Dodaj do ulubionych

Powiadomienia z forum

16.05.18, 12:31
Znów zaczęłam dostawać, już kiedyś tak było. Jak to diabelstwo wyłączyć? W ustawieniach jest opcja „po każdej aktywności” lub „raz dziennie”, nie ma „wcale”. A strasznie mnie denerwuje i zapycha skrzynkę.

--
Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
Obserwuj wątek
    • beata985 Re: Powiadomienia z forum 16.05.18, 13:02
      zjedź w dół strony i odnajdz opcję powiadamiaj o nowych wpisach-pod Twoim postem tez jest-pewnie kliknęłąś i nie zauważyłąś.

--
      Każdy dzień z pisem jeszcze głupszy od poprzedniego /by anetapzn/
      • milka_milka Re: Powiadomienia z forum 16.05.18, 13:12
        No właśnie nie, bo mam powiadomienia o nowych wątkach, w których nic nie pisałam. Coś się zbiesiło. sad

--
        Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka