Dodaj do ulubionych

Reebok classic ma któraś z Was?

19.03.18, 14:29
Chce sobie kupic nowe buty sportowe coś na codzień, niestety po zlamanym palcu wszystko mnie uwiera, (to w głowie bardziej,bo zagoil sie dobrze) nawet takie kroksowate. Muszą być i ładne i wygodne. New balansy oddalam, bo za wąskie w czubie. Reeboki mialam w liceum, pamiętam że byly ok, ale to 20 lat temu, trzymają jakosc? Bo moda widzę na nie wrocila 😊
Edytor zaawansowany
  • solejrolia 19.03.18, 17:31
    Ja lubię reeboki.

Ale głównie serię Freestyle ( Są piękne. Graffiti. Albo czerwone że srebrnym paseczkiem. Super).
    Jakość jest dobra.
    Mają rozmiarowkę z numerami połówkami( np rozmiar 38,5 )
    Ale m.s.z. one są dość wąskie. tzn ja nam szeroką stopę, i chwilę trwało zanim je rozchodzilam, ale nawet w trakcie rozchodzenia były b.wygodne dla mnie.

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • klaviatoorka 19.03.18, 18:58
    od lat noszę głównie reeboki, bo są trwałe i wygodne, zwłaszcza po dwukostkowym złamaniu.
    jest tyle modeli, że nawet jak się na jakiś nastawię w necie, to w sklepach i tak wybieram coś innego
    tajemnica kupowania wygodnych butów sportowych?
    - przymierzanie, przymierzanie, przymierzanie
    - wkładka MEMORY TECH, dla mnie była idealna po kontuzji
    - rozmiar o nr większy, niż zazwyczaj nosisz
    - jeśli potrzebujesz do chodzenia- NIE wybieraj modeli classic albo do biegania. One mają najwęższe palce

Buty oznaczone jako MĘSKIE mają zazwyczaj szersze palce niż damskie

--
    Prawdomówność - to brak umiejętności szybkiego wymyślenia innego wariantu
  • leanne_paul_piper 19.03.18, 19:11
    Mam Reeboki, które dobrze mi się sprawdziły w życiu backpackersa. Bardzo wygodne i ładne.
    Tylko nie kupuj brudnoróżowych.
    Ja kupiłam i cóż, teraz są tylko brudne. Są już po pierwszym myciu i jeszcze je chyba potraktuję mydełkiem odplamiającymwink.

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/sf/he/nft5/ZLHUUUHbdlGdahtNoA.jpg
  • ad.a6 19.03.18, 19:17
    Mam takie:

www.reebok.pl/classic-leather/3912.html

są lekkie, wygodne, dobrze się czyści.
  • solejrolia 19.03.18, 19:28
    www.google.pl/search?safe=off&client=firefox-b&dcr=0&biw=1600&bih=805&tbm=isch&sa=1&ei=Uf-vWoHzFc3dwAKxjZmYAg&q=reebok+freestyle+graffitti&oq=reebok+freestyle+graffitti&gs_l=psy-ab.3...66869.72667.0.73059.10.10.0.0.0.0.118.935.7j3.10.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.3.312...0j0i30k1j0i8i30k1.0.sJcgZTl2C_o#imgrc=mS_Eq3HaMisfdM:
    Zarabiste.
    Bardzo wygodne. Ale jak mówię, są dość szczupłe.

--
    Ile rzeczy należy mieć w d...e, to się w głowie nie mieści!
  • barefoot_duck 19.03.18, 22:08
    Ja mam Classiki i dla mnie są dość szerokie, ale ja mam wąską, stożkowatą stopę (mocno zawęża mi się przy paluchu). Najszersze sneakersy jakie spotkałam to NB model 574, w palcach mi aż się zapadały po bokach i to w standardowej szerokości, a jest jeszcze wersja "wide fit".
  • kouda 20.03.18, 06:30
    Mam te m.reebok.pl/classic-leather-clean-exotics/BS8228.html?forceSelSize=BS8228_580 i ponieważ mam szczupła stopę tez odbieram je jako szerokie, kupiłam standardowe 39, bo to moj rozmiar, a mogłyby być z pol rozmiaru mniejsze i tez by się nic nie działo. Na pewno sa większe i szersze od new balancow, wiec rada brać większe może nie być dobra 🙄 oprócz tego maja same zalety i używam jich często do szybkich przebieżek i tzw latania - za dzieckiem, do sklepu, jak trzeba szybko niezobowiązująco i na luzie 🙂 uwielbiam
  • skat_0 20.03.18, 08:20
    O dokładnie te mam na oku 😀 tylko 37, i cel to latanie za dzieciem i do sklepu, waham się jeszcze, bo i conversy kolejne mi w głowie i czarne baleriny...mam w czym chodzić na wiosnę, ale chcica na zakupy jest duża po zimowym unieruchomieniu przez paluszka 😀
  • kouda 20.03.18, 08:34
    w palcu sa szerokie i baaardzo wygodne
    sa z mieciutkiej skory i przez to ze nie wygladaja tak bardzo treningowo fajnie pasuja i do dzinsow i do sportowych dresowych sukienek
    ja je uwielbiam - w sytuacji szybko i niezobowiazujaco najczesciej siegam wlasnie po niesmile
  • marianna1960 20.03.18, 05:44
    Najgorsze buty jakie miałam nie polecam nikomu
  • alina460 20.03.18, 13:44
    Ja mam Reebok 5806163 i jestem w nich zakochana. Sa megawygodne!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.