Dodaj do ulubionych

Fryzjer genialny a tani...(Warszawa)

08.03.18, 23:31
... do włosów KRÓTKICH, bardzo sztywnych. Zwykle kontentuję się przeciętną fryzjerką, wyjątkowy przypadek.

Aha, i kreatywny musi być.
Edytor zaawansowany
  • taki-sobie-nick 08.03.18, 23:33
    O ile oczywiście taki byt istnieje. tongue_out
  • kk345 09.03.18, 00:06
    Ja tam obstawiam, ze przy twoim podejściu do świata w ogóle, a do zakupów/usług/ludzi w szczególe nikt nie zaryzykuje żadnych poleceń...
  • taki-sobie-nick 09.03.18, 00:10
    kk345 napisała:

> Ja tam obstawiam, ze przy twoim podejściu do świata w ogóle, a do zakupów/usług
    > /ludzi w szczególe nikt nie zaryzykuje żadnych poleceń...

Ja obstawiam, że nikt nie poleci fryzjera do krótkich włosów, bo forumki miewają długie, a ich "genialni fryzjerzy" są raczej genialni np. w kwestii farbowania.
  • jola-kotka 09.03.18, 00:10
    Genialna w Wawie to jest Maria Korzeniowska ale ceny ma normalne nie jakies zanizone.
  • issa-a 09.03.18, 01:55
    no, nie wiem...ja chodze do Miłka, wejdź na stronę i poogladaj, sa ceny.
    Z tym, ża ja mam włosy raczej miekkie i delikatne, choc duzo ich (gęste) więc nie wiem, czy akurat "moja" fryzjerka bylaby dla ciebie odpowiednia.
    Jesli potrzebujesz "kreatywnosci" to zapisz sie do (starszego) stylisty, doswiadczonego, najlepiej wlascicieli.
  • bei 09.08.18, 23:39
    Przyjedź do mnie ( pod gród Kraka), to pójdziesz do mojej fryzjerki 😊

--
    poland.afs.org/
  • turzyca 10.08.18, 08:31
    Zdefiniuj "tani".

Widziałam kiedyś tak znakomicie obcięte krótkie, sztywne, i do tego falujące włosy, że dopytałam się obcej kobiety, kto ją ciął i dostałam namiary na "fryzjera w czapce". Gugiel pomógł znaleźć zakład, tyle że to na Kabatach, dla mnie koniec świata, więc sama nie skorzystałam. I nie znam cennika. Ale rękę geniusza było widać, a przy tak trudnych włosach, jakie ona miała, to nie mógł być przypadek.

--
    Dzenderowy potfur A.D. 1904
  • joaska887 31.08.18, 12:01
    Ja też od lat noszę krótką fryzurę i długo szukała dobrego fryzjera. Wreszcie udalo mi się znaleźć takiego, który dobrał mi fryzurę nie dość że idealnie podkreślającą rysy twarzy to super się układającą bez jakiegoś większego wysiłku smile
    Chodzę do Shake Your Head, blisko Łazienek Królewskich smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.