Dodaj do ulubionych

nasi forumowi panowie

15.02.18, 14:12
Po przebrnięciu przez cały wątek o handlu ludźmi i przeczytaniu dziesiątek, a w zasadzie setek innych, jak na nowe uzależnienie przystało, zastanawiam się, dlaczego tak bardzo najeżdżacie na naszych forumowych mężczyzn. Przepraszam Was, ale oceniając chłodnym okiem różne wypowiedzi dochodzę nie raz nie dwa do wniosku, że riki i dwójka pozostałych głównych bywalców ma całkiem poukładane w głowie, pisze składnie, mądrze, w zasadzie zdecydowanie poziom ich wypowiedzi góruje nad większością pozostałych. Facet ma spore doświadczenie życiowe, sporo znajomych i mądrze się różnymi przemyśleniami dzieli. Ubliżacie im często zupełnie bez sensu. Zastanawiam się jaki w tym cel. Na zasadzie wara z naszego wątku?
Jakby tu pisano tylko o sprawach okołodzieciowych, ciuchach, kosmetykach itp., to forum dawno przestałoby istnieć. Ja na pewno nie wchodziłabym. Od razu napisze: nie zamierzam się stąd wynosić smile
Edytor zaawansowany
  • jola-kotka 15.02.18, 14:17
    Sama napisalas ze jest ich trzech na jakoes 100 kobiet ktore sa tu codziennie wiec wnioski sama wyciagnij dlaczego . Gdyby ich bylo przynajmniej 50% to juz sytuacja by wygladala zapewne inaczej.
  • morgen_stern 15.02.18, 14:19
    mag1_k napisała:

> riki i dwójka pozostałych głównych bywalców ma całkiem poukładane w głow
    > ie, pisze składnie, mądrze, w zasadzie zdecydowanie poziom ich wypowiedzi góruj
    > e nad większością pozostałych. Facet ma spore doświadczenie życiowe, sporo znaj
    > omych i mądrze się różnymi przemyśleniami dzieli.

<ociera łzy śmiechu>

Jakby tu pisano tylko o sprawach okołodzieciowych, ciuchach, kosmetykach itp.,
    > to forum dawno przestałoby istnieć. Ja na pewno nie wchodziłabym. Od razu napis
    > ze: nie zamierzam się stąd wynosić smile

Dobry trolling big_grin szacun.

--
    Moi drodzy, po co kłótnie,
    Po co wasze swary głupie,
    Wnet i tak zginiemy w zupie!
  • mag1_k 15.02.18, 15:08
    ale ja na poważnie piszę
  • morgen_stern 15.02.18, 15:15
    Nie sądzę. Nikt, kto przejrzy wątki na tym forum choćby na pierwszej stronie nie napisze, że gadamy tu tylko o dzieciach i kosmetykach (jakby swoją drogą było to coś złego), a dzięki pojawiającym się tu facetom możemy porozmawiać na "poważne" tematy i się "rozwijać". Dlatego wiem, że ściemniasz i wkładasz po prostu kij w mrowisko, bo ci jatek mało smile

--
  • mag1_k 15.02.18, 23:49
    nudna ta dynastia Piastów i Jagiellonów, a przepytać i nauczyć dziecię swoje muszę big_grin tu MUSI być ciekawiej wink
  • lauren6 15.02.18, 14:21
    Fajnie, że oceniasz forumowe zachowanie na podstawie - oh, ah - jednego wątku.
  • iwles 15.02.18, 14:22

matka? żona? kochanka ? big_grin

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • mag1_k 15.02.18, 15:08
    podejrzewam, że mój mąż jest ciut uboższy od rikiego big_grin
  • dziennik-niecodziennik 15.02.18, 16:12
    Skad te wnioski? big_grin

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • lellapolella 15.02.18, 16:45
    mag1_k napisała:

> podejrzewam, że mój mąż jest ciut uboższy od rikiego big_grin

na boga, ale chyba nie intelektualnie?!

--
    Czarny humor jest jak noga. Nie każdy ją ma.
  • moadek 15.02.18, 17:37
    Uśmiałam się
  • mag1_k 15.02.18, 23:50
    tak tak intelektualnie big_grin
  • lady-z-gaga 15.02.18, 14:24
    >oceniając chłodnym okiem różne wypowiedzi dochodzę nie raz nie dwa do wniosku, że riki i dwójka pozostałych głównych bywalców ma całkiem poukładane w głowie, pisze składnie, mądrze, w zasadzie zdecydowanie poziom ich wypowiedzi góruje nad większością pozostałych.

zwłaszcza ta "dwojka pozostałych bywalcow" mnie intryguje w kontekście składnego i mądrego pisania - kogo masz na mysli?
  • lauren6 15.02.18, 14:26
    No o kogo jej może chodzić? big_grin
  • mag1_k 15.02.18, 15:10
    więcej ich nie ma, ale pracują za wielu smile
  • zlababa35 15.02.18, 14:28
    Riki to akurat w każdej kobiecie widzi sponsoretkę lecącą na męską kasę. Każdy jego wątek jest o jakichś gold diggers. Nie czytam go.

--
    He had it coming
    He only had himself to blame
  • triismegistos 15.02.18, 16:21
    I pewnie zasadniczo ma racje. Jak wysoko oceniasz szansę, że któraś poleciała na jego intelekt?

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • biceps_of_steel 15.02.18, 19:29
    Zarobiłaś kiedyś takie pieniądze jak on? Masz takie pojęcie o giełdzie i spółkach prawa handlowego jak on?
    Masz taki cięty, niczym u Łysiaka, jęzor jak Dyżurny Troll?
  • kolpik124 15.02.18, 20:19
    dyżurny synek biskkupa cięty? hahahahahahahaha

szatopdupap słabo wysmazony, ściągający paragony z internetu big_grin

chociaż, józiu ty jesteś tak mdły, że on to przy tobie żyleta big_grin

--
    "Za młodu gdy uprawialiśmy seks w nocy na klatce schodowej wrzuciliśmy prezerwatywę wraz z zawartością do takiego wózeczka"...kaz_nodzieja na forum s-v
  • triismegistos 15.02.18, 20:23
    Rany julek, znalazł się człowiek, który poleciał na ryśka intelekt big_grin

--
    Ostatnie badania wykazały, że 42% Amerykanów ma nadwagę, a 34% jest otyła. Pozostali zjedli ankiety.
  • morgen_stern 15.02.18, 20:25
    Riki chyba dziś z łazienki prędko nie wyjdzie big_grin

--
  • romans_petitem 15.02.18, 20:43
    Wklej jakiś post o tych spółkach, może się czegoś nauczymy smile
  • adriana.la.cerva 15.02.18, 15:09
    To jakis zart tygodnia ?

Kazdy z piszacych tu panow jest jakims zlym snem.
  • 89mumin 15.02.18, 15:43
    Kurczę, ja jak czytam opowieści forumowych panów, w szczególności o relacjach damsko - męskich, to zastanawiam się w jakim kinie to grają. Nie wiem czy dotyczy to wszystkich panów i nie wiem czy każdego tematu, ale tak generalizując to panowie z forum reprezentują jak dla mnie inny świat, w którym nigdy w życiu nie chciałabym żyć.

Natomiast jeśli o ubliżanie chodzi, to ja na tym forum staram się wyrażać własną opinię odnośnie tematów omawianych, nie odnośnie ludzi piszących. We wspomnianym wątku jeden z tych panów raczył w pierwszej wypowiedzi skierowanej do mnie wykonać wycieczkę osobistą, więc z mojej perspektywy wygląda to odwrotnie niż z Twojej. I chociażby ze względu na kulturę dyskusji ich świat nie jest moim.

--
    Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.
  • miss_fahrenheit 15.02.18, 15:57
    mag1_k napisała:

> Jakby tu pisano tylko o sprawach okołodzieciowych, ciuchach, kosmetykach itp.,
    > to forum dawno przestałoby istnieć.

I dlatego na tym forum nie ma wyłącznie takich tematów, jest wiele innych - i ich autorkami są kobiety.

> Ja na pewno nie wchodziłabym.

To na pewno dlatego, że masz męski umysł.

Na tym forum jest sporo sensownych i inteligentnych kobiet, dziwię się, że tego nie zauważyłaś. Chyba, że jest prawdą podejrzenie, że trollujesz.
  • mag1_k 15.02.18, 23:54
    Pisałam o męskim pierwiastku forumowym, o kobietach nic. Sporo dziewczyn tu cenię, nawet przymykam oko na ang. wstawki smile
  • miss_fahrenheit 16.02.18, 00:27
    mag1_k napisała:

> Pisałam o męskim pierwiastku forumowym, o kobietach nic.

"w zasadzie zdecydowanie poziom ich wypowiedzi góruje nad większością pozostałych" - większość pozostałych wypowiedzi, to wypowiedzi kobiet.

> Sporo dziewczyn tu cenię, nawet przymykam oko na ang. wstawki smile

To cenimy inne bywalczynie tego forum.
  • bywalec.hoteli 16.02.18, 00:34
    miss_fahrenheit napisała:
    > To cenimy inne bywalczynie tego forum.
    A Bywalca Hoteli? smile
  • a.va 15.02.18, 16:18
    A propos panów, co się stało z Bałtyckim? Gdzieś mi się obiło o oczy, że ktoś pisał, że Bałtycki czymś wtopił i zniknął z forum, o co chodziło? Jakoś mi to umknęło.
  • tt-tka 15.02.18, 16:28
    a.va napisała:

> A propos panów, co się stało z Bałtyckim?

Chyba nic, w styczniu i lutym odzywal sie.
  • lellapolella 15.02.18, 16:49
    Wtopił w czasie kociej awantury, o ile pamiętam. Tak mu przyłbica opadła...Bum!

--
    Uwierz mi na słowo: najgłupsza kobieta potrafi kierować mądrym mężczyzną, ale trzeba bardzo mądrej kobiety, by kierować głupcem. R. Kipling
  • a.va 15.02.18, 16:55
    Ale czym konkretnie wtopił?
  • lellapolella 15.02.18, 17:04
    Zadajesz kłopotliwe pytania;P Coś takiego było, żeby się uspokoić, bo już niejedno fajne forum upadło przez głupie baby. W metaforycznym skrócie: Ja, Zeus, schodzę z chmury i przemawiam do was: ogarnijcie się, swarliwe niewiasty!

--
    Czarny humor jest jak noga. Nie każdy ją ma.
  • znowu.to.samo 15.02.18, 18:07
    Oj jakaś forumowa aferka mnie ominęła! Zapodajcie linka!

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • a.va 15.02.18, 18:19
    He he, nieźle. Ale żeby aż z tego powodu znikać z forum? Myślałam, że jakaś gruba afera była, a to w sumie lajcik smile
  • lellapolella 15.02.18, 18:35
    Teraz się wydaje lajcik ale w ferworze było mocno patriarchalne i rozczarowującewink
    znowu.to.samo - nie podejmuję się, wątki leciały wtedy jak liście z drzew.

--
    To nie tak, że nienawidzę ludzi. Ja po prostu wolę, kiedy nie ma ich w pobliżu.
    Bukowski
  • majenkir 15.02.18, 20:06
    Jest na oslej wink
    forum.gazeta.pl/forum/w,396,165332966,165332966,Kiedys_durne_baby_rozpieprzyly.html

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Coco i Bruno
  • cosmetic.wipes 15.02.18, 17:08
    mag1_k napisała:

> riki i dwójka pozostałych głównych bywalców ma całkiem poukładane w głow
    > ie, pisze składnie, mądrze, w zasadzie zdecydowanie poziom ich wypowiedzi góruj
    > e nad większością pozostałych. Facet ma spore doświadczenie życiowe, sporo znaj
    > omych i mądrze się różnymi przemyśleniami dzieli.

big_grinbig_grinbig_grin

Józiem_bickiem też jesteś zachwycona? big_grin

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.
  • romans_petitem 15.02.18, 17:14
    Jeśli tak, to informuję, że chłopak jest do wzięcia smile
  • mag1_k 15.02.18, 23:57
    ja nie chcę ich brać, poczytać mogę big_grin aa i niekoniecznie Józia czy jak mu tam, nie brałam go pod uwagę
  • semihora 15.02.18, 17:17
    Riki ma co w głowie??? No chyba żarty.

--
    Paszczak jest zawsze Paszczakiem i zdarzają mu się tylko te same rzeczy.
  • moadek 15.02.18, 17:50
    A gdzież nasi błyskotliwi panowie? Ach czemuż, czemuż milczą i pozostają obojętni na peany prawione przez mag1k? Czekamy my maluczki ród kobiecy, by nasi forumowi oblubiency zabrali głos i zapalili kaganek oświecenia w naszych małych, przyciemnych rozumkach smile
  • znowu.to.samo 15.02.18, 18:08
    😂😂😂

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • biceps_of_steel 15.02.18, 19:30
    Zna się na giełdzie i spółkach prawa handlowego jak nikt.
  • iwles 15.02.18, 20:57
    Tak sie zna na czymkolwiek, jak ty na kobietach 😃

--
    Paweł

• aj.riszka 15.02.18, 19:18
    Obstawiam wojne plci smile
  • edelstein 15.02.18, 19:30
    Radzilabym przeczytac wypociny rikiego o tym ,ze kazda kobieta to tylko na kase leci i jeszcze o seksie w malzenstwie, tylko niestety te co lepsze zostaly powycinane przez moderacje😎

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • biceps_of_steel 15.02.18, 19:31
    Wiesz chociaż ułamek tego co Rik wie o giełdzie i spółkach prawa handlowego?
  • sumire 15.02.18, 19:38
    Niestety jego wiedza nie rekompensuje w żaden sposób faktu, że jest kolosalnym mizoginem, więc nawet gdyby był noblistą w dziedzinie ekonomii, to jego stosunek do płci przeciwnej w ogólności uniemożliwia jakiekolwiek zachwyty.
  • super_hetero_dyna 15.02.18, 21:50
    Zły stosunek do płci przeciwnej uniemożliwia jakiekolwiek zachwyty? Zaskakująca samokrytyka wobec bardzo aktualnego wątku pt. "Nienawidzę mężczyzn!!!". Także, rzecz jasna, surowa ocena całego szeregu pań, dowodzących jedna przez drugą zasadności tytułu. smile
  • ania_2000 15.02.18, 19:41
    a co to ma do rzeczy? tutaj forum nazywa sie emama a nie spolka/gielda handlowa.
  • iwi.k1 15.02.18, 19:55
    co Ty się tak tą kasą podniecasz?

--
    Jedyną wartością stałą jest zmiana.
  • biceps_of_steel 15.02.18, 20:01
    Bez kasy to można w kącie trzepać prącie, jak się ładnym nie jest .
  • no_easy_way_out 15.02.18, 20:28
    Z kasa tez mozna big_grin
  • triismegistos 15.02.18, 20:34
    I oto zgrabnie przechodzimy do józkowych wynurzeń. Przyznaj bicek, ten wątek założyło twoje trollkonto, żebyś miał gdzie pisać o swoich pryszczach i skórzanych gaciach tongue_out

--
    Żarty z wnoszenia lodówki na czwarte piętro kończą się gdy trzeba wnieść lodówkę na czwarte piętro.
  • triss_merigold6 15.02.18, 20:47
    Skórzanych co? Mam nadzieję, że źle przeczytałam...
  • mag1_k 16.02.18, 00:00
    wypraszam sobie Józkiem nie jestem big_grin
  • iwles 15.02.18, 21:00
    Riki sie poplacze, kiedy przeczyta, ze ladny to on nie jest...

--
    Paweł

• fornita111 15.02.18, 21:27
    Dajcie spokoj, przy skorzanych gaciach oplulam ekran big_grin Miejcie litosc!
  • edelstein 16.02.18, 14:29
    Wytlumacz mi na kij mi ta wiedza?i co ona ma wspolnego z tym,ze riki to chodzaca reklama faceta korzystajacego z uslug prostytutek poniewaz zadna kobieta by go kijem nie tknela,a jesli nawet tknela to bylo to po pol litra i kupce kokainy?

--
    "Decyzja o poczeciu nazlezy do dziecka. Jak nie zechce, to sie nie pocznie." by plater-2
  • fadilla 15.02.18, 21:13
    No i dałaś się rickiemu uwieść, chyba się cieszy. smile Ale serio dwóm pozostałym też, w sensie... tanebo?

--
    W Iranie obowiązuje prawo szariatu, a z tym prawem się nie dyskutuje. by lady-z-gaga
  • mag1_k 16.02.18, 00:02
    no on się również wydaje być całkiem niegłupim
  • fadilla 16.02.18, 07:49
    Ricki to stara wyga, cwaniaczek, a tanebo coś jak jego niesprawny intelektualnie syn, będący dopiero na etapie nauki mowy, klepie bezmyślnie co zasłyszał.

--
    W Iranie obowiązuje prawo szariatu, a z tym prawem się nie dyskutuje. by lady-z-gaga
  • bywalec.hoteli 16.02.18, 00:18
    Ciekawe czy w dójce głównych bywalców masz na myśli także Bywalca Hoteli? smile
  • bywalec.hoteli 27.02.18, 22:40
    hihi smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.