Dodaj do ulubionych

"dzieci nigdy nie kłamią" - film Polowanie

09.02.18, 21:22
widziałyście? właśnie oglądam i się zastanawiam - kłamią czy nie kłamią?
Edytor zaawansowany
  • muchy_w_nosie 10.02.18, 00:31
    Myślę, że nie wlaściwie były "przesłchiwane". Uwierzono im od pierwszego usłyszenia i później doszukiwano się tylko potwierdzeń.
    Tak dzieci kłamią, świetnie to robił już mój 4 latek, gdy tacie mówił, że mu niadania nie dałam i dalej kontynuował, że go brzuszek z głodu rozbolał, ja się śmiałam, mąż patrzył podejrzliwie do czasu aż kilka tygodni później jego tak "załatwił".
    Tu większy kaliber ale mechanizm naiwności dorosłych ten sam.
  • panna_lila 10.02.18, 00:39
    właśnie przesłuchiwanie przez tego pseudopsychologa - właściwie on wmówił temu dziecku wszystko.

jednego tylko nie wiem, kto strzelił na końcu?
  • ras.szamra 10.02.18, 09:24
    Co jest z tym filmem? Oglądałam juz całe lata temu, a teraz widzę wszędzie informacje o nim, na forum, roznych stronach czy fb. Premiera w tv była?
  • muchy_w_nosie 10.02.18, 16:10
    Oglądałam do pół roku temu, bo leciał gdzieś w tv.
  • bi_scotti 10.02.18, 17:18
    Delikatny soul-searching i kazda/kazdy moze sobie cichutko opowiedziec o wlasnych klamstwach w dziecinstwie. Klamstwach, fantazjowaniu, zmyslaniu ... jakkolwiek by tego nie nazwac, kazde dziecko uprawialo i uprawia. Normalny etap rozwoju. Co nie znaczy, ze wszystkie lies (a konkretnie lies by kids!) sa tego samego kalibru tudziez, ze musza miec az tak dramatyczne konsekwencje jak w dyskutowanym tu filmie. Thanks god, eh ... Cheers.

--
    "There is a crack in everything, that's how the light gets in"
    Leonard Cohen
  • mama303 10.02.18, 17:55
    małe dzieci kłamia ale dosc nieudolnie, tu w filmie dziewczynka byłą jakąś psychopatką, wszystko dokładnie uknuła w zemście. To było najbardziej przerażające.

--
    nie kradnę, nie zabijam, nie wierzę...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.