Dodaj do ulubionych

Wątek porządkowy nr 1 - odchodzące

09.03.18, 21:43
Proszę się wpisywać.
Będziecie zgrabnie w jednym wątku i nie będzie trzeba ganiać pożegnać po całym forum.

--
The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
Edytor zaawansowany
  • verdana 09.03.18, 21:46
    Wpisałabym się, ale syn zrobił pastę z tuńczyka, czosnku i kukurydzy, więc się najadłam i wróciłam.
  • asia_i_p 09.03.18, 21:52
    To idź do drugiego wątku, dla zostających też założyłam. Chociaż do ciebie by pasował najlepiej ten, którego już nie założyłam, dla wracających z kolacji.
    Zastanawia mnie ta pasta. Ja robię tuńczyka zawsze z białym serem, cebulką i jogurtem/majonezem - jak on sobie radzi z czosnkiem? Nie przytłumia go ten czosnek za bardzo.

--
    The conceptual penis [...], is exclusionary to disenfranchised communities based upon gender or reproductive identity [...] and is the conceptual driver behind much of climate change.
  • verdana 09.03.18, 22:49
    Nie, bardzo dobry jest!
  • znowu.to.samo 09.03.18, 22:06
    Uuu twój oddech zapewne sieje spustoszenie 😂😂😂

--
    *Jeśli nie masz po co żyć, żyj innym na złość*
  • aqua48 10.03.18, 09:14
    znowu.to.samo napisała:

> Uuu twój oddech zapewne sieje spustoszenie 😂😂😂

Ale ona zostaje, nie trzeba jej całować na pożegnanie.

• fadilla 09.03.18, 21:52
    Nie mamy je żegnać, tylko zatrzymywać, temu służą wątki pożegnalne. Żegnającym się idea jednego wątku zbiorczego nie przypasi, bo nie poczują się wyróżnione.

--
    W Iranie obowiązuje prawo szariatu, a z tym prawem się nie dyskutuje. by lady-z-gaga
  • aankaa 09.03.18, 23:40
    jak ktoś chce odejść - przestaje pisać
    panie zakładające wątki "pa, pa", "odchodzę", "dziękuję" pewnie liczą na spory odzew

piaskownica - akurat jest pora rekrutacji do przedszkoli - może to stąd ?

--
    jako jedyny gatunek na ziemi znosimy jajo przed wybudowaniem gniazda - K. McCloud
  • kouda 10.03.18, 06:33
    Bo to tak działa już całkiem serio i abstrahując od forum. Na przykład w związkach - ile kobiet robi spektakularne odejście, choć wcale nie sa gotowe i wcale nie chcą rozstania, tylko po to, żeby on je zatrzymywał. Ponieważ w zasadzie współczesny Mis to nie wojownik przyjmuje fakt wzruszeniem ramion, a ona się dziwi, tylko powrotu już nie ma. Trzeba dobrze uważać, na swoje deklaracje. Na szczęście lub nie forum każdego na swe łono przyjmie wink
  • maslova 10.03.18, 09:29
    > kobiet robi spektakularne odejście, choć wcale nie sa gotowe i wcale nie chcą rozstania, tylko po to, żeby on je zatrzymywał.

A ilu facetów?
    Osobiście znałam faceta, który po tym, jak podczas kłótni uderzył ciężarna żonę i ta powiedziała mu, żeby spie...ał z jej życia, zrobił jej scenę samobojczą pt. "Tnę sobie żyły tępym scyzorykiem, bo nie umiem bez ciebie żyć".
  • cauliflowerpl 10.03.18, 09:34
    O, mój ex z młodości big_grin Tylko że on mówił, że już sobie podciął "i jak Ty teraz spojrzysz w oczy moim kolegom".
    Potem stawił się pod moim domem a tu ani kropli krwi. No to co tam, zmienił wersję na "muszę już iść, muszę iść na pogotowie na płukanie żołądka, bo łyknąłem tabletki"
    Chryste, ja to całe życie z odpadami, doprawdy big_grin
  • chatgris01 10.03.18, 09:40
    O, jeden moj ex mi sie przypomnial big_grin
    W klotniach stale grozil, ze zabiera swoje rzeczy i odchodzi, jakis czas dawalam sie nabierac, az w koncu ktoregos dnia uslyszal "no to idz"-jakie bylo niedowierzanie, mine mial bezcenna big_grin
    Dramatyczne sceny pozegnania skonczyly sie jak nozem ucial.
  • massinga 10.03.18, 09:52
    Oj tam nie ma. Znam jedna, co spektakularnie rozbila na glowie konkubina wazon, zlozyla falszywe zeznanie, ze stosuje przemoc wobec niej a po kilki latach w najlepsze sie z nim prowadza.
  • larrisa 10.03.18, 09:52
    fadilla napisała:

> Nie mamy je żegnać, tylko zatrzymywać, temu służą wątki pożegnalne.

Szkodliwe uogólnienie. Nie ma nic w tym złego, że ktoś kto tu był sporo czasu odchodząc się żegna. Czasem, owszem, zdarzają się wątki pożegnalne nadmiernie dramatyzujące, ale przecież pojawiają się też wątki "wie ktoś może, co się dzieje z ...(tu odpowiedni nick)".

A tak przynajmniej wiadomo.
  • jola-kotka 10.03.18, 15:03
    Niekoniecznie moga sluzyc do wylapania nikow ktore nalezy zapamietac bo na codzien ktos ma z tym problem. Nie, nie tych nikow ktore zatrzymuja a wrecz odwrotnie.
  • qs.ibidem 09.03.18, 21:52
    Wpisalabym sie, ale uzalwzniona jestem i nagle zerwanie mogloby przyniesc bardzo negatywne skutki.
    Moze innym razem.
  • mamolka1 09.03.18, 22:02
    Żegnam się - muszę siku, paszczę i okolice umyć i piwo odkapslować
    Czosnek nie przeszkadza a niedawno dostałam przepis na sos chrzanowy który zapowiada się ciekawie..

--
    Punkt G istnieje ! Kobiety maja go na końcu słowa
    SHOPPING smile
  • anika772 09.03.18, 22:02
    Żegnam się. Idę do łóżka z Joanną Opiat- Bojarską.
    Dziękuję za uwagę.
  • kura17 09.03.18, 22:10
    ja sie zegnal na ok. 1.5 tygodnia!
    podrozowac bede po kraju baskow, a co!
    mozliwe, ze forum odpale, ale pisac z telefonu nie lubie ...
    ... czyli bede ta co "od lat Was czytam, ale rzadko sie odzywam" ...
    ... czylu w sumie powinnam sie wpisac, Asia, w Twoj watek powitalny, a nie pozegnany - zakladaj!

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • cauliflowerpl 09.03.18, 22:11
    Ja sie zegnam bo ide spac.
    Dobranoc.
    Jutro wroce Wam na zlosc, zebyscie sie nie zdziwily.
  • heca7 09.03.18, 22:24
    Ja też żegnam i mówię dobranoc. Ale ja tu wrócę jak powiedział Terminator wink

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • mid.week 09.03.18, 22:34
    Też się żegnam. Adios!
    Będę jak wrócę.
  • mid.week 10.03.18, 10:04
    Witajcie! Wróciłam.
    nie było mnie 12h i 20 minut.
  • cauliflowerpl 10.03.18, 11:59
    Teraz Cię rozliczymy, odejmiemy 8 godzin na sen, pół na śniadanie, pół na spacer z psem i zaraz się okaże, że za mało czasu poświęcasz dziecku a za dużo siedzisz na forum.
    Kura napisze program z odpowiednimi stałymi i się policzy raz-dwa.
  • pani-noc 09.03.18, 23:05
    Żegnam się. Bywajcie do jutra.
  • ra-sowa 09.03.18, 23:17
    A co to za pożegnanie jak nikt nie prosi "zostań, nie odchodź, wracaj" ? Przecież to tradycja. I główny sens wątków.
    To może jakaś umowa? Wy mnie jakąś drobną opłatę, a ja was będę prosić żebyście zostały, ok ?
    Którą prosić na początek ?
  • kura17 10.03.18, 09:00
    ra-sowa napisała:

> Którą prosić na początek ?

mnie popros! blagam! zaraz musze odejsc i nikt, ale to nikt nawet sie nie zajaknal w temacie ... <placze rzewnie>

--
  • cauliflowerpl 10.03.18, 11:55
    Ty to jedź i baw się dobrze big_grin
  • mid.week 10.03.18, 10:05
    Swietna fucha!
    Jeszcze mogłabyś się cieszyć jak któraś wraca. Ja np napisałam własnie że wróciłam, ale nikt mnie nie powitał sad
  • a1ma 10.03.18, 10:39
    mid.week, witamy z powrotem!!! Fajnie, ze wróciłaś, brakowało tu Ciebie ;*

--
    You keep in mind that my sharply-worded comments on yelp.com recently took down a muffin store.
  • mid.week 10.03.18, 12:53
    big_grin big_grin big_grin
  • livia.kalina 09.03.18, 23:20
    Można mnie wpisać na listę: "nie odchodzących na bank". JAK ODEJDĘ, TO NIKT NIE ZAUWAŻY.
    smile
  • rosapulchra-0 09.03.18, 23:27
    Przeczytałam tytuł: Wątek pogrzebowy nr 1 - odchodzące.

--
    Można mieć wykształcenie wyższe, ale niekoniecznie podstawowe. by Figrut
  • kkalipso 09.03.18, 23:51
    Akurat mam fazę że nie chce mi się pisać ...tak po prostu, ale czytać czytam namiętnie. Chyba nigdzie nie pasuję, na akcje typu żegnam(!) nie stać mnie, zbyt nieśmiała jestem smile

--
    http://bi.gazeta.pl/im/fotomon/ludzie/f640x640/38/52/23/012b6d09cf.jpg
  • princesswhitewolf 10.03.18, 01:12
    to ja sie pozegnam moze do poniedzialku a moze jutra jesli bede miec czas. Jeszcze nie wiem ale na pewno pozegnam sie na dzisiaj. Poora na dobranoc bo juz ksiezyc swieci. Dzieci lubia misie misie lubia dzieci. Dobranoc
  • anorektycznazdzira 10.03.18, 07:08
    To ja się witam (powitalnego przeca nie ma)
    jakoś parę dni się opóźniałam z wpisami bo mi się nie chciało, ale teraj jestem.

--
    zasady są po to, by je zobojętniać
  • kura17 10.03.18, 09:01
    Anorektyczna, to sie ze mna wymieniasz, bo ja wlasnie znikam na kilka dni do hiszpanii ... przejmuj paleczke oswiaty!

--
  • chatgris01 10.03.18, 09:41
    Kuro, milego wypoczynku! smile
    I wroc koniecznie.
  • anorektycznazdzira 11.03.18, 06:29
    baw się dobrze, cos tu będę próbowaćwink

--
    'A teraz wzbudzę w was poczucie niższości. Zresztą uzasadnione.' by król Julian
  • kura17 21.03.18, 13:51
    anorektycznazdzira napisała:

> baw się dobrze, cos tu będę próbowaćwink

wrocilam, mozesz wyluzowac! smile

--
  • mid.week 21.03.18, 19:44
    Kukuryku!!!! big_grin
  • mdro 10.03.18, 09:27
    A gdzie wątek dla wracających? Bo właśnie wróciłam i nie wiem, gdzie się wpisać... Ale i tutaj w sumie mogę, bo jednocześnie się pożegnam, idę zrobić sobie kawy, a potem zakupy trzeba zaplanować.

--
    "Tabliczka [czekolady] kosztuje prawie 30 zł za 50 gram. Dołożyć trochę można i lodzik u tirówki będzie" - biceps_of_steel vel józek na forum emama
  • cosmetic.wipes 10.03.18, 12:16
    Żegnam.
    Jadę umyć samochód.

--
    Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.