Dodaj do ulubionych

Czy szpital udzieli informacji?

15.05.18, 14:11
Osobie postronnej (niespokrewnionej) jeżeli się było osobą udzielającą pierwszej pomocy poszkodowanemu, wzywało pogotowie?. Podałabym imię i nazwisko swoje (oczywiście nazwiska osoby której pomocy udzielałam nie znam). Chciałabym tylko wiedzieć czy ta Pani przeżyła. Dzisiaj mnie dopadły myśli, że mogłam zrobić coś lepiej, szybciej, a w stresie wszystko mi się zapomniało, nie sprawdziłam dróg oddechowych czy udrożnione (ale też dyspozytor mnie nie poinstruował tylko od razu kazał się przygotować do resuscytacji). Pogotowie przyjechało po 15 minutach od wezwania....szpital z oddziałem ratunkowym jakieś 400 metrów od zdarzenia, ale pewnie wszystko przechodzi przez jakieś centrum wezwań, nie mam pretensji że tyle to trwało. Chociaż to chyba najdłuższe 15 minut w życiu... Pani miała udar najprawdopodobniej.
Edytor zaawansowany
  • sabciasal 15.05.18, 14:21
    spróbować możesz. wyjaśnij intencje, sama informacja o przeżyciu chyba nie jest takim naruszeniem dóbr osobistych dla ratującej smile opisz sytuacje, godzina, objawy, infor, że ty reanimowałas i zależy ci na informacji.
    a co do faktu, że nie SOR wysyła karetkę - no nie wysyła. ma lekarzy którzy musza być na miejscy a nie pół kilomentra dalej.
    gratuluję postawy. Żadnych pretencji do siebie proszę nie mieć. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka