Dodaj do ulubionych

Modimoda-sklep internet. -zna któraś?

• lubcia24 15.08.18, 10:14
    to są oszuści. Nie można do nich się dodzwonić. Data w złożonym zamówieniu jest nieprawidłowa. Firma krzak.
  • lubcia24 15.08.18, 10:15
    modimoda, modi4moda -oszuści
  • alicja135 18.08.18, 08:03
    Mizzeo Sp. z o.o.
    Aleje Jerozolimskie 96
    00-807 Warszawa
    e-mail: kontakt@modi4moda.com
    Mizzeo Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiebiorcow Krajowego Rejestru Sadowego prowadzonego przez Sad Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydzial Gospodarczy KRS pod numerem 0000720159, nr NIP 7010805039, nr REGON 369564343. Kapitał zakładowy 5000zł. TO OSZUŚCI
  • edyta1744 15.08.18, 15:56
    witam
    Ja też złożyłam zamówienie w tym sklepie wciąż czekam za przesyłką , pójdę w ślady reszty jeśli paczka nie dojdzie
  • iktotomowimi 16.08.18, 12:15
    Witam. I otrzymala Pani przesylke? Moze by tak zebrac te osoby oszukane i zglosic to...
  • ryba84k 21.09.18, 14:01
    Jestem za
  • amodzelewska78 16.08.18, 17:19
    Ja bezmyślnie włożyłam do koszyka i kupiłam. Po dwóch dniach czekania na przesyłkę dostałam zwrot kasy na konto tytułem „rachunek zamknięty” . Na szczęście. Faktycznie pewnie jakies lewe interesy i zwinęli się zapewne...
  • iktotomowimi 16.08.18, 21:25
    Ale się Pani poszczęściło. Ja nie mam co liczyć na zwrot kasy.
  • iktotomowimi 16.08.18, 21:40
    A czy jest tu osoba która już zgłosiła sprawę na policję?
  • ryba84k 21.09.18, 14:02
    Też chciałabym wiedzieć, bo muszę w końcu się tam wybrać
  • asia123 22.08.18, 13:18
    Akurat! Kłamie ! Nikt nie otrzymał kasy , ani towaru!
  • beatka.staniszewska 21.08.18, 13:12
    Mozesz napisac z jakiej poczty dostalas emaila bo ja nie moge sie do nich dodzwonic ?
  • bara.gabka 21.08.18, 13:54
    Do nich nie dało się dodzwonić od samego poczatku i nikt nigdy go nie obsługiwał. Za każdym razem włączalo się nagranie o tym, że niby wszyscy konsultanci są zajęci. Na maile jeszcze swego czasu odpisywali (ja do nich pisałam na pytanie@modimoda.pl). Pisałam do nich jakoś na początku sierpnia z pretensjami, że zmieniła się strona internetowa a oni w ogóle o tym nie poinformowali i że świadczy to o braku profesjonalizmu (bo przecież konto na modimoda zakładałam). Byłam ciekawa, co w tym temacie mają do powiedzenia, a oni wysłali maila, że będzie opóźnienie w dostawie i w związku z tym zwrócą mi pieniądze i dołożą dwa zegarki gratis do opóźnionej przesyłki. Było to bardzo dziwne, bo przecież nie domagalam się tego. Zaskoczyło mnie, że już następnego dnia faktycznie miałam pieniądze na koncie. Z tego, co czytam na tym forum, to teraz już ani kasy nie oddają, ani nawet na maile nie odpisują, i ta firma jest dla mnie jedną wielką zagadką...
    Jak jeszcze niedawno miałam nadzieję, że jest prawdziwa, tak teraz już jest pewne, że to oszuści, aczkolwiek nieźle do oszustwa przygotowani - nawet mieli na swojej stronie ofertę pracy....
  • marta20821 16.08.18, 21:28
    A ja kupiłam ciuchy 27.07 po czym 4.08 dostałam e-maila,że moje zamówienie jest w trakcie przetwarzania i od tej pory cisza...napisałam jednego e-maila to dostałam odpowiedź z automatu,że mam czekać do 21 dni w związku z dużą liczbą zamówień,kilka dni temu napisałam dwa kolejne e-maile o zwrot pieniędzy i cisza...a status przesyłki w dalszym ciągu mam jako Transakcja przetwarzana....czekam do końca sierpnia i zgłaszam sprawę na policję.
  • iktotomowimi 16.08.18, 21:44
    Może byśmy wszyscy się skrzyknęli na fb
  • marta20821 17.08.18, 20:50
    może założymy grupę na facebooku będzie łatwiej się kontaktować i informować na bieżąco...
  • iktotomowimi 18.08.18, 13:37
    Swietny pomysl.
  • paula123d 18.08.18, 01:57
    Ja jestem za....wydalam ponad 200zl
  • alicja135 18.08.18, 08:05
    Trzeba zgłosić na policję. To oszuści
  • elka_maja 23.08.18, 12:22
    dołączę się do dyskusji smile 01.08.18 złożyłam zamówienie. Po przeczytaniu wypowiedzi na forum zrezygnowałam z zamówienia i trochę się bałam, że nie otrzymam zwrotu kasy. 06.08.18 zwrot miałam na koncie i nie interesowałam się tym tematem do dzisiaj. Wchodzę na skrzynkę mailową a tak wiadomość od modi4moda smile

Dzien dobry,

Otrzymalismy informacje od dostawcy o mozliwym opoznieniu Panstwa zamowienia o 14 dni roboczych wzgledem pierwotnego terminu.
    Przyblizony termin dostawy nie przekroczy jednak 18 wrzesnia 2018. Wskazany termin wynika z faktu iz do 14 wrzesnia mamy otrzymac dostawe towaru.
    Opoznienie w dostawie wynika z ilosci zamowien jaka otrzymal nasz dostawca. Jezeli do 18 wrzesnia zamowienie nie zostanie dostarczone zrealizujemy w przeciagu kilku godzin zwrot na Panstwa konto bankowe.

Rozumiem jak duze znaczenie mialo otrzymanie rzeczy w okresie wakacyjnym dlatego nasz dostawca zobowiazal sie do przesylki dodac jeden zegarek jelly i sukienke gratis.
    Jestem pewna, ze pomimo opoznienia uda sie Panstwu wykorzystac otrzymane rzeczy jeszcze w tym sezonie letnim.

Prosze pamietac, ze w Modi4moda ZWROT i WYMIANA jest DARMOWA!
    Wysylamy naszego Kuriera DHL, a wiec Klient nie ponosi zadnych dodatkowych kosztow.
    W razie zwrotu otrzymuje 100% wplaconych pieniedzy na konto naszej Firmy (wraz z kosztem dostawy).

Juz w pazdzierniku tego roku otwieramy nasz stacjonarny Sklep w Warszawie!
    Szczegoly wkrotce na naszej stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytan jestesmy do Panstwa dyspozycji.

Prosimy o cierpliwosc w oczekiwania na przesylke.

Z powazaniem,

A..... M..........
    Kierownik Biura Obslugi Klienta
    Modi4moda - Odziez online
    www.modi4moda.com

Już nic z tego nie rozumiem
  • nowaczek1 23.08.18, 13:40
    Hehe. Kolejny troll, który "otrzymał zwrot kasy". Jesteście żałośni.
  • elka_maja 23.08.18, 14:58
    i kto tu jest żałosny? człowiek chce się podzielić spostrzeżeniami i zostaje potraktowany jak troll. może potwierdzenie przelewu potrzeba??!!!! dostałam zwrot i głupiego maila po tylu dniach więc chciałam to opisać ale widocznie nie było sensu. Nie w głowie mi żarty jestem za stara
  • bara.gabka 23.08.18, 17:42
    No właśnie, trochę dużo jest tych "trolli". Bo nie ma nic lepszego do roboty niż wchodzenie na jakieś forum i kłamanie że dostało się zwrot pieniędzy za jakieś ciuchy.. Też dostałam zwrot pieniędzy w połowie sierpnia, ale mimo wszystko jestem ciekawa, jak się skończy sprawa z modimoda i co jakiś czas tu wchodzę. Tym bardziej, że od kilku dni ludzie piszą, że tych pieniędzy jednak nie dostali i nie ma żadnego kontaktu z firmą.
    BTW, mi kasę oddali i napisali, że towar i tak wyślą, a gdy do mnie dotrze, to mam sie z nimi skontaktować w sprawie ewentualnej zapłaty... No i dorzucą dwa zegarki gratis wzamian za opóźnienie w dostawie😜
  • asia123 23.08.18, 23:18
    To niech Pani pokaże przelew..Na facebooku jest strona. Panie chwalą sie, że dostały zwrot kasy, jednak żadna na prośby innych oszukanych przelewu nie pokazała.Ciekawe, co?
  • bara.gabka 24.08.18, 09:18
    nie wszyscy mają Facebooka😉
  • asia123 25.08.18, 09:07
    Ale te Panie , które na facebooku się chwalą, że dostały zwrot nie chcą pokazać przelewu...
  • elka_maja 28.08.18, 20:28
    ja dostałam i pokazałam potwierdzenie, są osoby, które dostały zwrot i innym też tego życzę. Może zamiast straszyć wyślijcie im maila z odstąpieniem od umowy kupna na odległość tak jak ja to zrobiłam. wzory można znaleźć u wujka google
  • asia123 23.08.18, 23:17
    Dokladnie, niech Pani pokaże przelew..Na facebooku jest strona. Panie chwalą sie, że dostały zwrot kasy, jednak żadna na prośby innych oszukanych przelewu nie pokazała.Ciekawe, co?
  • ganesza 23.08.18, 19:19
    sorry gregory. jak się robi przekręt, to trzeba zadbać o choćby pozory prawdopodobieństwa. jak się spamuje również. kupuję sukienkę za 14,52 z darmowa dostawą kurierem (SIC). zwracają mi wpłacone pieniądze (och sorry pieniążki), prześlą mi zamówioną kieckę + zegarek lub dwa i może jeszcze jedna sukienkę (w zależności, który spamer popełnił post) i skontaktują się ze mną w sprawie EWENTUALNEJ zapłaty za dostarczony towar. zawsze wiedziałam, że świat jest pełen dobrych ludzi

--
    Nie jestem profanacją, nie jestem satysfakcją. Nie jestem może
    kompetentna ani majętna, ale jestem.
  • silenta 23.08.18, 23:00
    Tak, i jeszcze dołożą dwa zegarki do opóźnionej przesyłki, która aktualnie znajduje się ponoć już w transporcie, czyli w jakimś kontenerze na statku.
  • eloragorge 24.08.18, 23:09
    ganesza napisała:

> sorry gregory. jak się robi przekręt, to trzeba zadbać o choćby pozory prawdopo
    > dobieństwa. jak się spamuje również. kupuję sukienkę za 14,52 z darmowa dostawą
    > kurierem (SIC). zwracają mi wpłacone pieniądze (och sorry pieniążki), prześlą
    > mi zamówioną kieckę + zegarek lub dwa i może jeszcze jedna sukienkę (w zależnoś
    > ci, który spamer popełnił post) i skontaktują się ze mną w sprawie EWENTUALNEJ
    > zapłaty za dostarczony towar. zawsze wiedziałam, że świat jest pełen dobrych lu
    > dzi
    >
    Jak widzę, tylko ty jedna na tym forum myślisz. Do reszty nie dociera, że ktoś, kto nie ma polskiej czcionki i jest pewnie na drugim końcu świata robi sobie z nich jaja. Radzą się w kwestii zgłoszenia sprawy na policję. A polska policja z pewnością będzie ścigała pana prezesa Modimoda po Filipinach big_grin
  • elka_maja 27.08.18, 11:18
    jeśli ktoś jest taki ciekawy to proszę napisać do nie na maila elka_kulpa@wp.pl, nie jestem trolem i wchodzę tu z ciekawości jak się sprawy wyjaśnią z tym sklepem. Miałam to szczęście, że mi kasę oddali!
    Tyle w temacie. Pozdrawiam niedowiarków
  • ryba84k 17.09.18, 17:25
    Zgłosił już ktoś sprawę na policję???
  • ryba84k 21.09.18, 14:04
    I jak, zgłosiłas sprawę na policję?
  • alicja135 18.08.18, 08:01
    Nie kupuj. To firma, ktora oszukuje. Po prostu nie wysyła towaru tak jak modi4moda. Niestety dałam się nabrać.
    Mizzeo Sp. z o.o.
    Aleje Jerozolimskie 96
    00-807 Warszawa
    e-mail: kontakt@modi4moda.com
    Mizzeo Sp. z o.o. z siedziba w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiebiorcow Krajowego Rejestru Sadowego prowadzonego przez Sad Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydzial Gospodarczy KRS pod numerem 0000720159, nr NIP 7010805039, nr REGON 369564343. Kapitał zakładowy 5000zł.
  • marta20821 18.08.18, 11:59
    i co zrobimy z tym fantem?
  • iktotomowimi 18.08.18, 14:14
    To kto chetny do zalozenia ?
  • marta20821 18.08.18, 14:17
    Modi4moda-wszystko na temat "zakupów" wystarczy,że klikniesz na facebooku w okienko wyszukiwania i klikniesz lubię to wink
  • jusstine.28 16.09.18, 00:06
    ja
  • marta20821 18.08.18, 14:02
    zapraszam na facebooka na stronę Modi4moda wszystko na temat "zakupów"
  • iktotomowimi 18.08.18, 20:50
    Przyłączam się do tej Pani, zapraszamy
  • paula123d 20.08.18, 01:06
    Lece was szukac na fb.
  • lekrou 20.08.18, 12:36
    Znajoma zamówiła tam ubrania za ponad 150 zł. Po wysłaniu wpłaty kontakt się urwał, infolinia nie działa, na maile nikt nie odpowiada. Rzekoma siedziba sklepu w Warszawie na alejach nie istnieje. Radzę unikać!
  • piotr_zieba 20.08.18, 17:31
    Złodzieje. Biorą kasę a potem znikają. Zero kontaktu. Nie odpowiadają na maile, nie odbierają telefonów, siedziba firmy nie istnieje, byliśmy na miejscu.
  • kwiatuszek1001 23.08.18, 18:53
    No ja niestety dałam się nabrać i kupiłam kilka rzeczy sad Oczywiście ani przesyłki, ani możliwości kontaktu. Czy jest sposób żeby odzyskać pieniądze?
    Szczerze odradzam ten sklep
  • lazurow 24.08.18, 01:23
    Mi przysłali emaila że mają opóźnienie z dostawą i proszą o cierpliwość do 18 września...chociaz 13 sierpnia poprosiłam o zwrot gotówki i obiecali zwrot do 14 dni....chyba przekręt jakich mało strona sklepu cały czas ściąga naiwnych i tą kasą to oni pewnie tylko obracają...bedzie trzeba iść na policję bo raczej nikt do tej pory tego nie zrobił
  • pokolenie77 24.08.18, 06:44
    Też czekam, dałam się raczej wkręcić, 21 dni jeszcze nie minęło ale chętnie się przyłączę do grupy oszukanych i jestem za tym żeby sprawę pchnąć dalej i dochodzić swoich praw.
  • asiaaaa76 24.08.18, 09:14
    Mnie też dokładnie przysłali takiego e maila
  • szachszczoni 24.08.18, 19:28
    Witam. Ja o tej sprzedaży dopowiem tyle,że po miesiącu oczekiwania na towar zażądałam w końcu po kilku monitach,ostatecznej wysyłki rzeczy albo natychmiastowego zwrotu zapłaconej kwoty. Zastrzegłam,że zawiadomię policję o oszustwie.Nawet mnie nie poinformowali mailem o zwrocie na konto. O przeproszeniu -zapomnij.Domniemam,że oszuści.Jak się uda i się nie odwołasz,to kasa ich.Modi-moda.,tam zamawiałam.
  • marek26 28.08.18, 10:56
    UWAGA OSZUSCI !- sklep to oszustwo, strona int juz nie istnieje, została stworzona nowa pod inna nazwa, dostałem dwa miesiace temu maila, ze przesyłka bedzie opozniona ze wzgledu na duza ilosc zamowien- do dzis nie otrzymałem zamowionego towaru NIE KUPOWAC- OSZUSCI- - probnie zrobiłem zakupy za 30 zł, wiec strata nieduza, nauczka na przyszłość. Zero kontaktu tel i mailowego,
  • lazurow 30.08.18, 10:08
    To złodzieje...dlaczego nadal okradają bezkarnie?
  • magda.c3 31.08.18, 07:55
    ŚCIEMA!!!
    www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/uwaga-na-fikcyjny-sklep-z-damska-odzieza,19,0,2414611.html
  • anilka 31.08.18, 16:56
    Macie troliszcza, wklejam wam info o waszym nieistniejącym sklepie big_grin

Tekst linka
  • bialeem 31.08.18, 17:02
    Ale mi "śledztwo". Zrobiłam lepsze nie ruszając zada z domu w 10 min w jednym z pierwszych postów tego wątkutongue_out
  • kota_marcowa 05.09.18, 13:18
    Buhahaha, ale ludzie to jednak głupi są, a raczej strasznie pazerni. Jak czytam, ze niektórzy mimo tylu ostrzeżeń porobili zamówienia po 500zł, to śmiać mi się chce i jakoś mi ich nie żal.
  • eloragorge 05.09.18, 20:12
    Szłam dziś ulicą. Zaczepił mnie jakiś facet, słabo mówiący po polsku. Pokazał zdjęcia sukienek, zapewniając że ma wszystkie możliwe fasony we wszystkich możliwych rozmiarach i kolorach. Zdecydowałam się na zakup. Dałam mu pieniądze, a on pokazał mi ręką wysoki budynek, zapewniając że w nim mieszka. Obiecał dostarczyć przesyłkę pod ten budynek za ok. miesiąc. Miałam się tam kręcić i jej wypatrywać. Wydałam 500 zł, ale za to otrzymam 83 sukienki i kilka złotych zegarków. Ja to potrafię robić deale...
  • gosia1953 11.09.18, 11:11
    .ten sklep już nie istnieje Zamówiłam i ti był błąd!!!.Zero kontaktu i oczywiście towar nie dostarczony.Nie zamawiajcie!!!
  • jk_altair08 15.09.18, 21:05
    Ja zgłaszam na Policję w poniedziałek. Taka sama sytuacja jest ze sklepem VoVa - nie dajcie się nabrać - może to ta sama osoba prowadzi? tam nie ma możliwości inaczej zapłacić jak tylko kartą debetową lub kredytową nie można zapłacić za pobraniem ani nawet przelewem. Trzeba im podać wszystkie dane karty nr karty itd... Nic u nich nie zamówiłam. Maja fajne towary w śmiesznie niskich cenach.Uważajcie!!!
  • jusstine.28 16.09.18, 00:04
    Czy jest ktoś z Krakowa,kto został też oszukany i zgłosił lub ma zamiar zgłosić sprawę na policję?
  • ana-1971 17.09.18, 15:09
    Zamówiłam dwie sukienki i kostium kąpielowy z przesyłką za niecałe 60zł. Nigdy nic nie zgłaszałam na policję, ale i co dopiero od dwóch lat robię zakupy przez internet. Może ktoś podpowie jak to się robi, czy wystarczy pójść z korespondencją e-mail i dowodem zapłaty. Czy ja spisuję to na papier, czy policja w formie zeznania? Czy policja mnie nie spławi, np. nie stwierdzą że to zbyt mała kwota, żeby im zawracać głowę? Może jest jakiś poszkodowany/na z Suwałk? Chcę to zgłosić chociażby, ku przestrodze innych naciągaczy.
  • ana-1971 19.09.18, 10:58
    Fajna strona niebezpiecznik.pl/post/jak-rozpoznac-falszywy-sklep-internetowy/ z tytułem:

Jak rozpoznać fałszywy sklep internetowy?
    Jest kilka spraw, na które warto zwrócić uwagę przed kliknięciem “do koszyka”. Zobrazujemy je na przykładzie sklepu modi4moda.com, który przez chwilę w godzinach porannych reklamował się na głównej stronie Onetu a wcześniej miał być reklamowany w mailingu na skrzynkach pocztowych WP:...
  • morgen 13.10.18, 15:45
    Ten sklep to oszuści. Zamówiłam kilka miesięcy wstecz kilka rzeczy i do tej pory nic nie przysłali. Ani kasy, ani zamówienia. Poza tym nawet kontaktu ze sklepem nie ma. Odradzam !

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.