Dodaj do ulubionych

Dowod na nizszosc mezczyzn

28.06.18, 21:56
Mam niezbity dowod, iz mezczyzni jako plec sa gorsi niz kobiety. Otoz nudzilo mi sie, bo mam zbyt duzo czasu. Mam tez dostep do Internetu. Na znanym portalu dalam wiec dwa ogloszenia:
1. W tym ogloszeniu pani, 35 lat, szczupla szukala kochanka.
2. W drugim ogloszeniu pani, 35 lat, szczupla, bez zobowiazan typu dzieci, z dobra praca szukala mezczyzny do zwiazku.
Na ogloszenie nr 1 dostalam w ciagu 4 godzin (!) 257 odpowiedzi!!!! Na ogloszenie nr 2 w ciagu 2 dni dostalam 3 odpowiedzi: jeden pan zonaty (nie dochytal?), jeden w wieku 55 lat, jeden gruby.
Edytor zaawansowany
  • taki-sobie-nick 28.06.18, 22:00
    To nie jest dowód, jeszcze musiałabyś dać podobne ogłoszenia jako mężczyzna.
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:03
    Myslisz, ze az 257 kobiet w ciagu 4 h zameldowalo by sie u pana 35-letniego, by miec z nim seks bez zobowiazan i bez zaplaty?
  • jola-kotka 28.06.18, 22:09
    Alez oczywiscie ze tak bo kobiety tak samo sie kur... jak faceci wiec twoja teza o tym ze sa gorsi to lipa. Malo tego kobiety to robia to czesto za kase faceci dla przyjemnosci wiec co gorsze bo dla mnie to pierwsze.
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:12
    Marna to przyjemnosc jak sie placi ofierze handlu kobietami za wymuszony seks.
  • jola-kotka 28.06.18, 22:14
    Nie dopisuj ideologii nie o tym zalozylas watek.
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:15
    Alez tez o tym..
  • jola-kotka 28.06.18, 22:36
    Serio? Czytajac post startowy nic na ten temat nie przeczytalam.
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:45
    Myslisz, ze zonaty facet wysylajacy nieznanej osobie nagie zdjecia, zdjecia swojego przyrodzenia czy piszacy ze jest wlascicielem firmy X mysli na tyle , ze rozpozna ofiare handlu ludzi?
  • arwena_11 29.06.18, 07:00
    No ale w ogłoszeniu nie napisałaś, że sex za kasę. Ofiary handlu ludźmi za darmo nie dają.
  • semihora 28.06.18, 22:51
    Ależ, joleńko, bredzisz. A jak kobieta robi to za kasę, ale ma przy tym przyjemność, to jak to zaklasyfikujesz? tongue_out

--
    Małpy nie sposób przekonać, by dała nam banana, obiecując jej, że po śmierci w małpim niebie otrzyma nieskończone mnóstwo bananów.
  • iwanme 11.07.18, 14:32
    Zależy na tle jakiego auta miałby zdjęcie. Kumpel po służbowej wizycie w Dubaju gdzie sobie parę fotek cyknął tak trollował.
    Zdziwiłabyś się tongue_out
  • mamablue 28.06.18, 22:00
    Ale po co ci to? Do takich wniosków to ogłoszeń dawać nie trzeba. Jakby tobie ktoś dobrą zabawę proponował, taką jaką lubisz (nie mówię o seksie), tak ot, za nic, to nie byłabyś zainteresowana?
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:05
    Ale bym myslala. Nie wysylalabym nagich zdjec kompletnie nieznanej osobue z netu, tylko dlatego ze mi cos ",obiecuje". To wlasnie ta nizszosc mezczyzn: obiecaj im seks, pokaz troszke piersi czy nozke, a im wylacza sie myslenie i mysla "mala glowka" (nie mylic z glowa).
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:01
    Co mnie zdziwilo, to panowie odpowiadajac na ogloszenie nr 1 ( "pani do seksu") beh zenady pisali czeeto, ze sa zonaci, ale podawali ssoje numery telefonow, chcieli zaprosic na seks do swojego miejsca pracy (!), przesylali swoje nagie zdjecia (choc nie byli o to proszeni). Pisze taki jeden z drugim obcej kobiecie w necie, ze jest zonaty, ze wazna jest dyskrecja i przesyla nieznanej osobie w necie swoje nagie zdjecie (z widoczna twarza i nie tylko...).
  • mamablue 28.06.18, 22:05
    Jesuuuu, ale masz zajęcia sad
  • semihora 28.06.18, 22:59
    A może to ona stoi za tymi mailami pod tytułem "masz przeje..."? big_grin

(Ale tak serio to spokojnie można sobie przygotować bazę pod takie maile, głupki same się w ręce pchają.)

--
    Paszczak jest zawsze Paszczakiem i zdarzają mu się tylko te same rzeczy.
  • riki_i 29.06.18, 01:09
    szalona-matematyczka napisała:

> Co mnie zdziwilo, to panowie odpowiadajac na ogloszenie nr 1 ( "pani do seksu")
    > beh zenady pisali czeeto, ze sa zonaci,

Przecież e-matka już tysiąckrotnie postulowała, żeby panowie się nie czaili i nie kłamali, tylko otwarcie mówili, że mają żony. No to mówią...
  • biceps_of_steel 29.06.18, 09:53
    W pewnym wieku żonaty będzie lepiej rokował, niż samotny kawaler.
    Tutaj też jest taka jedna z UK, która podobno cudzego męża odbiła.

--
    "Kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać. Powtarzam - nie wolno naruszać."

Lech Kaczyński
  • pani-noc 29.06.18, 10:33
    To teraz poodsyłaj te nagie foty ich żonom big_grin
  • anorektycznazdzira 29.06.18, 19:17
    "Pisze taki jeden z drugim obcej kobiecie w necie, ze jest zonaty, ze wazna jest dyskrecja i przesyla nieznanej osobie w necie swoje nagie zdjecie (z widoczna twarza i nie tylko...)."

QRDE JUTRO PROFIL ZAKŁADAM!!!

--
    '[Zwierzęta: I to zadziała???] Nie!!! A nawet tak!!! Maurce, powiedz im. [Maurice: Tak z 50%...] by król Julian
  • aj.riszka 28.06.18, 22:04
    A wystarczylo zmienic tylko jeden szczegol: dac pani 40/40+ ... a mialabys zero odzewu...
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:07
    Do seksu? Obawiam sie, ze nie. Mysle, ze do seksu to i pani 70+ dostala mnostwo odpowiedzi. Mnie jako tej ",szczuplej 35-latce" pisali 18-latkowie!
  • zlababa35 28.06.18, 22:23
    To spróbuj napisać jako 50-latka i zdaj relację, bo ciekawa jestem.

--
    Just gonna stand there and watch me burn
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:26
    Sprobuj i zdaj nam relacje. Mnie juz duzo kosztowalo przejrzenie tyc h 257 odpowiedzi od napalonych zonatych.
  • taki-sobie-nick 28.06.18, 22:33

> Sprobuj i zdaj nam relacje. Mnie juz duzo kosztowalo przejrzenie tyc h 257 odpo
    > wiedzi od napalonych zonatych.

A po co, wystarczyło zliczyć maile. tongue_out
  • asmarabis 28.06.18, 22:27
    Hahahah

--
    "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
    Iskierka3 o mnie smile
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:46
    Jak juz sie przeprowadza badania socjologiczne mezczyzn, to nalezy robix to dokladnie. Poza tym patrzylam, czy czasem twoj maz do mnie nie napisal.😝
  • semihora 28.06.18, 23:04
    >>>dac pani 40/40+ ... a mialabys zero odzewu...

Jaaaasne. Podobnie jak Dymkowski, który pisze, że ma lat 12, 13 albo 14. Od razu gnojki z nim przestają pisać, normalnie takie zero odzewu, że chłop wcale się nie dorobił sławy jako łowca pedofilów.

--
    Małpy nie sposób przekonać, by dała nam banana, obiecując jej, że po śmierci w małpim niebie otrzyma nieskończone mnóstwo bananów.
  • riki_i 29.06.18, 01:14
    Na ofertę 'szybki seks' zawsze będą chętni. Pani może przypominać nawet starego wieloryba.

Warto też przypomnieć słynną akcję z biciem seksualnego rekordu świata , gdzie kilkuset panów w kapturach grzecznie stało w kolejce do jednej pani. Nie było najmniejszych problemów z ich ściągnięciem, sami przylecieli z wywieszonymi jęzorami.
  • bistian 29.06.18, 07:37
    riki_i napisał:

> Na ofertę 'szybki seks' zawsze będą chętni. Pani może przypominać nawet starego
    > wieloryba.

Niektóre wyglądają jak wieloryb, a wystrojone są jak choinka. Kompletny zestaw uzbrojenia na sobie i dyskretnie rozgląda się po ludziach, czy wystarczająco zwróciła uwagę. Odświętna Berta. wink
    Tamta była w pociągu, mówiła cienkim głosikiem i kokietowała konduktora.
    Wczoraj inna z mężem, mąż dyskretnie ubrany, ona w stylu lata dwudzieste, całkiem ciekawie. Co chwilę sprawdza czy ktoś patrzy.

Śmieszny gatunek! Musi zwracać uwagę, inaczej jest chory. big_grin
  • 1matka-polka 29.06.18, 07:43
    Moze nie widzisz, jak mezczyzni preza muskuly, jak sie smyraja po nosie, jakie robia grozne miny, mowia niskim glosem, i jak udaja, ze sie znaja?

--
    "Bardzo wiele rzeczy się dzieje, ale również zdumiewająco wiele rzeczy na świecie się nie dzieje."
    Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną
  • bistian 29.06.18, 07:56
    1matka-polka napisała:

> Moze nie widzisz, jak mezczyzni preza muskuly, jak sie smyraja po nosie, jakie
    > robia grozne miny, mowia niskim glosem, i jak udaja, ze sie znaja?

Pewnie, że to robią, ale z inną intensywnością. Wieloryb wszedł do wagonu, usiadł teatralnie i zaczął swój teatrzyk, spojrzeliśmy na siebie porozumiewawczo i z uśmiechem z zupełnie obcym facetem, czyli nie tylko mnie to śmieszy.

Kobiety przychodzą na jakieś spotkanie w mieszanym gronie. Mężczyźni umawiają się wcześniej, że będą zwracać większą uwagę na wybraną brzydszą/szarą myszkę/wykluczoną itp. Potem można się świetnie bawić patrząc, jak reszcie zwierają styki. wink U kobiet musi być respektowana hierarchia, inaczej czują się zdezorientowane i w wyniku tego są walki między nimi. Śmieszny gatunek. big_grin
  • 1matka-polka 29.06.18, 08:02
    Podobne zachowania mozna zaobserwowac u mezczyzn. A hierarchia tak was boli, ze gotowi jestescie umawiac sie z kobieta tylko dlatego, ze podoba sie waszym kolegombig_grin

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • tanebo2.0 29.06.18, 08:08
    To już wynik selekcji prowadzonej przez kobiety. Nie nasza wina że wybieracie samców alfa...
  • 1matka-polka 29.06.18, 08:15
    Nie wytlumaczyles, co miales wczesniej na mysli.

--
    "Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skuwrynsyem w tej dolinie."
    Psalm 23
  • bistian 29.06.18, 08:11
    1matka-polka napisała:

> Podobne zachowania mozna zaobserwowac u mezczyzn. A hierarchia tak was boli, ze
    > gotowi jestescie umawiac sie z kobieta tylko dlatego, ze podoba sie waszym kol
    > egombig_grin

Nie zauważyłem porównywalnej intensywności takich zdarzeń. Mężczyźni starają się być lojalni wobec siebie, wiedzą, że kobieta jest a za chwilę może jej nie być, a przyjaciel jest stale.
    Jasne, że są przełamania tych zasad, ale jest to bardzo źle widziane i odpowiednio komentowane.
    A tej hierarchii nie zauważyłem, wśród młodych jest, wśród starszych mniej, ale każdy ma prawo żyć, raczej się unika konfliktów, bo to grozi utratą zdrowia i życia, więc przede wszystkim porykują na siebie, jak większość samców w naturze. wink
  • 1matka-polka 29.06.18, 08:14
    Tak, tak.

--
    "Here is the solution to the American drug problem suggested... by the wife of our President: "Just say no"."
    Kurt Vonnegut
  • biceps_of_steel 29.06.18, 10:20
    Dokładnie. Facet, jak go swędzi, to bzyknie wszystko, nawet taką której by się potem wstydził cześć przy kolegach na ulicy powiedzieć.
    Stąd czasem brzydka panna ma wymagania, bo skoro na dyskotece przeleciał ją przystojny, to myśli że ma prawo oczekiwać takiego w życiu codziennym.

--
    "Kompromis jest kompromisem, którego nie wolno naruszać. Powtarzam - nie wolno naruszać."

Lech Kaczyński
  • riki_i 29.06.18, 13:48
    biceps_of_steel napisał:

> Stąd czasem brzydka panna ma wymagania, bo skoro na dyskotece przeleciał ją prz
    > ystojny, to myśli że ma prawo oczekiwać takiego w życiu codziennym.

Miałem kolegę zawodowego modela, typ urody w typie Hołowczyca, tylko dużo bardziej przystojny. Taki amerykański boy. Bzykał absolutnie wszystko, zwłaszcza po pijaku. Łącznie z dziewczynami, na które nie spojrzał by facet wielokrotnie brzydszy od niego. Te brzydule później same go molestowały i osaczały, żeby jeszcze raz "to" przeżyć - najczęściej z sukcesem, bo jak już napisałem, wybredny nie był.

Parę razy widziałem "dramaty" - np. jak taka znowu do niego przylazła, a Kolega K. właśnie posuwał inną ładniejszą. Strasznie łudziły się te kobiety i samooszukiwały.
  • polish_steel 30.06.18, 09:10
    No właśnie, to samooszukiwanie się, podobnie jak faceci którzy są jedynie kołem zapasowym.
    Dlatego stary bogaty dziad, jak ma silną psychikę, powinien akceptować to że młoda i ładna dziewczyna jest z nim dla kasy.
  • taki-sobie-nick 30.06.18, 22:04
    polish_steel napisał:

> No właśnie, to samooszukiwanie się, podobnie jak faceci którzy są jedynie kołem
    > zapasowym.
    > Dlatego stary bogaty dziad, jak ma silną psychikę, powinien akceptować to że mł
    > oda i ładna dziewczyna jest z nim dla kasy.

Czy jesteś alter ego bicepsa?
  • riki_i 01.07.18, 00:03
    Przecież akceptują! Ba, uważają, że to oni są wygrani na takim układzie.
  • asmarabis 28.06.18, 22:06
    Nie chce tutaj prorokować ale kiedy jakaś forumka zaczyna zakładać jakies watki o gierkach z mężczyznami, facetach nią zainteresowanych itp w ilościach hurtowych jak teraz szalona
    To za chwile ogłasza na forum swój własny rozwód
    Obym nie miała racji

Hahaha ale mimo wszystko śmieszne -Napisz jeszcze czy zbadałas polskich czy niemieckich mężczyzn i załóż te watki w drugim z krajów i napisz co wyszło

--
    "Wtem zza drzewa wyłoniła się ponura postać."Ty jesteś stworek"?-zapytała ponurym basem.Tak-wyszeptał onieśmielony Stworek."I to jest twoja trąba?"-złowieszczo wysyczała postać.No, moja... -zaszemrał wystraszony nie na żarty Stworek."Ha" -złośliwie zasmiała się osoba w czerni -to ja, jakiem Asmarabis -powiadam ci,zę to wstyd pokazywać sie publicznie z czymś takim na mordzie!...To jest wiocha, a nie najnowsza moda. I to rzekłszy Asmarabis rozwiała sie we mgle" Verdana
  • jola-kotka 28.06.18, 22:07
    To zaden dowod ze sa gorsi,tacy sami jak te co daja te ogloszenia, raczej nikt normalny nie szuka partnerki na stale na takim portalu , srednio inteligenty wie co sie tam znajduje.
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:10
    A co sie tam znajduje?
  • jola-kotka 28.06.18, 22:14
    99% kurestwa
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:17
    Ze strony mezczyzn na pewno... Jak to bylo? "K go nie zawod, K to charakter"...
  • riki_i 29.06.18, 01:16
    Jeśli panie myślą, że na takim portalu znajdą związek na stałe, to są dość naiwne. Owszem, zdarza się, ale rzadko. Większość panów traktuje to jako lepszą agenturę.
  • princesswhitewolf 28.06.18, 22:12
    faktycznie sie nudzisz
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:14
    Nudze sie, ale to naprawde ciekawe doswiadczenie. Daj takie ogloszenie, to zobaczysz. Tylko korzystaj z nowego adresu mailowego.
  • princesswhitewolf 28.06.18, 23:49
    mam co robic.
  • sniyg 28.06.18, 22:13
    To teraz napisz "35 lat, szczupły, bogaty zasponsoruję Panią".
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:15
    Ty napisz...
  • jola-kotka 28.06.18, 22:15
    Dokladnie
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:19
    Oj, jolu, jolu. Pewnie twoj maz mi odpowiedzial i sie wsciekasz...
  • jola-kotka 28.06.18, 22:39
    Zalozylas ten watek dla dyskusji czy zeby wszyscy ci przyklasneli a jak nie to bedziesz kopac?
  • asmarabis 28.06.18, 22:43
    Ale co ze niby nieprawda ze mężowie zdradzają?

--
    "Bo to nie jest glupia osoba, wbrew pozorom. Bardzo kreatywnie i inteligentnie wypisuje te dyrdymaly i mam wrazenie, ze swietnie sie przy tym bawi."
    Iskierka3 o mnie smile
  • jola-kotka 29.06.18, 00:03
    Tak samo jak zony smile
  • biceps_of_steel 29.06.18, 13:14
    Dlatego lepiej żony nie mieć.

--

Lech Kaczyński
  • 21mada 28.06.18, 22:19
    O matko, ja najpierw zrozumiałam odwrotnie - ze wszyscy tak się garną do związku i pomyślałam „No, faktycznie pogrzało tych facetów” 😂
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:20
    😀
  • 18lipcowa3 28.06.18, 22:26
    a czemu sie dziwisz?
    bo ja wcale

--
    Akurat w wypadku mężczyzn twierdzenie, że coś tam mają bardzo przemyślane, to idealizacja tej płci.- by Triss
  • lady-z-gaga 28.06.18, 22:35
    >Mam niezbity dowod, iz mezczyzni jako plec sa gorsi niz kobiety

najwyższy czas, byłaś jedyna na forum, ktora jeszcze tego nie wiedziała
  • sniyg 28.06.18, 22:41
    Wiedziała, tylko nie miała dowodów.
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:48
    Wlasnie. Poswiecilam cale popoludnie by zdobyc te dowody. Docen to.
  • princess_yo_yo 29.06.18, 12:22
    ta wiedza jest jak najbardziej powszechna ale ten dowod jest akurat zaden - w jaki sposob podejscie do seksu bez zobowiazan / zwiazku swiadczy o wyzszosci jednej plci nad druga? kobiety maja duzo lepsze warunki psychofizyczne, resilience itd ale mieszanie w to zwiazkow? dziwne
  • danaide 28.06.18, 22:41
    To nie jest dowód na niższość mężczyzn tylko na poziom portalu. Co z tego, że znany? Ciągle pojawiają się nowe portale reklamujące się jako elitarne i prozwiązkowe, bo te randkowe sprofilowały się cokolwiek wąsko.
  • danaide 28.06.18, 22:42
    Ewentualnie dowód na to, jak rzadko pojawia się ogłoszenie o kochance.
  • asmarabis 28.06.18, 22:44
    A w ogóle o jaki portal chodzi ?
    Dajcie najlepiej link do tych ogłoszeń

--
    Iskierka3 o mnie smile
  • szalona-matematyczka 28.06.18, 22:49
    Asma, ja zlikwidowalam to ogloszenie. Mialam po 4 h juz 257 odpowiedzi, wiec musialam zlikwidowac, bo mi skrzynka padla.
  • majenkir 28.06.18, 23:57
    > Mam niezbity dowod, iz mezczyzni jako plec sa gorsi niz kobiety.

Dlaczego zakladasz, ze ktos, kto po prostu chce niezobowiazujacego seksu jest gorszy?

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • bcde 29.06.18, 00:46
    Bo jest głupia.
  • 1matka-polka 29.06.18, 07:20
    Bo pewnie uprawia seks dla utrzymania zwiazku. I nie rozumie, co to chuć.

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • biceps_of_steel 29.06.18, 16:15
    Za to Ty swojej chuci nie kontrolujesz i do łóżka byś poszła nawet z przestępcą, jakby był przystojny.

--

Lech Kaczyński
  • tanebo2.0 29.06.18, 00:43
    Nie do końca się zgodzę. Świat mężczyzn jest odmienny od kobiecego. Dziś każda kobieta to istota seksualna. Każda chce być piękna i pożądana. Tyle że to stawa przed mężczyznami wymagania. Mamy być nieustannie gotowymi zdobywcami. Każdy musi zdobywać kobiety. Sama zobacz na odbiór mojej osoby na forum. Jestem przez was poniżany za to że nie jestem samcem. Tyle że idziemy na skróty. Czyli na portale randkowe. Mam też konto na portalu randkowym. Każdy opis kobiety zaczyna się od:"zboczeńcy i napaleni żonkosie sio!"
  • 1matka-polka 29.06.18, 07:16
    Widzialam kiedys takie samo ogloszenie z przystojnym facetem, ktory szukal kochanki. Byl bardzo przystojny ale wulgarny i obrazal wszystkie kobiety, ktore do niego pisaly. Jednak to wcale nie zrazalo tych kobiet i mimo tego umawialy sie z nim na sekssmile

--
    W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?
    Fryderyk Nietzsche
  • 1matka-polka 29.06.18, 07:19
    Oto link do tego wiekopomnego eksperymentu:
    www.boredpanda.com/social-experiment-guy-created-fake-tinder-profile-hot-model-pictures-germanlifter/

--
    Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani.
    Mark Twain
  • tanebo2.0 29.06.18, 07:22
    To ściema. Znaczy się eksperyment. Zdjęcie modela i kilka trolli internetowych. I stare jak świat. Ale kobiety na niego leciały. Im bardziej im ubliżał tym więcej miał fanek.
  • 1matka-polka 29.06.18, 07:29
    No to ktory element jest w koncu sciema. Bo nic nie rozumiem z twojej wypowiedzi.

--
    Fryderyk Nietzsche
  • tanebo2.0 29.06.18, 08:24
    Ściemą jest ten facet.
  • 1matka-polka 29.06.18, 08:55
    Napisales wczrsniej, ze eksperyment. Moze sie zdecyduj, bo sie motasz.

--
    Fryderyk Nietzsche
  • tanebo2.0 29.06.18, 10:28
    Ten facet jest eksperymentem. Stworzyli sztuczną postać. Czego jeszczesz nie rozumiesz kobieto, puchu marny?
  • 1matka-polka 29.06.18, 12:03
    Nie rozumiem twojego belkotu. Ciagle wypisujesz jakies brednie nie majace zwiazku z rzeczywistoscia. Najczesciej po prostu nie zwracam na to uwagi. Dzisiaj zwrocilam i juz żałuję.

--
    Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca.
    Wolter
  • tanebo2.0 29.06.18, 07:25
    nawet w dr Housie na ten temat było...
  • biceps_of_steel 29.06.18, 09:58
    Bo kobiety tak samo są płytkie i patrzą na wygląd. Są nawet jeszcze gorsze, bo patrzą na kasę.
    Dlatego teraz stałem się lekko bezczelny, przestałem się wstydzić i ukrywać że wygląd kobiety jest dla mnie istotny. Jakby mnie ktoś zapytał, nawet w pracy czy "u cioci na imieninach", dlaczego jestem samem to bezczelnie się uśmiechając jak pusty prostak odpowiedzialnym: bo przekonać do siebie atrakcyjną nie jest mi łatwo, a z brzydką męczyć się nie zamierzam big_grin

--

Lech Kaczyński
  • alpepe 29.06.18, 10:14
    Myślisz, że ktoś cię jeszcze o to zapyta? Myślę, że już położono na tobie krzyżyk.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • biceps_of_steel 29.06.18, 10:23
    Obiektywnie obecnie źle nie wyglądam, stałą robotę mam, chałupę też, kawaler na wydaniu.

--

Lech Kaczyński
  • rosapulchra-0 29.06.18, 23:04
    I tłumy kobiet, które uciekają od ciebie z wrzaskiem big_grin

--
    Jeśli cos zdarzyło sie raz- mozliwe, ze zdarzy sie ponownie, ale jesli cos zdarzylo sie juz dwa razy- na pewno zdarzy sie po raz trzeci. by eulalia_bardzo_przecietna
  • riki_i 29.06.18, 23:26
    "Na forumie" mogą sobie uciekać. wink
  • rosapulchra-0 01.07.18, 04:57
    Ale mnie chodzi o real. józek co i rusz się skarży na swoją samotność i brak zainteresowania wśród kobiet. Dziwisz się?

--
    Głupiemu praca nie pomoże, mądremu brak pracy zarobkowej nie zaszkodzi by Vaikiria
  • dziennik-niecodziennik 29.06.18, 21:27
    No zaiste, jak tak odpowiesz to wszyscy przestaną sie dziwic Twojej samotnosci big_grin

--
    "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
    Pietrek + Solejuk wink
  • biceps_of_steel 29.06.18, 21:51
    Stary już jestem, nie mam nic do stracenia, nie mam powodów by wstydzić się mówić że wygląd partnera jest chyba ważny dla każdego. Po co ludzie mają wiecznie kłamać?

--

Lech Kaczyński
  • fawiarina 29.06.18, 21:42
    No ale przecież nie ma nic złego w tym, że wygląd partnera jest dla kogoś ważny. Trochę tylko smutno, jeśli ważny jest WYŁĄCZNIE wygląd. Bo jakby po bzykaniu można by czasem nawet porozmawiać...
  • polish_steel 30.06.18, 08:49
    Owszem nie tylko wygląd jest istotny, ale prawda jest taka że jest on ważny i nie ma co zaprzeczać oraz zaklinać rzeczywistości oraz obrażać się na świat.
    To, że wygląd się nie liczy, to bajeczka dla grzecznych dzieci.
  • agnes_topesto 29.06.18, 08:19
    to ja ci napisze coś lepszego.
    wraz z dobrą kumpelą i na fb, załozyłyśmy konto fikcyjne, gdzie powykejałam swoje poprzerabiane fotki.
    w ciągu doby, miałyśmy 4 tysiące znajomych big_grin
    panowie zgłupieli do reszty, non stop pisali a żonaci, chcieli umawiać sie na potęgę. przeglądałyśmy ich profile. panowie mają całkiem ładne żony, którym niczego nie brakuje, fajne dzieciaki. rodziny, jak z obrazka. oczywiście na ich wiadomości, nie odpowiadałyśmy. kto wie, czy nie było tam mężów ematek wink
    nie wspomne juz o tym, ilu tam świrów siedziało.
    konto usunełysmy po 2 dniach. ot, taki mały eksperymencik.
  • szalona-matematyczka 29.06.18, 12:47
    Moja siostra cioteczna wstawila kiedys na facebooku fotki w kostiumie kapielowym, fotki byly z urlopu, a ze urlop w cieplym kraju, to byla po prostu caly czas w kostiumie. Wczesniej miala tam paru znajomych (ale to byly znajomosci realne, ze szkoly czy pracy, ktore przeniosly sie d o facebooka). Gdy wstawila te fotki w kostiumie to facebook oszalal! W ciagu kilku dni napisalo do niej kilka tys. panow, tez spoza Polsko, Europy! Charakterystyczne bylo to, ze byli to panowie w srednim wieku i zonaci! Tez chcialysmy powiadomic zony, ale p isac kilka tys. maili?
  • biceps_of_steel 29.06.18, 13:10
    Po co wstawiała na publicznym?

--

Lech Kaczyński
  • szalona-matematyczka 29.06.18, 13:14
    A po co zgwalcona kobieta wracala sama do domu i do tego w sukience i blond wlosach?😳
  • biceps_of_steel 29.06.18, 13:15
    Nie rozumiem idei wstawiania dość szczegółowych zdjęć całymi galeriami na publiczny profil.
    Zapewne po to by np. koleżanka z liceum odnalazła po imieniu i nazwisku i zazdrościła urlopu na Malediwach.

--

Lech Kaczyński
  • bistian 29.06.18, 13:31

> A po co zgwalcona kobieta wracala sama do domu i do tego w sukience i blond wlo
    > sach?😳

Babka reklamowała się na witrynie światowej, jaką jest FB, teraz się dziwi, że jest zainteresowanie. Są opcje udostępniania prywatnego, wolała publiczne, nie wiadomo, dlaczego?

Porównywanie sytuacji do gwałtu jest zaskakujące co najmniej. Może jest za gorąco, stąd zwarcie na stykach? wink
  • cauliflowerpl 30.06.18, 08:59
    Wstawiała, bo mogła i taki miała kaprys.
    Zrozumcie to wreszcie.
  • polish_steel 30.06.18, 09:11
    A faceci mieli prawo do niej pisać.
  • cauliflowerpl 30.06.18, 09:16
    Zgadza się. Nie łamali przy tym prawa, poza tym nie miała obowiązku odpisywać, mogła ich blokować.
    Tylko dlaczego w takich przypadkach zawsze dziwimy się kobiecie, że "sprowokowała" a nie facetom, że nie mogli się powstrzymać?
    Na FB jest masa przystojnych facetów i pięknych kobiet. Jakoś znakomita większość użytkowników portalu potrafi poprzestać na popatrzeniu, ewentualnie zalajkowaniu zdjęcia.
  • cauliflowerpl 30.06.18, 09:20
    Ciekawa jestem toku dyskusji w odwrotnej sytuacji: atrakcyjny facet wstawia swoje zdjęcia i wiadomościami zasypują go mężatki w średnim wieku big_grin coś mi się widzi, że jakby nie stanąć, damska duda zawsze będzie z tyłu...
  • wheels.of.fire 02.07.18, 09:27
    Nie mówimy o prowokacji. Tylko po co wielkie halo, że prawie tak jakby molestowali, bo pisali? Pisali, bo mogli.
  • livia.kalina 29.06.18, 13:23
    Przecież cały ten eksperyment jest idiotyczny. Dowodzi jedynie tego, ze ludzie łatwiej wchodzą w proste relacje seksualne niż w związki. A to chyba oczywiste, że bardziej skomplikowane relacje wymagają od człowieka więcej.
  • riki_i 29.06.18, 13:49
    Bardzo rzadko zgadzam się z livia.kalina , ale to właśnie jest ten moment.
  • bistian 29.06.18, 14:13
    Mężczyźni są szurnięci, to fakt, dla głupiego kawałka cycka potrafią się wykosztować. big_grin Ale to nie tylko to, jest cały przemysł żerujący na tym.
    Panie podchodzą bardzo prosto do tematu, a to jest zwyczajny interes i duże pieniądze. Jest mnóstwo stron internetowych kojarzących pary, na których jest przeważająca liczba panów, a pań jest na lekarstwo, resztę (powalającą większość!) wypełniają fałszywe profile. Armia osób wyszukuje atrakcyjne zdjęcia w sieci i wstawia jest w fałszywe profile. Stąd pojawiają się osoby z zagranicy.
    Obawiam się, że tamte zdjęcia w kostiumie na FB też zostały zareklamowane jakąś metodą łańcuszkową na różnych portalach.
  • riki_i 29.06.18, 14:32
    Pań jest zawsze duuuuuuużo mniej, a już na portalach, które jawnie puszczają oko do żonatych, jak na lekarstwo.

Znałem ultra laskę, wyrachowaną zdzirę, która od 17 roku życia buszowała po portalach randkowych, łowiąc nadzianych panów. Zaczęła tę działalność jako małoletnia szukając... 35 latka, niestety wink trafił jej się 28-letni gangster, który... oszukał na swoim wieku, żeby się z nią spotkać wink W każdym razie pani przez kilkanaście lat "żywiła się" wyłącznie panami z netu, lądując w "związkach" opartych na stawianiu drogich wyjazdów zagranicznych i okazjonalnych spotkaniach na seks. Panowie najróżniejsi, młodzi i starzy, niektórzy wolni, niektórzy nie, ze wspólnym mianownikiem grubego szmalu (jeden był nawet wożony przez szofera). Jak przekroczyła 30-stkę , to wyhaczyła łosia w swoim wieku, który najlepiej "spełniał warunki" i natychmiast zaszła z nim w ciążę. Co dalej było, nie wiem, straciłem z nią kontakt.

W każdym razie chciałbym powiedzieć tyle, że dla wyrachowanych łowczyń facetów, wszelkie portale randkowe to jest raj. Przy "handlowym" podejściu do tematu, to wcale nie facet odnosi największe korzyści. Bo qtaszenie kosztuje go bardzo drogo, a jak jest głupi i bogaty to ma szansę trafić na najgorsze ścierwo jakie można sobie wyobrazić.
  • szalona-matematyczka 29.06.18, 18:14
    Ojej, riki, rozplakalam sie nad waszym losem. Ledwo wlaczycie komputer, a mit trafiacie "na najgorsze scierwo jakie mozna sobie wyobrazic". 😱
  • szalona-matematyczka 29.06.18, 18:15
    *juz
  • riki_i 29.06.18, 21:08
    Kto trafia, ten trafia. Jest mnóstwo facetów, którzy w materii damsko-męskiej poruszają się jak dzieci we mgle. Mogą być świetni biznesowo, ale tutaj są słabi. Jeśli dochodzi do tego organiczny brak czasu i chęć pójścia na skróty przez portal randkowy to wychodzi gotowy przepis na katastrofę.
  • riki_i 29.06.18, 21:12
    Ps. I może tak polecę jeszcze po nauczycielsku dla kolegów prawiczków. Panowie, jak widzicie na portalu randkowym super-ekstra-laskę , to przede wszystkim zastanówcie się, po jaką cholerę ona tam jest. Przecież taka dziewczyna nie może opędzić się od adoratorów w realu, po cóż jej jeszcze męskie turbodoładowanie z netu? Jak dojdziecie do jakichś wniosków, tu już macie pierwszy stopień znajomości relacji damsko-męskich zaliczony. wink
  • bistian 29.06.18, 21:19
    Pewno jest zakręcona, jak świński ogon. Popatrz lepiej, bo zdjęcie zazwyczaj jest archiwalne. wink
    I jedna zasada, czym kobieta starsza, tym zdjęcie jest robione z większej odległości. Wniosek? Z wiekiem kobietom poprawia się sylwetka i można pokazać całość. wink
    A tak poważnie, starość jest odjazdowa! Dla obu płci. big_grin
  • riki_i 29.06.18, 21:26
    Tak, tak, jeszcze jest poprawka na panie zakręcone. Szukające bogatego domatora w typie młodego Brada Pitta, który okresowo powinien mieć coś z Marilyn Mansona wink
  • fawiarina 29.06.18, 21:50
    Chyba trochę przesadzacie, panowie. Znam multum kobiet, które poprzez portale randkowe znalazły sobie, uwaga, męża. To normalne, fajne, ATRAKCYJNE dziewczyny. Nawet bardzo ładne. Nie jakieś plastikowe Barbie, bo to raczej intelektualistki, ale naprawdę ładne kobiety. W realu nie bardzo miały gdzie mieć adoratorów, bo pracują w babskich zawodach lub działach i ogólnie nie romansują w pracy. Po prostu nie wszyscy w codziennym życiu mają okazję spotkać aż tylu facetów i jednoczesnie zaciągać języka czy pan akurat wolny, chętny i poszukujący.
  • taki-sobie-nick 29.06.18, 21:54
    zaciągać języka

ZASIĘGAĆ!

co wy z tym zaciąganiem języka? zaciągać to można długi, zasłonę, męża na koncert a z kwestii językowych - zaciągać po śląsku, na przykład.

Języka się ZASIĘGA!
  • fawiarina 29.06.18, 21:57
    Faktycznie smile dzięki! Dookoła wszyscy tak ten język zaciągają smile
  • riki_i 29.06.18, 22:15
    Nie wiem, czy przesadzamy. W moim otoczeniu znam tylko jeden przykład udanego znalezienia drugiej połówki przez portal randkowy. Kolega 45 z dorosłą córką (wpadka gdy był b. młody), którego rzuciła żona. Szukał pozornie czegoś nieosiągalnego , czyli młodszej kobiety, która nie chciała by się rozmnażać. O dziwo, znalazł panią 37 , która również zaliczyła wpadkę w młodym wieku i miała dorosłą córkę. Też nie chciała się więcej rozmnażać. Po pierwszej randce skasowali swoje profile i od paru lat są razem, ponoć b szczęśliwi.
  • taki-sobie-nick 29.06.18, 21:56

> Ojej, riki, rozplakalam sie nad waszym losem. Ledwo wlaczycie komputer, a mit t
    > rafiacie "na najgorsze scierwo jakie mozna sobie wyobrazic".

On się tak wypowiedział? A potem będzie opowiadał, że kobiety na niego nie lecą, bo lecą NA KASĘ?

Dla panów z obsesją bab lecących na kasę powinny być specjalne terapie typu "Dlaczego kobiety nie lecą konkretnie na ciebie".
  • fawiarina 29.06.18, 22:03
    W kwestii tego "lecenia" na kasę.
    Mam znajomego, lat 45. Facetowi tak się życie poukładało, że po latach imprezowania, zmieniania panienek, po 40 został sobie sam, zawodowo podupadł, oszczędności niet, więc żyje skromnie wynajmując mały pokoik we wspólnym ze studentami m3. I biadoli, że już go te przystojne panienki nie chcą, bo teraz się takie wyrachowane zrobiły i "na kasę lecą". Więc no...
  • riki_i 29.06.18, 22:17
    No, ale to przykład ekstremalny. Facet po 40, gnieżdżący się w pokoiku w mieszkaniu studenckim to jest żałość.
  • taki-sobie-nick 29.06.18, 22:24
    fawiarina napisała:

> W kwestii tego "lecenia" na kasę.
    > Mam znajomego, lat 45. Facetowi tak się życie poukładało, że po latach imprezow
    > ania, zmieniania panienek, po 40 został sobie sam, zawodowo podupadł, oszczędno
    > ści niet, więc żyje skromnie wynajmując mały pokoik we wspólnym ze studentami m
    > 3. I biadoli, że już go te przystojne panienki nie chcą, bo teraz się takie wyr
    > achowane zrobiły i "na kasę lecą". Więc no...

Aha, znaczy te dwudziestki? Bo chłop to się koło pięćdziesiątki orientuje, że nie ma dwudziestu lat, i na tym polega kryzys wieku średniego (Nobla mi!)...
  • riki_i 29.06.18, 22:16
    Lecą na mnie, lecą. Nie bój żaby.
  • taki-sobie-nick 29.06.18, 23:17

> Ojej, riki, rozplakalam sie nad waszym losem. Ledwo wlaczycie komputer

A muszą komputer włączać?
  • livia.kalina 29.06.18, 22:50
    a wiesz, że ja z tobą, dla odmiany, naprawdę często się zgadzam? Tyle, ze tego na forum nie werbalizuję bo zakładam, że jest ci to zbędne.

Czyż życie nie jest piękne i skomplikowane?

wink
  • riki_i 29.06.18, 23:26
    wink
  • muchy_w_nosie 29.06.18, 18:35
    He, he, he ....
  • folsom_prison_blues 30.06.18, 09:00
    Szalona to może i tak, ale z tą matematyczką to przesadziłaś. Pseudobadanie przeprowadzone na niereprezentatywnej grupie.Jedyne co od biedy można z niego wywnioskować to to, że na takich portalach ludzie najczęściej szukają seksu, a poważnych związkôw gdzie indziej.
  • szalona-matematyczka 30.06.18, 10:33
    Folsom, nie "ludzie" szukaja seksu "na takich portalach", tylko "mezczyzni" i wlasnie o tym moj post. Ze facetom chuc wylacza wszelkie myslenie (podalam przyklady: pisanie do nieznanej osoby i podawanie swoich danych osobowych, nagich zdjec, pisanie o zlej zonie i dzieciach, o swoim majatku (niezla wskazowka dla przestepcow).
  • folsom_prison_blues 30.06.18, 10:56
    Ale nadal nie wiesz, co to jest reprezentatywna grupa w badaniach statystycznych, prawda?
    Twój risercz dotyczył facetôw wchodzących na portale randkowe, a nie facetôw w ogóle. To nie jest reprezentatywna grupa.
  • folsom_prison_blues 30.06.18, 11:00
    Inaczej - to tak jakbyś weszła na forum nie wiem, o robótkach ręcznych i wyciàgnęła wnioski, że kobiety (wszystkie)to ogólnie najbardziej znajà się na robieniu bieżnikôw ze wzorem filet 😀
  • szalona-matematyczka 30.06.18, 15:43
    Prawie kazdy mezczyzna zerknal choc raz na internetowe fora matrymonialno-towarzyskie. Jestes naiwna sadzac, ze twoj misio nigdy przenigdy...
  • bebi_nowa 30.06.18, 15:58
    mój na pewno nie, jakby chciał to by mnie poprosił żebym mu założyła profil wink
  • szalona-matematyczka 30.06.18, 17:52
    Ojej, ile ja juz kobiet widzialam, ktore glosily , ze ich misio "na pewno nie", a potem mis robil dziecko kochance, mial dlugi, niezaplacone mandaty, komornika itp.
  • riki_i 30.06.18, 18:01
    No i obowiązkowo płacze na ematce pod zmienionym nickiem.
  • taki-sobie-nick 01.07.18, 01:07

> Ojej, ile ja juz kobiet widzialam, ktore glosily , ze ich misio "na pewno nie",
    > a potem mis robil dziecko kochance, mial dlugi, niezaplacone mandaty, komornik
    > a itp.

Nie mój to chłop, jeno znajomej. Nie ma pojęcia o necie.
  • taki-sobie-nick 01.07.18, 01:08
    jeno

o, ale mi się napisało, to pewnie pendant do nie mój to chłop
  • folsom_prison_blues 01.07.18, 01:03

> Prawie kazdy mezczyzna zerknal choc raz na internetowe fora matrymonialno-towar
    > zyskie.
    Nawet jeśli to prawda (skąd wiesz?) to Twój eksperyment nie obejmuje tych osób.
  • taki-sobie-nick 01.07.18, 01:06

> Nawet jeśli to prawda (skąd wiesz?) to Twój eksperyment nie obejmuje tych osób.

Absurdalna odpowiedź. Jej eksperyment nie obejmuje prawie każdego mężczyzny? I jak ustalić grupę definiowaną określeniem prawie każdy mężczyzna? Zawęźmy do posiadających narodowość i obywatelstwo polskie. tongue_out
  • taki-sobie-nick 01.07.18, 00:08
    Autorka ma objeżdżać Polskę i w wybranych miejscowościach zadawać wybranym chłopom pytanie Czy jest pan zainteresowany seksem ze mną?
  • folsom_prison_blues 01.07.18, 01:01
    A cóż mnie to interesuje co kto robi i gdzie jeździ. Badania socjologiczne nie są żadną powinnością, więc jak ktoś nie umie, to niech nie wyciąga wniosków.
  • taki-sobie-nick 01.07.18, 01:04
    Zadałam pytanie, jak powinno być przeprowadzone takie badanie.

Takiś znawca, to powiedz. tongue_out
  • folsom_prison_blues 01.07.18, 12:56
    Nie rozumiem. Jak jesz niedobrą kiełbasę, to też nie możesz krytykować, bo nie jesteś masarzem?
  • taki-sobie-nick 01.07.18, 22:25
    folsom_prison_blues napisał(a):

> Nie rozumiem. Jak jesz niedobrą kiełbasę, to też nie możesz krytykować

Ale ktoś ci zabrania krytykować? Gdzie? Ja pytałam tylko o INFORMACJĘ, JAK powinno być przeprowadzone takie badanie. tongue_out
  • czegotychcesz 10.07.18, 18:10
    Ja stawiałabym na grubego, grubi ludzie są pogodni i mili !
  • iffa4 10.07.18, 20:43
    szalona-matematyczka. serio?
    Ja pierdziele, baby są jednak durne.
  • feelek 11.07.18, 01:43
    ma niezbity dowód, że jest najzwyczajniej głupia
    PS.
    nie jest to tym samym dowód, że plec: kobiety są głupsze, a tylko, że ona
  • klm747 11.07.18, 12:23
    zakompleksiona?
    niedorżnięta?
    sfrustrowana?
    porzucona?

a może wszystko razem?
  • janptak 11.07.18, 14:44
    To jest dowód na zdrowy rozsądek mężczyzn. Szczupła kochanka jest nam bardziej potrzebna, niż żona, zwykle żony już w tym wieku się ma, zaś nasze prawo nie umożliwia bigamii. Gdzie Ty tu widzisz niższość mężczyzn?
  • agnes_topesto 13.07.18, 09:51
    po co im szczupła kochanka jeśli u swojego boku mają pięknę i zgrabne żony, nie jakieś nieapetyczne hipopotamy?
    ich połowice to nie jakieś zaniedbane kury domowe, tylko eleganckie, atrakcyjne kobiety, do tego pracujące zawodowo.
    po co im kochanica, jeśli mają laski u swego boku?
    gdzie tu logika?
    a wystarczy sie po prostu nie żenić i problem z głowy...
  • riki_i 13.07.18, 13:50
    Laski może ustawicznie boleć głowa, zwłaszcza po dziecku (dzieciach).
  • janptak 19.07.18, 17:32
    Po seks oczywiście. A dlaczego z inną kobietą? Dlatego, że jak mawia stare przysłowie "chłop jak kot, przy jednej dziurze nie wysiedzi". Potrzeba odmiany, ekscytacji, inna jęczy czy tam stęka inaczej, pieroga ma ogolonego, albo przeciwnie, fryzura na tapira, ruda, czarna albo jakaś taka myszata, zawsze to coś innego. Seks sam w sobie nudzi się szybko, a zatem trzeba zmienić obiekt seksualny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka