Dodaj do ulubionych

Odejscie z forum

09.03.18, 14:53
Stalo sie. Zgodnie z tutejszym trendem. Chce cos oglosic.
Nie odchodze z forum.
Maile dziekczynne nalezy slac na no_easy_way_out@gazeta.pl z odrecznym dopiskiem "Hosanna".
Dziekuje
Obserwuj wątek
    • 1matka-polka Re: Odejscie z forum 09.03.18, 15:07
      Wiecie jak sie mowi na zapozyczenia z hebrajskiego?

--
      "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
      Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
    • dyzurny_troll_forum Re: Odejscie z forum 09.03.18, 15:09
      no_easy_way_out napisał:

> Stalo sie. Zgodnie z tutejszym trendem. Chce cos oglosic.
      > Nie odchodze z forum.
      > Maile dziekczynne nalezy slac na no_easy_way_out@gazeta.pl z odrecznym dopiskie
      > m "Hosanna".
      > Dziekuje

Ja też zostaję. Mogę się dopisać tutaj czy mam nowy wąteczek założyć?

Jak by ktoś chciał jakąś darowiznę to proszę się nie krępować podam numer konta!
    • 89mumin Re: Odejscie z forum 09.03.18, 18:59
      O co znowu poszło? I czemu wszyscy odchodzą co najmniej parami? Człowiek wraca zmęczony po pracy, a tutaj znów jakaś afera..

--
      Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.
      • pani-noc Re: Odejscie z forum 09.03.18, 19:06
        Jak dla mnie to wątki sondujące ilu ma się popleczników i przeciwników na forum. I tak wiadomo, że z forum nie odejdą, za to po wątkach pożegnalnych już wiedzą z kim się mogą lizać po kroczach.
          • iwoniaw Re: Odejscie z forum 09.03.18, 20:00
            zawsze jest ryzyko, że nie odpisze nikt

Gorzej, jak dwadzieścia osób napisze "nareszcie!" wink

--
            "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by law to wear it all the time. It was tuned to a government transmitter (...) to keep people like George from taking unfair advantage of their brains."
    • saszanasza Re: Odejscie z forum 09.03.18, 21:31
      Mnie zastanawia jeden forumowy fenomen. Potrzeba ogłaszania swojego odejścia, zamanifestowania swojego jestestwawink
      Z czego to wynika i czemu to służy? Jak to się dzieje, że dorosłe, obce sobie osoby, odczuwają potrzebę publicznego żegnania się? Naprawdę kogoś to interesuje? Nie chcę, nie piszę. Likwiduję profil, albo zwyczajnie nie wchodzę na stronę. Prawda jest taka, że w zasadzie po tych które odchodzą nikt nie płacze, ba! czasami nawet nikt nie zauważa, że kogoś nie ma.

--
      Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
        • saszanasza Re: Odejscie z forum 10.03.18, 10:23
          tola1990 napisała:

> Widocznie traktuja forum, jak zycie w realu i sie z nim zzyly jak w prawdziwym
          > zyciu, gdzie odchodzac wypadaloby sie pozegnac.

No to jak trzeba być zdesperowanym, żeby zżywać się z wiruslnymi postaciami z jakiegoś-tam forum.
          --
          Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
          • zlababa35 Re: Odejscie z forum 10.03.18, 21:43
            Widocznie jestem mocno zdesperowany, bo w przypadku kilku osób czuję się tak, jakbym gadała z wieloletnimi znajomymi. I wcale nie dlatego, że się zgadzamy czy spijamy sobie z dziobkow.

--
            Cosmo znów zdjął rękawiczkę i przyjrzał się swojej dłoni. Zdawało się, że na palcu pojawił się zielonkawy odcień ? zastanowił się, czy w stopie pierścienia nie występuje miedź. Ale sunące w górę ramienia różowe, prawie czerwone pasma wyglądały bardzo zdrowo.
          • 89mumin Re: Odejscie z forum 10.03.18, 21:45
            Kurde, ja jestem zżyta z forum. To dla mnie taka knajpa, do której przyłażę wieczorem i widzę tam te same twarze. Nie z każdym gadam, bo rozmowy niektórych mnie nie interesują, ale z niektórymi robię sobie pomówić, a nawet sobie podocinać. Po wszystkim wracam do domu. Ja co prawda któregoś dnia po prostu nie przyje albo przyjdę, ale nie będę z nikim gadać, ale niech sobie inni robią odejścia z pompą i tańcami - co mi tam smile

--
            Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.
        • konsta-is-me Re: Odejscie z forum 11.03.18, 12:43
          Ja nie rozumiem tego porównania do "reala".
          Forum to nie gra komputerowa.
          Ludzie to nie avatary.
          Czasem ktos oferuje realna pomoc, czasem kogos spotykasz osobiscie.
          I co, wtedy magicznie wirtualne byty staja sie prawdziwe?
          Za kazdym nikiem jest zywa osoba przeciez.
    • taki-sobie-nick Re: Odejscie z forum 09.03.18, 21:47
      no_easy_way_out napisał:

> Stalo sie. Zgodnie z tutejszym trendem. Chce cos oglosic.
      > Nie odchodze z forum.
      > Maile dziekczynne nalezy slac na no_easy_way_out@gazeta.pl z odrecznym dopiskie
      > m (...)

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zaprzestanie żartów z religii. Będę zobowiązana.

(Naprawdę nie dodają one żartującym zalet).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka