bez majtek i widzialem jego pupe !''

• heca7 28.01.18, 01:06
    Wróciłam z synami z tej Wieliczki. Starszy ma z siostrą angielski trzy razy w tygodniu (takie korepetycje). Siedzą w gabinecie. Nagle drzwi się otwierają, córka wychodzi i idzie do naszego pokoju.
    - wiecie co wasz syn powiedział?! Kazałam mu opowiedzieć jak było i co widział a on na to - widziałem stado kaczek i jednego osła...mojego brata. Żeby nie czepiała się powiedział jej to po angielsku.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.