Dodaj do ulubionych

TVP 2 teraz USA legalny targ dla pedofili

06.03.18, 23:17
Oglądacie? Ja nie wierze w to co widzę w tym programie,musiałam przełączyć bo aż mi ciśnienie skoczyło jak ten program ogladam.Cywilizowany kraj nosz urwa mac biedne te dzieci serce pęka
Edytor zaawansowany
  • tanebo2.0 06.03.18, 23:43
    Żeby nie było - z pedofilami to najchętniej wiesz co bym z nimi zrobił. Ale mam nieodparte wrażenie że film jest odpowiedzią na amerykańskie sankcje.
  • nolus 06.03.18, 23:59
    Nie oglądam,bo nic nie widziałam. Ciężko mi teraz idzie oglądanie Superwizjera o młodocianych chłopcach sprzedawanych wiadomo gdzie i po co do niemieckiego Essen.

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • maniaczytania 07.03.18, 08:25
    tanebo2.0 napisał:

> Ale mam nieodparte wrażenie że film jest odpowiedzią na amerykańskie sankcje.

? Myślisz, że jaktoś jakiś miesiąc temu wstawiali ten francuski dokument z 2016r. do ramówki, to specjalnie celowali z datą czy może mieli jakąś wiedzę tajemną?

--
    Maniaczytania - blog
  • joa66 07.03.18, 08:39
    Z pedofilami wiadomo. Do tego osobiście nie lubię USA. A i tak mam podobne wrażenie (stosunki z USA nie zaczęły się psuć wczoraj, tylko od czasu ustawy sądowniczej, manioczytania).

Pytanie jak to wytłumaczą tym, ktorych przywieźlii autobusami, żeby krzyczeli "Donald Trump, Donald Trump"
  • maniaczytania 07.03.18, 08:42
    Aaa, jeśli chodzi o teorie spiskowe, to ja na ich temat nie dyskutuję. Pozdrawiam.

--
    Maniaczytania - blog
  • majenkir 07.03.18, 01:30
    Mozesz po krotce opisac o co chodzi komus, kto nie ogladal?

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • troompka 07.03.18, 08:02
    W USA istnieje (na legalu) obrót żywym towarem. Istnieje "agencja adopcyjna", która zamieszcze ogłoszenia z dziećmi do adopcji (z gotowym cennikiem), robi eventy z udziałem tychże i zainteresowanych potencjalnych rodzicow, wszystko w formie targu. Dzieciaki paradują po wybiegu, a reszta ogląda. Potem można porozmawiac z upatrzonym dzieckiem jak również zabrać do domu "na próbę", jak nie będzie pasowało to się oddaje.
    Istnieje wtórny obieg dzieciaków do adopcji: "adoptujesz", a po kilku latach jak ci nie pasuje to zwracasz. Dzieciaki po kilka razy zmieniaja "rodziny". Nikt nikogo nie sprawdza, dają dzieciaki ludziom z szemraną przeszłością....szok!, dla mnie wielki, nie mogę uwierzyc ze tak może byc. A wszstkie te dzieci spragnione rodzin i normalności aż do bólu.....
  • heca7 07.03.18, 08:12
    Niedobrze mi sad

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • maj18-98 07.03.18, 08:21
    Wierzyć się nie chce. Był program jakiś o tym? Nikt nic nie robi? Legalnie tak? Naprawdę nie mogę uwierzyć
  • maniaczytania 07.03.18, 08:27
    Dokument francuski z 2016 r.

Co do wiary - wystarczy poczytać o tym przypadku przez który wstrzymano u nas zagraniczne adopcje.

--
    Maniaczytania - blog
  • pani-noc 07.03.18, 08:31
    Koszmarne sad
  • tsaria 07.03.18, 08:47
    Jaki jest tytuł tego dokumentu?
  • beverlyja90210 07.03.18, 08:49
    „Oddam dziecko w dobre ręce”
  • beverlyja90210 07.03.18, 08:52
    programtv.onet.pl/tv/oddam-dziecko-w-dobre-rece-281657
  • beverlyja90210 07.03.18, 08:57
    Przełączyłam przy historii nastolatki która trafiając jak niechciany przedmiot do kolejnej już czwartej rodziny odkryła ze tatuś brutalnie gwałci trzy najmłodsze dziewczynki tez wcześniej adoptowane(łącznie adoptowali,a raczej kupili bo tam były podane cenniki za dziecko! 8 dzieci) i ta nastolatka jak to odkryła to chyba uciekła i się ukrywa teraz...nie dałam rady dalej oglądać
  • troompka 07.03.18, 09:07
    dziewczyna zgłosiła to na policję, "tatusia" aresztowano i skazano bodajże na dożywocie (niech mnie ktos poprawi jesli tak nie bylo) a matkę za zatajanie.
    Była tez historia dziecka, które trafiło do rodziny, której wczesniej odebrano prawa rodzicielskie (mieli biol.dzieci). Dziecko trafilo do domu, gdzie byl syf nieziemski, łącznie z rozkładającym się truchłem i robakami w pokoju.
    Nie do wiary.....zwłaszcza jak sie oglada amerykanskie filmy i ta ich "swietnie" działajaca opieka społeczna. Gdzie oni sa w tych przypadkach.
    Te ogłoszenia sa oficjalnie z cennikiem zamieszczane w internecie. Dzieci przekazywane z rąk do rąk....jak strasznie zrytą psychike muszą miec. Dramat sad.
  • tsaria 07.03.18, 10:40
    Dziękuje.
  • nisar 07.03.18, 09:04
    Zaiste - dziwny zbieg okoliczności...

Czekam na film o pedofilii w kościele.

--
    Jeśli idziesz na szczyt, nie dziw się że jest pod górę.
  • konsta-is-me 07.03.18, 09:09
    I nikt tego nie kontroluje, nic??
    To jest rzadowa adopcja czy jak to wyglada?
  • troompka 07.03.18, 09:16
    ja chyba do konca nie zrozumialam jak to wyglada. Zreszta chyba trzeba byłoby znac troche ichniejsze prawo.
    Bylo podkreslane, ze wszystko jest zgodnie z prawem. Zreszta na jakims tam etapie była mowa o sądach, czyli ktoś z rządu tez jest w to zaangażowany. Nimniej jednak, klasyczna wolnoamarykanka.......
  • konsta-is-me 07.03.18, 10:05
    Makabra.
    Mam nadzieje, ze to przejaskrawiony/zmanipulowany film a nie rzeczywistosc... 😐
    W kazdym razie, wolalabym by tak bylo.
  • aurinko 07.03.18, 09:09
    Oglądałam. Z przerażeniem i niedowierzaniem sad
  • al_sahra 07.03.18, 12:35
    Filmu nie oglądałam, ale wiem o problemie.

To się po angielsku nazywa re-homing i jest nielegalne w USA. Prawo federalne traktuje takie procedury jako ”human trafficking” czyli handel ludźmi i ściga rodziców oddających dzieci i pośredniczące agencje. Ale federalny wymiar sprawiedliwości ma ograniczony zasięg i środki w tej sprawie, a agencje wykorzystują rozmaite luki i niedopatrzenia w przepisach stanowych. Często działają jako organizacje wyższej użyteczności publicznej (non-profit), a pieniądze przechodzą z rąk do rąk ”pod stołem”.

Dopiero kilka lat temu dotarło do opinii publicznej, jaki jest zasięg tego problemu i poszczególne stany zaczęły zaostrzać przepisy i zmieniać prawo, żeby wykorzenić ten nielegalny biznes. Ostatnio była nagłośniona sprawa w Nowym Jorku, kiedy sędzia zadecydował, że re-homing to jest handel ludźmi i odmówił pozwolenia na zmianę rodziny adopcyjnej. To stworzyło prawny precedens w tym stanie. Tylko że to jest miecz obosieczny, bo kiedy droga legalna zawodzi, to rodzice chcący się pozbyć dziecka szukają jak obejść prawo. Czasami to się załatwia tak, że poprzedni rodzice adopcyjni oficjalnie nie tracą praw rodzicielskich, tylko ”tymczasowo” powierzają dziecko komuś innemu. Tak samo jak każdy rodzic ma prawo na jakiś czas zostawić dziecko pod opieką innej osoby (babci, sąsiadki). To jest bardzo trudno skontrolować, potrzeba byłoby armii urzędników, którzy śledziliby i przesłuchiwali każdą podejrzaną rodzinę.
  • claudel6 07.03.18, 12:57
    uojezu, ale zostawianie dziecka u rodziny, ktora tego dziecka nie chce, przecież skończy się dramatem dla tego dziecka. w najlepszym razie wyłącznie psychicznym, ale to nadal dramat sad
  • troompka 07.03.18, 13:09
    dlatego to dziecko powinno trafic do rodziny, która go NA PEWNO chce. Nie wyobrazam sobie, że mozna wydac dziecko komus na próbę. Sama swiadomosc, że dziecko możesz zwrócić jest głęboko niemoralna, a jednoczesnie zachęca potencjalnych (nie rodzicow) nabywców dziecka do eksperymentów. Wezmę Kazia, zobacze jak to będzie a jak nie wypali to oddam i może Marysie sobie wezmę.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.