Dodaj do ulubionych

Tatuaż dla Bywalca Hoteli

04.07.18, 21:08
Moje drogie Forumki i Forowicze smile
Ponieważ w moim życiu zbliża się ważny wiek, to pomyślałem sobie o tatuażu.
Czy, jaki i gdzie tatuaż powinien sobie zrobić Bywalec Hoteli?
Moje uwagi:
- Bywalec podziela pogląd, ze Ferrari nie potrzeba upiększać i nigdy nie miał potrzeby zrobienia tatuażu, ale może jednak? smile
- Bywalec Hoteli wciąż czuje się młody, choć 20-latkowie pewnie myślą inaczej
- jest to typ bardzo sprawny sportowo i umysłowo (i ma nadzieje, ze tak bedzie dalej)
- Bywalec jest estetą i minimalistą i nie podobają mu się zbyt duze i kiczowate tatuaże a jedna wielka plama na części ciała wykluczona
- podobają mu się wzory kolorowe, 3D
- Bywalec kocha słońce, temperatury powyżej 30 stopni i lubi się opalać (ale nie wie czy kremy do opalania są dobre dla zdrowia), innych kremów niż do opalania nie stosuje i nie wie czy takie rzeczy można opalać oraz czy nie wymagają specjalnych kosmetyków czy pielęgnacji czego nie lubi
- w pracy jest specjalista inżynierem z dużym kontaktem z ludźmi
- chciałby w przyszłości zostać HDK
- nie podoba mu się wypisywanie imion
Dawajcie propozycje smile
--
"Słuchanie Eski (podobnie jak Koloru) świadczy o zerowym guście muzycznym i umysłowości drobiu, a bynajmniej nie o młodym wieku." Banksia
Edytor zaawansowany
  • ga-ti 04.07.18, 21:12
    msp.money.pl/zakladam_firme/znaki-towarowe/hotel;golebiewski;hg,znak,119761.html

Takie piękne HG - moim zdaniem pasuje smile
  • mdro 04.07.18, 21:18
    Ależ co tak skromnie, np. Hyatt Regency ma ładne logo...

--
    "Tabliczka [czekolady] kosztuje prawie 30 zł za 50 gram. Dołożyć trochę można i lodzik u tirówki będzie" - biceps_of_steel vel józek na forum emama
  • zasiedziala 04.07.18, 21:19
    A jak się znudzi / wyjdzie z mody, to można dotatuować "W" na końcu i zgłosić się do pracy u obecnej prezydent stolicy jako chodzący baner reklamowy wink

--
    Nienawiść szkodzi dzieciom i innym żyjątkom
  • bywalec.hoteli 04.07.18, 21:28
    Oj to nie zarobił bym bo HGW na jesieni kończy prezydentowanie.

--
    "Słuchanie Eski (podobnie jak Koloru) świadczy o zerowym guście muzycznym i umysłowości drobiu, a bynajmniej nie o młodym wieku." Banksia
  • zasiedziala 04.07.18, 21:34
    Nie bój żaby, w niebycie pewnie długo nie wytrzyma, a dobra reklama się przyda wink

--
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 08:57
    zasiedziala napisała:

> Nie bój żaby, w niebycie pewnie długo nie wytrzyma, a dobra reklama się przyda
    > wink
    >
    Nawet opozycja nie chce Hanny.
    Pewnie wróci na uczelnię albo na emeryturę.

--
  • pitupitt 05.07.18, 11:44
    A mi się HGW skojarzyło z "..uj go wie" big_grin W sumie na tak eksponowanym stanowisku też by pasowało, bo im wyższy stołek, tym większego głupa się rżnie... wink

--
    One moment can change a day
    One day can change a life
    One life can change the world
    I live by this quote <3 (by Oswell Music)
  • alpepe 04.07.18, 21:19
    Pierdyknij orła w koronie na całe plecy i coś w stylu: kibole ... zawsze wierni, albo duży znak Polski Walczącej, będziesz gość na plaży.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • bywalec.hoteli 04.07.18, 21:29
    Nie interesuje mnie gloryfikowanie porażek, jeśli juz to Posestanie Wielkipolskie ale i tak jestem wielkim przeciwnikiem wojny wiec odpada. Może wiec gołąbek pokoju?

--
  • alpepe 04.07.18, 21:36
    ta, taki od Picassa, jest szansa, że wyrafinowane miłośniczki Picassa zaczną cię emablować.

--
    Tak walczę ze złem
    A zło rośnie we mnie z każdym dniem
  • zasiedziala 04.07.18, 21:39
    I koniecznie niech ten gołąb będzie w koronie!

--
  • lellapolella 04.07.18, 22:16
    Myślę, że gołąbek z mięsem byłby w sam raz.

--
    Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.Frank Zappa
  • ga-ti 04.07.18, 22:31
    Albo modnie, jakiś wege, z kaszą na przykład smile
  • katriel 05.07.18, 15:36
    > jeśli juz to Posestanie Wielkipolskie

Zdecydowanie tak! Posestanie Wielkipolskie. Koniecznie w tej ortografii. Wszyscy się będą przyglądać, zastanawiać, o co chodzi...

--
    My hovercraft is full of eels.
  • majenkir 04.07.18, 21:20
    bywalec.hoteli napisał:
    > Dawajcie propozycje smile

Tygrysa se strzel

https://i.pinimg.com/originals/e5/5a/2d/e55a2d99b92c0bd8f99d9d745542d83f.jpg

--
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg
    Abby&Prada
  • bywalec.hoteli 04.07.18, 21:27
    Fajne- ale cos z tygrysem jest nie tak - ma krzywo oczka i za długi nos smile

--
  • aqua48 04.07.18, 21:36
    bywalec.hoteli napisał:

> Fajne- ale cos z tygrysem jest nie tak - ma krzywo oczka i za długi nos smile
    >
    Eee.. bo nosiciel podczas tatuowania pił piwo i brzuszysko mu wzdęło.
  • old.maid 05.07.18, 21:10
    Albo to tygrys po LSD big_grin
  • ga-ti 04.07.18, 21:46
    Ten tygrys jakiś nieteges wink
  • bywalec.hoteli 04.07.18, 22:12
    Nos mi cos przypomina wink

--
  • ga-ti 04.07.18, 22:26
    Nie rób sobie tego smile
  • mid.week 04.07.18, 23:00
    O boshe! Tak się śmieje, że aż mi się zatoki odetkały 😄😁😆😅😂
  • anorektycznazdzira 04.07.18, 21:35
    zrób sobie kod kreskowy na lewej ręce

jak jesteś nowoczesny to zrób QR do strony internetowej, która najwięcej o Tobie mówi (może być ematka, ale może też być logowanie do Czołgistę albo redtube)

--
    'Bóg zapłać, pradawni bogowie!' by król Julian
  • bywalec.hoteli 04.07.18, 22:13
    Kod kreskowy ma jaki numer podawać ?

--
  • ichi51e 05.07.18, 09:08
    No pesel chyba?

--
    wszystkie swinie byly rowne ale niektore byly rowniejsze. a to dlatego ze znaly numer tel do kogo trzeba
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 09:09
    Ta informacja jest poufna, nie ma co się z nią afiszować, zwłaszcza z pierwszymi 6 cyframi smile

--
  • cauliflowerpl 04.07.18, 21:38
    Co to jest HDK?
  • cherry_lady007 04.07.18, 21:41
    Honorowy dawca krwi
  • cauliflowerpl 04.07.18, 21:58
    Dzieki. Wpisalam w google ale wychodzil mi tylko dunski zespol heavymetalowy 😐
  • zasiedziala 04.07.18, 22:06
    Mnie turecka partia pro-kurdyjska. Tak to jest jak wikipedię wyłączą smile

--
  • bywalec.hoteli 04.07.18, 23:45
    To co Cauli sugerujesz ?

--
  • ania-z-lasu 04.07.18, 21:57
    To HDK w Polsce mogą mieć tatuaże? Tam, gdzie usiłowałam oddać krew, tatuaż był na liście pytań eliminacyjnych. No ale może co kraj to obyczaj?
  • bywalec.hoteli 04.07.18, 22:01
    Nie wiem ? Jeśli tatuaż eliminuje możliwość bycia HDK, to odpada.

--
  • ingaki 04.07.18, 22:04
    Można oddawać krew, 6 mc od zrobienia tatuażu. Nie można mieć tatuażu akurat tam gdzie jest miejsce wkłucia A tak to można.

--
    jest jak jest, nie jak powinno być..
  • spanish_fly 05.07.18, 17:20
    Teoretycznie można, ale myślę, że w praktyce mogliby odrzucić, szczególnie w przypadku grupy krwi, której nie brakuje.
  • pani-noc 04.07.18, 22:15
    Tematycznie: tatuaż Tokyo Hotel z braćmi Kałlicami.
  • biala_ladecka 04.07.18, 22:25
    Moze logo ulubionej sieci? Nie wiem, jakis Accor albo inny Best Western.

--
    I'm a fountain of blood
    In the shape of a girl
  • bywalec.hoteli 04.07.18, 22:28
    Ale ja nie lubie hoteli zwłaszcza sieciowych.

--
  • biala_ladecka 04.07.18, 22:34
    To Twoj tatuaz bedzie tak samo "przewrotny" jak Twoj nick tongue_out

--
    I'm a fountain of blood
    In the shape of a girl
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 09:11
    No to niech już będzie jakiś luksusowy hotel smile

--
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 09:11
    np. wytatuować sobie hotel zacisze smile

--
  • ga-ti 04.07.18, 22:29
    Z okazji mundialu na jakimś sportowym kanale babeczka omawia ze specjalistą tatuaże słynnych piłkarzy, nawet nie wiedziałam, że noszą oni na sobie takie cuda i cudaki wink
  • bei 04.07.18, 22:45
    Jak lubisz słońce, to na czas pierwszych ekspozycji naklejaj tato, po opalaniu się zdejmiesz i będziesz miał biały, co sezon inny. Można tez zrobić go specjalnym tuszem, dopiero po opalaniu będzie widoczny.
    Trudno doradzać jaki wzorek- idź do dobrego salonu i tam obejrzyj katalogi.
    Albo niech zona złoży autograf na Twojej skorze😊
    Może grupę krwi? - chociaż medycy nie biorą takiego „ dokumentu” poważnie.
    Pomysl jeszcze przed zrobieniem- czy nie znudzisz się jego widokiem.

--
    poland.afs.org/
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 09:07
    bei napisała:

> Jak lubisz słońce, to na czas pierwszych ekspozycji naklejaj tato, po opalaniu
    > się zdejmiesz i będziesz miał biały, co sezon inny. Można tez zrobić go specjal
    > nym tuszem, dopiero po opalaniu będzie widoczny.
    > Trudno doradzać jaki wzorek- idź do dobrego salonu i tam obejrzyj katalogi.
    > Albo niech zona złoży autograf na Twojej skorze😊
    > Może grupę krwi? - chociaż medycy nie biorą takiego „ dokumentu” poważnie.
    > Pomysl jeszcze przed zrobieniem- czy nie znudzisz się jego widokiem.
    >
    No to już konkretne pomysły. Co to jest tato - jakaś naklejka ?
    Grupa krwi - skoro lekarze nie patrzą, to odpada. Autografy odpadają. Pomyśl coś jeszcze smile
  • anika772 05.07.18, 07:13
    Bywalec.hoteli nie powinien robić żadnego tatuażu.
  • alaveda 05.07.18, 07:23
    鱼汤配饺子

Wzdłuż kręgosłupa, albo bicepsa.
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 09:04
    Ale ja nie lubię ani zupy rybnej ani knedli.

--
  • alaveda 05.07.18, 10:13
    Ależ jak najbardziej pasuje. W swojej forumowej twórczości jawisz się mdły jak kiepsko doprawiona zupa.
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 09:04
    anika772 napisała:

> Bywalec.hoteli nie powinien robić żadnego tatuażu.
    A czemu?
  • mildred.pierce 05.07.18, 18:33
    Bo to wygląda brzydko. Mnie przywodzi na myśl patologię. Kiedyś tatuaże mieli więźniowie i marynarze. Poza tym tatuażysta niechluj może Cię zarazić różnymi okropnymi rzeczami.

gastrologia.mp.pl/lista/94589,prawdopodobienstwo-zakazenia-hbv-hcv-hiv-przy-wykonywaniu-tatuazu
  • bywalec.hoteli 06.07.18, 13:25
    Też się obawiam. Skoro pielęgniarki, dentyści i lekarze po wykształceniu medycznym potrafią być niechlujni i nie dbać o bezpieczeństwo i higienę pacjenta, to co dopiero tatuażyści. Z drugiej strony na WZWB się zaszczepiłem.

--
  • anika772 05.07.18, 20:53
    Bo wolę niewytatuowaną skórę. Pytałeś "czy", no to odpowiedziałamsmile
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 09:09
    A często widzę jakieś napisy wydziubdziane małą czcionką, które panie tatuują sobie np. wzdłuż ręki albo na stopie. Co tam one sobie wypisują? smile

--
  • triss_merigold6 05.07.18, 11:28
    Przepis na sałatkę.
  • milva24 05.07.18, 11:44
    Te co znam z takimi tatuażami mają tam imiona i daty urodzin dzieci.
  • konkurentka-pewnej-pani 05.07.18, 16:43
    > często widzę jakieś napisy wydziubdziane małą czcionką (...). Co tam one sobie wypisują?

Nie dopuściły cię tak blisko, żebyś mógł przeczytać?
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 20:49
    a to Milfy często maja takie to się nie przyglądałem smile

--
  • thea19 05.07.18, 09:16
    nie rob tatuazu a jak juz musisz, to czarny - da sie go potem usunac (jak Ci sie znudzi czy wyjdzie brzydki). tatuazu nie trzeba niczym smarowac, mozna opalac (ale raczej nie swiezo po zrobieniu).
    co do kremow do opalania, to poczytaj sobie bloga srokao - ona zrobila analize skladow wiekszosci kosmetykow - znajdziesz cos dla siebie i bobasow.

• bywalec.hoteli 05.07.18, 09:19
    thea19 napisała:

> nie rob tatuazu a jak juz musisz, to czarny - da sie go potem usunac (jak Ci si
    > e znudzi czy wyjdzie brzydki). tatuazu nie trzeba niczym smarowac, mozna opalac
    > (ale raczej nie swiezo po zrobieniu).
    > co do kremow do opalania, to poczytaj sobie bloga srokao - ona zrobila analize
    > skladow wiekszosci kosmetykow - znajdziesz cos dla siebie i bobasow.
    Thea19 jak zwykle napisze coś ciekawego na temat! Dzięki!
    Ktoś mi mówił, że tatuaż trzeba smarować kremem 50-ką. To nieprawda?

--
  • thea19 05.07.18, 11:25
    mam tatuaz i nigdy go niczym nie smarowalam i nie wyblakl. slonca nie unikam, wrecz ubostwiam jak na lwa przystalo
  • banksia 05.07.18, 10:37
    Wydziaraj sobie ulubioną potrawę. Może nawet na brzuszku. Owłosiony masz?
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 20:50
    banksia napisała:

> Wydziaraj sobie ulubioną potrawę. Może nawet na brzuszku. Owłosiony masz?

lekko owłosiony. jak mam wydzierać sobie zupę pomidorowa ? smile

--
  • alchemy_alice 05.07.18, 11:10
    Jak nie wiesz jaki i sam nie ogarniasz tematu, to nie rób. Kup sobie taki z gumy do żucia

--
    Ja zdałem sobie sprawę ostatnio, że społeczności się tworzą wokoło wszystkiego. Też chciałem coś mało istotnego kupić, szalik czy inne majtki. Wszedłem na net, żeby zobaczyć cenę mniej więcej i okazało się, że jest zbudowana społeczność naokoło tego. I mają fora, gdzie się wyzywają. To samo dotyczy lampki nocnej. - by Szuwar
  • mildred.pierce 05.07.18, 18:35
    www.google.pl/amp/s/www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/cheryl-cole-new-tattoo-naked-2216175.amp?espv=1
    Masz, czerp inspirację 😂😂😂.
  • bywalec.hoteli 05.07.18, 20:51
    oj to za dobrze o intelekcie tej pani nie świadczy

--
  • lucerka 05.07.18, 21:07
    Ja lubie tauaze geometryczne - proste i minimalistyczne wzory i jasno pociagniete linie.
    www.google.com/search?q=tattoo+geometric&client=safari&rls=en&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZ_LHq0ojcAhVlCcAKHXJ1A_sQ_AUICigB&biw=1262&bih=666#imgrc=775jxC9Hp78FgM:

Pojedynczy wzor na ramieniu/lopatce.

A najlepiej nie robic tauazu. Na ta chwile wytatuowani sa prawie wszyscy. Nie posiadajac tauazu bedziesz szalenie oryginalny.
    A zamiast tauazu mozna poeksperymentowac z fryzura i zarostem.

--
    Why be racist, sexist, homophobic, transphobic, when you could be just quiet?
  • bywalec.hoteli 16.07.18, 22:34
    jakieś propozycje miłe panie?

--
  • bywalec.hoteli 21.08.18, 00:47
    coś nowego? :smile
  • strasznymruk 21.08.18, 04:10
    bywalec.hoteli napisał:
    > Dawajcie propozycje smile

http://i122.photobucket.com/albums/o256/edwardziszon/lizardman.jpg
  • ana119 21.08.18, 08:04
    www.polskatimes.pl/opinie/wywiady/a/jaroslaw-kulbat-im-ktos-starszy-bogatszy-lepiej-wyksztalcony-to-tym-rzadziej-decyduje-sie-na-tatuaze,13424047/?utm_source=facebook.com&utm_medium=polskatimes&utm_campaign=kulbat-wywiad-tatuaze
  • bei 21.08.18, 09:03
    Naklejki tatoo ( słownik zjadł jedno „ o”)
    ....nie rób trwałego, tusze mogąbyć rakotwórcze.
    Ważne urodziny- zrób sobie prezent i zacznij się regularnie ruszać. Wszystkiego fajnego🎂🎈

--
    poland.afs.org/
  • bywalec.hoteli 23.08.18, 10:01
    Dziękuję za informację. Dość sporo się ruszam (gram w siatkówkę, mam dzieci, dużo chodzę), ale samego biegania czy pływania czy siłowni nie lubię, bo mnie nudzą powtarzalne czynności, indywidualnie uprawiane. Może zwiększę trochę rower.
  • samawsnach 23.08.18, 12:53
    Minionka.
    A serio to weź się nie wygłupiaj. Zdrowotnie to ryzykowne i takie niepotrzebne.
  • bywalec.hoteli 28.08.18, 10:50
    A te naklejki tatoo to na ile czasu starczają zanim się zużyją?
  • tt-tka 28.08.18, 13:13
    W dyskretnym miejscu personalia (przydatne przy identyfikacji zwlok) i kontakt do zaufanej osoby (przydatne jw, a tez w wypadku wypadku z utrata przytomnosci) tongue_out

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.