Dodaj do ulubionych

Loki jak z Hollywood

09.02.18, 20:04
Chciałabym zrobić sobie na końcach włosów loki jak z reklamy. Lśniące, gładkie, swobodne sploty. Dotychczasowe próby pokazują, że umiem osiągnąć efekt skudlonego pudla i żadnego innego. Na wałki, na papiloty, nic, beznadzieja. Tj. kręcą się i puszą. A jak uzyskać wyraźne niepudlowe loki? Znacie sposoby albo urządzenie, które w tym pomoże? I jak sprawić, żeby trzymały się choć pół dnia?
Edytor zaawansowany
  • taki-sobie-nick 09.02.18, 20:41
    Być może to kwestia rodzaju włosów.
  • mamablue 09.02.18, 21:25
    Może. Szukam sposobów na sukces w tej sprawie smile
  • niu13 09.02.18, 21:32
    Kup sobie Hollywood Waves L,oreala i nakręcaj na największe wałki. Jak to nie pomoże, to nic nie pomoże.
  • mayaalex 09.02.18, 21:36
    A napisz jeszcze prosze cos o walkach... Ja mam zawsze podobny efekt na glowie a strasznie chcialabym miec loki od czasu do czasu. To maja byc takie walki piankowe (bo wtedy u mnie sa brzydkie zagnioty) czy plastikowe czy z takiego jakby rzepa (bo wtedy ciezko mi wlosy od nich odczepic)? Nie wiem, co robie nie tak, moze to faktycznie kwestia rodzaju wlosow?
  • niu13 09.02.18, 22:15
    Mnie najlepsze wychodziły na termowałkach. Jak nie możesz odczepić, znaczy, że źle nakręcasz. Mnie zawsze takie loki robił fryzjer, nie pocieszę.
  • thea19 09.02.18, 21:47
    amerykanskie fale chcesz?
  • krisdevalnor 09.02.18, 22:17
    Cienką prostownicą z zaokrąglonymi krawędziami.
    Najpierw nałóż troche pianki na włosy a pozniej nawijaj małe partie (nie od samej nasady) ściągając prostownicę w dół. Mam beznadziejne, wiecznie przyklapnięte włosy i nic mi sie na nich nie trzyma a ten sposób z prostownicą zdziałał cuda! Popatrz sobie na youtubie tutoriale, pełno tego.
  • krisdevalnor 09.02.18, 22:20
    Pierwszy z brzegu
    youtu.be/ubHbLqYrwrw
  • szmytka1 09.02.18, 22:29
    a czym ona tam po kolei pryska? To schwarzkopf to co to było? NIe kręciłam sobie nigdy włosów, nie znam sie na preparatach, podpowiedz proszę. Z góry dzieki
  • krisdevalnor 10.02.18, 00:40
    szmytka1 napisała:

> a czym ona tam po kolei pryska? To schwarzkopf to co to było? NIe kręciłam sobi
    > e nigdy włosów, nie znam sie na preparatach, podpowiedz proszę. Z góry dzieki

Schwarzkopf crystal shine and hold heat protector spray
    Po zrobieniu lokow pryska u nasady wlosow texturizing spray (zeby nie byly przyklapniete) a na samym koncu lakierem.
  • chicarica 09.02.18, 22:37
    W Hollywood często są to peruki.

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisujesmile"
  • eliszka25 09.02.18, 22:37
    mi takie ladne loki wychodza za pomoca tego
    www.google.ch/search?q=lok%C3%B3wka+babyliss&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=6MLRnYNAmgIhHM%253A%252CjYZBcCoC1DEzxM%252C_&usg=__96KzDS_QOu6NMCEs5S_-8FC_fyo%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiov8LN5JnZAhUB1hQKHZFQDf0Q9QEIPTAD#imgrc=6MLRnYNAmgIhHM:
    troche to trwa, bo nakreca sie po kolei cienkie pasemka, ale efekt jest naprawde fajny. jak wczesniej wgniotlam we wlosy pianke wspomagajaca skret, to loki trzymaly mi sie do nastepnego dnia, do umycia wlosow. tylko nakrecac trzeba calkiem suche wlosy i nie bezposrednio po suszeniu suszarka. najlepiej po suszeniu odczekac chociaz z godzine, bo jak wlosy choc troszke wilgotne, to loki praktycznie wcale sie nie trzymaja.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.