Dodaj do ulubionych

Dziękuję Wam

08.03.18, 23:50
W dniu 8 marca tuz przed północą dziękuję i jestem wdzięczna, ze uswiadomilyscie mi jak wielka siła drzemie w kobietach. Ja mająca z facetami lepszy przelot odkrywam kobiece przyjaźnie na nowo. Jutro widzę się z kilkoma z przyjaciółek a za sobą mam baby shower innej z nich. I odkrywam jak dobrze czuje się w towarzystwie samych kobiet i jak bardzo wartościowe są Polki - mądre, piękne i silne. Dlatego wybaczam, ze dziś w Warszawie 2,5h wracałam z pracy do domu bo wiem że sprawa warta jest tego poświęcenia. Kobiety -
jesteście wspaniałe i jesteście siłą tego kraju Byłam ostatnio na spotkaniu samych kobiet na wspomnianym baby shower i było cudownie. Uświadomiłam sobie, że kobiety , w tym Polki, są wspaniałe. Piękne, madre, wykształcone, silne i zaradne. Tylko czasem jak zly szelag powraca kwestia kobiet szefowych. Tak drogie Panie udowodniono, ze kobiety bywają nieprzyjemne dla wspolpracowniczek a oszczędzają mężczyzn. Przestanmy być okrutne dla siebie. Piszę to jako ofiara mobbingu kobiety, która ma znowu szefa kobietę. Na szczęście główny szef jest mężczyzną i z nim się super dogaduje. Dlaczego sobie utrudniamy życie , jesteśmy zbyt zadaniowe, zbyt zasadnicze, zbyt anty? Widzę uśmiech szefowej do kolegi i jego brak gdy rozmawia ze mną. Dlaczego my kobiety tak się traktujemy? Cenie szefowa bardzo, ale nie wiem jak znaleźć z nią wspólny język. Kocham Was ematki i pisze to na trzeźwo. Miłego wieczoru 8. marca wink
--
"Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
Edytor zaawansowany
  • jola-kotka 08.03.18, 23:51
    smile
  • olikol 08.03.18, 23:55
    Znowu piłaś?
  • leann32 09.03.18, 00:01

„Dlaczego my tak kobiety sie traktujemy”.

No tez jestem ciekawa dlaczego. Nie opuszczasz niemal zadnej okazji by komus doj... ć bez powodu i nagle sie pytasz? Twoje niekotre odpowiedzi w wątkach są zgryzliwe, chamskie, nie majace podstaw a jednak lubisz sobie ulać, wiec odpowiedzi na te pytania sprobuj uzyskac najpierw od siebie.
  • jola-kotka 09.03.18, 00:07
    Zaczyna sie . Aaaaaaa
  • bergamotka77 09.03.18, 00:14
    Tobie niby dowalam? Jestem szczera hipokryzja jest mi obca. Chyba że wolisz jak ktoś ci mydlimydli oczy ze jesteś wspaniała bo chcesz niemowlaka a nie kilkulatka.

--
    "Moze kogos zainteresuje historia kobiety, ktora zostala matka jako dziecko a w momencie kiedy powinna ta matka zostac, zostanie babcia. Ku przestrodze oczywiscie!" asmarabis o mnie smile
  • leann32 09.03.18, 07:21
    Tak, w kazdym OA jasno ocenia sie wiek dziecka jakiego szuka sie dla danej rodziny. Nawet jak masz preferencje na chlopca to ci szukaja chopca. Kilkanascie osob tlumaczylo ci jak krowie na łace, ze to jest normalne i skoro tak jest skonstruowane prawo odpcyjne to jest to normalne. Ty oczywiscie jestes madrzejsza. W tym problem. Co innego byc szczerym, co innego niedouczonym i niedoinformowanym. Jak dyskusja ze zwolennikiem teorii o plaskiej ziemi. Ten sam level. I niestety twoje posty to nie tylko opinie ale wlasnie misktura totalnie oderwanych od realiow teorii.
  • taki-sobie-nick 09.03.18, 22:00
    leann32 napisał(a):

> Tak, w kazdym OA jasno ocenia sie wiek dziecka jakiego szuka sie dla danej rodz
    > iny. Nawet jak masz preferencje na chlopca to ci szukaja chopca.

Abstrahując już od wszechstronnej wiedzy Bergamotki - całkowicie odcinam się od omawianej manifestacji. Poza tym natychmiast mi się przypomniało, jak Bergamotka miło traktuje mnie samą.
  • bergamotka77 09.03.18, 10:07
    Tak leann Ty to taka przykładowa wredota jestes. Lans na sierotke malutka się nie udał więc trzeba się wyżyć. Ja nie atakuje sama z sobie i częściej niż inni jestem atakowana co widać w tym wątku. Inna sprawa ze pisze co myślę i mam do tego prawo. To nie jest chamstwo byc szczerym.

--
  • sumire 09.03.18, 10:17
    To nie jest chamstwo być szczerym Aha. Jeśli stosujesz tę zasadę w realu, to myślę, że mamy rozwiązanie twojego problemu pt. "kobiety mnie nie lubią" big_grin
  • jematkajakichmalo 09.03.18, 13:33
    Wlasnie o tym pomyslalam... Cos mi sie wydaje, ze ta szefowa jest po ptrostu szczera a nie chamska big_grin

--
    "Bosze, dziewczyno to tylko wszy!!!! Mogłabyś mieć raka trzustki to był by problem!" by zefirkowapola
  • taki-sobie-nick 09.03.18, 22:05
    sumire napisała:

> To nie jest chamstwo być szczerym.

To znaczy osobie grubej walimy w oczy "wyglądasz jak wieprz okazowy" i to nie jest chamstwo?
  • nickbezznaczenia 09.03.18, 22:14
    Sumire zapomniała o cudzysłowie. Tylko tyle.
  • bergamotka77 09.03.18, 22:16
    A ty jak zawsze wiesz co autor miał na myśli? Zalecam opuszczenie tego wątku.

--
  • nickbezznaczenia 09.03.18, 22:17
    Możesz sobie zalecać do woli.
  • bergamotka77 09.03.18, 22:25
    Nigdy tak nie robię, ale bronić się umiem. I mam odwagę być kontrowersyjna i nonkonfomistyczna. Co do nickabezzczenia to też jedna z moich psychofanepsychofanek. Zaraz będę gwiazdorzyc 😅

--
  • nickbezznaczenia 09.03.18, 22:30
    Pani się powtarza.
  • leann32 09.03.18, 13:18
    Lans big_grin
    Nie, to nie lans. Ludzi ktorzy biora dziecko zeby pomoc dziecku - sa skreslani.
    Moja motywacja byla czysto egoistyczna - chcialam dziecko dla siebie. Tylko dla siebie. Tak jak swoje biologiczne mam dla siebie, bo chcialam je miec.
    Trzeba miec pusto pod deklem, zeby uznac ze ktokolwiek chce sie lansowac na sierotach, ja bym nawet na to nie wpadla.
    Nawet bym nie wpadla ze mozna sie lansowac na forum pod anonimowym nickiem, przed anonimowymi ludzmi big_grin ale spoko, mnie na rmatce nawet takie cuda nie dziwią.
  • bergamotka77 09.03.18, 18:05
    Nie wiesz co mówisz leann. Daruj sobie ta adopcję bo bredzisz. Dziewczyny ci zresztą napisały . Co, nie udało się urodzić dziewczynki to sobie zaadoptujesz? Twoja motywacja i foch sa żałosne.

--
  • pade 09.03.18, 19:25
    To jest podłe.
    Nawet głupota nie tłumaczy takiej podłości.
    Posłodziłaś, posłodziłaś, a potem przywaliłaś z grubej rury. Niestety nie wyszło na zero, tylko na minus.

--
    "Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać. Bez egoizmu, ale bardzo starannie, dbać o siebie i swoje własne uczucia. Poświęcać się temu co sprawia przyjemność." W.Osiatyński
  • a1ma 09.03.18, 22:05
    bergamotka77 napisała:

> Nie wiesz co mówisz leann. Daruj sobie ta adopcję bo bredzisz. Dziewczyny ci
    > zresztą napisały . Co, nie udało się urodzić dziewczynki to sobie zaadoptuj
    > esz? Twoja motywacja i foch sa żałosne.
    >

Ojp.
    Wiedziałam, ze potrafisz być chamska, ale nie ze aż tak.
    Zegnasz się?

--
    The best I can give you is a fake smile and dead eyes.
  • bergamotka77 09.03.18, 22:15
    Nie zegnam sie. Twoje niedoczekanie 😄 Ale tobie princess dziękuję ze pomimo naszych utarczek stać Cię na obiektywizm. Jesteś naprawdę niesamowita.

--
  • sasanka4321 09.03.18, 18:19
    > Inna sprawa ze pisze co myślę i mam do tego prawo.

To byloby do zaakceptowanie, bergamotko, i kazdy by Ci to prawo przyznal. Problem u Ciebie jest nie z pisaniem, ale z tym mysleniem big_grin
  • zlababa35 09.03.18, 00:17
    Hm... Urocze jest forum, na którym osobę piszącą miłe słowa podejrzewa się, że się nawaliła big_grin big_grin big_grin. Nie ma co, pięknie to świadczy o tej ekhm wspólnocie forumek...

--
    Cosmo znów zdjął rękawiczkę i przyjrzał się swojej dłoni. Zdawało się, że na palcu pojawił się zielonkawy odcień ? zastanowił się, czy w stopie pierścienia nie występuje miedź. Ale sunące w górę ramienia różowe, prawie czerwone pasma wyglądały bardzo zdrowo.
  • bergamotka77 09.03.18, 00:26
    Masz rację zlababo. Mam wyrzuty ze cie tak surowo oceniam. A Ty masz prawo do szczęścia jak inni. Na swoich zasadach. A lubić mnie nie musisz.

--
  • zlababa35 09.03.18, 00:30
    No, po prostu sama widzisz chyba teraz, że atmosfera jednak się kiełbasi i że nie do końca marudzę narzekając na to. Grzecznie piszesz, ale ktoś musi doje... i uważa się za zabawnego. Zawsze zastanawiam się, co takimi ludźmi kieruje.

--
    Cosmo znów zdjął rękawiczkę i przyjrzał się swojej dłoni. Zdawało się, że na palcu pojawił się zielonkawy odcień ? zastanowił się, czy w stopie pierścienia nie występuje miedź. Ale sunące w górę ramienia różowe, prawie czerwone pasma wyglądały bardzo zdrowo.
  • black.emma 09.03.18, 09:52
    Ja nie odebrałam tego jak grzeczny post, tylko pisany z góry z poczuciem wyższości. I pewnie stąd problemy bergamotki w kontaktach z kobietami.
  • bergamotka77 09.03.18, 10:02
    Nie mam problemów z kobietami. Niektóre z nich mają ze mną wink Ja jestem otoczona coraz większą większa liczba kobiet. Może się starzeje ale uwielbiam babskie wyjścia, klimaty, imprezy. Mam świetne koleżanki w pracy tylko szefowe jak były stronnicze i foszaste tak są. Coś robi z niektórymi kobietami władza. Co gorsza do facetów zawsze się wdzięcza zwłaszcza te samotne.

--
  • black.emma 09.03.18, 10:10
    Z niektórymi facetami robi to samo. Ja też mam szefową i współpracuje się idealnie. A mobbował mnie facet.
  • przystanek_tramwajowy 09.03.18, 18:16
    Ojej, ale wy wredne jesteście. Berdżamota chciała się polansować na empatyczną i synpatyczną, a wy ją znowu sprowokowałyście i było, jak w słynnej piosence śpiewanej przez Irenę Kwiatkowską w Kabarecie Starszych Panów, która zmodyfikowana na potrzeby tego forum i tego wątku mogłaby brzmieć tak:

Znowu kreacja Bergamoty rozpada się z trzaskiem,
    Znowu z niej wyjrzał jak dupa z pokrzywy
    Pysk zły i obrzydliwy i prysnął cały blef!

--
    Kazałam dzieciakowi wysiąść, mówiąc, że ze mną jej rodzice nie ustalali, że wraca z nami. Dzieciak przerażony, bo ona sama autobusami jeszcze nie jeździ i jak ona ma teraz wrócić. Powiedziałam jej by zadzwoniła do rodziców i odjechałam (by beatulek).
  • olikol 09.03.18, 00:35
    nie, po prostu wszyscy bardzo dobrze bergamotę już znają tongue_out
  • bergamotka77 09.03.18, 00:39
    Z Tobą na czele smile

--
  • zlababa35 09.03.18, 00:41
    Tu chyba co najmniej 1/2 jest bardzo specyficzna...

--
  • rosapulchra-0 08.03.18, 23:59
    A tobie co się stało? shock

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • bergamotka77 09.03.18, 00:08
    Nic, ujął mnie duch solidarności kobiet. Bo dużo dobrego od nich doświadczam i jedyny problem - szefowa. Mam cudowną pracę i jeden jej mankament - szefową. Powyżej główny szef to mężczyzna - lubię z nim rozmawiać jest zasadniczy choć ludzki i bardzo sprawiedliwy a szefowa widać , że ma swoje preferencje wśród pracowników i ja do nich nie należę. .

--
  • rosapulchra-0 09.03.18, 09:42
    Ale co twoja szefowa ma do forum?

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi. by Vaikiria
  • princesswhitewolf 09.03.18, 20:36
    bergamotka ale ty tam dopiero co zaczelas prace wiec nie bardzo rozumiem jak tak szybko mozesz wyciagac wnioski. Jak mozesz oczekiwac ze ona juz moglaby cie uznac za swoja preferencje. Za krotko cie zna. Nadal obserwuje. Szefowa jest zapewne wymagajaca bo ma presje tego rzekomo ludzkiego szefa ktory ja naciska.
  • bergamotka77 09.03.18, 21:57
    Pracuję kilka niesiecy i juz wyczuwam to wink Ale reszta ludzi super. Naprawdę dawno nie pracowałam z tak fajnymi i inteligentnym ludźmi.

--
  • princesswhitewolf 10.03.18, 01:02
    kilka miesiecy to poczatek. Ona po prostu zna tych ludzi lepiej. Czasami ludzie po prostu trzymaja dystans wobec obcych bo maja taka nature.

Mnie irytuja moi podwladni ktorzy nie wykonuja pracy albo ciagle cos kombinuja by jak najmniej pracowac, a nie jakiej tam sa plci czy wygladu. To mi zupelnie wisi.
  • bergamotka77 09.03.18, 21:59
    O nie szef jest mega wymagający ale ma więcej ludzkiej empatii moim zdaniem.

--
  • princesswhitewolf 10.03.18, 01:02
    najczesciej to nie idzie w parze niestety
  • aankaa 09.03.18, 00:19
    Ja mająca z facetami lepszy przelot
    ===
    ??

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • bergamotka77 09.03.18, 00:27
    aankaa napisała:

> Ja mająca z facetami lepszy przelot
    > ===
    > ??
    >
    Czego nie rozumiesz? Z facetami czy lepszy przelot ?

--
  • a.va 09.03.18, 01:14
    O, jak milutko. Nie na długo ci tej miłości bliźniego starczyło big_grin
  • asmarabis 09.03.18, 10:13
    Tu sue zgodzę
    Faceci nie potrafią byc tak dwulicowi jak twoje koleżanki ktore potrafią wprosić sie do ciebie na wakacje a potem nie odbierają telefonu jak chcesz jechać do nich
    Żaden facet by nie uknuł takiego planu, wiec rozumiem co piszesz ze lepiej sue z nimi dogadujesz ...nie jest to trudne

--
    "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
    Iskierka3 o mnie smile
  • danaide 09.03.18, 22:17
    Nie nie nie, wszystko nie tak. Nie te słowa i interpunkcja się kłania.
    Powinnaś była napisać tak: Ja, mająca z facetami dłuższy przebieg...
  • bergamotka77 09.03.18, 22:27
    Jezu danaide co oznacza twoim zdaniem dłuższy przebieg? Sprecyzuj może.

--
  • niki_kis 10.03.18, 01:11
    nie mniej niż 12 cm.
  • duszyczka-ciemna 09.03.18, 07:02
    Zaskoczyły mnie twoje podziękowania dla kobiet he he. Niedawno czytałam sobie swoje wątki pod innym nikiem pisane 13 lat temu i wiesz do jakiego wniosku doszłam? 13 lat temu w każdym moim wątku, nawet takim o dudzie maryni był twój i lipcowej jakiś chamski wpis. Taki mega chamski.Czasami kilka. W każdym. Ubawił mnie ten post. Ty pisząca, jakie to kobiety powinny być miłe dla siebie. Zacznij od swojej osoby.
  • bergamotka77 09.03.18, 22:01
    Do mnie to pisałaś ? Mnie 13 lat temu na tym forum nie bylo.

--
  • sumire 09.03.18, 08:02
    Piękne słowa. Mam nadzieję, że będziesz je pamiętać, gdy znowu tu komuś personalnie przywalisz, czyli zapewne najdalej za 48 godzin.
  • kobieta_z_polnocy 09.03.18, 09:58
    No dobrze, a tak z ręką na sercu: skąd pewność, że szefowa cię nie lubi tylko dlatego, że jesteś kobietą?
  • ichi51e 09.03.18, 10:01
    no come on! jaki moze byc inny powod? suspicious

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • bergamotka77 09.03.18, 10:04
    Nie mówię że tylko dlatego. Ja wyczuwam dystans do mnie ze strony niektórych kobiet. Co mnie dziwi bo z ludźmi z którym i pracuje mam zwykle doskonale relacje i zawsze utrzymujemy kontakty gdy zmieniam pracę.

--
  • danaide 09.03.18, 22:21
    Zapewne dlatego, że nie tylko piszesz co myślisz, w końcu masz prawo, ale też mówisz co myślisz, masz prawo tym bardziej.
    I, jak zauważyła sasanka - tylko to myślenie...wink
  • rosapulchra-0 09.03.18, 10:05
    Podejrzewam, że nie lubi jej dlatego, że jest bergamotą.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • princesswhitewolf 09.03.18, 19:23
    Lomatko juz sie wystraszylam ze bergamocia sie zegna tez i jakis wirus panuje. Boze ale nuda by byla, nivdy nic kontrowersyjnego
  • pade 09.03.18, 19:27
    Nie odróżniasz podłości od kontrowersyjności.

--
    "Wstać rano, zrobić przedziałek i się odpieprzyć od siebie. Czyli nie mówić sobie: muszę to, tamto, owo, nie ustawiać sobie za wysoko poprzeczki i narzucać planów, którym nie można sprostać. Bez egoizmu, ale bardzo starannie, dbać o siebie i swoje własne uczucia. Poświęcać się temu co sprawia przyjemność." W.Osiatyński
  • princesswhitewolf 09.03.18, 20:08
    no ktos the thrillery noca oglada wiec na rozrywke z czarnymi charakterami tez jest zapotrzebowanieuncertain
  • kitek_maly 09.03.18, 21:26
    Hę? Te emocjonalne tfu tfu takie kobiece wątki są kontrowersyjne??
  • princesswhitewolf 10.03.18, 01:06
    emocjonalne? nie przesadzaj bos nie jolka przecie. ja sie zawsze bardzo dobrze tu bawie : ta chce w prawo, tamta udowadnia ze prawo to jednak lewo, a tamten ze prawo to i lewo i prawo ha ha. Nie przypominam sobie aby forum wywolalo we mnie kiedykolwiek jakies wielkie emocje. Jak mnie cos nuzy albo uwazam kogos ze odstawia popis "tepa klacz na wybiegu" to wychodze po prostu i zajmuje sie czyms innym
  • kitek_maly 09.03.18, 21:25
    Kto też miał nadzieję, że znowu się żegna? Tym razem może znikłaby na dłużej niż przy ostatnim pompatycznym odejściu. smile
  • morgen_stern 09.03.18, 21:30
    big_grin

--
    Moi drodzy, po co kłótnie,
    Po co wasze swary głupie,
    Wnet i tak zginiemy w zupie!
  • martishia7 09.03.18, 22:34
    Po prostu próbowała wyjść drzwiami obrotowymi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.