Dodaj do ulubionych

dlaczego siostry Kardashian

12.04.18, 15:26
Zadają się WYŁĄCZNIE z czarnoskórymi?
Edytor zaawansowany
  • milva24 12.04.18, 15:30
    Coś mi przychodzi do głowy big_grin
  • heca7 12.04.18, 15:32
    big_grin
    Brat Kardaszjanek też ...

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • triss_merigold6 12.04.18, 15:38
    Bo mają upodobania oraz możliwości estetyczne na poziomie murzyńskiego getta w NYC.
  • mariola233 12.04.18, 16:00
    Matka też ma partnera czarnoskórego
  • alpepe 12.04.18, 16:08
    Nieprawda, chyba najstarsza była ze Scottem Disickiem, no i pierwszy mąż KK też był biały.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • heca7 12.04.18, 16:31
    Ale momentalnie się z nim rozwiodła wink

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • drinkit 12.04.18, 16:43
    Ale SD prowadzi lifestyle jak z rapowych teledyskow
  • ania_2000 12.04.18, 16:46
    Nikt wiecej na nie nie spojrzy/nie ruszy - propaguja typ urody, operacji plastycznych i wygladu atrakcyjnych dla czarnych.
  • spirit_of_africa 12.04.18, 17:49
    Pierwszy maz KK -Damon Thomas jesli o nim mowa tez był czarny.
  • alpepe 12.04.18, 18:00
    Sorry, to drugi, ten koszykarz.

--
    Tak walczę ze złem
  • spirit_of_africa 12.04.18, 21:42
    Wyguglalam tego drugiego męża KK i okazuje się ze jego ojciec jest czarny mimo ze on na mieszankę czarnoskórego ojca i białej mamy nie wyglada.
  • jaagna 12.04.18, 20:01
    Pierwszy mąż KK był czarny, drugi - biały, teraz znowu czarny. Opuściłaś jednego męża. smile
  • dziewczyna_z_plazy 12.04.18, 17:17
    Trudniejsze pytanie dlaczego spotykają się z takimi samymi zdradzającymi dupkami. Mimo całej popularności, kasy i chirurgii nie są w stanie związać się z kimś w miarę normalnym. Przykre.
  • triss_merigold6 12.04.18, 17:51
    Boższsz... przecież nikt normalny ich kijem nie tknie.
  • dziewczyna_z_plazy 12.04.18, 19:06
    Boższsz ... Kobieta o kobietach. Klasa.
    Fakt, że na ich miejscu zainwestowałabym w terapię a nie kosmetyczkę. Zdrada ciężarnej dziewczyny to dno dna, bez względu na to jakie nosi nazwisko.
  • black_magic_women 12.04.18, 19:10
    Przykre, ale ponoć zostawił już kiedyś ciężarną dziewczynę. A ile dziewczyn/kobiet decyduje się na związek wiedząc, że facet jest przemocowcem, o czym krzyczą media? Albo publicznie zdradza kolejne żony? Niektórych to nie odstrasza.
  • arwena_11 13.04.18, 21:13
    Niektórych to właśnie pociąga. Bo przecież "mnie nie pobije/nie zostawi" - ja jestem inna, dla mnie on się zmieni.
  • sumire 12.04.18, 18:41
    Bo tacy im się podobają, tak jak innym nordycy. W czym problem?
  • black_magic_women 12.04.18, 19:08
    Kardaszianowie to moje guilty pleasure wink Przykro się patrzy jak tym dziewczynom się nie układa. Mieli dobry start, a żadne z nich nie skończyło studiów (któreś próbowało). Zachłysnęli się pieniędzmi, a po śmierci ojca to była już równia pochyła. Autorka pytała dlaczego wszystkie lubią czarnoskórych, ot , taka współczesna "chłopomania". Tamci zamożni lubili chłopów, w ich kręgach lubi się szemranych raperów, specyficzną figurę (zwulgaryzowana klepsydra) i dziwne, często krzyżowe układy (była mojego byłego itd...).
  • muchy_w_nosie 12.04.18, 19:12
    Też sobie dzisiaj o tym pomyślałam, one też są egzotycznej urody, mają kształty "dupiaste" i pewnie są mocno adorowane przez czarnoskórych.
  • lalkaika 12.04.18, 19:26
    o tez sobie tak myslalam. A te zdrady etc. to chyba ,zeby miec wode na mlyn ,byleby o nich pisano.Dziwia mnie te ciaze na potege enta ,co rusz ktoras .Taka moda na baybe jako dodatek do stylizacji.
  • heca7 12.04.18, 19:44
    Bo wiesz, najpierw lansuje się kochasia, potem brzuch. Wszystko się wstawia na Instagram. Po drodze zdjęcie z USG a potem baby shower. A jak się dziecko urodzi to najpierw wstawia się jego zdjęcia w różnych ubrankach a chwilę później ogłasza wprowadzenie własnej kolekcji ubranek dziecięcych. I interes się kręci.

--
  • triss_merigold6 12.04.18, 19:51
    I właśnie dlatego żaden normalny facet nie zbliży się nawet do panienek Kardashianek.
  • drinkit 12.04.18, 21:16
    bo z teściem się wódki nie napije smile
  • minor.revisions 12.04.18, 21:25
    No może, ale linia normalny-nienormalny NAPRAWDĘ nie przebiega równolegle do koloru skóry.

--
    Wytłumaczę ci to. Jestem facetem. [tanebo 2.0]
  • ania_2000 12.04.18, 22:13
    no nie - to nie sa czarni "z ulicy" - to sa wysoko oplacani koszykarze lub rapperzy, ktorzy oprocz kolosalnej kasy nic ze soba intelektualnie nie prezentuja. czy myslicie naprawde, ze nadaja sie na ojcow? na zycie w rodzinie? to jest przeciez Show biznes - wszystko na sprzedaz, zabawiaja nas, malutkichsmile
  • minor.revisions 13.04.18, 00:16
    No czekaj czekaj, pan West jest w swojej dziedzinie genialny, on może być kompletnym bucem i nie nadawać się na ojca, bo do tego trzeba mieć inne cechy niż bycie geniuszem, ale nie można powiedzieć że nic intelektualnie nie reprezentuje.

--
    Wytłumaczę ci to. Jestem facetem. [tanebo 2.0]
  • stara.mostowiakowa 13.04.18, 08:17
    Matka Kanye jest pracownikiem naukowym na uniwerytecie, ma doktorat, wykłada literaturę angielską, a ojciec jest fotoreporterem.
  • szmytka1 13.04.18, 09:34
    a taki g...pi syn im sie trafił. Geny to nie wszystko.
  • heca7 13.04.18, 09:35
    A co to ma do rzeczy?
    Pamiętam taka sprawę. Syn znanego profesora zabił swoje kilkumiesięczne dziecko w bardzo brutalny sposób. Generalnie on i jego żona to była niezła patologia.

--
  • black_magic_women 13.04.18, 09:51
    stara.mostowiakowa napisał(a):

> Matka Kanye jest pracownikiem naukowym na uniwerytecie, ma doktorat, wykłada li
    > teraturę angielska

A to nie ona zmarła robiąc sobie operacje plastyczne?
  • lea.letizia 13.04.18, 10:01
    I co z tego? Niezaleznie od tego ich synus zachowuje sie jakby mial cos z glowa, geniuszu tez w nim jakos nie widze smile
    Robert Kardashian tez byl niezlym prawnikiem i zadne z dzieci mu sie nie udalo. Bywa
  • bigzaganiacz 13.04.18, 09:28
    West genialny? Ale tak w sumie porownujac do twojego poziomu , to moze i genialny
  • banksia 12.04.18, 22:12
    Ha, a ja sie zastanawiałam nie dalej niz dziś rano - dlaczego bogata, sławna, atrakcyjna młoda laska (Khloe), która naprawdę miałaby w czym wybierać, zwiazala się z odpadem atomowym, który chwilę wcześniej zostawił partnerkę w ciąży, po czym... zrobiła sobie z nim dziecko.

Ja rozumiem pociąg do złych chłopców (do bzykania jednak raczej, niż do zakladania rodziny) i rozumiem e rodzina K jest delikatnie mówiąc niestandardowa, ale dla mnie taki koleś byłby przegrany z góry i olany cieplym moczem. Glupota, masochizm, problemy emocjonalne...? Jak widać, kasa szczęścia nie daje, że takim banałem zakończę.

Kwestia koloru skóry jest tu wg mnie naprawdę mało istotna.
  • ania_2000 12.04.18, 22:18
    one nie sa ani mlode ani atrakcyjne -sa tylko wytworem chorego reality show.
    w sumie mozna tylko wspoczuc - bo nie dosc, ze same maja spaprane zycia, to jeszcze papraja w glowach nierozgarnietym nastolatkom ich glownej bazy odbiorczej.
  • banksia 12.04.18, 23:14
    atrakcyjne - w sensie obiektywnym, rozumianym jako "zdrowa, rosla dziewoja z cycem, tylkiem i dlugim wlosem", nieistotne czy mnie i tobie sie podoba - bez przesady, nic jej nie brak. Wiek 33 lata, wiec do starej pudernicy jej daleko. Nie wierze wiec by cierpiala na brak adoratorow i wziela sobie zbuka w desperacji.

co do reszty, to sie zgadzam.
  • ania_2000 12.04.18, 23:32
    az poszlam sprawdzic - Chloe 33 tylko? wyglada spokojnie na wiecej niz 45.
    Ale rzeczywiscie, stare nie sasmile moze po prostu sa juz tak dlugo ze wydaje sie jakby byly wiecznie haha.
  • princesswhitewolf 13.04.18, 00:09
    Dlaczego ktokolwiek inteligentny oglada te nudziary?
    Kardashian nawet porzadnych kosmetykow nie potrafi stworzyc. KKW makeup to jakas zenada za niemala cene.
  • muchy_w_nosie 13.04.18, 10:43
    Nikt nie ogląda, ja nawet nie czytam. Jestem sobie na głównej i jest fota i krótki wytłuszczony krzykliwy opis i wzrok sam to koduje, mózg składa w całość i to wystarczy, a człowiek chciał tylko przeczytać co tam panie w polityce i jaka pogoda na weekend.
  • muchy_w_nosie 13.04.18, 10:44
    Nawet nie wiedziałam e linie kosmetykow mają ... tak apropo oburzenia, kto to ogląda, także .... ten... tego...
  • princesswhitewolf 13.04.18, 11:23
    Maja. I naprawde jest to dziadostwo.
  • heca7 13.04.18, 10:55
    Wystarczy, że lecą sobie w tv. Jak przełączam kanały trafiam czasem na to. Podobnie na Pudelku, wystarczy tylko przelecieć wzrokiem nagłówki i zdjęcia tytułowe. Ostatnio Black Chyna- była Roba waliła jakiedos faceta samochodzikiem córki- można to było przeczytać bez otwierania artykułu wink
    Podobnie Wags- naprawdę ktoś ma czas i ochotę to oglądać?!

--
  • leyre2 13.04.18, 08:55
    Dziwi, a wlasciwie szokuje ze ten watek nie zostal usuniety, plus wstretne rasitsowskie albo ocierajace sie o rasizm wypowiedzi.
  • alpepe 13.04.18, 10:06
    nie widzę tu rasizmu, to są fakty, a fakty są jakie są.

--
    Tak walczę ze złem
  • leyre2 13.04.18, 10:22
    A ja widze juz w pytaniu w watku startowym.
  • lea.letizia 13.04.18, 10:35
    Sa tacy co brak nominacji do Oscara uznaja za rasizm smile
    A jakby pytanie brzmialo; "dlaczego zadaja sie wylacznie z modelami albo blondynami, rudymi czy otylymi" to tez by Cie to razilo? smile
  • leyre2 13.04.18, 10:39
    Razi mnie rasizm, a to pytanie ma taki wlasnie wydzwiek, niektore odpowiedzi sa dowodem.
  • lea.letizia 13.04.18, 10:52
    Widzisz to co koniecznie chcesz zobaczyc, dla mnie to pytanie z rodzaju "dlaczego aktor X umawia sie wylacznie z niebieskookimi blondynkami".
    A odpowiedzi sa takie jakie sa bo ani panny Kardashian ani ich partnerzy nie sa wysokiej jakosci. Gdyby sie ktoras umawiala z czarnoskorym architektem czy lekarzem, to nikt nie zwrocilby na to uwagi.
    A one uparcie wchodza w zwiazki z panami podobnymi do siebie wygladajacymi jak chodzaca patologia, ktorzy traktuja je jak scierki.
    Serio, pies czy kot nauczylby sie zeby unikac pewnych osob czy nawet miski ze wstretna karma, a one wciaz popelniaja te same bledy.
    Dla mnie watek nie jest rasistowski, raczej sklaniajacy do przemyslen, co kieruje takimi osobami, majacymi jednak wiecej mozliwosci niz Grazyna uciekajaca od bijacego ja Janusza, czy bezdenna glupota czy chec lansu chocby jako ta publicznie zdradzana
  • stara.mostowiakowa 13.04.18, 11:42
    A gdybybym zapytała dlaczego Leonardo di Caprio umawia się wyłacznie z modelkami młodszymi od siebie o 2 dekady to jaką teorię dorobiłabyś do tego pytania?
  • alpepe 13.04.18, 12:45
    Ja sądzę, że to gej.

--
    Tak walczę ze złem
  • leyre2 13.04.18, 11:58
    lea.letizia napisał(a):

> A odpowiedzi sa takie jakie sa bo ani panny Kardashian ani ich partnerzy nie sa wysokiej jakosci.

To nalezalo skonstruowac pytanie dlaczego wychodza w zwiazki ze mezczyznami, ktorzy je zdradzaja czy stosuja inne formy agresji a nie dlaczego wychodza w zwiazki z czarnoskorymi jako tymi agresorami, bo to jest uzywanie stereotypow, jak wiadomo niskiej jakosci jak to okreslasz ludzie sa roznych ras z roznymi odcieniami skory.
  • leyre2 13.04.18, 11:59
    wchodza a nie wychodza oczywiscie
  • lea.letizia 13.04.18, 12:09
    Panny K. tez okreslilam jako te nizszej jakosci, jesli nie zauwazylas smile
    Chodzi o cos innego, nawet to dzis sprawdzilam, ci mezczyzni sa do siebie niezwykle podobni, wyglad, sposob ubierania, styl bycia, o ile to mozna ze zdjecia wywnioskowac. Niemal jak klony, mozna sie zastanawiac dlaczego nic im nie swita, albo dlaczego nie przyjdzie im do pustych glowek pojscie na terapie, skoro wciaz popelniaja te same bledy.
    A pytanie, jak pytanie, mozna sie zastanawiac dlaczego kilka kobiet z jednej rodziny, bialej, gustuje akurat w czarnoskorych, podobnie jak byloby zastanawiajace jakby gustowaly w rudych, niskich czy grubych. Zwykla ciekawosc.

A jesli chodzi o streotypy, to moze poszukaj jaki % czarnoskorych jest wsrod wiezieniow w USA, to sie przekonasz skad sie biora te sterotypy.
  • leyre2 13.04.18, 12:42
    lea.letizia napisał(a):

> Panny K. tez okreslilam jako te nizszej jakosci, jesli nie zauwazylas smile

Ale nie okreslilas jako nizszej jakosci bo ciemnoskore, bezowe, czy cokolwiek zwiazanego z kolorem skory.
    Ludzie sa rozni, maja rozne upodobania, jedni wybieraja partnerow, ktorzy maja reputacje i niezbyt dobrze rokuja ale to nie zalezy od koloru skory.

Zwykla ciekawosc.

podszyta rasizmem.

> A jesli chodzi o streotypy, to moze poszukaj jaki % czarnoskorych jest wsrod wi ezieniow w USA, to sie przekonasz skad sie biora te sterotypy.

A ty moze pokop glebiej to dojdziesz do zrodel takiego stanu.
  • lea.letizia 13.04.18, 13:08
    >>Ale nie okreslilas jako nizszej jakosci bo ciemnoskore, bezowe, czy cokolwiek zwiazanego z kolorem skory.
    >>Ludzie sa rozni, maja rozne upodobania, jedni wybieraja partnerow, ktorzy maja reputacje i niezbyt dobrze >>rokuja ale to nie zalezy od koloru skory.

Wlasnie dlatego wczesniej napisalam, ze jakby wybieraly czarnoskorych lekarzy czy architektow, to nikt nie zwrocilby uwagi na ich upodobania. Ale one gustuja w odpadach atomowych
    TAK, ludzie sa rozni, powtarzam jesli celebrytki z jednej rodziny wybieralyby z konsekwencja godna lepszej sprawy panow blizniaczo do siebie podobnych, ale rudych, grubych, niskich, bezzebnych, ktorzy je fatalnie traktuja, to tez byloby to ciekawe zjawisko.

>>podszyta rasizmem

Ty masz jakis problem z tym rasizmem, nominacji oskarowych czarnoskorzy tez nie dostaja przez rasizm? smile

>>A ty moze pokop glebiej to dojdziesz do zrodel takiego stanu

Ojej, to znow winni biali, zle wladze, otoczenie, slowem "wina Tuska" w wydaniu politycznej poprawnosci. Polacy kradli i pewnie kradna wciaz w DE, pokopiesz glebiej aby dojsc do zrodel tego stanu, czy zwyczajnie uznasz naszych niektorych rodakow za zlodziei?
    Bialy bandyta to bandyta, czarny bandyta, to juz trzeba pokopac glebiej aby dojsc do źrodel smile

Ty masz powazny problem ze soba.
    Wateczek lajtowy o glupiutkich celebrytkach, a Ty wyciagasz rasizm smile
  • leyre2 13.04.18, 13:31
    lea.letizia napisał(a):

> Ojej, to znow winni biali, zle wladze, otoczenie, slowem "wina Tuska" w wydaniu
    > politycznej poprawnosci. Polacy kradli i pewnie kradna wciaz w DE, pokopiesz g
    > lebiej aby dojsc do zrodel tego stanu, czy zwyczajnie uznasz naszych niektorych
    > rodakow za zlodziei?
    > Bialy bandyta to bandyta, czarny bandyta, to juz trzeba pokopac glebiej aby doj
    > sc do źrodel smile

> Ty masz powazny problem ze soba.

Tiaaa, to twoj argument na brak argumentow na temat. Ty masz w glowie zakodowane stereotypy na temat ciemnoskorych i wg nich wydajesz opinie, wolisz przyjac, ze skoro jest ich wiecej w wiezieniach to dlatego ze ich kolory skory determinuje sklonnosc do lamania prawa, faktycznie powody cie nie interesuja.
  • lea.letizia 13.04.18, 13:43
    Alez to Ty nie masz argumentow skoro, oczekujesz ze bede kopac dalej aby sprawdzac dlaczego tylu wiezniow w USA to czarnoskorzy. Nie twierdze ze to akurat kolor skory determinuje ich do lamania prawa, ale faktem jest ze lamia prawo, ze wielu z nich siedzi w wiezieniach i nalezy do gangow.
    Takie sa FAKTY
    A Ciebie interesuja faktyczne powody dla ktorych Polacy kradli/kradna w DE, uwazasz ze sa dla nich wystarczajace usprawiedliwienia?
  • leyre2 13.04.18, 14:36
    lea.letizia napisał(a):

> Alez to Ty nie masz argumentow skoro, oczekujesz ze bede kopac dalej aby sprawdzac dlaczego tylu wiezniow w USA to czarnoskorzy.

No wiec nie masz argumentow, zeby kontynuowac dyskusje.

> A Ciebie interesuja faktyczne powody dla ktorych Polacy kradli/kradna w DE, uwa
    > zasz ze sa dla nich wystarczajace usprawiedliwienia?

?? a ja w ogole wspominalam cos na temat Polakow zlodziei w De? O czym ty piszesz?
  • lea.letizia 13.04.18, 14:46
    A dyskusja jest na temat wieziennictwa w US czy na temat celebrytek z kiepskim gustem?
    Jak to nie mam argumentow; przedstawilam Ci FAKTY

Ja wspomnialam o Polakach, skoro tak na sile szukasz usprawidliwien dla czarnych bandytow w US, to czy rownie chetnie bedziesz usprawidliwiala bialych? A moze nie, bo maja niewlasciwy kolor skory? smile
  • drinkit 13.04.18, 12:36
    No ale ci kolesie sa czarni i we wszystkich przypadkach swiruja, wiec nie wiem co Ci sie nie podoba
  • alpepe 13.04.18, 12:47
    może sama ma dziecko z jakimś panem o ciemnym kolorze skóry? Nie, żeby mnie to interesowało, szokowało czy brzydziło.

--
    Tak walczę ze złem
  • leyre2 13.04.18, 12:52
    drinkit napisała:

> No ale ci kolesie sa czarni i we wszystkich przypadkach swiruja, wiec nie wiem
    > co Ci sie nie podoba

A gdyby byli Caucasians i wszyscy swirowali to pytanie w watku startowym byloby dlaczego wylacznie umawiaja sie z Caucasians?
  • alpepe 13.04.18, 12:54
    Po polsku jest nomenklatura rasa biała, czasem mówi się rasa kaukaska.

--
    Tak walczę ze złem
  • leyre2 13.04.18, 13:32
    alpepe napisała:

> Po polsku jest nomenklatura rasa biała, czasem mówi się rasa kaukaska.
    >
    bez znaczenia, rozumiesz tak czy inaczej
  • alpepe 13.04.18, 13:37
    Dla mnie ma, to mój codzienny patriotyzm, chyba, że się nie da szybko i zrozumiale, wtedy używam określeń w obcym języków.

--
    Tak walczę ze złem
  • leyre2 13.04.18, 14:36
    alpepe napisała:

> Dla mnie ma, to mój codzienny patriotyzm, chyba, że się nie da szybko i zrozumi
    > ale, wtedy używam określeń w obcym języków.
    >
    Ja tez.
  • drinkit 13.04.18, 13:16
    Nie wiem co by bylo gdyby babcia miala drucik (moze bylaby radiem?)
  • leyre2 13.04.18, 13:33
    drinkit napisała:

> Nie wiem co by bylo gdyby babcia miala drucik (moze bylaby radiem?)

Tiaaa, i to jest wlasnie TEN poziom dyskusji.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.