Dodaj do ulubionych

Szczyt buractwa - Duda i reszta

14.06.18, 15:47
W Mińsku Mazowieckim odbyło się wczoraj Święto Żandarmerii Wojskowej, w którym z pompą uczestniczyli Andrzej Duda i Mariusz Płaszczak, przepraszam Błaszczak. Nie było na nim władz miasta. Nie dlatego, że zbojkotowali święto. Otóż nie otrzymali na nie zaproszenia...

www.minsk-maz.pl/503,sprostowania-i-komunikaty?tresc=14634
wiadomosci.onet.pl/kraj/wladze-minska-mazowieckiego-niezaproszone-przez-prezydenta-na-uroczystosci-w-ich/3l5n73y
Jest to po prostu szczyt chamówy i piękne pokazanie sposobu komunikacji obecnego rządu z władzami samorządowymi.

--
Moi drodzy, po co kłótnie,
Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!
Edytor zaawansowany
  • mdro 14.06.18, 15:52
    A bo to pierwszy raz? Prezydenta Białegostoku też nie zaproszono na odbywającą się w tym mieście imprezę dla OSP organizowaną przez Zielińskiego...

--
    "Tabliczka [czekolady] kosztuje prawie 30 zł za 50 gram. Dołożyć trochę można i lodzik u tirówki będzie" - biceps_of_steel vel józek na forum emama
  • tiszantul 15.06.18, 11:36
    > A bo to pierwszy raz? Prezydenta Białegostoku też nie zaproszono na odbywającą
    > się w tym mieście imprezę dla OSP organizowaną przez Zielińskiego...

Po takim numerze jak niezaproszenie prezydenta Białegostoku na imprezę Ochotniczej Straży Pożarnej pis może już pakować walizki. Społeczeństwo im tego nigdy nie zapomni. I nie zapomnijcie poskarżyć się w Brukseli i w NATO, sankcje gwarantowane.
  • livia.kalina 15.06.18, 11:44
    Fakt, Zieliński mógł się np publicznie zesr... w gacie a tu tylko Prezydenta miasta na uroczystość, którą u niego zrobili, nie zaprosili. Cieszmy się wszyscy z bohaterstwa Zielińskiego.
  • mdro 15.06.18, 11:49
    "Zieliński mógł się np publicznie" i posypać wycinanym prze policjantów konfetti...

--
    "Tabliczka [czekolady] kosztuje prawie 30 zł za 50 gram. Dołożyć trochę można i lodzik u tirówki będzie" - biceps_of_steel vel józek na forum emama
  • dyzurny_troll_forum_2 15.06.18, 11:54
    mdro napisała:

> "Zieliński mógł się np publicznie" i posypać wycinanym prze policjantów konfett
    > i...

W słynnym z konfetti Augustowie ukradli ostatnio dzielnym policjantom parkingu Porsche - KPP Augustów prosi o pomoc w odnalezieniu auta. Takie państwo z dykty....

Ciekawe kiedy im zginą te Schody Donikąd!?
  • lena36 15.06.18, 12:59
    Wiemy że jesteście bezczelni i pewni siebie nie musisz tego podkreślać.
  • anika772 14.06.18, 15:53
    Oj, bo to na pewno lewackie zdradzieckie mordy, ci włodarze, to co się dziwisz...
  • alpepe 14.06.18, 15:54
    W sumie, to powinni byli iść, w końcu to oni są tam gospodarzami, trudno wysyłać gospodarzowi zaproszenie.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • morgen_stern 14.06.18, 15:57
    Ale nie oni byli organizatorami, tylko Ministerstwo i Żandarmeria Wojskowa!

--
  • alpepe 14.06.18, 16:01
    to miło, że nie byli musieli się trudzić organizacją. Fajnie by to wyglądało, tu uroczystości, a tu limuzyny włodarzy miasta zajeżdżają. Byłby popłoch z brakiem miejsc siedzących, ale cyrk byłby niezły.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • la_mujer75 14.06.18, 16:04
    Oni ciągle pokonuja kolejne szczyty "buractwa, chamstwa, pogardy, hipokryzji,itd". Mam nadzieję, że kiedyś spadną i mówiąc metaforycznie-skręcą sobie kark!
  • tiszantul 15.06.18, 11:25
    > Oni ciągle pokonuja kolejne szczyty "buractwa, chamstwa, pogardy, hipokryzji,it
    > d". Mam nadzieję, że kiedyś spadną i mówiąc metaforycznie-skręcą sobie kark!

Przecież mieliście już Smoleńsk i co, nie wystarczy Wam? Mało? I jaka perwersyjna delikatność uczuć. "Życzę im wszystkiego najgorszego, ale tylko metaforycznie".
    Ciekawe, że akurat niezaproszenie władz Mińska Mazowieckiego przelało czarę goryczy, jednak precyzyjnie do tego stopnia, żeby życzyć skręcenia karku, ale na szczęście jedynie metaforycznie. Autorka zdaje sobie sprawę, że nie radzi sobie z agresją i uważa, że wrzucenie słówka "metaforycznie" załatwi sprawę.

Pisowcy "kiedyś spadną". Bo Tusk, Komorowski, Farmazon, Kopacz, Kijowski, Bajkowski, Wałęsa nigdy nie spadną.
  • dyzurny_troll_forum_2 15.06.18, 11:34
    tiszantul napisała:

> Przecież mieliście już Smoleńsk i co, nie wystarczy Wam? Mało?

Mieliśmy Smoleńsk, mieliśmy incydent gruziński, mieliśmy oponę Dudy, gdy auto przez długi czas zgłaszało problem ignorowany przez kierowcę, i mieliśmy też uderzenie w drzewo limuzyny Szydło przy 30km/h, które skasowało pancerną limuzynę.

Ludziom bez podstawowego instynktu samozachowawczego, którzy nie potrafią zadbać o własną dudę, oddano do rządzenia wielki kraj. Tragedia.
  • mdro 15.06.18, 11:46
    Mówią ci co, pisowski trollu, takie nazwiska jak Kaczorowski, Szmajdziński, Bochenek, Kochanowski, Komorowski, Płażyński, Przewoźnik, Deptuła, Dolniak, Karpiniuk, Rybicki, Jaruga-Nowacka, Szymanek-Deresz? Nie? To racz nie wycierać sobie zakłamanej gęby ofiarami katastrofy w Smoleńsku, bo osób związanych z PiS-em nie było tam więcej niż 1/4.

--
  • lena36 15.06.18, 13:03
    Nie wiem co masz w głowie i czy cokolwiek masz. Wiem jedno. Najszczęśliwszym dniem w moim długim już życiu będzie dzień kiedy ta parszywa zakłamana i bogobojna banda odejdzie od koryta. Już niedługo.
  • dyzurny_troll_forum_2 15.06.18, 13:07
    lena36 napisała:

> Najszczęśliwszym dn
    > iem w moim długim już życiu będzie dzień kiedy ta parszywa zakłamana i bogobojn
    > a banda odejdzie od koryta. Już niedługo.

Nie, nie, nie! Kiedy ich wszystkich uda się skazać!!!
  • lena36 15.06.18, 15:26
    Masz rację
  • woman_in_love 14.06.18, 16:14
    burmistrzami. Polscy cebularze go nie obchodzą bo i po co?

Ewentualnie z wysokim menadżerami KFC, bo są przedstawicielami sojusznika na ziemi polskiej,
  • alicia033 15.06.18, 06:31
    masz rację, że buractwo, ale na miejscu władz miasta to z braku zaproszenia akurat od tych c.amów bym się szczerze cieszyłasmile.

--
    www.siepomaga.pl/weronikaibartek
  • tiszantul 15.06.18, 11:59
    > masz rację, że buractwo, ale na miejscu władz miasta to z braku zaproszenia aku
    > rat od tych c.amów bym się szczerze cieszyłasmile

Te winogrona na pewno były strasznie kwaśne, wcale nie miałam na nie ochoty. Przysięgam.
  • morgen_stern 15.06.18, 12:05
    Obronisz każde świństwo ze strony PiS-u, prawda? Wierny sługa. Będą ci sikać na twarz, a ty będziesz nadal śpiewał peany pochwalne na cześć.

--
  • iwles 15.06.18, 13:09

a ja cały czas się zastanawiam: czy ty jesteś prawdziwym ideowcem, jak komuniści wierzący w socjalizm?
    czy sprzedajesz się za kasę ?

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • dyzurny_troll_forum_2 15.06.18, 13:16
    iwles napisała:

>
    > a ja cały czas się zastanawiam: czy ty jesteś prawdziwym ideowcem, jak komuniśc
    > i wierzący w socjalizm?
    > czy sprzedajesz się za kasę ?

A skąd takie pytanie!? Przecież w PiSlam to nawet Brudziński z Gowinem nie wierzą, a co dopiero taki Tiszantul.
    Po głębszym zastanowieniu, myślę, że prawdziwym ideowcem może być Krystyna, ale to po prostu choroba, więc tez nie wiem czy się liczy!?
  • lady-z-gaga 15.06.18, 12:28
    Adrian musiał odreagowac, że jego też ciągle gdzieś nie zapraszają. Co wyjedzie za granice, to okazuje się, że nie chcą z nim gadać. Martwił się nieboraczek, no to mu doradcy podpowiedzieli " i ty też możesz kogoś nie zaprosić". No to nie zaprosił, a na jego obliczu znów zagościł zwycięski usmiech
    .https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRaqCg3qktza6AsClpsmXEzgDVtwpVY1WWJHmBShN-aAjAWh4p_
  • tiszantul 15.06.18, 13:28
    > Adrian musiał odreagowac, że jego też ciągle gdzieś nie zapraszają. Co wyjedzie
    > za granice, to okazuje się, że nie chcą z nim gadać

Już trzy lata minęły, a dalej nie możecie odreagować porażki Bronco Bulla. A taki był reprezentacyjny smile
  • morgen_stern 15.06.18, 13:35
    Wijesz się i wijesz, ale odpowiedzi na temat wątku nadal nie widać.

--
  • pani-noc 15.06.18, 13:36
    3 lata minęły, a wy nadal używacie byłego prezydenta do zasłaniania wpadek Dudy. To w sumie przykre, że nasz prezydent po wygranych wyborach nie odniósł już żadnego sukcesu, o którym platne trolle moglyby wspomnieć.
  • iwles 15.06.18, 13:36

kilkaset wątków, kilka, a może nawet kilkanaście tysięcy postów, o tym, że NIE wynik wyborów nas boli, ale sposób sprawowania prezydentury, a ty nadal nie zrozumiałeś.

--
    Paweł

Moje dziecko powiedziałosmile
  • woman_in_love 15.06.18, 14:00
    przekroczyła dawno te 2 czy 3 głupoty "Bronco Bulla".

Zresztą jakie to ma znaczenie? Naczelnik powoli zdycha, a szampan się już chłodzi big_grin.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.