Dodaj do ulubionych

Podobają się Wam takie kolczyki?

12.07.18, 17:37
www.google.pl/search?q=kolczyki+frędzle&prmd=isnv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjn-8rC8ZncAhXDWSwKHTA2CncQ_AUIESgB&biw=360&bih=524#imgrc=UdWBK3HU9KBUiM: mnie nie. Jakby jakiejś pasmanterii zostały nadwyżki ze sznurów do kotar.
Edytor zaawansowany
  • liliawodna222 12.07.18, 17:39
    Nie. Poza tym to typowe sezonówki.
    Wolę klasykę.
  • jola-kotka 12.07.18, 22:58
    Za taka kase to wiesz na raz moga byc nie az caly sezon smile
  • blimsien 13.07.18, 02:24
    spoko, nie kazdy np wydaje 250 zl na 1 element bizuterii na jedno wyjscie. wolę pozyczyć, jezeli wiem, ze nigdy wiecej tego nie zaloze.
    www.pakamera.pl/kolczyki-soutache-green-queen-kolczyki-soutache-z-fredzlami-nr1948958.htm

nie, nie podobaja mi się, na nikim. sama w ogole nie nosze wiszących. to chwilowy trend, te chwosty.
  • frey.a86 12.07.18, 17:40
    Okropne, wyglądają jak małe miotełki.
  • madzioreck 12.07.18, 17:46
    No, takie z gołym chwostem to nie. Ale podczepione do oprawionego kamienia albo kaboszonu, koraliki, sutasz...
  • mamablue 12.07.18, 17:50
    Pasują do stylu boho. Znam barwną matkę 3 dzieci, która by świetnie w nich wyglądała - ma piękne loki.
  • scarlett74 12.07.18, 17:52
    na wakacje ok
  • milva24 12.07.18, 18:28
    Mnie osobiście się nie podobają ale kilka koleżanek takie nosi.
  • jola-kotka 12.07.18, 18:31
    Podobac wizualnie- spoko .ale ja czegos takiego bym nie zalozyla za 6 zl sam nikiel aaaauuu
  • butch_cassidy 12.07.18, 18:35
    Na plażę, w miejscowości wakacyjnej, noszę podobne, po mieście - nie.
  • fil.lo 12.07.18, 18:54
    U kogoś ok, ale ja bym nie włożyła
  • rosapulchra-0 12.07.18, 18:56
    Co ty masz jakąś biegunkę forumową? Ile jeszcze bezsensownych postów założysz?

--
    Wszyscy idący ze swoimi laskami, nieraz mam ochotę takiego huknąć, co się palancie lipisz, masz laskę, to nie wykręcaj głowy za mną. by Alpepe
  • heca7 12.07.18, 19:01
    Eee to są ozdobne k u t a s y od zasłon suspicious

--
    Na Halloween przebiorę się za okres. A potem spóźnię się i wszyscy będą się bali wink
  • kolibeer2 12.07.18, 19:22
    też mi się z zasłonami skojarzyło smile

--
    Jędza_do_kwadratu
  • saszanasza 13.07.18, 09:58
    kolibeer2 napisała:

> też mi się z zasłonami skojarzyło smile
    >
    >
    Mnie właśnie też...i z troczkami u torebek i z breloczkami.....

--
    Chciałabym się kiedyś wyspać na tyle, żeby rano poczuć, że się budzę a nie zmartwychwstaję.
  • andaba 12.07.18, 19:10
    średnio, ale podobają mi się takie:
    i.pinimg.com/564x/8d/6f/d3/8d6fd3dd2ab6b40d548d36e3a672f3d9.jpg

Nauczyłabym sie nawet robić, ale zanim się nauczę to będę za stara na noszenie (zakładając, że już nie jestem).
  • jola-kotka 12.07.18, 19:13
    Ladne mam podobne w odcieniach zieleni
  • madzioreck 12.07.18, 22:06
    Mikromakrama, ogarniesz w jeden wieczór, zdaje się, że sznurki i włóczki Ci niestraszne smile
  • andaba 13.07.18, 11:45
    Pewnie tak.
    Polecisz jakiś dobry tutorial?
    Jakie nici? Kordonek "piątka", czy grubsze?
  • madzioreck 13.07.18, 12:26
    Kordonki się chyba niezbyt nadają do makramy... za wiotkie. Ale z 5 robi się też frywolitkę, więc jak masz pod ręką to spróbuj jakichś parę podstawowych węzełków. Czy grubsze, to zależy co się robi i jakimi dodatkami. Lepsze będą sznurki, np. bawełniane, woskowane, albo grubsze nici nylonowe (np. S-Lon) Tu masz przegląd, na czym można motać:
    www.kreatywnaprzyjemnosc.pl/2015/02/sznurki-do-makramy.html
    Konkretnego tutka nie mam, bo ja bardziej siedzę w sznurach szydełkowo-koralikowych i hafcie koralikowym, z makramy robiłam tylko proste bransolety, ale tu sobie możesz zerknąć: blog.pasart.pl/zrobic-kolczyki-makramy-makrama-krok-kroku/ tutek na coś innego niż zwykły sznur czy zamknięcie kamieni w bransolecie smile Poszukaj na youtube i pintereście, sporo jest tych tutków różnych.
  • andaba 13.07.18, 12:49
    Wielkie dzięki!
  • zurekgirl 12.07.18, 19:26
    Podobaja mi sie bardzo, z letnimi kolorowymi ubraniami jak najbardziej, i im bardziej kolorowe, tym lepiej. Znam osoby, ktore wygladalyby w nich tragicznie. Znam tez takie, ktore wygladaja nieziemsko, radosnie, letnio. Warunek: dluga szyja!
  • bei 12.07.18, 19:46
    Ojtam, wakacyjne😊
    Jak byłam młoda, to nosiłam kolczyki ze spławików, i z płyt cd, i z modeliny, i ze sprężynkę od długopisów i...eeee, długo wymieniać😊

--
    poland.afs.org/
  • kura17 13.07.18, 07:49
    > Jak byłam młoda, to nosiłam kolczyki ze spławików, i z płyt cd, i z modeliny, i
    > ze sprężynkę od długopisów i...eeee, długo wymieniać😊

siostro!!! ilez ja mialam tego chlamu big_grin
    moj maz, kiedy mnie uwodzil 20 lat temu, zrobil mi (sam! w laboratorium elektronicznymi!) kolczyki z czipow elektronicznych, ktore wykorzystywal do budowy detektora i sie spalily. potem przewiozl je nielegalnie z usa (te same chipy, do wykorzystania w detektorze w niemczech, musial deklarowac celnie i w usa i w niemczech, haha). do dzis je mam i czasem nosze tongue_out

--
    "out of the ash I rise with my red hair and eat men like air" - sylvia plath
  • kura17 13.07.18, 07:52
    a jeszcze dodam, ze obecnie najwieksze skarby, zarowno kolczyki, jak i naszyjniki, wynajduje na pchlich targach - uwielbiam!

--
  • panterarei 13.07.18, 09:20
    ze spłaszczonych kapsli do piwasmile

--
    "Natenczas onegdaj azaliż plwasz waść do strawy pozostawionej w holu?"
  • madzioreck 12.07.18, 22:02
    Lubię chwosty, chociaż zależy jakie (Małych i wygniecionych nie, takie duże, lejące z wiskozy jak na foto). Zamówiłam kolejną dostawę i będę kompulsywnie szyć kolczyki i wisiory z chwostami cieniowanymi smile Ale chwost jako dodatek, tak, jak tu: scr.hu/5lsv/xq9c9 Takie sobie zrobiłam i noszę, oczywiście.
  • jola-kotka 13.07.18, 00:15
    Lubie to. Sliczne
  • madzioreck 13.07.18, 12:54
    Dziękuję smile
  • kura17 13.07.18, 07:56
    Madziorek, a mozna by tak wisior od Ciebie kupic? ... albo i dwa - przyjaciolka ma urodziny w pazdzierniku i moze bysmy sobie u Ciebie sprawily "wisiory przyjazni"? smile

--
  • madzioreck 13.07.18, 12:32
    Napiszę maila smile
  • princesswhitewolf 12.07.18, 22:56
    ja osobiscie nie nosze takowych bo nie lubie ( wybacz) tandety, ale sa dziewczyny w stylu hipiski/boho ktorym pasuje to
  • eliszka25 12.07.18, 23:20
    nie, nie moj styl, ale na wakacje sie nadaja. mnie sie podobaja takie:

pl.dawanda.com/product/120921663-kolczyki-z-dmuchawcem-czarne-kolczyki
    albo takie pl.dawanda.com/product/111515879-kolczyki-z-wrzosem-i-mchem-zatopione-w-zywicy na lato

a najbardziej do mnie pasuja takie:
    pl.dawanda.com/product/72294259-kolczyki-z-bursztynem-srebrne
    lub te: pl.dawanda.com/product/91584643-kolczyki-z-drobinkami-zloto-miedzianych-platkow
  • nolus 13.07.18, 00:59
    Tak,podobają mi się, a wręcz je uwielbiam smile Uważam jednak, że najbardziej pasują one kobietom o szczupłych twarzach i w ogóle to raczej tym dość smukłym.

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • same-old_mona 13.07.18, 07:25
    Śliczne wszystkie. Aż nie wiem, które najśliczniejsze;p
  • eliszka25 14.07.18, 00:00
    no wlasnie ja tez nie wiem, ktore ladniejsze, wiec jak bede w te wakacje w polsce, to sobie nakupie hurtowo smile
  • kura17 13.07.18, 07:54
    Eliszka, sliczne wszystkie ... zwlaszcza ta ze zlotem i miedzia - takie do mnie pasuja smile poniewaz my daleko, wiec pewnie sie nie pogniewasz, jak sobie sprawie? ...
    a takie kwiatowe to ja mam sprzed chyba 30 lat, kupione na jakims jarmarku - czarna protokatna podkladka, na to zasuszona stokrotka, szybka i dookola metalowa cienka ramka - piekne sa i wciaz z przyjemnoscia nosze!

--
  • eliszka25 14.07.18, 00:02
    no jasne, ze sie nie pogniewam smile. w sierpniu bede w polsce, to sobie nazamawiam ile wlezie. te z miedzia podobaja mi sie w sumie najmniej, bardziej z bursztynem i te czarne z dmuchawcami. no i te kwiatowe mnie kusza, ale w tym butiku jest ich tyle, ze sama nie wiem, ktore ladniejsze. najchetniej kupilabym wszyskie smile
  • mamusia1999 14.07.18, 00:25
    Ale wiesz ze Dawanda.pl kończy działalność ? Dostałam maila, przekazują chętnych na jakiejś innej platformie z rękodziełem
  • eliszka25 14.07.18, 00:58
    mam konto na dawandzie, wiec wiem. do konca sierpnia jeszcze dziala, a potem butiki beda przeniesione na etsy. nie wiem, czy wszystkie, pewnie niestety nie, ale moje ulubione mam nadzieje, ze tak. a jak nie, to sprobuje sie skontaktowac i dopytac, czy gdzies sprzedaja internetowo.
  • andaba 13.07.18, 13:30
    Ładne, pierwszy raz coś takiego widzę.
    One ciężarem są zbliżone do bursztynu (skoro to żywica?) Bo wygląd sugeruje ciężar, ale przecież nie mogą być ciężkie.
  • eliszka25 14.07.18, 00:07
    tez niedawno te kolczyki odkrylam i jeszcze zadnych nie mam. w sierpniu bede w polsce, to sobie kupie pewnie kilka par, bo podobaja mi sie niemal wszystkie smile. zywica jest raczej stosunkowo lekka, wiec mysle, ze te kolczyki nie sa bardzo ciezkie. lubie bursztyn i mam rozne kolczyki z bursztynem, jedne z takim naprawde sporym oprawionym w srebro i nie sa bardzo ciezkie, wiec mysle, ze te tez nie powinny byc ciezsze.
  • mayaalex 12.07.18, 23:29
    Tak, podobaja mi sie bardzo. Swietne na lato.
  • hanusinamama 12.07.18, 23:49
    Mnie sie podobaja..ale ja źle w nich wygladam. Nie wiem z czego to wynika. Mam sasiadke, załozyła prostą poaranczową kieckie do tego czarne mitełki i wyglądała obłędnie. Ja w takich wygladam jak choinka...
  • konsta-is-me 12.07.18, 23:50
    Zanim otworzylam watek, wiedzialam ze bedzie o takich właśnie kolczykach🤣
    Średnio mi się podobałaja.
    Jakos kojarza mi sie z prowizorka, w stylu afrykanskiej wioski i sandalow z opon czy wlosow ze sznurkow.
    Ale nosilabym, bo ogolnie lubie duze/dlugie kolczyki.
    I lubie zmieniac czesto, klasyczne mnie nudza.
  • pigulkaszczescia888 12.07.18, 23:54
    Tak, u kogoś, jeśli pasują tej osobie.
  • nolus 13.07.18, 01:04
    Juz 6 lat temu ktoś je promował tongue_out

www.google.pl/search?q=candice+swanepoel+jason+wu&newwindow=1&rlz=1C1KMZB_enPL563PL564&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZtNS81ZrcAhWE2SwKHZd3DuIQ_AUICigB&biw=1920&bih=974#imgrc=_

Wklejam odnośnik do wyszukiwarki, bo trudno mi znaleźc zdjęcie, na którym widac je najlepiej. Ale zapamiętałam ten look i to własnie koczyki spodobały mi się tak mocno. Zdjęcia sprzed 6 lat smile

--
    "Nie ma niczego w umyśle, co nie istniałoby w zmysłach."
  • anahera 13.07.18, 01:36
    Raczej nie, lubie dyndajace ale nosze wylacznie srebro i biale zloto. Od wszystkich sztucznosci bola mnie uszy, nawet po jednym zalozeniu.
  • viridiana73 13.07.18, 04:58
    Nosiłam takie kolczyki kilka lat temu, zanim jeszcze stały się modne (jak miło być trendsetterką😊); w życiu i na temat żadnej biżuterii nie zebrałam tylu komplementów, co za te kolczyki właśnie. I, co ciekawe, głównie od mężczyzn. Coś w nich musi być (w kolczykach rzecz jasna).
  • anika772 13.07.18, 05:20
    Mam jedne takie, zielone, w kolorze oczu. Całkiem fajny efekt.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.