Dodaj do ulubionych

Jak/gdzie zareklamowac biznes dla pl studentow...

25.04.18, 13:49
Jak i gdzie najlepiej zareklamowac uslugi przygotowujace polskich maturzystow/studentow chetnych do wyjazdu na zagraniczne studia?
Probuje pomoc mezowi. Jestesmy w UK od 15 lat, maz ma tam firme i zaczal prowadzic zajecia indywidualne z tubylcami, ale chcialby na pl rynek sie otworzyc i zupelnie nie wiemy gdzie zaczac szukac?
Czy ogloszenia w gazetach? Moze nawiazac wspolprace z istniejacymi firmami, prywatnymi szkolami?
Jakies pomysly mile widziane.

--
Simplicity is the ultimate sophistication. Leonardo da Vinci
Edytor zaawansowany
  • ras.szamra 25.04.18, 17:07
    Hmmm, może to głupie podejście, ale może najlepiej usługi kierowane do maturzystow czy studentów kierować tam, gdzie ci studenci lub maturzyści są?
  • cherrie 25.04.18, 17:37
    No tak, a wie ktos gdzie oni sa? 🤔

--
    Simplicity is the ultimate sophistication. Leonardo da Vinci
  • mildenhurst 25.04.18, 18:49
    W każdym sklepie z maturzysta i i studentami. Sorry, nie mogłam się powstrzymać.
  • ras.szamra 25.04.18, 23:17
    Cherrie, to byla ironia. Naprawde nie wiecie jak trafic do uczniow i studentow? Az rzadko trafia się tak sprecyzowana grupa docelowa, więc aż mi ciśnie pytanie, jak u licha wam się ten biznes udało rozkręcić, jak Ty takie pytania na forum zadajesz?
  • 89mumin 25.04.18, 23:24
    Widuję czasem na insta itp, tylko nie wiem czy to wasz target.

--
    Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.
  • arwena_11 26.04.18, 08:22
    Ale co konkretnie chcecie robic? Bo jest kilka stron po polsku, które pomagają w rekrutacji na uczelnie w Anglii czy Szkocji. Piszą, że bezpłatnie i nawet zastanawiam się gdzie jest haczyk
  • kk345 26.04.18, 08:41
    Jeśli ktoś zakłada, ze młodzi ludzie czytają ogłoszenia w gazetach ( i w ogóle gazety), to powinien sobie z góry odpuścić pracę z nimi...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka