Dodaj do ulubionych

Jutro pikiety w sprawie wniosku Komisji Europ.

10.06.18, 21:32
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_0l6YbMBypdU0pGYskyBAkSRXRbjdthYm,w400.jpg

11.06 o 19:00 (czyli jutro) - manifestacje w sprawie wniosku KE do TSUE. Jeśli nie chcecie, by cały wysilek włożony w lipcowe protesty sprzed roku poszedł na marne, ruszcie się i teraz.

Pikiety przygotowują min. miasta: Biała Podlaska, Białystok, Bielsko Biała, Bydgoszcz,Częstochowa, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Dzierżonów, Elbląg,Gdynia, Giżycko, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Gryfice, Jelenia Góra, Jeziorany, Kalisz, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Koszalin, Kościan, Kraków, Krosno,-Leszno, Lębork, Lubaczów, Lublin, Mrągowo, Morąg, Myślenice, Myślibórz, Nakło nad Notecią, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Olsztyn, Opole, Ostróda, Oświęcim, Piaseczno, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Przeworsk, Puławy, Rybnik, Rzeszów, Sandomierz, Sławno, Słupsk, Starachowice, Sucha Beskidzka, Szczecin, Świnoujście, Tarnów, Toruń, Wadowice, Warszawa, Wejherowo, Wieliczka, Włocławek, Wodzisław Śląski, Zakopane, Zielona Góra, Żagań, Żary, Żywiec.

europonieodpuszczaj.pl/mapa-wydarzen/
Tu mapa KOD, chyba bardziej kompletna:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_JNvAkod5SYsSOIRUOMubKh3DLRTb1f3P,w400.jpg
Edytor zaawansowany
 • paszczakowna1 10.06.18, 21:33
  A o co chodzi wyjaśnione dokładnie tu:
  "Sama zaś sprawa sądów jest prosta jak cep. Chodzi o skargę do Trybunału Sprawiedliwości przeciw ustawom o sądach, w tym o Sądzie Najwyższym, którego skład zostanie wymieniony 3 lipca na kilka sposobów i 60% składu będą w nim stanowili nominaci PiS i Ziobry. Trybunał jest w stanie te zmiany zablokować – jak to zrobił w sprawie Puszczy – stwierdzając przy tym legalnie nieważność pisowskich ustaw. Wszystko, czego trzeba, to skarga kierowana do Trybunału przez Komisję Europejską. Nie dość, że prosta i oczywista, to jeszcze cholernie pilna jest ta sprawa."

  obywatelerp.org/europa-moze-i-nie-odpusci-a-my/

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • tiszantul 10.06.18, 22:01
  W linkowanym przez autorkę wątku artykule na stronie Obywateli RP możemy przeczytać, że TVN "balansuje" między rządem a opozycją. Wyobraźcie sobie, co trzeba mieć w głowie, żeby uznać, że w TVN równoważy się przekaz prorządowy z antyrządowym. Dla Obywateli RP TVN to medium wyważone i przedstawiające racje obu stron. W ten sposób sami się pozycjonują jako ekstremistyczny margines.
 • tiszantul 10.06.18, 21:54
  > Jutro pikiety w sprawie wniosku Komisji Europ

  Przecież już były w zeszłym tygodniu pikiety w tej sprawie. Czyżby nie przyniosły żadnego efektu?

  Teoretycznie te pikiety mają stanowić swojego rodzaju usprawiedliwienie dla ingerencji z zewnątrz w interesie innych państw. Na szczęście paszczakówna pikietuje już od trzech lat, petycji napisała ze 20, a sprawy jej środowiska mają się o wiele gorzej niż wtedy gdy zaczynała działać.

  I dlaczego przestałaś podawać, kto jest organizatorem? Zawsze byłaś taka dumna ze współpracy z Obywatelami RP, a tu od pięciu pikiet cisza. Współorganizatorem jest Komitet Obrony Demokracji, no nie mów, że nawet Ty się KOD-u wstydzisz. To może ja zapowiem:

  Już jutro uśmiechnięte barwne osoby, wspaniali kolorowi zadowoleni ludzie będą się znakomicie bawić na imprezie KOD-u i Obywateli RP. Przychodźcie z rodzinami i przyjaciółmi. Wspaniała zabawa, barwni kolorowi ludzie. Ja przyjdę z całą rodziną, przyjaciółmi i kolegami z pracy, razem około 20 osób. Przyjdziemy, bo uwielbiamy uśmiechnięte osoby i barwnych ludzi, kolorowych. Zawsze się świetnie wspólnie razem bawimy na wszystkich imprezach KOD-u, bo jesteśmy barwną, kolorową grupą, zawsze uśmiechniętą i zadowoloną.
 • asmarabis 10.06.18, 22:03

  > je już od trzech lat, petycji napisała ze 20, a sprawy jej środowiska mają się
  > o wiele gorzej niż wtedy gdy zaczynała dzia


  Nie zgadzam sie, dzisiejsza akcja w KFC to wielki sukces i przełom !
  Trzeba im to przyznać ...

  --
  "Wtem zza drzewa wyłoniła się ponura postać."Ty jesteś stworek"?-zapytała ponurym basem.Tak-wyszeptał onieśmielony Stworek."I to jest twoja trąba?"-złowieszczo wysyczała postać.No, moja... -zaszemrał wystraszony nie na żarty Stworek."Ha" -złośliwie zasmiała się osoba w czerni -to ja, jakiem Asmarabis -powiadam ci,zę to wstyd pokazywać sie publicznie z czymś takim na mordzie!...To jest wiocha, a nie najnowsza moda. I to rzekłszy Asmarabis rozwiała sie we mgle" Verdana
 • tiszantul 11.06.18, 13:23
  Chciałbym pogratulować wszystkim ematkom. Paszczakówna z Obywatelami RP i KOD-em dzisiaj walczy o wolność i demokrację, tymczasem wątek spadł na drugą stronę, wypowiedzi zwolenników demonstracji - okrągłe ZERO.
 • princesswhitewolf 11.06.18, 13:45
  No to moze lepiej im efektywniej bedzie pikietowac w sprawie stworzenia referendum o PolExicie? Bo jesli kwestionuja decyzje Trybunalu EU to i kwestionuja swoja obecnosc w EU
 • asmarabis 11.06.18, 15:13
  Princess chciała bys żebyśmy podzielili podły los UK i wystąpili , ale chyba nie wierzysz ze jakakolwiek inicjatywa KOD moze zakończyć sie sukcesem wiec raczej nie wystąpimy wink ?smile

  --
  "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
  Iskierka3 o mnie smile
 • princesswhitewolf 13.06.18, 11:58
  przeciez moje pytanie bylo prowokacja. Polsce zdecydowanie sie nie oplaca wystepowac. W zwiazku z tym owe pikiety sa przeciw polskiemu interesowi czyli obecnosci w UE
 • paszczakowna1 11.06.18, 14:02
  Już 88 miejscowości deklaruje pikiety, można sprawdzić na europonieodpuszczaj.pl/mapa-wydarzen/https://europonieodpuszczaj.pl/mapa-wydarzen/

  Doszedł m. in. Grodzisk Mazowiecki i Tarnów.

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • tiszantul 11.06.18, 14:25
  > Już 88 miejscowości deklaruje pikiety, można sprawdzić

  88 miejscowości, a na ogólnopolskim mocno opozycyjnym forum ematka ani jednej osoby zainteresowanej uczestnictwem. Dla porównania - dwa lata temu to samo forum kipiało entuzjazmem i zgłaszało się po 50 uczestników, do tego obiecywali przyprowadzić ze 100 następnych.

  PS Popraw link, bo nie działa.
 • tiszantul 11.06.18, 14:59
  europonieodpuszczaj.pl/mapa-wydarzen/
  Polecam stronkę paszczakówny, każda demonstracja ma tam osobny odsyłacz na fejsa, a na fejsie - zgłoszenia uczestników, cytuję stronę organizatorów:

  "Dąbrowa Tarnowska - zero osób weźmie udział"
  "Nakło - zero osób weźmie udział"
  "Oświęcim - zero osób weźmie udział"
  "Gorlice - jedna osoba weźmie udział"
  "Lębork - jedna osoba weźmie udział"
  "Kościan - dwie osoby wezmą udział"
  "Mikołów - cztery osoby wezmą udział"
  "Olkusz - pięć osób weźmie udział"
  "Giżycko - siedem osób weźmie udział"

  Nawet gdyby wszyscy ci uczestnicy ogólnokrajowych demonstracji Obywateli RP osiedlili się w jednej małej wsi, to i tak nie byliby w stanie wybrać swojego sołtysa. Wiemy zresztą, jak daleko jest od kliknięcia na fejsbuniu do realnego wyjścia z domu. A impra za cztery godziny. Jest to całkowicie fikcyjne wydarzenie, fikcja budowana jest tylko po to, żeby móc się na nią powoływać w "wolnych mediach" i za granicą.

  W Warszawie swój udział zgłosiło 188 osób. Jedna osoba na 10 tysięcy zameldowanych mieszkańców (!), oczywiście jeśli założymy zero niezameldowanych, zero z aglomeracji i zero gości z innych miast. Nie wiem, w jakim celu opozycja upublicznia tego rodzaju kompromitujące dane. Środowisko, które w Warszawie może zmobilizować 188 osób i jedną osobę w Lęborku, na scenie politycznej po prostu nie istnieje. Natomiast TVN, Onet i Wyborcza coś z tego wyrzeźbią, bez wątpienia. "Kolorowy tłum barwnie roześmianych uśmiechniętych ludzi".
 • tiszantul 11.06.18, 15:08
  paszczakowna1 napisała:

  > Pikiety przygotowują min. miasta: [...] Żagań, Żary, Żywiec

  Cytuję za stroną organizatorów:
  "Żagań - jedna osoba weźmie udział"
  "Żary - zero osób weźmie udział"
  "Żywiec - dwie osoby wezmą udział"
 • tiszantul 12.06.18, 00:53
  > "Żywiec - dwie osoby wezmą udział"

  Jednak w Żywcu nie było tak źle, przyszło sześć osób:

  https://pbs.twimg.com/media/DfbzSCoX0AAA6l4.jpg
 • tiszantul 12.06.18, 00:50
  Demonstracje zakończyły się porażką frekwencyjną. Nie wiemy, co będzie w przyszłości, ale w tej chwili KOD nie istnieje i Obywatele RP też nie istnieją.

  "Kolorowi, uśmiechnięci, cudownie bawiący się ludzie"

  http://www.rp.pl/apps/pbcsi.dll/storyimage/RP/20180610/KRAJ/180619965/AR/0/AR-180619965.jpg&MaxW=1000&imageversion=MainTopic1
 • mdro 12.06.18, 23:24
  Bardziej aktualnego zdjęcia ci nie dostarczono?

  --
  "Tabliczka [czekolady] kosztuje prawie 30 zł za 50 gram. Dołożyć trochę można i lodzik u tirówki będzie" - biceps_of_steel vel józek na forum emama
 • piepe 12.06.18, 19:18
  Aż szkoda, że tę całą kasę, którą dostają od takich i owakich, nie można przeznaczyć na szkolenie sędziów. Wierzcie mi, tam siedzą ludzie nie mający pojęcia o niczym, wyszkoleni albo na kompletnych idiotów, albo na złodziei przez III RP i poprzedników. Praktycy oceniają stopień skorumpowania sądów na 50%, ja sama oceniam stopień zidiocenia i nieznajomości prawa w podstawowym zakresie na jakieś 30%. Reedukacja idiotów i tzw. drukarzy, wywalenie 50% skorumpowanych, to jest rzecz absolutnie podstawowa.
  Gdyby KOD poszedł z takim postulatem, to mieliby 90% poparcia.
 • silenta 12.06.18, 19:20
  Paszczakówna, a mogłabyś w tytułach zamiast jutro, pojutrze, pisać datę? Bo jak dzień minie to tytuł jest mylący.
 • paszczakowna1 13.06.18, 09:28
  Jasne, dzięki.

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • chyba.ze 12.06.18, 22:13
  Paszczakówna

  Może uczciwie jakiś raport złożysz z wydarzenia?

  Ematka, wiadomo nie da rady wszędzie być ale chciałaby wiedzieć jak poszło.
 • tiszantul 12.06.18, 23:34
  > Paszczakówna
  >
  > Może uczciwie jakiś raport złożysz z wydarzenia?

  tak było:

  https://pbs.twimg.com/media/DfeO5ttWAAE9hXG.jpg
 • paszczakowna1 13.06.18, 07:42
  Poszło świetnie. Liczebność pikiet co prawda na ogół niewielka (inna być nie mogła, przy totalnym olaniu ze strony mediów - nawet GW i Oko.Press raczyły dać informację na stronie dopiero 4 godziny przed terminem pikiet), ale za to odbyło się ich ponad 90. A najważniejsze, że są wyniki - KE zaczyna reagować.

  No i zakres poparcia się rozszerza: wyborcza.pl/7,75968,23531097,europo-bron-praworzadnosci-w-polsce.html

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • lodomeria 13.06.18, 08:02
  No właśnie, ta mnogość pikiet jest bardzo budująca i w dłuższej perspektywie o wiele ważniejsza niż jednorazowy zryw gdzieś w stolicy.

 • paszczakowna1 13.06.18, 10:47
  Zgadzam się. Dodatkowy jeszcze plus jest taki, że, z bólem bo z bólem, ale zaczyna jakoś działać wspólpraca między organizacjami.

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • lodomeria 13.06.18, 11:09
  Nie od razu Kraków zbudowano wink

  Z Rydzyka też się 20 lat temu naśmiewano, z jego podwórkowych kółek różańcowych, a jak to dziś wygląda?
 • asmarabis 13.06.18, 11:20
  nie przypominam sobie zeby ryzyk ostentacyjnie falszowal faktury i kupowal soie najnowsze modele iPhone a paryzu perfumy, moze tu jest roznica?

  --
  "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
  Iskierka3 o mnie smile
 • 1elka26 13.06.18, 08:45
  Musze przyznać, ze podziwiam dobre samopoczucie tzw. obywateli. Naprawdę trzeba bardzo wierzyć w słusznośc tego co robicie - tutaj wyrazy uznania.
  Tylko ta niesamowita megalomania, mam wrażenie że cierpicie na typową dla dyzmizmu chorobę - mania grandiosa.
  120 organizacji popierających wasz protest, 90 miejscowości w których odbyły się pikiety - no po prostu cała Polska. Tylko, że to wszystko to czysta socjotechnika. Nic więc dziwnego, że potem na Zachodzie piszą, tak jak chociażby niemieccy Zieloni o masowych protestach i o tym, że większośc społeczensrwa jest przeciwko reformie sądownictwa.
  Tylko, że to ma tyle wspólnego z rzeczywistością co ja z baletem mongolskim.
  Pal licho, że okłamujecie siebie - wasza sprawa, ale gorzej, że poprzez swoja propagandę sukcesu zakłamujecie rzeczywistość. Wam naprawdę chodzi o dobro Polski???

  KE zaczyna reagować, gdyż musi to robić - w tej chwili stoi na granicy totalnego ośmieszenia się. Zadziwiające jest tylko to, że Bruksela kompletnie nie widzi własnych błędów, za to chętnie poucza innych, zwłaszcza kraje w których społeczeństwo ośmieliło się wybrać inną drogę niż jedynie słuszną.
  Chociaż muszę przyznać, że tradycyjnie już niemieccy politycy powoli dostrzegają, że trzeba zmienić ton:

  "Obserwując niektóre dyskusje pomiędzy Brukselą a krajami takimi jak Polska i Węgry, ale także Czechy czy Słowacja, apeluje: nie sprawiajmy wrażenia aroganckich" - ostrzegł najbardziej doświadczony niemiecki polityk." - słowa szefa Bundestagu Wolfganga Schaeuble.
  wiadomosci.wp.pl/szef-bundestagu-powinnismy-sluchac-polakow-nie-badzmy-aroganccy-6261040525727873a

  Tzw. obywatelom polecam skorzystanie z spisu miast. Jak pięknie bedzie to brzmiało - pikiety odbyły się w 930 polskich miastach. Zapewniam, że w każdej miejscowosci znajdzie się kilku oszołomów, a jeszcze jak zostana sfotografowani jako dumni przedstawiciele walczącej o demokrację opozycji?
 • tiszantul 13.06.18, 14:44
  > 120 organizacji popierających wasz protest

  Może przypomnijmy, że 25 z tych organizacji to były rozmaite odłamy KOD-u, a Dziewuchy Dziewuchom podpisywały się z każdego miasta jako osobna organizacja. W ten sposób tylko KOD, Dziewuchy i Strajk Kobiet podpisali się jako ponad 50 różnych organizacji.

  W ten sposób hipotetyczna Maria z Bartoszyc mogła się podpisać jako KOD Bartoszyce, Dziewuchy Dziewuchom Bartoszyce oraz Strajk Kobiet Bartoszyce smile
 • tiszantul 13.06.18, 14:36
  > Poszło świetnie. Liczebność pikiet co prawda na ogół niewielka (inna być nie mo
  > gła, przy totalnym olaniu ze strony mediów - nawet GW i Oko.Press raczyły dać i
  > nformację na stronie dopiero 4 godziny przed terminem pikiet)

  Serio twierdzisz, że wyniki demokratycznych wyborów nikogo w Brukseli nie przekonują, natomiast przekonają ich tam pikiety w miastach powiatowych z frekwencją na poziomie trzy osoby - tylko dlatego, że pikiety były zgodne z interesem Unii? Przecież to jest pogląd eurosceptyka, według którego w Unii demokracja spełnia rolę fasadową, nie liczą się żadne zasady, a jedynie interesy.

  Jak to się dzieje, że jakaś grupa z poświęceniem walczy o ideały wolności, demokracji i sprawiedliwości, a nawet opozycyjne media nie raczą poinformować? Ty poważnie twierdzisz, że Oko.press poinformowało? Dostrzegasz różnicę zasięgu między TVN a Oko press czy nie bardzo? Czyli tak naprawdę poinformowała wyłącznie Wyborcza i to w ostatniej chwili. Jedno proste pytanie - dlaczego? Nawet na opozycji już Was nie chcą? Szybko poszło - od natarczywie promowanej na pierwszych stronach nadziei dla Polski do całkowitego przemilczenia. Ale grunt, że poszło świetnie. Jeśli jednak nie daliście rady poinformować ludzi o wydarzeniu, to tym bardziej nie dacie rady ich przekonać, że było świetnie. Teraz to musielibyście najpierw ludziom wyjaśnić, że miało miejsce wydarzenie, a następnie objaśnić, że poszło świetnie. Warto się wziąć już teraz do pracy, bo chyba nie chcecie za pół roku ich informować, że w czerwcu były protesty i poszły świetnie.
 • woman_in_love 12.06.18, 22:36
  a ten film to świetnie pokazuje, bo ludziom w końcu żyje się lepiej i jest dostatniej. I w końcu można być dumnym ze swego narodu. I nikt tego nie zamieni na złodziejską "demokrację":
  youtu.be/845F1E8tFKE
 • mdro 12.06.18, 23:25
  A nad swoim losem - biednego trolla, który za marne grosze musi udzielać się w takich nieważnych tematach - nie ubolewasz?

  --
  "Tabliczka [czekolady] kosztuje prawie 30 zł za 50 gram. Dołożyć trochę można i lodzik u tirówki będzie" - biceps_of_steel vel józek na forum emama
 • chyba.ze 13.06.18, 00:04
  Wygląda na to, że paszczakowna porzuciła swój wątek- czyli tak naprawdę na niczym jej nie zależało. Dokładnie jak ematkom, ich sąsiadom, kuzynom i przyjaciółkom, które olały pikietę. Jak widać słusznie.
 • tiszantul 13.06.18, 01:01
  > Jeśli
  > nie chcecie, by cały wysilek włożony w lipcowe protesty sprzed roku poszedł na
  > marne, ruszcie się i teraz

  Ech, tutaj to się podłożyłaś jak nowicjuszka. Naprawdę uważasz, że cały wysiłek włożony w lipcowe protesty sprzed roku poszedł na marne tylko dlatego, że wczoraj Wam frekwa nie dopisała? Może dasz się przekonać, że jeszcze nie wszystko stracone?
 • paszczakowna1 13.06.18, 07:48
  Fascynujące. Może jakieś szczegóły podasz na temat mojego rozwalonego życia zawodowego i prywatnego? Chętnie się dowiem. (Natomiast potwierdzam zęby Kasprzaka, zmiana na plus).

  A co do "zostali sami"... Nie pamiętam, by Obywatele RP byli kiedykolwiek w zainicjowanej przez siebie (a właściwie przez Wolne Sądy, bo to nie nasz pomysł, tylko prawników) akcji MNIEJ sami niż teraz. Nie było jeszcze sytuacji, by było poparcie tak wielu organizacji pozarządowych, od Iustitii do Strajku Kobiet. Tak że spoko, jest dobrze smile

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • tiszantul 13.06.18, 14:54
  > (Natomiast potwierdzam zęby Kasprzaka, zmiana na plus)

  Tego nikt nie kwestionuje, wszyscy się cieszymy, że lider zrobił sobie zęby.
 • paszczakowna1 18.06.18, 16:59
  No i jeszcze raz: Wyborcza tym razem dała zapowiedz przed - w ponedziałek pikiety pod sądami.

  wyborcza.pl/7,75398,23552185,w-poniedzialek-pikieta-pod-sadem-najwyzszym-tego-dnia-do-polski.html

  Spis pikiet tradycyjnie na:

  europonieodpuszczaj.pl/mapa-wydarzen/

  Można robić też swoje.

  --
  Wolności obywatelskich nie można dostać wolą łaskawego władcy. Nie da się o nie prosić. Nawet żądać ich nie bardzo wypada. Należy je sobie po prostu wziąć. (Paweł Kasprzak)
 • tiszantul 18.06.18, 23:33
  paszczakowna1 napisała:

  > No i jeszcze raz: Wyborcza tym razem dała zapowiedz przed - w ponedziałek pikie
  > ty pod sądami

  Internautka zaprasza na pikietę. W porządku. Jednak sam na tę samą pikietę zapraszałem już przedwczoraj - dlaczego mój wątek został skasowany, dodatkowo dostałem bana, a paszczakówna może zapraszać na tę samą pikietę i nikt jej nie kasuje i nie banuje?
  Tym bardziej że moje zaproszenie z dwudniowym wyprzedzeniem miało o wiele więcej sensu niż zaproszenie paszczakówny opublikowane w ostatniej chwili, a praktycznie rzecz biorąc za późno.
 • tiszantul 18.06.18, 23:36
  > No i jeszcze raz: Wyborcza tym razem dała zapowiedz przed - w ponedziałek pikie
  > ty pod sądami

  W poniedziałek o 21.00? Zgadnijcie, ile będzie przedstawicieli NGOsów, a ile normalnie pracujących ludzi.
 • tiszantul 18.06.18, 23:53
  > Spis pikiet tradycyjnie na:
  >
  > europonieodpuszczaj.pl/mapa-wydarzen/

  Bardzo lubię tę Waszą stronkę, jednak niestety jest niedopracowana. Chciałem się dowiedzieć, jak poszło dzisiaj w Łodzi, a tam - cytuję:

  "0 wzięło udział · 1 zainteresowanych"

  W Kaliszu już lepiej:

  "2 wzięło udział · 1 zainteresowanych"

  W Rzeszowie nieźle, szczególnie dużo zainteresowanych:

  "6 wzięło udział · 14 zainteresowanych"

  W Płocku sukces:

  "7 wzięło udział · 11 zainteresowanych"

  Przypomnę, że pikiety organizował KOD, Obywatele RP oraz popierało 150 organizacji (możecie o tym przeczytać na linkowanej przez autorkę wątku stronie). Czyli w Płocku KOD zmobilizował 3 osoby, Obywatele RP też trzy osoby, a 150 organizacji pozarządowych wystawiło jedną osobę?
 • tiszantul 18.06.18, 23:59
  Sami wiecie kto Wam tu opowiada odyseje kosmiczne o obronie demokracji i kolorowych tłumach uśmiechniętych ludzi, a w ogóle wiecie, jak to wygląda w realu? Pani Leokadia wyglądała na osamotnioną:

  https://pbs.twimg.com/media/Df-mgEOXkAAu1aE.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/Df-miewWkAA3oei.jpg
 • mdro 19.06.18, 00:32
  Biedna tituszko, nie jesteś z Warszawy, prawda?

  --
  "Tabliczka [czekolady] kosztuje prawie 30 zł za 50 gram. Dołożyć trochę można i lodzik u tirówki będzie" - biceps_of_steel vel józek na forum emama
 • asmarabis 02.07.18, 21:23
  CO?
  Sa tez sukienki z napisem KONSTYTUCJA???
  Chce i to i koszulke
  Gdzie to rozdaja, pytam serio bo podoba mi sie odcien i faktura?

  --
  "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
  Iskierka3 o mnie smile
 • tiszantul 02.07.18, 13:02
  Wątek niezmiennie aktualny. Jutro też są pikiety
 • 1elka26 02.07.18, 13:20
  Oczywiście, trzeba bronić sędziów SN.

  www.rp.pl/Sedziowie-i-sady/302219984-Sedzia-zabral-50-zl-przez-roztargnienie---SN-uniewinnil-Miroslawa-Topyle.html

  Ciekawe, czy równie łagodnie zostanie potraktowany zwykły obywatel. Zapewne gdyby nie było to 50 zł, a wafelek za 99 groszy wyrok byłby diametralnie inny:

  www.tvp.info/12355023/chory-na-schizofrenie-ukarany-za-kradziez-batonika

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka