Dodaj do ulubionych

Okres. Czy zdarzyło wam się przemoknąć

20.06.18, 11:41
w miejscu publicznym?
Edytor zaawansowany
  • lucyjkama 20.06.18, 11:43
    Tak. W pracy jak wstałam po dłuższym siedzeniu. Związałam żakiet w pasie. Na szczęście już wychodziłam do domu.
  • morgen_stern 20.06.18, 11:44
    Największy strach młodości smile na szczęście nigdy. Czasem poplamiła się bielizna na brzegach (przed erą podpasek ze skrzydełkami), ale nie "na zewnątrz".

--
    Moi drodzy, po co kłótnie,
    Po co wasze swary głupie,
    Wnet i tak zginiemy w zupie!
  • heca7 20.06.18, 11:44
    Nie, nigdy ale ja nie mam obfitych okresów tylko za to dość długie-7 dni wink Ale co ciekawe i nie wiem z czego to wynika , może z budowy anatomicznej od trzeciej nocy w ogóle się nie zabezpieczam bo...nie leci. Nic, nul, ani kropli. Pytałam lekarza , nie wie czemu. Rano wstanę, pójdę do łazienki i dopiero po jakiejś pół godzinie mój organizm się ocyka, że okres nadal trwa wink I tak 29 lat.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • morgen_stern 20.06.18, 11:49
    Ja tak mam. Sprawdzałaś, czy nie masz czasem mięśniaków? I rób regularnie morfologię, ja całe życie mam przez to lekką anemię.

--
  • heca7 20.06.18, 13:10
    Nie. Zdrowa jak rydz jestem. Ostatnio byłam na badaniach dwa miesiące temu
    I na usg. Morfologia wszystko w normie.

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • spanish_fly 20.06.18, 11:50
    Po prostu leżysz i nie wypływa, jeśli masz niewielkie krwawienia. Rano jak wstajesz grawitacja robi swoje.
  • morgen_stern 20.06.18, 11:59
    Nie, to nie tak, przynajmniej nie u mnie. Mogę nie mieć krwawienia przez całą noc i dzień i dopiero wieczorem okres pojawia się znowu. I rzeczywiście ostatnie krwawienie, już bardzo skąpe, jest 6 lub 7 dnia. Jest to okropnie wkurzające, bo musisz chodzić bez przerwy z podpaską, nigdy nie wiadomo, kiedy będzie następne krwawienie.

--
  • manon.lescaut4 20.06.18, 12:16
    Ale to co Ty morgen opisujesz, to jest cos innego. Ja mam i zawsze miałam podobnie jak heca. Od drugiego czy trzeciego dnia w nocy nic nie wypływa, tylko dopiero po wstaniu z łóżka i ruszaniu się. Grawitacja robi swoje.
  • morgen_stern 20.06.18, 12:34
    Ok, już kumam.

--
  • frey.a86 20.06.18, 12:12
    Ja też tak mam, tylko pierwszej nocy zakładam podpaskę, potem już nie muszę. A rano zawsze w ciągu pierwszej godziny od wstania leje się ze mnie tak, że często tampon przecieka. Też myślę, że to grawitacja, w nocy leżę to nie wypływa, a rano chlup. tongue_out
  • tajemnicza.a.m 20.06.18, 12:30
    A ja mam dzień przerwy i w nocy i rano. A potem wraca z grawitacją czy bez..:p
  • heca7 20.06.18, 13:18
    To u mnie nic się nie leje rano wink zdążę wstać , umyć się, dzieci do szkoły posłać. Mija co najmniej pół godziny jak nie godzina. I brak jest wzmożonego po nocy krwawienia. Jak w kranie odkrecasz kurek i ciśnienie takie samo wink

--
  • sanrio 20.06.18, 11:45
    deliktanie, typu ubrudzenie bielizny. Do plam na odzieży nigdy nie doszło.

--
    Mój mi nigdy nie zabronił, ale za każdym razem jak sie umalowałam (a maluję wyłącznie rzęsy) to pytał, czy się pod latarnię wybieram. - andaba
  • swiezynka77 20.06.18, 11:48
    tak, w pracy. wstałam z krzesła i chlupnęło... na szczęście widziała tylko koleżanka z którą jestem w pokoju. owinęłam się swetrem i poleciałam do pobliskiego ciucholandu po jakieś zastępcze ubranie, na szczęście było lato. dopiero od niedawna mam takie obfite okresy, sks chyba sad

--
    Obrzeży pochwy nie pokazuje się na dzień dobry.[beataj1]
  • spanish_fly 20.06.18, 11:50
    Tak, zdarzyło mi się.
  • thaures 20.06.18, 11:57
    Tak, dwa razy w zyciu- raz wyszłam z pracy i pojechałam do domu, drugi raz na wycieczce- zakladajac podpaskę oderwał mi się kawałek folii.... Masakra, na szczęście mzylo i miałam pelerynę. Mam teraz schizę, bo pierwszy dzień i noc mam bardzo hojny 😣
  • frey.a86 20.06.18, 12:09
    Tylko raz i na szczęście nikt nie zauważył. Praca blisko domu, a kierowniczka kobieta, więc wytłumaczyłam w czym rzecz i pojechałam do domu się przebrać.

Za to koleżanka w tej samej pracy przeciekła na zebraniu u szefa. big_grin Zebranie to taka długa nasiadówa, jak na końcu wszyscy wstali, to na jej krześle była wielka plama. Jakim cudem ona nie poczuła, że siedzi na mokrym to nie wiem.
  • tol8 20.06.18, 12:11
    Tylko w nastoletnim wieku, na samym początku. Ale zawsze nosiłam czarny dół, więc nikt mnie nie przyłapał. Odkąd stosuję tampony, czyli ponad 20 lat, nie mam takich niespodzianek.

--
    W weekendy ematka staje się matką.
  • slonko1335 20.06.18, 12:22
    Tak, nie raz. Mam bardzo obfite miesiączki. Mam nadzieję, że jednak udawało mi się zorientować zanim ktokolwiek zauważył.

--
    Sygnaturka się zgubiła....
  • semihora 20.06.18, 12:51
    Tak. W liceum, a w dorosłym życiu w pracy. Nikt się nie zorientował - w liceum przewiązałam się bluzą w pasie i zwolniłam do domu, w pracy też sobie jakieś wdzianko na pupie okręciłam. Ogólnie okresy mam koszmarne.

--
    Nie przejmuj się, nie ma tu nic gorszego niż my sami.
  • 18lipcowa3 20.06.18, 13:18
    Jako młoda dziewczynka jeden z pierwszych okresow.

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • niktmadry 20.06.18, 15:40
    tak. Ale wtedy miałam dużą torbiel na jajniku i miesiączki takie, że np. pół dnia nic a następnie jednorazowo jakby ktoś mi całą szklankę wylał sad

Po operacji już nigdy.
  • anette444 20.06.18, 15:45
    Wielokrotnie i to bardzo spektakularnie, niestety...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.