Dodaj do ulubionych

Czemu karmicie trolle?

12.05.18, 09:24
Sama karmiłam postanowiłam, że już nie będę. Przecież doskonale wiecie, że odpowiadanie pewnemu "panu" zawsze kończy się jego smętami na temat brzucha. O reszcie forumowych szkodników nawet nie wspominam... No więc, wytłumaczcie mi proszę: czemu z nimi gadacie?
Edytor zaawansowany
  • dziennik-niecodziennik 12.05.18, 10:48
    Bo czasem nie mamy nic innego do roboty i jakos tak sie pcha pod palce smile

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • thea19 12.05.18, 11:09
    tak ogolnie to slabosc i przekora. z politycznymi nie gadam wcale
  • lilia.z.doliny 12.05.18, 11:20
    A zdradź proszę, kto ma jazdę na tematy brzuchowe?

--
    Rozmawia dwóch kosmitów:
    - Słyszałeś? Dominująca forma życia na Ziemi stworzyła broń nuklearną.
    - Czyżby wyłaniała się nowa inteligencja we wszechświecie?
    - Nie sądzę, skierowali ją w swoją stronę.
  • dziennik-niecodziennik 12.05.18, 12:01
    Biceps aka jozek.

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • anorektycznazdzira 12.05.18, 12:40
    bo to świetny trening na prowadzenie rozmowy z debilami, których spotyka się i w realnym życiu, więc trening się w sumie przydaje

--
    zasady są po to, by je zobojętniać
  • 1elka26 12.05.18, 12:59
    Maz rację. Nie dośc, że jest to jedno z najbardziej rozrywkowych miejsc w sieci, to jakże często na podstawie wielu wypowiedzi można stwierdzić, że powiedzenie :

"Jak Pan Bóg chce kogo ukarać, to mu najpierw rozum odbiera."

Nadal czekam na dowody na to, że piszę na tym forum pod kilkoma nickami i co? Nie ma - taki jest efekt dyskusji z lewackimi trollami. Insynuacje i pomówienia - ale nie zrażam się, może gdzieś tam resztki honoru oraz rozumu drzemią.
  • livia.kalina 12.05.18, 13:34
    Ach te insynuacje i pomówienia wobec trolla, który nie wie, że w Polsce kultowy czeski serial leciał pod tytułem "Szpital na peryferiach" ajak chce kogoś obrazić to używa radzieckich określeń, których znaczenie trzeba sprawdzać w googlach a i tak pewności nie ma.
  • 1elka26 12.05.18, 13:40
    No cóż, to nie moja wina że lewackie trolle mają takie luki w wykształceniu. Mam nadzieję, że wiesz o tym jaki jest oryginalny tytuł tego serialu?

Natomiast, jezeli twierdzi się, że ktos używa kilku nicków to chyba trzeba to udowodnić? O tym, też nie wiesz?
  • livia.kalina 12.05.18, 13:45
    Nie jestem lewackim trollem, nie mam luk w wykształceniu i świetnie wiem, pod jakim tytułem leciał w Czechach ( choć to oczywiście nie kwestia wykształcenia bo w szkole takich rzeczy nie uczą) "Szpital na peryferiach". I właśnie dlatego płatny ruski troll nie jest w stanie mnie oszukać. Musisz się z tym pogodzić. Jesteś koleś na to za głupi.
  • 1elka26 12.05.18, 15:17
    Niestety, posiadanie dobrego mniemania o sobie nie przekłada się automatycznie na wiedzę a już na pewno nie na inteligencję. O tym, co kiedyś okreslano jako kindersztuba nie będę nawet wspominać.
    Osoba dobrze wychowana nie rzuca pod niczyim adresem bezpodstawnych oskarżeń i nie posługuje się insynuacjami.
    Jeżeli więc masz tak dobre mniemanie o sobie, to może przestaniesz rzucac bezpodstawne oskarżenia?
    Nadal oczekuję dowodu na to, że na tym forum pisze poslugując się kilkoma nickami - dowody albo przeprosiny.
  • livia.kalina 12.05.18, 16:27
    Przestań ruski trollu z tą komedią. Jest żałosny. Tu nie ma osoby, która by wierzyła, że jesteś zwykłą forumowiczką, w ogóle kobietą, kimś, dla kogo język polski jest językiem ojczystym. Za wiele razy się koleś podłożyłeś. Poza tym nie masz pojęcia o polskiej kulturze i mentalności. Polska to nie Korea Północna ani putinowska Rosja- tu nikt nie wierzy w taką totalną miłość do ukochanego przywódcy.
  • 1elka26 12.05.18, 16:32
    Mam za to pojęcie o przyzwoitości.

Demagogia nie pomoże. Ponownie proszę o konkrety - czy to takie trudne dla tak wszechstronnie wykształconej i inteligentnej "obrończyni praworządności"?
  • ras.szamra 13.05.18, 09:26
    Konkrety były w sąsiednim wątku, kilka osób tez się odezwalo, że to pamięta. Ale nie, Elka tupie nóżką i myśli, że jak 55 razy napisze ,,Dość tego!" oraz wspomni coś o lewakach, to mysli, ze na kogos to dziala. To w sumie nawet śmieszne
  • 1elka26 13.05.18, 09:36
    Jakie konkrety?? Zart? To, że ktoś napisze, że cos tam pamięta i na pewno cos takiego było to ma być dowodem na moja rzekomą wielonikowość?.
    To raczej ktos inny jest śmieszny - konkrety poproszę.
    Ale w jednej kwestii masz rację - powoływanie się na poczucie godności i honoru na tzw. "obrońców demokracji" nie działa. Jest to pojęcie dla nich nieznane.
  • ras.szamra 13.05.18, 11:26
    I znów kłamstewko. W tamtym watku był podany dowód, bo ktos skopiowal tamte posty, kłamczucho.
    I nie przeinaczaj tego co napisałam. To że Ty widzisz rzeczywistość jak sobie chcesz , to twoja sprawa. Ale nie wycieraj sobie gęby moimi wypowiedziami, naginajac fakty do swoich trollowatych teorii.
  • 1elka26 13.05.18, 12:10
    Brednie. Może warto czytać uważnie? Poniewaz jak widzę nie potrafisz więc masz ten "Dowód"

"
    1elka26 12.07.17, 15:43
    A co mieli zrobić? Próba rozróby nie udała się więc nie mając nic konstruktywnego do zaproponowania trzeba było się rozejść. Pocieszające jest tylko to, że pomimo takiego nakladu sił na agitację tak mało ludzi daje posłuch tym antydemokratycznym hasłom o oczywiście poza wiernym gronem "ludzi honoru".
    tiszantul 12.07.17, 15:52
    > A co mieli zrobić? Próba rozróby nie udała się więc nie mając nic konstruktywne
    > go do zaproponowania trzeba było się rozejść.

Już nie tylko żadnego pomysłu na Polskę, ale nawet żadnego pomysłu na zapełnienie czasu na manifie. A serio to zobaczyli, ile ludzi przyszło na miesięcznicę smoleńską (sami ich sprowokowali zapowiadając blokowanie), wystraszyli się stoczniowców i poszli. Wałęsa ich błyskotliwie wystawił, jak tylko poszły do drukarni okładki Wyborczej i Newsweeka, to stwierdził, że nie idzie i dyplomatycznie przeczekał w szpitalu.

Widziałaś jak Cimoszewicz skandował "precz z komuną", a pułkownik Mazguła - "Solidarność, Solidarność"? He he he, kabaret.
    tiszantul 12.07.17, 16:05
    > Widziałaś jak Cimoszewicz skandował "precz z komuną", a pułkownik Mazguła - "So
    > lidarność, Solidarność"? He he he, kabaret.

Wydaje mi się, że ematka jest jednym z niewielu miejsc, gdzie trzeba przypomnieć, że Cimoszewicz zapisał się do PZPR w 1971. Po 1968 i po masakrze robotników na Wybrzeżu w grudniu 1970 ludzie masowo wypisywali się z partii, a Cimoszewicz przeciwnie, jego rok 1968 nie zniechęcił i zaraz po wymordowaniu robotników na ulicy przez partię on się do niej zapisał. Był to czas, kiedy wielu ludzi odwróciło się od PZPR, co takim jak Cimoszewicz ułatwiło karierę w partii. W stanie wojennym też ludzie masowo odchodzili z partii, natomiast Cimoszewicz nigdy się nie wypisał i przestał należeć do PZPR tylko dlatego, że ją zlikwidowano. Teraz krzyczy "precz z komuną", a opozycja eksponuje go jako lidera walki z komuną, ponieważ nikogo lepszego nie mają. Jest jeszcze Paweł Kasprzak, nie zapominajmy o nim, nadzieja opozycji.

Podaję tylko podstawowe dane. Zainteresowanych zapraszam do wyszukiwarki, znajdą rzeczy o wiele ciekawsze.

Wiency takich bohaterów! Wiency!"
    forum.gazeta.pl/forum/w,567,164303893,164303893,PiS_chce_dzis_przejac_sady.html#p164305516"

I może teraz napiszesz , na co to jest "dowód"? Na jakie moje rzekome przelogowywanie się? Tym dowodem jest to, że tiszantul cytuje w swoim poście fragment mojej wypowiedzi i zamieszcza swój komentarz?? To ma być ten rzekomy DOWÓD???

Ponownie prosze o dowody albo przeprosiny, jeżeli macie odrobinę honoru.
  • princesswhitewolf 12.05.18, 21:40
    Zgadzam sie
  • jak_matrioszka 12.05.18, 13:01
    Jak to dlaczego? Sama napisalas "Sama karmiłam...",
    to co sie dziwisz, ze teraz inni sa na tym etapie?
    Trolle sie karmi dla zabawy, z litosci, albo w nadzieji, ze sie potruja, jak im sie cos niestrawnego zaserwuje. Zeby forum zylo, musza byc trolle.
  • karolaa93 12.05.18, 13:55
    OMG "nadzieji" litości....
  • tiszantul 12.05.18, 14:23
    > OMG "nadzieji" litości....

Odczep się od Komorowskiego.
  • livia.kalina 12.05.18, 14:46
    Ma się wziąść odczepić? Żeby tylko z tego jakiejś hatakumby nie było!
  • issa-a 12.05.18, 14:50
    nie pamietasz jak jaro żarł "obiat' ktory mu smakował? to przypominam.
    A moze to jednak "zero, który jest za "solidarną Europom"?
    a moze należałoby "wsiąść" pod uwagę pewna przekupę z sejmu?
  • karolaa93 12.05.18, 14:58
    ty to jesteś już chora na punkcie odniesień politycznych...
    już o niczym innym nie potrafisz gadać...
    też swoją drogą wyglądasz na trola
  • aaa-aaa-pl 12.05.18, 14:14
    Uczynek miłosierdzia: głodnego nakarmić.
  • cauliflowerpl 12.05.18, 14:28
    Ja kiedyś też odpisywałam, teraz jak widzę, że kretyn to od razu wygaszam bo mnie czasem palce świerzbią a po co.
    Śmiszne jest jak czasem w pracy zajrzę na ematkę bez logowania i 1. przypominam sobie o istnieniu trolla, bo już zdążyłam zapomnieć, że taki istniał 2. widzę, że coś mi biedak odpisuje big_grin
  • solejrolia 12.05.18, 19:18
    Nie karmię. Wygasiłam.

--
    Biorąc pod uwagę, że mogło być gorzej, to może lepiej, że jest lepiej niż wtedy, gdy wydawało się, że jest doskonale, a w rzeczywistości, jak zwykle, było jak zwykle, czyli byle jak...
  • jeziorowa 12.05.18, 19:39
    Niektórzy (np. ja) są na tyle krótko na forum, że większości nicków (a jest ich sporo) nie kojarzą. Narazie wygasiłam dwa nicki: elkacośtam (bo to betonowy agitator) i asmacośtam (bo jej pisanina zawsze nie na temat i tępota są irytujące). Zdarza mi się więc rozmawiać z jakimś trollem i jeśli rozmowa jest krótka i nie wracam już do tego wątku to mogę nie zorientować się, że to troll. Może dla ułatwienia stwórzcie „listę troli”.
  • fornita111 12.05.18, 20:32
    Oki: biceps, asmarabis, elka, jolka, rosa. To te najbardziej aktywne wink
  • tiszantul 12.05.18, 21:17
    > Może dla ułatwienia stwórzcie „listę troli”

Dla odreagowania porażki w wyborach środowiska demokratyczne chcą robić listy proskrypcyjne, dzielić użytkowników forum na ludzi i trolle. Nie mogą wykluczać w realu, to będą wykluczać w internecie. Na internautów z pewnością padnie blady strach, że mogą trafić na czarną listę i już nigdy nie wyrażą swojego zdania. Jak tylko pani wróci do klasy, pupilek naszej pani zaraz jej przekaże listę, kto był niegrzeczny.

> tępota są irytujące

Irytują Cię poglądy, które Ci się nie podobają, nie dajesz sobie z tym rady i myślisz, że wyzwiskami załatwisz sprawę. Pamiętam to z pierwszych klas podstawówki - "głupi jesteś" jako uniwersalny argument, szczególnie popularny wśród tych, którzy nie umieli sformułować żadnego innego.
  • 1elka26 12.05.18, 21:39
    jeziorowa napisała:

> . Może dla
    > ułatwienia stwórzcie „listę troli”.

Wyrazy uznania za rewolucyjną czujność. Tak jest, trzeba dbać o czystośc ideową naszych szeregów i piętnować wszelkie prawicowo-nacjonalistyczne odchylenia.
    Nie ma miejsca w naszych szeregach dla wrażych trolii.

Można na tym forum poczuć klimat PRL -idee marksizmu-leninizmu wiecznie żywe i tak samo szkodliwe.
  • chatgris01 12.05.18, 21:52
    Niektorzy czasem trolluja, ale trollami nie sa. Niektorzy niby nie sa trollami, ale wyraznie sie na innych wyladowuja-albo stale, albo im sie to zdarza od czasu do czasu, zalezy od nicka.
    Osobiscie ignoruje tylko userow obrazajacych rozmowcow, bluzgajacych albo szukajacych zaczepki i okazji do klotni, oraz fanatykow w jakiejkolwiek dziedzinie, z innymi na ogol da sie normalnie porozmawiac (czyli z wiekszoscia forumowiczow).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.